Перейти до змісту

Чи робили ви прививки своїй дитині/дітям?


D@ve

Рекомендовані повідомлення

D@ve, докладно зможу відповісти на твоє запитання десь після 18 год., бо так не згадаю - треба в бумажку глянуть :) Ми вже замовили на тому тижні вакцину для другої прививки, сказали, що десь на 9-10 число буде. Якщо цікавить, то можу відразу і про другу вакцину написати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 120
  • Створено
  • Остання відповідь

Звичайно цікавить. Давай все по полочкам, від яких хвороб і в якому віці робили. Справа в тому, що комбіновані вакцині взагалі цікава тема, а тут ще й така.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть очень классная статья. Советую почитать мнение отца вроде-бы четырех привитых и одного непривитого ребенка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ADEВT:почнемо з того,що на сьогодняшній день щеплення-це прибутковий бізнес(навіть дуже).Я вже писав,про псевдопташиний грип в Одеській області,вакцин пішло туди на мільйони уе.Така ж ситуація з щепленнями дітей(події весни це довели).

Мене також не влаштовує,що у випадку негативної реакції на щеплення вся відповідальність тільки на батьках.

Також вважаю,що батьки просто зобовьязані робити все для того,щоб підвищувати імунітет(спорт,загартовування,правильне харчування,свіже повітря в лісах,полях,морях,більше сміху і позитивних емоцій і т.д.)

В садочок,наскільки будуть сприяти обставини постараюсь дитину не віддавати і приділяти дитині максимум уваги у вихованні та іграх.Садочок-це коли вже кранти,нема куди діватись.

Стосовно статистики малось на увазі не тільки ті хто сидів,а й ті хто з ними перебуває в контакті(близькому),сидить в нас щороку близько 200тисяч( це без СІЗО).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В садочок,наскільки будуть сприяти обставини постараюсь дитину не віддавати і приділяти дитині максимум уваги у вихованні та іграх.Садочок-це коли вже кранти,нема куди діватись.

Не вполне согласен. Садик - это в первую очередь общение, во вторых подготовка к школе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE , по-перше я тебе нівчому не переконую. Живи собі як знаєш.

Мене також не влаштовує,що у випадку негативної реакції на щеплення вся відповідальність тільки на батьках.
А відповідальність за все лежить тільки на батьках. Це тебе теж не влаштовує?
Також вважаю,що батьки просто зобовьязані робити все для того,щоб підвищувати імунітет(спорт,загартовування,правильне харчування,свіже повітря в лісах,полях,морях,більше сміху і позитивних емоцій і т.д.)
Завтра почну з 3-х місячною донькою бігати і обливатися холодною водою :)
Садочок-це коли вже кранти,нема куди діватись.
Хм, а я думав, що в садочку маленька людина отримує перші навики спілкування в соціумі.
Стосовно статистики
Лінк на статистику?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше щеплення робиться в першi 24 години життя дитини. Проти гепатиту Б. Чи ви його не робили?

В пологовому тоді не було вакцини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше. Про прибутковий бізнес. Братци, в нас все бізнес, кожен має право вирішувати за себе і до 18 років за своїх дітей. Я ні з ким не сперечаюсь.

По-друге. Статистика, вона хароша наука, як кажуть, шо закон - як дишло, куди повернеш, туди й вийшло.

Я, наприклад, "читала", що непривитих дітей зараз в Україні трохи більше 5%, кількість зростає. І в випадку зростання до 7% зросте (тьфу-тьфу) і кількість інфекційних захворювань. А тоді, коли контакт відбувається вже на пряму (це ж стосується і туберкульозу, якщо в людини бронхіт, а на неї чхне туберкульозник, вона не обов.язково захворіє, але щеплення їй точно не поможе), то ніяке щеплення від прямого, тривалого контакту з хворим не поможе. І в випадку, якщо мої діти захворіють будь-якою інфекційною хворобою через спілкування з непривитими дітьми (нагадую, імунітет - це не стовідсоткова гарантія "нехвороби", це всього лише "додатковий захист", як і загартовування, і здорове харчування), мамі тої дитини я точно голову відкручу. Тому що наражати на небезпеку життя своєї дитини - справа кожного з нас, а наражати на небезпеку життя чужої дитини - справа кримінально наказуєма (до речі, якщо непривита дитина, не дай боже, помирає від однієї з хвороб календаря щеплень, батьків можуть притягнути до кримінальної відповідальності, от вам різниця в відповідальностях, яку батьки несуть в будь-якому випадку).

НАГАДУЮ. я НІКОГО НЕ АГІТУЮ РОБИТИ ЩЕПЛЕННЯ, БОРОНЬ БОЖЕ. Як хомо сапієнс, не з самих дурних, я багато читала, спілкувалася з різними людьми, робила висновки, залишаю за собою право робити так, як роблю.

Але давайте будемо концептуальними. Екологія - погана, компи - зло, щеплення - бізнес лікарів (вселенська змова), на якому заробляють мільярди. Продовжуємо, ідентифікаційні коди, паспорти і кредитні карти - від лукавого, література - суцільна вульгарність, нічого доброго дітей не навчать. Садочки - це взагалі ворота пекла. Ну, тоді ше, відмовляємося від автомобілів, електроенергії, акушерів (О, ЦЕ ОКРЕМА ТЕМА, ВОНИ ВСІ НАМ БАЖАЮТЬ ТІЛЬКИ смерті), педіатрів і пр., і пр. Переходимо жити в "природні будинки", починаємо вирізати дітям дерев.яних коней, вирощувати хавчик. Що ж ми тільки вибірково відмовляємося від прогресу?

то ADEPT: так, стосовно замовлених вакцин, там теж не все так просто. Познайомся, плз, з інструкцією щодо транспортування і перевезення. Тому що більшість вакцин (біологічного матеріалу) не можна більше кількох хвилин тримати поза холодильником і кожна ампула має зберігатися в спецтермосі (бо я бачила, як одна мамаша тримала вакцину в долоні, це ужос).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А відповідальність за все лежить тільки на батьках. Це тебе теж не влаштовує?

Розсмішив,тоді і рішення за батьками,а не обязаловка і шуганіє.

Завтра почну з 3-х місячною донькою бігати і обливатися холодною водою :blink:

Дарма іронізуєш,якраз в 3 місяці вже багато чого робити пізно(виробляти імунітет дитини починають батьки ще за декілька місяців до зачаття).Ми почали обливати холодною водою малу з народження(як тільки пупок зажив).А зараз я жалкую,що почав з нею плавати тільки з 3-х місяців,вже пізно.Хоч воду любить,але багато навиків вже закрилось.І бігати ми почали ще з 1-го місяця,і пригати,і зарядку робити.

Хм, а я думав, що в садочку маленька людина отримує перші навики спілкування в соціумі.

Ці байки(совковський штамп) роскажеш комусь іншому :ok:Багато писати не буду,я буду старатись відгородити свою дитину на період,коли в неї закладаються основи поведінки,культури,знань від того соціуму,який є в садочках.Я бачу на прикладі своїх племінників,як вони деградують в тому соціумі невихованих дітей(бо батькам нема коли) і нульових виховательок,які курять,матюкаються і хтознашо роблять при дітях,бо вони їм до лампочки.Мене навчили читати і писати в 4 роки не в садочку,а вдома.І в школі на уроках читання мені було нудно.

почитай тут,в автора схожа ситуація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені найбільш дивно,що держава так піклується про здоров'я діточок,а прицьому на кожному бігборді спиртне і цигарки,які тим же дітям продають на кожному кутку.А по дитячому алкоголізму за даними ВОЗ ми лідери у світі!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка, народ, ну пишіть ви правильно мій нік :blink: Нарахунок твого останньог посту знову згідний на 100%. Вакцину малій забирав в спеціальному контейнері.

zaHARE, напишу тобі ще раз, якщо з першого разу ти не прочитав. Я тебе не переконую. Живи собі як знаєш. Тема називається дуже просто "Чи робили ви прививки своїй дитині?" — я написав, що робив і чим робив. Все. Ніякого іншого змісту тут немає, а ти намагаєшся мене "лічити". Я поради не просив і думки твоєї не питав. Так що пропоную на цьому дискусію закінчити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка, народ, ну пишіть ви правильно мій нік :blink:

Прастітє, просто скопіювала з чийогось ріплая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

D@ve, знацца так, запісуй :blink:

Перший раз кололи ми Інфанрікс ГЕКСА (Infanrix hexa). Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка, гепатиту В, поліомієліту та захворювання, що викликається збудником Haemophilus influenzae типу В.

Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A.? Риксенсарт, Бельгія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, тут должна быть тишь и семейная благодать... уют, так сказать...

придержите эмоции и личные убеждения.

без прививок - объясняйте почему

с прививками - тоже с фактами...

иначе будет ремнем по попе :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну значить плюсометом в тімячко :blink:

Ми робим прививки сину. Вакцину теж замовляли імпортну.

Страшно робити прививки, особливо коли надивишся по ящику, якої шкоди завдають прививками. (неякісними)

Але і без прививок страшно.

Для мене краще знати що я робив все що міг щоб було краще.

Процент тих хто нормально переносить прививки, величезний.

А про той процент який не прививався я нічого не знаю.

Тому і вибираю сторону де більше шансів. Таке моє скромне ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну значить плюсометом в тімячко
Це вже варіант :)
Для мене краще знати що я робив все що міг щоб було краще.
Готовий підписатися під кожним словом!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось вважає, що радянська медицина (читай Російська) була у чомусь безграмотною?

Закалювання та прогулянки це чудово, але невиліковні (для дитини) хвороби - зло. Щеплення - не завжди добре і не завжди погано.

НІХТО не зможе бути ПОСТІЙНО біля дитини, щоб її захистити.

Були в неділю у лісі. їздили по опеньки. Дитина привезла кліща. Вийняли у лікарні - тепер надіємося, що за 2 місяці (так сказали у інфекційній) не буде ніяких негативних проявів. Якщо не дай Бог, щось проявиться - щеплення. Чи хтось може вважає, що й тоді треба дитину загартовувати і тримати на свіжому повітрі?

І дивитися як дитя мучиться? - бо так імунітет сам виробляє антитіла? якщо він саме такі зможе виробити...

Є справді необхідні щеплення - є повністю безглузді. Коли буде наступна дитина (дуже надіюся) - то буду робити всі. Екологія та к-сть хвороб - лише спонукає до того..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

D@ve, знацца так, запісуй :smile3:

Перший раз кололи ми Інфанрікс ГЕКСА (Infanrix hexa). Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка, гепатиту В, поліомієліту та захворювання, що викликається збудником Haemophilus influenzae типу В.

Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A.? Риксенсарт, Бельгія.

Ясно. Залишилось отримати відповідь на моє друге запитання: у якому віці кололи цю прививку і чим керувались? Інструкцією до вакцини, чи, можливо, порадами лікарів?

to all А як ви визначили, що імпортна вакцина хороша? І чому саме та, яку ви купували? Я особисто чув думку, що якраз ті вакцини, що прививають на початку життя (АКДС, БЦЖ...) є сертифікованими і перевіреними роками використання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

D@ve, скажу так:

мы сделали все прививки

ничего сами не покупали.

единственное, что мы решали по прививкам - не делать/не делать, а когда делать.

т.е. если сильно холодно или сыро, или дочка чувствовала себя не очень, и если прививка может подождать - то мы откладывали вакцинацию

а по поводу хороших/плохих - последнюю делали в Киеве, то нам медсестра сказала: не тяните, потому что сейчас привезли на бесплатное вакцинирование хорошую вакцину, которую все в аптеках по 300 грн. покупают. тут и погода не подкачала, можно было делать прививку.

теперь вроде до 6 лет нам прививки не нужны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм, а не кому не приходило в голову поговорить на предмет нужно/не нужно с участковой медсестрой? доктора - заняты всегда и не всегда адекватно отвечают на вопросы, вот медсестры - те расскажут что куда, зачем и откуда ростут ноги.

И еще, как бы там против кто не был, стандартные прививки должны получить ВСЕ, дабы потом поздно не было и не кричали - меня не предупредили, не моя подпись и т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно. Залишилось отримати відповідь на моє друге запитання: у якому віці кололи цю прививку і чим керувались? Інструкцією до вакцини, чи, можливо, порадами лікарів?

Кололи ми перший раз в 3 місяці. До того не робили нічого. Чим керувалися? Так і важко відразу сказати. Ми з дружиною перевернули величезний пласт інформації. Спілкувалися з багатьма лікарями, знайомим і т.д. Та і в нас на очах росте моя похресниця, якій теж кололи цей курс і яка перенесла його чудово.

Цей курс колиться в 3, 4 і 5 місяців. Потім дуже довго прививки не робляться взагалі ніякі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З медсестрою.. ага..

наша участковий ЛІКАР - доволі (як то культурніше сказати) - малограмотна..

вона НІЧОГО не зможе толкового порадити. А при якихось негараздах - медична картка переписується за ніч. І всі документи з підписами раптом зникають..

Тому тут треба виключно здоровий глузд. Та консультації із незалежними лікарями. Особливо якщо є знайомі, і такі, що мають своїх дітей/внуків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З медсестрою.. ага..

наша участковий ЛІКАР - доволі (як то культурніше сказати) - малограмотна..

вона НІЧОГО не зможе толкового порадити. А при якихось негараздах - медична картка переписується за ніч. І всі документи з підписами раптом зникають..

Тому тут треба виключно здоровий глузд. Та консультації із незалежними лікарями. Особливо якщо є знайомі, і такі, що мають своїх дітей/внуків.

ты, мягко говоря "гонишь".

Если у тебя мания Большого Брата - забери кароточку домой и засунь в сейф.

Про консультации - а ты знаешь что есть такая фигня как "корпоративная этика"? И те же "не зависимые фельдшеры" посоветуют тебе ровно то же самое. Те же не зависимые работают в тех же больницах, и просто посменно зарабатывают бабосики не зависимо.

Именно поэтому сейчас перед тем как делают прививку - родители ставят крестик в определенном месте, потому как несут ответственность и обязаны всесторонне изучить вопрос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей курс колиться в 3, 4 і 5 місяців.

Хм, цікаво. Це практично не суперечить національному календарю. Єдине виключення - Гепатит Б. По календарю його приписано робити по схемі 0-1-6 місяців.

Наскільки я зрозумів, проти туберкульозу (БЦЖ) взагалі не робили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...