Перейти до змісту

Що для вас значать гроші?


Mala

Що для вас значать гроші?  

410 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

МОжливо це вже і прозвучало в даній темі, але цікаво "на що людина ладна заради грошей???" Кому цікаво хай відповість сам собі на це питання ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь

МОжливо це вже і прозвучало в даній темі, але цікаво "на що людина ладна заради грошей???"

Я вважаю, що тепер для більшості людей гроші нічого не варті. Вони більше переймаються душевним спокоєм, а гроші лише засіб його досягнення. Так видно з результатів голосування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"на що людина ладна заради грошей???"

Якесь незрозуміле запитання :glare:

Гроші потрібні для "чогось", відповідно те на, що ми здатні заради грошей, буде залежати від того, для чого вони необхідні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь чув приказку, але запамятав тільки закінчення "без бумажки ти какашка))" не памятаю точно чи воно до грошей чи до диплому)

а в наш час без грошей ти нічого не добєшся. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь чув приказку, але запамятав тільки закінчення "без бумажки ти какашка))" не памятаю точно чи воно до грошей чи до диплому)

Це до диплому. "Без бумажки - ты какашка, а з бумажкой человек"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в мене період, коли грошей було багато, але я не почувала себе щасливою. Толку з того, що могла купити майже все, але не було спокою в сім"ї і відчуття задоволення від життя. Зараз заробляю менше в порівнянні з минулим, але зато є відчуття радості від життя і щастя ) так що щастя точно не в грошах і їх к-сті.

Звичайно погано, коли грошей не хватає і не можа наприклад купити те, що дійсно є необхідним. Але я думаю було б бажання - а заробити завжди можна. Було б здоров"я і підтримка від рідних.

І ще - незалежність - однозначно. Бо для мене особисто залежати від когось - це саме гірше, що може бути. Тим більше в матеріальному плані... це як, треба мені наприклад панчохи.. і випрошувати в чоловіка тих пару копійок??? Нєє :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене гроші - еквівалент затрачених зусиль. Останнім часом, почала думати, що кожен має те, на що заслуговує. Суджу по собі. Знаю, що якщо хочу мати більше - повинна більше докладати до цього зусиль, пахати, думати, ризикувати. Якщо не хочу цього робити - то нема чого жалітись на відсутність грошей. Хоча, тут також є свої нюанси. Має цінність лише те, що заробив сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
Для меня деньги - средство для получения желаемого.

Но деньги не являются целью.

желаемое-цель,значит деньги-цель. ;)

Цель, но промежуточная, для реализации вышестоящей цели. :) Все наши желания можно распределить по иерархии приоритетов, где деньги скорей всего будут присутствовать в виде фундамента пирамиды или где-то в середине нее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гроші - це пиль,від якої немає користі,дмухнув і не стало,в пам"яті нічого не лишилось

здоров"я - це головне,про яке має задумуватись кожен!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деньги=это атрибут этого мира для достижения какой-либо цели, которую можно достичь с помощью денег ТОЛЬКО В ЭТОМ МИРЕ

Согласитесь, ведь не все можно достичь с помощью денег, не так-ли?

В основе своей деньги=это условность

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здоров"я - це головне,про яке має задумуватись кожен!!!

В цьому місці мій батько розказує анекдот про те, як два кума бичка зарізали, а потім сіли випивати і один з них тост традиційний виголосив "За здоров'я!" А інший:"Е ні, куме. Бичок он який здоровий був, а щастя не мав. Тож давайте вип'ємо за щастя".

А щастя у кожного своє і, як відомо воно не в грошах, а в їхній кількості... наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деньги=это атрибут этого мира для достижения какой-либо цели, которую можно достичь с помощью денег ТОЛЬКО В ЭТОМ МИРЕ

Согласитесь, ведь не все можно достичь с помощью денег, не так-ли?

В основе своей деньги=это условность

а ты с какого мира будеш???)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам так скажу: я на бабло попадал в жизни достаточно много. В бизнесе, потому как без бизнеса у меня бабла не было. Куча распрелестных историй :)

К примеру, в одной из них адвокат говорил мне: ты идиот!!! Если б ты эту налоговую полицию в шею выгнал бы пинками и подзатыльниками - максимум, что светило бы - 78 грн. штрафа, а теперь мы будем долго и нудно доказывать неправомерность их действий! (причем попал я тогда на 2 тыс. долларов и так и ничего не доказали - были смутные времена :) А это была моя годичная зарплата примерно... ну или 120 средних зарплат :) )

Позже меня обворовывали (один раз спёрли две тонны батареек :) ), обманывали, но!

Ни разу помутнение мыслей не было дольше дня-двух!

Главное - пока ты и твои близкие не терпят голода и холода - жизнь идет своим чередом, все нормательно! ;)

Нормальные люди не занимаются потреблядством.

Я ничего не покупал в кредит(хотя брал кредит на бизнес), нету у меня ни плазмы на стене, ни новой машины... Есть у меня велик, есть у меня родители, есть у меня дети и жона , есть в кармане на пиво :) Есть у меня Plum, t0rik, kmd, Shkoder и еще туева хуча друзей, причем есть те, кто может на месячную зарплату купить новый жигуль, а на работу пешком ходят, причем не брезгуют и ящики поносить (а Слива, кстати, на свой день рождения, был сторожем :D на своей фирме!)

Так что те, кто считают врунами тех, кто не признает деньги панацеей от всех болезней - сами есть вруны.

"туева хуча друзей" ... :smile-zachot:

ПиСи: ну я промолчу, шо за твой велик можно два жигуля купить...

:0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПиСи: ну я промолчу, шо за твой велик можно два жигуля купить...

:0001:

Це образ життя, який сповідує людина. Менше затрат - менше витраченого часу і нервів :) Це своєрідна простота-геніальність)))

По темі.

Гроші відображають внутрішню суть людини(або уродять, або відображають силу), своєрідний барометр людства.

моє імхо Якщо внутрішня сила людини не відповідає величині капіталу, то капітал його роздушить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Купити можна все й всіх, питання лише у ціні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

засіб, а не мета.

На данних два дні, сьогодні і завтра, це для мене засіб здійснити давню мрію )

І все. А так, колим вони є в надлишку - я паскуда. Нема - добра людина. Підмічено моєю родиною. І я згодна. Гроші псують людей. І

без них жити можливо, але погано
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво старий топік підняти, згадати які люди на борді були 3 роки тому і вже нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

годный роман по сабжу темы...

у кого есть возможность - прочтите

"... скажи і я зараз спалю цей мільярд" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

годный роман по сабжу темы...

(кому лень читать всё, вот суть этого романа)

В большом безлюдном холле поодаль от миллиарда банкнот стояли лишь Алоиз

Кнапп и достопочтенный Фюсс-Йи, опиравшийся на трость.

Человек, назвавшийся Климродом -- во всяком случае, так считал Тадеуш

Тепфлер, -- не подошел к сокровищу. Он замер, уставившись чуть вытаращенными

глазами в пустоту, и даже тень юмора или веселости исчезла с его лица.

Молодая женщина, наоборот, медленно обошла гору денег и осмотрела ее.

-- Миллиард долларов? -- спросила она.

-- Миллиард три доллара и сорок пять центов, -- ответил Кнапп. -- Просим нас

извинить за задержку в оплате вашего чека.

Она исчезла за грудой денег. Но ее голос звонко прозвучал под сводами холла:

-- И все это принадлежит тебе, Реб?

-- Да, -- бесстрастно ответил мужчина.

-- И сколько же раз по столько у тебя есть, Реб?

-- == Не знаю.

-- Два раза? Пять? Десять?

-- Не знаю.

Она снова оказалась в поле зрения четырех мужчин.

-- А если я подожгу их, Реб? Могу я все это сжечь?

-- Да.

-- Правда, могу?

-- Да.

Но он улыбнулся и сказал чарующе нежно:

-- Только одновременно ты подожгла бы и банк.

_ Купи банк.

Зачем нам банк, любовь моя? Это очень грустное

место, ты не находишь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші - це

все

просто папірці

свобода та незалежність

засіб, а не мета

основа всього

без них жити можливо, але погано

Я добавивби,що це ворог,але з ним потрібно миритьсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

– Мы богаты....

– Конечно, помнится ты хотела послать всех к черту, теперь ты можешь это сделать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...