Перейти до змісту

переповнений маршрутний транспорт


oSs

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Всетаки мабуть чьогось добились,або навпаки ні,прищучили і все..що сьогодні зранку вже всі дружно виїхали по своїм маршрутам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всетаки мабуть чьогось добились,або навпаки ні,прищучили і все..що сьогодні зранку вже всі дружно виїхали по своїм маршрутам...

Так місто їм мало виділити півмільйона, а після страйку мільйон виділило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж написав, що навіть з кондукторами умудряються зробляти, в долі. Тому і ввели на рейс ще перевіряючих для водіїв і кондукторів :)

Захочеш жити - будеш крутитись. Уяви, що на вулиці вересень, а тобі роботодавець ще зп не виплатив, і не скоро збирається. А дітей в школу треба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

І вкінці кожного робочого дня в водія на руках залишається не менше 100 грн. після здачі грошей в касу, навіть якщо з кондуктором.

...

І за рахунок чого? Економія палива? А то білети всім дають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

І вкінці кожного робочого дня в водія на руках залишається не менше 100 грн. після здачі грошей в касу, навіть якщо з кондуктором.

...

І за рахунок чого? Економія палива? А то білети всім дають :unsure:

А є такі добродії, які білети кондуктору повертають при виході, або просто покидають на своєму сидінні. Думаєш кондуктор залишить того білета там валятися :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от в мене інфа стосовно Порошенко, зовсім інша:) - то не Порошенко, а Янукович..

Мені поталанило лише в тому, що колега добирається на роботу на власному авто. і ми з ним домовляємося . Він мене забирає з зупинки і все.

Виключення четвер - у нього вихідний.

Пільговики - повинні їздити по пільговому тарифу, а не безкоштовно. Так як школярі у маршрутках. не 1.5 грн а лише 1 грн.

Так і в тролейбусах і маршрутках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...навіть з кондукторами умудряються зробляти, в долі. Тому і ввели на рейс ще перевіряючих для водіїв і кондукторів :)

То що, виходить мають ще й з перевіряючими ділитись? А страйк з-за того, що не поділили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Ну що, знову сьогодні траліки бастують??? Їхав на роботу не бачив жодного тролейбуса, а маршрутки переповненні як ніколи. Всетаки відчутно коли тролейбусів нема. Не платять людям гади ((((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жодної 15,9 тролейбуса не бачив за годину поки шось з них чекав ))) Добре шо є ще 3. Ходять чутки шо бастують.

Трійка то є, але я сьогодні в ній до місця призначення не доїхав, вирішив вийти (якщо це так можна назвати) бо вже дихати не було чим. І вже люди просили щоб той гамнюк не зупиинявся, а йому все мало й мало. На кой ляд монополізували отих два маршрути, я не розумію, ото депо бастує, а ми всі давимось. Засранці, одим словом, ті, хто це вигадав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, 12 травня, через страйк працівників підприємства електротранспорту в Луцьку на маршрути не вийшли тролейбуси і комунальні маршрутки. Про це повідомляють «Волинські Новини».

Наразі біля входу до адміністрації підприємства та виїзду із депо страйкують близько двохсот чоловік. Люди, які працюють на підприємстві електротранспорту, обурені, що їм уже кілька місяців не платять заробітну плату. Страйкарі розповіли, що водіям заплатили тільки за лютий, а кондуктори не отримали і того.

Страйкарі погрожують, що не вийдуть на роботу, поки не погасять заборгованість по зарплаті.

За словами працівників підприємства електротранспорту, водій тролейбуса заробляє в місяць близько тисячі гривень, маршрутки – до 1,3 тисячі. Натомість кондукторам платять лише 800 гривень.

Наразі на підприємстві перебуває заступник міського голови Петро Гоцалюк, який веде переговори зі страйкарями.

Окрім того, у Києві міський голова Богдан Шиба має зустрітися з представниками уряду для вирішення питання компенсації з держбюджету коштів за перевезення пільговиків.

ТУТ: http://volynnews.com/news/society/6967/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через жопу у нас всё как-то

хорошо что популярные маршруты стали в "пользовании" маршруток города, но нужно нормально думать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і правильно зробили, що страйканули, ми потерпимо...а люди без зарплатні сидять...

певно буду пересідати на вєлєг... от і поштовх для цього... ;) хм...я не проти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из-за переполненных маршруток не смог поехать на пары. Вот, сижу дома...

Головне, як то кажуть, самого себе обманути... :D Купа людей змогли на роботу/навчання доїхати, хоча і стоячи на одній нозі, та тримаючись зубами за повітря, але хто ХОТІВ той доїхав... Так, що про "не смог", це я думаю ти погарячкував :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми нозми на роботу, пари не намагалися ходити? Ну а якщо дуже спізнюємося на щось важливе, хіба таксі хтось відміняв? Я в свій час на роботу в Києві ходив пішки, правда приходилось трохи раніше з дому виходити. За дві години доходив з лівого берега на Сирець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на роботу спізнився на 40 хв. Правда, ніхто і слова не сказав - знають причину.

Страйк підтримую. Молодці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

забув нагадати, я ще знав за кілька днів що таке(страйк) буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Як мінімум вони по ящику попередили що буде страйк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 мая была забастовка в Крыму. На следующий день обговаривали возможность забастовки в Луцке 11-го числа.

А вчера TFA предупреждал о сегодняшней акции.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деякі фото зі страйку.

Власне страйкарі:

c9433599bc9ft.jpg

1a685a36a9e9t.jpg

b1629d4859dft.jpg

Тролейбуси, які продовжили свій відпочинок:

cffb42770ca6t.jpg

5f8f7aea7439t.jpg

90c530e86be9t.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страйк затягнувся?

Набагато "приємніше" керівництво можна вразити виходом на роботу і непродажем ні одного білета, катайтесь нахаляву, звісно, якщо це не стаття :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в той же час чув як вчора відій приватної маршрутки хвалився колезі,що хазаїну здав 600,а собі на карман поклав 1400 грн.І це за день!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в это время обычные таксисты просекли фишку и дружно взвинтили тарифы. примерно в полтора раза. причем без работы не сидят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...