Перейти до змісту

Чи робили ви прививки своїй дитині/дітям?


D@ve

Рекомендовані повідомлення

А СПИД к нам вроде из благополучной и здоровой Европы и Америки пришел.

А в Америку і Європу із "благополучної" Африки.

он просто вернулся домой к "родителям" :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 120
  • Створено
  • Остання відповідь

Шановні, підкажіть де в Луцьку можуть зробити якісне щеплення 3 місячній дитині, бажано не українською вакциною, можна і платно. Дякую за будь-яку інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, підкажіть де в Луцьку можуть зробити якісне щеплення 3 місячній дитині, бажано не українською вакциною, можна і платно. Дякую за будь-яку інформацію.

В дитячій поліклініці, що на вул.Чорновола, можна купити і зробити щеплення. Ми робили АКДС безкоштовною французькою вакциною Пентаксим, нормально перенесли, можна купити бельгійську Інфарікс (ціна десь до 300 грн).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, підкажіть де в Луцьку можуть зробити якісне щеплення 3 місячній дитині, бажано не українською вакциною, можна і платно. Дякую за будь-яку інформацію.

В дитячій поліклініці, що на вул.Чорновола, можна купити і зробити щеплення. Ми робили АКДС безкоштовною французькою вакциною Пентаксим, нормально перенесли, можна купити бельгійську Інфарікс (ціна десь до 300 грн).

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

напрошуємся в гості до хворих вітрянкою :smile3:

Серега, запізнився. В Романа як раз була... Ми ще до понеділка чекаємо чи нас скосить...(меншеньку, бо старші вже перехворіли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

ось надибав в нетрях інтернету тиць

ЗІ:вважаю,що якби медицина чесно вела статистику ускладнень від щеплень,то лікарі самі серйозно над цим задумались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось надибав в нетрях інтернету тиць

ЗІ:вважаю,що якби медицина чесно вела статистику ускладнень від щеплень,то лікарі самі серйозно над цим задумались.

Привіт, щось не можу створити тему, тому з вашого дозволу запитаю тут: хто прокоментує лікування у ортодонта в Луцьку, в кого діти носять пластинки зубні або трейнери, відгукніться пліз.

З приводу щеплень, доні зробила всі, але якби читала більше тоді, то по крайній мірі до року не робила би жодної. З першого класу відмовляюсь від всіх щеплень, проб і ревакцинацій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сама носила брекетну систему вже після школи. Ставила в Макаричевої (вона тоді була в дит поліклініці). Результатом майже задоволена (задача була з складних).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сама носила брекетну систему вже після школи. Ставила в Макаричевої (вона тоді була в дит поліклініці). Результатом майже задоволена (задача була з складних).

Дякую, вже два плюси в сторону цієї лікарки)

Просто я думаю чи варто мучити дитину зараз пластинками, коли результат лікування сумнівний, чи вже краще почекати пару років і поставити брекети?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось надибав в нетрях інтернету тиць

ЗІ:вважаю,що якби медицина чесно вела статистику ускладнень від щеплень,то лікарі самі серйозно над цим задумались.

Вже в різних темах тут писала, що роблю діткам усі прививки.

"Мама пожаловалась, что у ребёнка до сих пор желтоватое лицо, им назначили назавтра сдать кровь на билирубин, а в этот день .... сделали прививку против гепатита."

Я чогось відразу звернула увагу на цю фразу.

Ще коли ходила на Школу мам при першій вагітності - педіатр наголосив нам, що прививки треба робити дитині ЛИШЕ тоді, коли Ви впевнені (на власний розсуд) в тому, що Ваше дитя абсолютно здорове.

А тут.. Мама щось підозрювала - і все-таки пішла робити прививку... Невже не можна було зробити все в іншому порядку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі мами добре орієнтуються в таких ситуаціях,а ця фраза говорить про те,що дії лікарів часто неузгодженні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі мами добре орієнтуються в таких ситуаціях,а ця фраза говорить про те,що дії лікарів часто неузгодженні.

Я ж не стверджувала, що всі мами - спеціалісти. Я також в болячках не орієнтуюсь. :(

Але тут прямо було написано, що мама бачила, що ЩОСЬ НЕ ТАК з її малям. :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так усі планові щеплення ми робили доньці.Нащастя обійшлося без наслідків.

Але тепер я б уже напевне добре задумалась над цим.Хоча ні в школу ні в садочок без них ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Справа № 2а-18037/09/0370

ПОСТАНОВИВ:

В задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_4 до Головного державного санітарного лікаря міста Луцька та Луцького району про визнання нечинним подання про відсторонення від роботи або іншої діяльності від 13 лютого 2009 року №35, зобов'язання утриматися від подальших дій по відстороненню від відвідування дитиною дошкільного навчального закладу відмовити повністю.

Справа № 2a-6501/09/0370

за позовом прокурора м.Луцька в інтересах ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13 в особі батька ОСОБА_2 та матері ОСОБА_3 до Санітарно-епідеміологічної станції м.Луцька та Луцького району за участю третіх осіб, які не заявлять самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів НОМЕР_1 та Управління освіти Луцької міської ради про визнання незаконним та скасування подання про відсторонення від відвідування школи,

Адміністративний позов задовольнити частково.

Скасувати подання санітарно-епідеміологічної станції міста Луцька та Луцького районуНОМЕР_2 від 11 листопада 2008 року в частині відсторонення від відвідування школи НОМЕР_1 ОСОБА_8 - учениці ІНФОРМАЦІЯ_3 класу, ОСОБА_9 - учениціІНФОРМАЦІЯ_4 класу, ОСОБА_10- учениціІНФОРМАЦІЯ_4 класу, ОСОБА_11 - учениціІНФОРМАЦІЯ_5класу, ОСОБА_12 - учня ІНФОРМАЦІЯ_6 класу, ОСОБА_13 - учня ІНФОРМАЦІЯ_7 класу.

Скасувати наказ загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів НОМЕР_1 від 13 листопада 2008 року НОМЕР_3 в частині відсторонення від навчання ОСОБА_8 - учениці ІНФОРМАЦІЯ_3 класу, ОСОБА_9 - учениціІНФОРМАЦІЯ_4 класу, ОСОБА_10- учениціІНФОРМАЦІЯ_4 класу, ОСОБА_11 - учениціІНФОРМАЦІЯ_5класу, ОСОБА_12 - учня ІНФОРМАЦІЯ_6 класу, ОСОБА_13 - учня ІНФОРМАЦІЯ_7 класу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ми старшій робили усі прививки по плану (їй зараз 3,5 роки), були ускладнення шлунково-кишкового тракту (страшні запори на 1,5 року, доказано, що причина "ускладнення після прививок"). Меншому (йому майже 2 роки) робили БЦЖ в роддомі і 3 прививки гепатиту під натиском поліклініки (про що шкодую). Інших робити поки не збираюся, оскільки ніколи належним чином не оглядають дитину і навіть при соплях чи кашлі хочуть робити прививку, тільки щоб виконати свій план. Старшу в садочку теж прививали з соплями і на таку безалаберність не можу спокійно дивитись. Шукаю інші методи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Tanichka, а як ви довели, що запор - це ускладнення після прививок?

По ходу здачі всеможливих аналізів, узі, перевірки харчування дитини та ходіння до кількох незалежних лікарів, які до прививок діла не мали (тобто не у свою поліклініку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Tanichka, а як ви довели, що запор - це ускладнення після прививок?

По ходу здачі всеможливих аналізів, узі, перевірки харчування дитини та ходіння до кількох незалежних лікарів, які до прививок діла не мали (тобто не у свою поліклініку)

тільки помітила - дякую за відповідь. в нашого просто та ж проблема вилазить - і ніби і харчування ок, і все в порядку - а ніяк не вирішу проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
Десь на хфорумі це питання вже піднімалось

Так, піднімалось, яле не в такому ракурсі.

Поки дякую всім, хто відповів. Цікаво, чи є у нас на форумі відказники?

є. від усіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно робила донечці щеплення. Оскільки матеріалу для щеплень давно немає в поліклініках, держава не може закупити то ми придбали в аптеці. Зі знижкою десь 330 грн. До неї дали сертифікат. При нас розпакували в поліклініці, вкололи. Свічка вібурколу одразу і одну ввечері. Температури чи інших небажаних реакцій не було. Я дуже переживала перед щепленням, адже доні був якраз рік і доцього щеплень окрім гепатиту не робили. То була хворенька то не було матеріалу. Щеплення - Інфанрікс Гекса.

Дитину спостерігала пару днів перед щепленням, не ходили по людних місцях. Після щеплення ще з тиждень так само берегли.

П.С. замовляли матеріал в аптеці "Природа чистоти", чекали 2 дні. Тобто сьогодні замовили - післязавтра отримали, головне не забути взяти сертифікат і чек!!! бо бз нього не зроблять щеплення. Ще точно можна замовити в аптеці: "Здоровеньки були". Але в першій у мене є знижка то ж брала там. Замовляла по телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...