Перейти до змісту

Чи робили ви прививки своїй дитині/дітям?


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Угу, так почитай что-нибудь историческое, может, удивишься, что ещё немногим больше ста лет назад туберкулёз (чахотка) был неизлечимой болезнью. И поищи статистику, сколько туберкулёзников в тубдиспансерах было не привито.

половина болезней (оспа например) пропали только от того,что существенно улучшился жизненный уровень человека, а не от того что делалась вакцинация, а наша страна щас жрет что попало и живет коекак вот и задыхается от туберкулеза, Украина одна из лидеров в этом плане, несмотря на всеобщую вакцинацию

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 120
  • Створено
  • Остання відповідь

когдато и апендицит считался неизлечимой бользнью)) пока не появились хирурги )) надеюсь намек понятен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

половина болезней (оспа например) пропали только от того,что существенно улучшился жизненный уровень человека, а не от того что делалась вакцинация

Натура́льная ооспа (чёрная оспа).

В конце XVIII века английский врач Эдвард Дженнер изобрёл прививку от оспы на основе вируса коровьей оспы, которая была привита в Европе массово.

В Америке, Азии и Африке оспа держалась ещё почти двести лет.

В XVIII веке от натуральной оспы в России умирал каждый 7-ой ребенок.

В XX веке вирус унес жизни 300—500 миллионов человек.

В конце 1960-х оспа поражала 10-15 млн непривитых людей.

В 1967 г. ВОЗ принимает решение об эрадикации натуральной оспы с помощью массовой вакцинации человечества.

Последний случай заражения натуральной оспой естественным путем был описан в Сомали в 1977 г. В 1978 г. зафиксирован и последний случай лабораторного заражения.

Официально об искоренении оспы было объявлено в 1980 г. на Ассамблее ВОЗ, чему предшествовало соответствующее заключение комиссии специалистов, вынесенное в декабре 1979г.

Натуральная оспа — первое и пока единственное инфекционное заболевание, побежденное с помощью массовой вакцинации.

Да, уровень жизни? Не смешно? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

половина болезней (оспа например) пропали только от того,что существенно улучшился жизненный уровень человека, а не от того что делалась вакцинация

Натура?льная ооспа (чёрная оспа).

В конце XVIII века английский врач Эдвард Дженнер изобрёл прививку от оспы на основе вируса коровьей оспы, которая была привита в Европе массово.

В Америке, Азии и Африке оспа держалась ещё почти двести лет.

В XVIII веке от натуральной оспы в России умирал каждый 7-ой ребенок.

В XX веке вирус унес жизни 300—500 миллионов человек.

В конце 1960-х оспа поражала 10-15 млн непривитых людей.

В 1967 г. ВОЗ принимает решение об эрадикации натуральной оспы с помощью массовой вакцинации человечества.

Последний случай заражения натуральной оспой естественным путем был описан в Сомали в 1977 г. В 1978 г. зафиксирован и последний случай лабораторного заражения.

Официально об искоренении оспы было объявлено в 1980 г. на Ассамблее ВОЗ, чему предшествовало соответствующее заключение комиссии специалистов, вынесенное в декабре 1979г.

Натуральная оспа — первое и пока единственное инфекционное заболевание, побежденное с помощью массовой вакцинации.

Да, уровень жизни? Не смешно? ;)

ок, с оспой убедил,я воспользовался информацией из фильма *вся правда о прививках* НО, я еще раз повторюсь, я НЕ ПРОТИВ прививок ВООБЩЕ, я против тех прививок которые завозятся к нам в страну и самое главное КАК они завозятся и КАК хранятся, для меня эти мнимые 2% это очень МНОГО, и живый примеры родни и знакомых,пострадавших от наших прививок для меня НАМНОГО страшнее мнимых последствий болезней,которыми уже давно никто (или почти никто) не болеет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коротше

шукаю людину,яка допоможе вирішити проблему з прийомом дитини в садочок в звязку з небажанням робити прививки,а без прививок в садочок не беруть, всі питання в приват
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...я воспользовался информацией из фильма *вся правда о прививках*...
Жаль, что народ так ведётся на всякие псевдо-научно-документально-исторические фильмы и свято верит всему тому, что в них пытаются навязывать :)

По теме, одна знакомая также ищет способы, чтобы малую отправить в садик... а не берут, ибо она приверженка твоей точки зрения относительно прививок. :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
По теме, одна знакомая также ищет способы, чтобы малую отправить в садик... а не берут, ибо она приверженка твоей точки зрения относительно прививок. :unsure:

если в медицинской карте написано,что ребенок здоров,то не брать в садик,могут только ссылаясь на нехватку мест,иначе они нарушают закон,тогда судиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Старшій робили все "як полагається". Тільки ніхто тоді не розказав, від чого ростуть аденоїди? Чому хворіють кор"євою краснухою з температурою 40 після прививки від корі і краснухи? Ще ні один не сказав зі Спортивної, що це від прививок! Чи можна робити щеплення при діатезі? Другій дитині відмовились з роддому, БЦЖ не було, гепатит відмовились, по секрету сказала дитяча сестра, що правильно, негативний вплив на печінку з 3 дня народження.Шок? Дитина почуває себе нормально, з усіма контактує, нема переляканих. Хворіли на кашлюк обоє, мала перенесла в 10 разів легше, старша 5р кашляла просто жах довго і важко, ясно, вона ж з прививкою!! Але їй не ставили діагноз, так як і можна дитині з прививкою? Стільки бумажок треба писати! Тільки дільнична порадила зробити ще одну прививку від коклюшу: щоб легше перенести! Я її запитала, чи знає вона, що у всіх прививках є ртуть,як консервант. Ви знаєте, що сказав дитячий лікар? "А СКІЛЬКИ там тої ртуті!!" МИ тут страдаєм, куди подіти лампи, які містять пари ртуті, а прививки зі ртуттю - нармально.

А в садочок все просто, ми не робимо прививок, написали відмову, але треба трошки допомогти матеріально. Фінансування садочків не дуже хороше! Всі задоволені!!У нас просто дуже хороший садочок.

А особисто для однієї гнівної форумчанки напишу, що є такі "чесні" мами, які привили своїх діток від усього! Вони приводять чесно свої чада у садок з бронхітами, з грипами, з температурою, та навіть з вітрянкою(просто без зеленки, щоб не так видно було), бо їм треба на роботу!! А ліки від кашлю, від ... дасть вихователь. А від цього не прививають...

P.S: тільки нерозумний приймає ліки ,які приписав лікар, не читавши попередньо інструкцію. А ви читали інструкцію до вакцини??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

із профілю:

alekmir

28 років

Чоловік

Я її запитала, чи знає вона, що у всіх прививках є ртуть,як консервант.

істєрічка... потрібен

d88d31b522eec20415768c8092ab62a9.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

істєрічка... потрібен

Видно, поки чоловіка рядом немає, то жінка дорвалася до акаунту :)

Прийде власник, а його акк вже в РО або в бані :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....та навіть з вітрянкою(просто без зеленки, щоб не так видно було), бо їм треба на роботу....

А с ветрянкой даже смешно заморачиваться, ведь она у детей проходит намного легче и быстрее, чем у взрослого. Я думал, что это каждый знает.

Ааа, ещё про зелёнку - если ветрянка в разгаре её видно без всякой зелёнки, а последствия (то есть прыщики) видно ещё долго. Но болезнь то уже не заразна и врачи спокойно дают справку в садик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моїй старшій скоро 7 років - всі прививки, всі проби манту. Десь з трьох років почались проблеми з кашлем, набігався я тоді по цих алергологах, платних-безплатних педіатрах, навіть ренген робив, щоб впевнитись що нічого немає. Бабла було викинуто неміряно, а кашельне проходив і ніхто нічого конкретного сказати не міг, плюс лімфовузли постійно збільшені і під час того всього її чітко за графіком якась перелякана медсетра валила живодайні прививки і фігашила манту. Єдиний хто знав від чого лікувати то відомий заслужений лікар Виговський - той завжди лікував аденоїди і виписував дорогущі хитрожопі лікарства які були тільки в його аптеці. Всіма лікарствами ми майже повністю знищили імунітет. Дитина хоч і була з вигляду міцна і загоріла але майже постійно бліда, потім ми зупинильсь з усіма лікарями і з прививками також і вже дякувати Богу маємо хоч рік перепочинку. Малому ці уроди хіба встигли дати бцж в роддомі, від всього решта ми пішли в отказуху, нема дурних. Весна покаже хто де сра... .

А тепер на рахунок знайомих і дуже офігітельних педіатрів, які все знають, і як наш президент, в автарітєті в уважаємих людей і вони горою за прививки. Можливо якісь теоретичні знання їм дозволяють це стверджувати, але що ці Тамари Іванівни і Люсі Карпівни мають спільного з технологією виробництва, зберігання і транспортування прививок. Яким чином вони розписються в якості таких складних біомедичних препаратів? А хто взагалі гарантує їх якість? Наш МОЗ, чи може ВООЗ (він недавно пандемію гарантував, та нажаль зірвалося). За їх якістю дуже складно вести контроль, а ще якщо вони робляться на експорт в відсталі куточки землі, то й подавно. За все заплачено, відкати взяті, тільки потрібно всю цю фігню проколоти в наших дітей. Це щось типу гарантувати якість бульбулятора, хоча ніхто толком не знає що воно за таке.

Знайшов я в неті одну статейку Інтервю з бувшим створювачем вакцини

ясно, що цей чувак може бути вплетений в темні справи на рахунок

КОМУСЬ ВИГІДНО, ЩОБ СЬОГОДНІ УКРАЇНСЬКІ ДІТИ НЕ БУЛИ ПРИВИТИМИ. ЗАВДЯКИ ЦЬОМУ ЧЕРЕЗ КІЛЬКА РОКІВ БАТЬКИ ТИХ ДІТЕЙ ВИМУШЕНІ БУДУТЬ КУПУВАТИ СВОЇМ ДІТЯМ ЛІКИ В ЗНАЧНО БІЛЬШИХ КІЛЬКОСТЯХ, НІЖ ЯКБИ ДІТИ БУЛИ ПРИВИТИМИ. І ЛІКИ ТРЕБА БУДЕ КУПУВАТИ НЕОДНОРАЗОВО.
але щось мене засталяє бачити раціональне зерно в його словах.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже шкода, що форумчани такі однобокі. Інтернет, пошта, бізнес, діти - все на двох. Мені не потрібно ховатись, щоб сюди писати. По-моєму, нікого не образивши, висловити свою точку зору властиво тільки невеликій кількості людей. А про вітрянку так, ви праві, просто поясність 1 чи 4 річному малюку, що в дорослих вона проходить важче, просто все тіло почешеться 3-6 днів-ночей, та й все. Скільки ви знаєте дорослих, що хворіли на цю страшну для них хворобу?

P.S: істерія буває у тих, хто не знає, що робити. Я ж знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Прежде чем зделать прививку своему ребёнку будьте объективнее.

И не учавствуйте в развитии хитрой структуры фармацевтии. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прежде чем зделать прививку своему ребёнку будьте объективнее.

И не учавствуйте в развитии хитрой структуры фармацевтии. :smile3:

прежде , чем Заделать ребенку прививку, подумайте - а не врежется ли в него завтра самолет?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТО ви мою історію зацініть. Ми зробили свої доці першу прививку в місяць, заодно і обстежувалися планово. Нам не казали, що треба прийти в два, в три самі подзвонили і сказали прийти в певний вівторок чи в середу. заодно і мали зробити привику. Через день подзвонили і сказали не приходити, бо немає вакцини, і мали подзвонити. чрезе два тижні дружина ще раз набрала і запитала. що там з прививкою. відповіли. що не не має. Отже мої доці вже скоро 5 місяців а ми були лише раз на медогляді, а прививку чекаємо з другого місяця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

щановні мами прошу вашої поради. Доні вже 3 місяці поки що ми не робили жодної прививки, а зараз пропонують від туберкульозу. Потрібна вона чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щановні мами прошу вашої поради. Доні вже 3 місяці поки що ми не робили жодної прививки, а зараз пропонують від туберкульозу. Потрібна вона чи ні?

Шановні модератори, прошу видалити мої дублюючі пости. Нет тормозить(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні мами прошу вашої поради. Доні вже 3 місяці поки що ми не робили жодної прививки, а зараз пропонують від туберкульозу. Потрібна вона чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене двоє дітей - доньці 16, сину 4. Робила їм усі щеплення. Звичайно, зважаючи на стан здоров'я - щоб не було соплів-кашлів і т.п. Все переносилось більш-меньш нормально.

На підтримку щеплень можу сказати, те що знаю з свого досвіду. Донька побувала в багатьох дитячих таборах відпочинку (в т.ч. і в "Артеку", і "Молодій гвардії"), так от без картки щеплень з відміченими там ВСІМА щепленнями, її б ні в один з таких закладів не пустили б. Тож вибирайте самі - як далі буде жити ваша дитина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо відмова від щеплень буде масовою, то нас не тільки в Європу не будуть пускати але і в Росії ми будемо не бажаними гостями - нікому не потрібні потенційні рознощики хвороб 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А СПИД к нам вроде из благополучной и здоровой Европы и Америки пришел.

Дитині 2 роки і 3 місяці,поки нічо не кололи.Постійно працюємо над зміцненням імунитету-здорове харчування(ні солодкому,жареному,мясному тощо),щоденні обливання холодні і контрастні,побільше на свіжому повітрі(парк,ліс,дача),лягаємо в 21.00 встаємо о 6.00.

Кароче пока не дьоргаємся,тим більше щеплення гарантій від хвороби не дають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щановні мами прошу вашої поради. Доні вже 3 місяці поки що ми не робили жодної прививки, а зараз пропонують від туберкульозу. Потрібна вона чи ні?

За рік зробили з прививок тільки БЦЖ, від решти відмовились. Багато хто робить це щеплення ще в роддомі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А СПИД к нам вроде из благополучной и здоровой Европы и Америки пришел.

А в Америку і Європу із "благополучної" Африки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...