Перейти до змісту

Що для вас значать гроші?


Mala

Що для вас значать гроші?  

410 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

"Не в грошах щастя, але краще плакати в Мазератті, аніж в трамваї" - заїжджена фраза, проте важко з нею не погодитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь

для мене - гроші - бумага, фантіки......в житті вони нічого не вирішують, навіть величезна їх кількість, тому вони бумага....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

..., е двi безмежнi речi , космос й людська жадiбнiсть, ...

щодо "безмежності" першої речі (космос) можна було б спробувати щось перечити... (типу:

...маса всесвіту, все-таки, скінченна (це маса гіпотетичної точки до моменту Великого вибуху, де була зосереджена вся маса сучасного всесвіту), хоча і казково велика;

...максимальна відстань, на якій ще можна говорити про всесвіт - це шлях, який пройшло світло з моменту Великого вибуху, ця величина, наразі, весь час зростає, але вона весь час скінченна..., хоча і казково велика..)

а от щодо "безмежності" другої речі (людська жадiбнiсть)... - приходиться просто погодитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як правило всі хто пише що гроші це лише бумажки і вони нічого не вирішують, це люди які мають ці самі бумажки і вже повирішували свої проблеми (наприклад житло,одяг ну там речі першої необхідності) Як на мене гроші просто допомагають жити,легше жити,взагалі не паритись а реально жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для мене - гроші - бумага, фантіки......в житті вони нічого не вирішують, навіть величезна їх кількість, тому вони бумага....

чи будуть і надалі гроші для Вас просто "бумагою", коли життя Ваших близьких стане залежати від їх (грошей) кількості (...наприклад, стане потрібною певна сума на складну операцію, від якої залежатиме життя близької людини...)? В таких ситуаціях цінність грошей прирівнюється до цінності людського життя (нажаль, це реалії нашого суспільства...)!.. Гроші стали, свого роду, соціальною енергією, що опосередковує людські взаємовідносини, і просто називати їх "бумагою" - здається, принаймні, легковажним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як правило всі хто пише що гроші це лише бумажки і вони нічого не вирішують, це люди які мають ці самі бумажки і вже повирішували свої проблеми (наприклад житло,одяг ну там речі першої необхідності) Як на мене гроші просто допомагають жити,легше жити,взагалі не паритись а реально жити.

як на мене то навпаки - всі хто пише що гроші це лише бумажки, що щастя не в грошах, це люди в яких немає і не намічається грошей, і цим вони себе втішають - "щастя не в грошах", "гроші це зло!", і т.п.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

гроші це не зло, а навпаки щось позитивне.....

якщо мати багато грошей то набагато легше зробити багато хороших вчинків аніж при їх відсутності.

Одже великі гроші+щире серце+ життєва мудрість = мегадобро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из здания факультета выходит печальный студент. Идёт на автостоянку, садится в свою тачку BMW X5: Тут вдруг звонит его *верту*:

- Алло!

- Привет, любимый! Как дела? Как сдал экзамен?

- Просто ужасно: Мне поставили четыре...

- Hу не расстраивайся, я тебя сегодня пожалею, встретимся вечером?

- Hет, извини, не могу, точне даже не хочу: Hет настроения...

- Ммм, жаль, а что ты будешь делать?

- Я решил побыть один, полечу во Францию упьюсь там дорогим вином в своей квартире, окна которой выходят на Эйфелевую башню...

- Хорошо, я тебя понимаю, побудь один, любимый...

- Ага, пока!!!

- Я тебя люблю..

- Угу...

Заводит машину, и печально произносит:

- Жизнь - гавно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гроші - то фантики, я так своїм синам пояснюю, зелені, червоні, сині - навирізай собі скільки завгодно. Питання хто собі навирізав більше? А хто вже з ними (зеленими) пішов мінятись на твої (червоні)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха, в принципі ні чого такого,але коли я вчора після роботи і дурного тяжкого дня і нарешті смачної вечері,вирішив відпочити, то мені нічого не завадило сісти в авто і о 21.00 поїхати в "Адреналін Сіті" купити квиток за 40 гр.( ого-го) я рахую що це багато , і подивитися фільм("Робокоп" в хріновій якості) ну то таке)) без я кого я міг обійтися, ще раз в принципі, то я рахую,що інколи треба, просто треба не + не - просто потрібно для чогось( нехай сам собі вибирає для чого, і що вони значать).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

На самом деле деньги - это бумага, но чтобы понять это нужно создание такой ситуации где они не имеют никакой ценности. Например война, катастрофа или стихийное бедствие.

Пока в обществе более менее порядок, у денег появляется сила, которая застявляет людей верить в их ценность. Ценность - в универсальности и компактности.

Можно легко хранить и носить с собой, и можно поменять на что угодно. Но за этими удобствами автоматически следуют их большие недостатки - неочевидная (относительная) ценность и легкая возможность их потерять.

Как показывает практика - деньги постоянно обесцениваются, и даже проценты от депозитов в лучшем случае перекроют инфляцию.

Считаю что в идеале не стоит заниматься накоплением денег, а лучше тратить их (на себя и близких), то есть использовать по назначению. Но для спокойстия большинству людей лучше иметь небольшой запас для кажущейся стабильности.

Ценность - это люди и отношения. Все остальное служит этому, и деньги тоже. Я когда стал больше обращать внимания на отношения, а не на деньги, то стал более счастлив, и денег появилось, всего хватает.

Первично - дух, материя - вторично.

Неправильно говорить "отдай деньги соседу" человеку, который говорит что не в деньгах счастье. Если Вы программист, Вы же не раздаете свою технику. Вы ее используете для достижения своих целей.

Так и деньги - это Ваш личный инструмент для достижения Ваших целей. Я никогда не даю в долг, и никогда не беру в долг. Если мне не хватает на что-то - значит еще не пришло время. А давать в долг - поощрять жадность людей.

Я по жизни видел что все эти долги только разрушали отношения между людьми. Я не говорю про "одолжи до завтра 50 грн, забыл кошелек дома", это другое. Так и я даю.

Но когда приходит друг с горящими глазами, у него есть супер-план, и хочет для старта денег, то я его только огорчу.

И еще.. Я всегда видел, что те, кто думали только про деньги как самоцель, постоянно теряли даже то, что есть. Но те, кто занимается любимым делом - не знают проблем с деньгами. Самое главное - научиться всегда получать удовольствие от

того, что есть СЕЙЧАС. Я думаю, что именно за это и награждают деньгами. ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На самом деле деньги - это бумага, но чтобы понять это нужно создание такой ситуации где они не имеют никакой ценности. Например война, катастрофа или стихийное бедствие.

так накупіть на ту бумагу золотих злитків і вони будуть мати цінність у війні, землетрусі, катастрофі..... :_04: до слова, під час стихійних бід зазвичай ціна на все росте вгору, тому той хто має більше цих папірців має кращі шанси вижити, ніж ті, хто всі гроші які заробляв прос...ав в мирний час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так накупіть на ту бумагу золотих злитків і вони будуть мати цінність у війні, землетрусі, катастрофі

Не злитки треба купувати, а вміння.

Навчіться ремонтувати техніку, навчіться медицини, травництва, рибалити та полювати, вивчіть рослини та землеробство - і ціни вам не буде в згаданих умовах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так накупіть на ту бумагу золотих злитків і вони будуть мати цінність у війні, землетрусі, катастрофі..... :_04:

Да ладна. Почитай про блокадний Ленінград, де золото могли поміняти на шматок масла один до одного по вазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поддерживаю идею того, что хорошо развивать в себе способности. Это здорово во всех отношениях: это и дешевле, и качественнее(часто так бывает) и потом приятно видеть результат своей работы. Я, например, когда делал ремонт, 3 раза менял мастеров. В итоге я потратил кучу нервов, получил не 100% что хотел, и кое-что пришлось переделывать самому. Хотя казалось бы, у меня были деньги, у меня были "мастера", все должно быть ок. В другой раз я решил сам сделать ремонт. Когда пришел мой друг-одноклассник(который занимается ремонтами) взглянуть на результат, то сказал, что он сам бы так не сделал. Меня это очень приятно удивило. Это говорит о том, что так как ты для себя сделаешь, никто не сделат тебе, даже за деньги.

Конечно, всему не научишься, все сам не сделаешь, но многое можно.

Жена не раз говорила: как хорошо что ты сам можешь с сантехникой разбираться, никогда мастеров не вызываем. А вот тут в Киеве пришлось-таки вызывать. Настолько кран старый прикипел, что обычным инструментом его не снять. И это обошлось мне 150 грн. У мастера был нужный инструмен(кстати недешевый) - трубный ключ.

А уж те люди, которые сами себе дом построили, так вообще вызывают огромное уважение. Думаю тут есть чем гордиться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Гроші - це такий собі мазут чи масло для мотора, що називається суспільство. Якщо їх нема або мало то деталі стираються (люди гинуть), або й взагалі суспільство

розпадається.

Чим крутіше придумана фінансова система (тобто не тільки купюри, а ще є акції, кредити, різні валюти) тим краще мотор (суспільство) їде))).

З часом складові частини цього масла удосконалюються, і суспільство стає кращим.

А якщо по простому, то гроші - це дійсно свобоода. АЛЕ більша свобода це ІДЕЇ в ГОЛОВІ!!!!! бо гроші там де попит. А найбільший попит завжди на ідеї, і всі витікаючі звідси.

САМОРОЗВИТОК ДАЄ СВОБОДУ!!! А гроші по ходу зявляться, якщо той саморозвиток дає користь іншим людям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Гроші - це енергія. Треба з цього починати, мабуть. А далі думати, чи достатньо у нас енергетичного простору для того, щоб мати гроші. Так що - це не просто папірці з цифрами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарас Штігер, моя енргія це дружина і син, а гроші це папірці в робочий час, і ресурс, який можна обміняти на потрібні продукти харчування, засоби повсякденного вжитку і т.д. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші то мотиватор для більшості!!!!!!!!!!! БО чим більше грошей тим менше думати треба, все якось складається простіше)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...