Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, Dima4s сказано:

телеком тільки в мене тупить?

З п`ятниці повний 3.14здець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

вчора теж зтикнувся... При чому з'єднання АДСЛ 18мбіт тримає, але сам інет спідтестом 1,5Мбіта, деколи моментово до 2х, але не більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Кінчівся в мене укртелеком. 

Неділю часу чекав від тех.відділу відповідь. 

Перезвонили сказали ніхто ремонтувати не буде, стара технологія.  

Жаль було дешево і досить непогано. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:huh: ЩО не будуть ремонтувати??? Ти про що? Яка ще "стара технологія"? Вперше чую, щоб Укртелеком відмовлявся ремонтувати своє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, jack74 сказано:

:huh: ЩО не будуть ремонтувати??? Ти про що? Яка ще "стара технологія"? Вперше чую, щоб Укртелеком відмовлявся ремонтувати своє...

Модем. 

Живу у гуртожитку де стоїть їх wifi точка доступу ,по логіну та паролю. 

Неділю назад модем перестав давати ір - адресу. 

4 дні розмовляв з києвов ,заявку нарешті склали. 

На наступний день перезвонила людина з луцька і сказала, що це стара технологія, та фінансової підтримкі вже немає. Модема ніхто міняти не буде. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, jack74 сказано:

А скільки коштував той їхній вайфай?

Я підключав договір за 50 грн в місяць. Безлім. Торрент більше 1мб/хв не качав.  Але мені хватало з головою. 

Но я не один користувався ним. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, jack74 сказано:

А скільки коштував той їхній вайфай?

то напевно був Wi-Fi для всіх - широкосмуговий безпроводовий доступ до глобальної мережі Інтернет за технологією Wi-Fi гарантованої швидкості в публічних хот-спотах компанії ПАТ «Укртелеком».

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Basil сказано:

то напевно був Wi-Fi для всіх - широкосмуговий безпроводовий доступ до глобальної мережі Інтернет за технологією Wi-Fi гарантованої швидкості в публічних хот-спотах компанії ПАТ «Укртелеком».

Саме так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гавкнув укртелекомівський вай-фай роутер (зіксель там напевно стояв) і в укртелекома немає чим замінити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Basil сказано:

гавкнув укртелекомівський вай-фай роутер (зіксель там напевно стояв) і в укртелекома немає чим замінити.

Я не з вами спілкувався?)

Змінено користувачем Foross
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Basil сказано:

ні, але я здогадуюсь з ким...

Ну. Ось такі справи. Жаль дуже.  Бо залишилась воля, або датагруп( сервер за стіною стоїть)  але я щось з ними спільної мови знайти неможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Foross сказано:

 Бо залишилась воля, або датагруп( сервер за стіною стоїть)  але я щось з ними спільної мови знайти неможу

А що хіба в волі, або датагруп інтернет не кращий буде?

Напишіть мені в приват, вашу адресу, спробую щось вияснити, але нічого не обіцяю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Basil сказано:

А що хіба в волі, або датагруп інтернет не кращий буде?

Напишіть мені в приват, вашу адресу, спробую щось вияснити, але нічого не обіцяю.

З телекомом мабуть більше як рік ніяких проблем не було.  Брат волю підключав то це *іздец.  Більше немає еіж є. 

Дата відповіді не дає. Можна чи ні. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З середи пропав Інтернет, 3 дні Київ кормив обіцянками. Сьогодні на 5 хв. з'явився, і все((. Добрі сусіди дали свій ВайФай. Вся робота стала, не знаю, коли розгребу. Шукати іншого провайдера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Nana сказано:

Шукати іншого провайдера?

а по цій темі ще не зрозуміло? ДАВНО! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
On 12/15/2017 at 23:38, Nana сказано:

З середи пропав Інтернет, 3 дні Київ кормив обіцянками. Сьогодні на 5 хв. з'явився, і все((. Добрі сусіди дали свій ВайФай. Вся робота стала, не знаю, коли розгребу. Шукати іншого провайдера?

 

Не просто іншого а два або й три відразу, якщо з цим так тісто пов'язана робота. Або підписати з існуючим оператором такий SLA, що при його порушенні оператор повинен був би відшкодувати усі втрати та недоотриманий прибуток.

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, serega сказано:

Або підписати з існуючим оператором такий SLA

Угу, а оператор не заломить в такому випадку "ціну до небес"? Навіть якщо і знайдеться в Луцьку 1-2 провайдери які погодяться на підписання SLA, то сумніваюсь що з приватною особою будуть підписувати...Та і відшкодовують як правило тільки вартість послуг, типу - якщо послуга не надавалась в сумі 2-3 дні протягом місяця, то місяць безкоштовно.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
9 хвилин тому, Bliksss сказано:

Угу, а оператор не заломить в такому випадку "ціну до небес"? Навіть якщо і знайдеться в луцьку 1-2 провайдери які погодяться на підписання SLA, то сумеіваюсь що з приватною особою будуть підписувати...

 

Заломить звісно і спеціально для цього тоді буде тримати під такого клієнта цілодобову бригаду висококваліфікованих інженерів та в кільканадцять разів збільшить надійність доставки Інтернету до споживача (це все дуже дорого коштує). То ж мова про бізнес чи ні? Тоді витрати на реалізацію цього бізнесу повинні враховуватись.

А відтак, якщо на це в бізнесмена нема коштів, тоді є суттєво дешевший варіант: організувати все самому взявши кілька підключень, кілька маршрутизаторів і налаштувати автоматичне резервування чи балансування з метою отпимального використання каналів зв'язку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.12.2017 at 23:38, Nana сказано:

З середи пропав Інтернет, 3 дні Київ кормив обіцянками. Сьогодні на 5 хв. з'явився, і все((. Добрі сусіди дали свій ВайФай. Вся робота стала, не знаю, коли розгребу. Шукати іншого провайдера?

Купіть 3G модем та сімку на будь-якого оператора, всі проблеми вирішаться. З іншими провайдерами також проблеми бувають, якщо потрібно постійний інтернет, краще мати запасний канал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

З іншими провайдерами також проблеми бувають, якщо потрібно постійний інтернет, краще мати запасний канал.

Ну прямо Кэп

20 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

Купіть 3G модем та сімку на будь-якого оператора, всі проблеми вирішаться.

Та ну? Покажете мені 3G оператора з безлімітним трафіком, стабільною швидкістю хоча б 50 + Мбіт, більш-менш нормальним пінгом?

Та і постійну IP адресу - дають не всі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Bliksss сказано:

Та ну? Покажете мені 3G оператора з безлімітним трафіком, стабільною швидкістю хоча б 50 + Мбіт, більш-менш нормальним пінгом?

Та і постійну IP адресу - дають не всі.

Нема таких, але краще ніж взагалі нічого. Укртелеком найгірше з того, що є в Луцьку, міняйте провайдера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це дійсно бізнес, то провайдери за вашим бажанням затягнуть окремо оптику прямо до вас, і буде все окреме-виділене - і айпі, і канал, і кабель, і умови. Так працюють, напр.,  відділення банків... І осблуговування там відповідне, по категоріях (є і цілодобове). І звичайно, що вони мають резервний канал (якраз Укртелеком, зазвичай).

А можна окремим "радіоканалом" підключитись (Брізнети різні, і т.д.), так працюють, напр., різні поштові відділення, віддалені підприємства, і т.д. І тут так само є варіанти з цілодобовим обслуговуванням.

Короче, любой капріз, но, єстєствєнно, за ваши дєньгі! А цілодобове  - то за нємалиє дєньгі!

А якщо хочеться інет, але задарма, ну то от такий він і є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...