Перейти до змісту

Чи робили ви прививки своїй дитині/дітям?


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Хочу дізнатись думку наших форумчан (тат/мам). Цікавить, якщо робили - то всі, чи можливо тільки деякі. Якщо ні, то якими міркуваннями прийшли до цього?

Скажу, що довго вивчав дане питання, читав книги/форуми обох сторін в цьому протиборстві. Але своє рішення поки озвучувати не буду. Цікаво дізнатись ваше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 120
  • Створено
  • Остання відповідь

Десь на хфорумі це питання вже піднімалось. Думки різні, кожен вирішує сам, однозначної відповіді нема. Навіть в інституті нам казали що це справа індивідуальна і обовязковості тут нема, але якщо не зробиш-то в садочок проблема, школа теж і т.ін. Я особисто робив усі прививки, які не були протипоказані моїй дитині, перенесла всі нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Делали всё, кроме какой-то HIB-вакцины (говорили, что после неё часто осложнения бывают, она какая-то новая и её чуть ли не тестируют на детях). Организм переносил нормально (в некоторых случаях наблюдалось незначительное поднятие температуры - но это вариант нормы). Мне кажется, что основные прививки делать стоит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не повторюватись...мій пост в сусідній темі з ссилкою на сайт щеплень http://board.lutsk.ua/index.php?s=&sho...st&p=204960

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь на хфорумі це питання вже піднімалось

Так, піднімалось, яле не в такому ракурсі.

Поки дякую всім, хто відповів. Цікаво, чи є у нас на форумі відказники?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від безкоштовної прививки відмовились. Замовляли вакцину бельгійського виробництва, яка в собі містить 6 прививок. Доця була трохи жвава 2 дні (як під кайфом :) ), підйому/падіння температури не було. Наступні 2 щеплення будемо робити за тою ж схемою і вакциною того ж виробника. Робити чи не робити щеплення — це повністю індивідуальне питання. Тут треба слухати тільки себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, цікаво. Назву/опис прививки можна озвучити? І ціну, якщо не секрет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назва звучить як "інформікс гекса" (правильну назву можу глянути дома, якщо треба буде), а вартість однієї ампули 300 грн. Цю вакцину возить тільки одна аптека, наскільки я знаю. Замовляти її треба за декілька тижнів і по рецепту лікаря.

Прививати дитину, на мою думку, треба обов"язково, бо мале ж не в акваріумі буде жити, тому хоча б мінімальний захист має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми поки відмовились на рік від щеплень,хоча в пологовому,поки мене не було поряд з дружиною,її лікарі шуганули стосовно туберкульозу,тіпа -"ви знаєте скільки тут породіль туберкульозних!!!".Ну і вкололи.Я їх чуть не порвав там.

Пок в дитини не пройдуть всі процеси(ходити,говорити,тощо) ніяких щепелень робити не будемо.Маємо гіркий досвід сусідів,зробили щеплення малому,то перестав и сидіти і ходити.А надалі якщо будемо робити,то тільки європейського виробництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назва звучить як "інформікс гекса" (правильну назву можу глянути дома, якщо треба буде), а вартість однієї ампули 300 грн. Цю вакцину возить тільки одна аптека, наскільки я знаю. Замовляти її треба за декілька тижнів і по рецепту лікаря.

Прививати дитину, на мою думку, треба обов"язково, бо мале ж не в акваріумі буде жити, тому хоча б мінімальний захист має бути.

Проти яких хвороб дана вакцина? І в якому віці ви її кололи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маємо гіркий досвід сусідів,зробили щеплення малому,то перестав и сидіти і ходити.

ужоснах. малій через тиждень робити перші щеплення... що робити ? хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

делали все прививки

в Луцьку чи в Києві ?

50/50

ибо 2 лета подряд дочка была в Луцке

и кое-какие прививки делали там.

если интересно - посажу жену сделать выписку по медицинской карточке :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі прививки робили, і будемо робити :)

про дітей яким зробили прививки і все у них нормально в газетах не пишуть, і на базарі не розказують,

а якщо в когось десь щось не так - то зразу розтрублять в усі труби !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу ознайомитись з думкою відомого лікаря-педіатра Комаровського:

Комаровкий - О прививках
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грамотний дядько.

Ми теж чесно робили ВСІ привики - зараз відмовилися. (останні події весни та літа ).

Далі -поживем побачим..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робили. Відмовлялася на півроку, зимою не робили щеплень, тільки коли потеплішало.

Кака зі щепленнями дітей не повязана. Щеплення роблять в усьому світі, в обовязковому порядку. Розуміючи, шо можу нарватися в двопроцентний ризик, ше більше боюсь нарватися на те, що називається "ай, яка ж я дурна, не зробила всього, шо могла". Зі мною можна сперечатися (а я не буду), можна не сперечатися, але я за прививки, а масових істєрік на тему "прививки - це однозначно погано" тєрпєть нінавіжу, особливо, як книжечку прочитала, шо нам разом з ними вливають МІКРОЧІПИ. Тьфу, блін.

Або одна коза дітям прививки не робить, але водить дітей кругом, де є якась болячка: свинка, вітрянка, корь, шоб мол, імунітет отримали. Це капєц. Вбила б. Я, наприклад, свинкою не хворіла і можу сказати чого.

Карочє, справа кожного, але не тре розказувать про трагічні випадки з сусідами і близькими (вони бувають, це т.зв. "двопроцентне попадання, від якого ніхто не застрахований, як від цеглини, потрапляння вишневої кістки в дихальні шляхи, дада, в мене так сусідка вмерла, або водойми, в знайомих, наприклад, два роки підряд на копанках по синові втопилося), розкажіть, скільки ви знаєте здорових щеплених дітей.

Мене завжди дивує, коли до сотень законів і правил, які вже існують, ми вигадуємо нові, святі вже до не можу, а дальше і дальше: дурників не даємо, прививок не робимо, з народження читати вчимо. Скоро ше заборонимо в школу ходити, бо там доброму не вчать, а тоді ше на коней пересядемо і замість книжок наскальні малюнки будемо вивчати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТО Юлямпочка:то все правильно,але я тоді буду прислухатись до лікарів і статистики в нашій країні,коли вони перестануть проводити на наших дітях експерименти і зароблять на цьому бабло. Бо як треба їм показати рівень щеплень,то вони до тебе добренькі,а як тільки з дитиною ускладнення,то цитую:"Жіночка,не піднімайте шуму,в нас якісні прививки,може то ви дитину чимось накормили або на протязі посадили,чоми ми маємо відповідати?"(з розповідей сусідки).

Крім того,я вже десь писав,якщо в країні де 30% населення пройшло і проходить через КПЗ,тюрми і зони(в яких просто кішить туберкульозом,гепатитом тощо),якщо рівень доходів більшої частини населення не дає змоги купувати якісні продукти(бо 70% продуктів в нас дуже низької якості),то щеплення до одного місця.В мене товариш лікар і каже,що хворих туберкульозом достатньо багато і серед щеплених від нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рад, что меня в детстве родители при малейших болячках не пичкали лекарствами, прививками, как другие, и не кутали в любую погоду в теплое, а закаляли.

Теперь на иммунитет совершенно не жалуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ми робимо всі прививки.

Реакція малого нормальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в країні де 30% населення пройшло і проходить через КПЗ,тюрми і зони
Хм. А де можна таку цікаву статистику почитати?

Юлямпочка, згідний на 100% :friday:

в нас якісні прививки,
zaHARE, якщо тебе не влаштовує якість вакцини, то хто тобі забороняє придбати вакцину, до якої в тебе більше довіри? Знайти зараз можна любу інформацію і придбати можна теж все. Якщо ти відмовляєшся від щеплень, то яким чином ти плануєш віддавати дитину в садочок/до школи?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ужоснах. малій через тиждень робити перші щеплення... що робити ? хз

Перше щеплення робиться в першi 24 години життя дитини. Проти гепатиту Б. Чи ви його не робили?

to adebt

Так проти яких болячок вакцина, що ви купували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...