Перейти до змісту

Що для вас значать гроші?


Mala

Що для вас значать гроші?  

410 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь

Я б не хтів мати дофігацко грошей і бути бо зна з ким (бо вона любила б мої гроші) Так що, з моєї точку гроші далеко не головне в житті. (ну але і не останнє) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарас Штігер, моя енргія це дружина і син, а гроші це папірці в робочий час, і ресурс, який можна обміняти на потрібні продукти харчування, засоби повсякденного вжитку і т.д. :)

А якщо я Вам скажу, що енергії бувають різного направлення і значення, Ви погодитесь?) Підтримую щодо родини, це безперечно важливий енергетичний здобуток, який не можно купити. Але, я мав на увазі дещо інше - гроші просто так не з'являються у людей, вони даються тим, хто заслуговує на це своїми зусиллями, потом і кровою. Тобто віддаючи свою енергію - ти отримуєш іншу енергію, у вигляді грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕВАЖЛИВО що таке гроші!!! і як їх назвати. ГРОШІ ПОВИННІ РУХАТИСЬ, ГРОШІ ПОВИННІ РУХАТИСЬ, ГРОШІ ПОВИННІ РУХАТИСЬ!!!

А деяким ідіотам страх і жадібність збирають великі ресурси і тримають їх в одному місці! ГРОШІ-це кров для суспільства!!! вони повинні рухатись!

п.с. пофіг чи накрали вони, чи де вони їх взяли, якщо вкладають в суспільство то буде їм добре, нє то зметуть їх нах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...