Перейти до змісту

Чи робили ви прививки своїй дитині/дітям?


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Наскільки я пам"ятаю, проти туберкульозу буде друге щеплення. Детальніше про другу вакцину зможу глянути знову ж таки ввечері :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • Відповідей 120
  • Створено
  • Остання відповідь
Наскільки я пам"ятаю, проти туберкульозу буде друге щеплення. Детальніше про другу вакцину зможу глянути знову ж таки ввечері :)

Ось дуже хороше відео про прививки. Неможна навіть БЦЖ робити!!!

http://video.i.ua/user/260724/1963/31741/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Раджу ознайомитись з думкою відомого лікаря-педіатра Комаровського:

Комаровкий - О прививках

мордочка в нього певної національності, говорить ніби грамотно, але щось дуже предвзято. В кого більше бабла в кантор які продають прививки чи в тих хто проти. Я думаю питання відкрите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився інтерівський документальний фільм про щеплення і що мені саме дивне,то це те як себе поводять всі хто має беспосереднє відношення до щеплень(МОЗ,лікарні,поліклініки).Таке враження,що вони наркотою торгують.Так шифруються і відбиваються.

Кого цікавить можу залити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МУШУ ПИСАТИ ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ.

Я спілкуюся з досвідченим педіатром, яка має понад 30 років медичного стажу. Серед її пацієнтів - діти моїх колег, інших лучан, в т.ч. з відомими прізвищами. Я запитав її про щеплення, і вона мені наочно, на прикладах пояснила, що щеплення - необхідні. Але КОМУСЬ ВИГІДНО, ЩОБ СЬОГОДНІ УКРАЇНСЬКІ ДІТИ НЕ БУЛИ ПРИВИТИМИ. ЗАВДЯКИ ЦЬОМУ ЧЕРЕЗ КІЛЬКА РОКІВ БАТЬКИ ТИХ ДІТЕЙ ВИМУШЕНІ БУДУТЬ КУПУВАТИ СВОЇМ ДІТЯМ ЛІКИ В ЗНАЧНО БІЛЬШИХ КІЛЬКОСТЯХ, НІЖ ЯКБИ ДІТИ БУЛИ ПРИВИТИМИ. І ЛІКИ ТРЕБА БУДЕ КУПУВАТИ НЕОДНОРАЗОВО. Смерть від щеплень? Був випадок. І ця жінка пояснила мені, як лікар, всі нюанси того, що ця смерть не могла бути від прививки (різниця в часі, симптоми та ін.)

Фільм на Інтері... педіатри не мають змоги замовити фільм на Інтері, не можуть розповісти всю правду. Їм і ніхто цього не дасть. А ті, хто хоче, щоб нація росла хворою, і стала постійним пацієнтом фармацевтичних фірм - ті можуть зробити і фільм, і поставку неякісних вакцин, і смерть, не тільки.

Прививатися - не прививатися - справа кожного. Якщо в мене будуть діти - будуть привитими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ті можуть зробити і фільм, і поставку неякісних вакцин, і смерть, не тільки.

так от, якраз і хочеться не потрапити на цю вакцину, бо вумних порадників багато, а дитина одна і рідна. прививати треба, але нормальною вакциною і в нормальних лікарів. а то педіатри на цій хвилі взяли тон - прививати і не*бе, незважаючи на стан молого. (ну і звичайно не забуваємо про відторгнення)

ЗІ знаю, що однокласника згубили прививкою. і це хлопа в 9-му класі. помер через рік митарств по лікарнях.

так що щоб не радили - а думати треба своєю головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро знову постану перед вибором - і таки схиляюся до вакцинації. Принаймні в перші дні після народження дитини - точно!

Сусідську дівчинку не привили - як результат - гепатит, ускладнення на очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Великими літерами писати не буду,напишу звичайними.Та ситуація,яку ми зараз маємо зі страхами щеплень виникла тільки з вини самих лікарів!!!!Не всіх звісно,але починаючи з міністерства охорони здоров'я і закінчуючи рядовими(деякими) педіатрами.

Щеплення в нас проводять зі значними порушеннями,не проводять до щеплень обстежень,не звертають уваги на виражені побічні дії(що власне і призвело до смерті школяра-це факт),при виникненнні проблем після щеплень усуваються від вирішення цих проблем,перекладаючи їх на плечі батьків.

ФАКТ-моя сусідка звернулась в дитячу поліклініку з проблемами,які виникли одразу після планового щеплення сина(він перестав сидіти,порушилась координація) і (увага!!!) реакція лікарів її шокувала-вони категорично відкинули версію побічної дії щеплення,навіть не обстеживши дитину.Коли вона дійшла до завідуючої,то в лікарів виникла версія,що дитина через недогляд матері мабуть впала і тому такі симптоми,а потім її взагалі послали відкритим текстом(люди давали клятв Гіпократа!!!)-"жіночка вийдіть,бо викличемо міліцію".

ЗІ: а інтерівський фільм об'Єктивний,там просто приводять факти і логіку,яка часто відсутня в нашої вакцинальної індустрії,на якій(тоже факт) заробляють чималі гроші.

ЗЗІ:ще один факт-щеплення не дає гарантії що дитина не захворіє.(поступають в інфекційну лікарню хворі туберкульозом зі всіма правильними щепленнями),але комусь вигідно це замовчувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Так, щеплення робити потрібно. Це власне моя точка зору, яку моя дружина не підтримує. Але є кілька ньюансів, які зупиняють мене це робити.

1. Саме головне питання: чому не береться проба на реакцію прививки? Можливо в моєї дитини алергія на якийсь з вмістів прививки.

2. Питання досить цікаве - Україна привита на 95%, тобто непривитого народу дуже багато. Тоді чому, наприклад, в школу не беруть не привитих дітей? Основна ж частина школярів привита. Батьки самі вирішили не прививати дитину, відповідно відповідальність за дитину вони взяли на себе. А привиті діти - вони ж привиті, за них немає чого переживати, навіть якщо й непривита дитина захворіє (Не дай Бог), то не заразить привиту дитину.

3. Покажіть статистику захворювання дітей хворобами, від яких прививають. Привитих та непривитих дітей.

П.С. Коли в мене народилась дочка, в роддомі зробили прививку від гепатиту, здається. Безкоштовну. Недавно виявилось - індійського виробництва. Чому зробили саме цю? Чому не запитали, чи мона моїй дитині колоти прививку від виробника, який має дуже погану репутацію? Зекономили мої гроші на купівлю якісної вакцини? Навряд. Грошів не зекономили адназначна. Дитина страждала невролгією. Дякуючи Домні Іларіонівні - вдалося це подолати. Ну не повірю я, що дитина може народитись з таким діагнозом. Їй то там не було чим перейматись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В перші дні життя дитину було провакциновано. Все ок. Далі будемо думати над наступними вакцинами .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може комусь знадобиться:

Форма відмови від щеплень

Завідувачу поліклініки № …,

………………………………………<П.І.Б. Завідувача>

батьків дитини ………………………………<П.І.Б. дитини>

…………………………… <П.І.Б. батька>

……………………………… <П.І.Б. мами>

Заява

Я, ………………………………<П.І.Б. батька>, заявляю про відмову від усіх профілактичних щеплень, а також проби Манту, флюорографії й інших профілактичних медичних маніпуляцій моїй дитині ………………………………<П.І.Б. дитини>, окрім випадків термінової медичної допомоги за життєвими показаннями.

1) Відмовляюся від подальших вакцінацій, ревакцінацій та біопроб (Манту, р.Пирке) через наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках- декількох відразу) з токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, раку, Синдрому Раптової Дитячої Смерті.

2) Відмовляюся від можливої вакцинації краснухи, Гепатиту A, ветрянки з етичних міркувань через використання у виробництві вакцин диплоїдних клітин тканин абортованих плодів людини.

3) Дана відмова є обміркованим та зваженим рішенням, прийнятим на підставі детального і всебічного вивчення питань, пов'язаних з вакцинацією, особистого досвіду і цілком відповідає нормам діючого законодавства, у тому числі...(перелік статей)

Ознайомлений зі змістом Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", лікарем проінформований про можливі наслідки відсутності щеплень.

Також хочу звернути Вашу увагу, що вакцинопрофілактична діяльність Вашого медичного закладу суперечить законодавству України, оскільки внаслідок такої діяльності здоров'ю пацієнта може бути завдано шкоди через поствакцинальні ускладнення (Додаток 1 до Інструкції з Наказу МОЗ №48 від 03.02.2006), що заборонено статтею 42 Закону України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”.

У разі відкриття карної справи за фактом спричинення вказаної шкоди комусь із пацієнтів, ця заява може служити обставиною, що обтяжує Вашу провину, - бо є попередженням про факт порушення законодавства України

Нагадую Вам, що інформація про факт цієї заяви стосується стану здоров’я громадянина, тому є лікарською таємницею і не підлягає розголошенню, згідно законодавства України.

<Підпис>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Громадяни України за Добровільність Вакцинації

А ти - вакцинувався? Ні? Тоді МОЗ каже, що ти - злочинець! Не віриш? Дивись тут!

http://mtmvua.com/ne-privilsia-prestupnik-sheplennia

http://mtmvua.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

шукаю людину,яка допоможе вирішити проблему з прийомом дитини в садочок в звязку з небажанням робити прививки,а без прививок в садочок не беруть, всі питання в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна питання не в приват? А може для таких дітей зробити окремий садок?

Я роблю дитині всі прививки і такі одногрупники нам зовсім не потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого ж ти боїшся ? в тебе ж захищена дитина ))) то мені треба боятись )) нахрєна тоді ті прививки якщо ти боїшся що дитина захворіє від непривитої ? то в непривитої дитини більші шанси захворіти )) не бачу логіки , це те саме що в гаремі наложниці боятся що їх євнух згвалтує ))

ЗИ завважу всім необізнаним, що (на скільки я знаю) НІ ОДНА з дитячих прививок не дає пожиттєвого імунітету, то нафіга дитину труїти живими збудниками,а особливо тими ядовитими речовинами,які не дають збудникам жити в повну силу, коли іммунітету всерівно не буде через декілька років ??? Хоча все це лірика, я вибираю між 2% (що є всетаки 2 людини на сотню і 2000 на 200000 людей, це ціла школа патологічних дітей) навіть не в місті мільйоннику) і *призрачной угрозой* захворіти якоюсь хворобою

Так що особливо переляканих привитих прошу не турбувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добавлю ще, щоб зі мною сперечатись по цьому поводу майте хоча б поверхневу освіту зі знання мікробіології, бо для мене привід *бо так треба і всі роблять* не привід, я навіть не буду особливо сперечатись в потрібності (не потрібності) прививок взагалі, але ради інтересу,поцікавтесь в дійсно обізнаних людей, як і в яких умовах до нас потрапляють навіть хороші імпортні прививки, і тоді це стає не 2% а набагато більше, от коли буде 0.0002% процента або надто наявна загроза епідемії, тоді може й піду на ризик зробити дитині прививки заради декількох років іммунітету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не хочу/збираюсь сперечатись. Ідіть в інший (окремий) садок. Якщо взнаю, що поряд з моєю дитиною буде дитина з купленою довідкою, зроблю все щоб така дитина ходили не в садок, а на роботу з її татом/мамою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головне щоб *зробилок* і *взнавалок* вистачило )) Я б з задоволенням пішов би в такий садок,але на данний момент в звичайних садках місць не вистачає

Ну і в котре я не розумію цього переляку батьків *захищенної* дитини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і в котре я не розумію цього переляку батьків *захищенної* дитини

Та шо там... Але якось неприємно спостерігати, коли дитина сконає, обдерши коліно, бо її мікробіолог тато не зробив щеплення від правця (для рос. - столбняка). Чи покусають скажені собаки... навіщо робити щеплення?! Ми ж спєци мікробіологи, вилікуємо заклинаннями і молитвами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чуєш не спєц )) мою маму нещодавно покусала собака, і їй ЗРОБИЛИ ВАКЦИНАЦІЮ ВІД ПРАВЦЯ ,Увага запитання !!!!!!!!!!!!!! НАХЄРА ЇЙ ТОДІ ЙОГО РОБИЛИ В ДИТИНСТВІ ??????? Нахера мені в дитинстві робили вакцинацію від дифтерії ,коли знов таки моя мама на неї захворіла (і знов таки була ж привита,бо в радянські часи з цим строго було) і мене всерівно заставили робити щеплення ? Нахєра гробили в дитинстві здоровья мені і моїй мамі ? Хоча тоді його меньш гробили бо контроль і якість прививок була не на тому рівні що зараз. І звичайно ж ніхто мабуть не повьязує на данний момент наявність алергії в мабуть половини дітей з неякісними прививками, я з свого дитинства памьятаю що в нас були одиниці з алергіями, а зараз? на погане харчування і загрязнену атмосферу все не спишеш,бо тоді б і в дорослих алергії поширювалися б так часто як і в дітей

ЗІ і я б не став би робити припущення, хто раніше сконає, чи непривитий від правця,чи привитий від прививки

ЗІ2 лікуются в разі чого привиті і не привиті майже однаково, просто в непривитого більший процент (не 100%) заразитися і хвроба МОЖЕ протікати в більш загостренній формі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Словесный понос после праздника? Скучаем?

Микробиолог, узнай сначала, на сколько лет вырабатывается иммунитет после прививки, а потом уже задавай глупые вопросы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ3 не дивлячись на те що вже БАГАТО покінь робится ПОГОЛОВНА вакцинація від туберкульозу,я щось не чув щоб закривались тубдиспансери від браку пацієнтів

Словесный понос после праздника? Скучаем?

Микробиолог, узнай сначала, на сколько лет вырабатывается иммунитет после прививки, а потом уже задавай глупые вопросы.

так я й писав що пожиттєвий імунітет не виробляєтся від прививки, а тепер порахуй кожен раз по 2% на кожну прививку,скільки процентів назбираєтся, тим більше я впевнений,що зараз вже далеко не 2%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, так почитай что-нибудь историческое, может, удивишься, что ещё немногим больше ста лет назад туберкулёз (чахотка) был неизлечимой болезнью. И поищи статистику, сколько туберкулёзников в тубдиспансерах было не привито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і не треба мені тут про словєсний понос, я поставив КОНКРЕТНЕ запитання,хто допоможе вирішити питання з прививками, звертатись в пм, я НІКОГО не примушував тут щось коментувати і наїзжати на мене, за наєзди буду наїзжати у відповідь, по можливості аргументовано, тому й просив хочаб початкові знання з мікробіології, щоб людина яка мені щось закидає могла б хочаб пояснити чим вірус від бактерії відрізняєтся, щоб не получалась мова сліпого з глухим,хоча вона й так така получаєтся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...