Перейти до змісту

переповнений маршрутний транспорт


oSs

Рекомендовані повідомлення

сьогодні як завжди вибрався на навчання... дійшовшро до зупинки (навпроти гостинця) опупів :P . на зупинці стояла туча людей. за 15 років свідомого життя небачив такого... в чому справа? протест, скорочення маршрутного транспорту чи час-пік? це ли ше на цій чи всюди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

сьогодні як завжди вибрався на навчання... дійшовшро до зупинки (навпроти гостинця) опупів ;) . на зупинці стояла туча людей. за 15 років свідомого життя небачив такого... в чому справа? протест, скорочення маршрутного транспорту чи час-пік? це ли ше на цій чи всюди?

Більшість всього, що час-пік і занадто мало маршруток :P .

Я вранці, як їду на роботу, можу, наприклад, сідати на другу чи третю 12, 32-ку, бо народу в них стільки напхано, що ... ;);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть пару причин:

- рождённый ездить на служебной машине никогда не поймёт как ето ездить на маршрутке

- о "логистике" наши керовники и неслышали

- нет одного управляешюго порядком в движении транспорта (чтобы нормально разруливал и спросить если что)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жодної 15,9 тролейбуса не бачив за годину поки шось з них чекав ))) Добре шо є ще 3. Ходять чутки шо бастують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав зранку на "10! з ГПЗ. Сів в переповнену маршрутку в р-ні базарчику (перехрестя Дружби народів та Бенделіані). До Старого ринку маршрутка навіть не зупинялась, а людей на зупинках тьма...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка краса, що мені на роботу 20 хв пішки :P Як подивився зранку сьогодні на ці маршрутки - аж моторошно стало - банки з кільками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно шьтота не то. Ехал на машинке на работу - ни одного троллейбуса, только щаз заметил :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тролейбусів нема, 15-ток нема... Щось з ДЕПО твориться. Хоч би попередили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, вийшов на зупинку, глянув на цей безпрєдєл, за мабілу 0-82, драстє, машину будь-ласка... міська йопта влада про нас дбає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знав би, пішком пішов :( , а то їхав у переповненій 24-ці, ще й пробка на мосту була. А пішоходи так жваво йдуть, і автобус обганяють :)

В нас деякі співробітники на таксі добирались :excl:

Але, незважаючи на все, забастовників підтримую :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу на 33му, працюю на вишкові, треба шей з пересадками добиратися. Сьогодні годину добиралася. Це якійсь ужас, славнозвісна тройка - єдине спасіння добратися з Молоді в сторону центра - навіть не зупинялася, дивуюся як ше люди в ній на криші не їхали - справжній БігМак. Простоявши енну кількість часу, поперлася до РАГСу - і з горем навпіл сіла в такій самий БігМак №25, якій по мосту маТ-маТівському їхав так повільно, шо кращеб я пішечки пішла, зате вже на проспекті Перемоги дивлюся маршуточкі майже пусті їздять проте в інший бік і не ті шо треба (15,9).

Класно маршрутчики і траліки придумали.... Молодці.... Пошутили.... В них напено сьогодні "сексуальний день"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув від водія маршрутки, що бастує тролейбусне депо! Тому тролейбусів, маршруток №9 та №15 немає. Цікаво скільки часу це продовжуватиметься?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, хорошо что на форум заглянул утречком. Между поездкой на львовскую и остаться дома, мой выбор пал на второе :excl:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

влада підштовхує на думку пересісти на велосипеди,

а цікаво, їм це сподобалося б...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні не поїхав велосипедом, бо після роботи планую ще в місто по справах. Хоча попередніх два дні їздив - і якби знав, що сьогодні таке буде, то теж поїхав би. А взагалі, як немає дощу, то велосипедом спокійно 10-12 км на роботу, а ввечері назад.

Вийшов на зупинку - дійсно "опупів", але якимось "чудом" вліз в першу 12-ку. А більше нічого мені й не їде.

Класно було б усім містом влаштувати на 2 місяці флешмоб і не їздити тролейбусами, 15-ками і 9-ками. Так як вони нам зробили. Але це нереально :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а яка причина страйку, хтось знає?

Яка ще може бути, в теперішні часи, причина крім не виплати зарплати.

Логічно - ніяка. Заборгованість і можливо підняття з/п - основні причини страйку.

Але якщо подивитись на це з іншого боку. Прикинути - за одинь робочий день "9" чи "15" заробляє в чистому більше ніж з/п водія + з/п кондуктора за місяць, ще і залишиться на оплату з/п управлінському апарату + з/п ремонтній обслузі. Сьогодні не виїхавши в рейси "15" та "9" незаробили чистими реально кучу бабок (тролейбуси - тема інша, бо там багато пільговиків, і вони постійно потребують дотацій).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДОРЕЧІ: сьгодні мітинг біля Міської Ради по поводу гарячої води, можна ще і про маршрутки їм нагадати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в 8 год. ранку вийшов на зупинку біля 24-ої школи. Такої кількості людей на цій зупинці теж ще не бачив. Кілька знайомих запропонували мені йти до центру пішки, я побажав їм щасливої дороги, вернувся додому, взяв велосипед і через 12 хвилин був на роботі. Отримав велику естетичну насолоду від поїздки. Міському транспорту незачот, однозначно. Він і так препаршиво робить, а ще такі сюрпризи зранку, коли тисячі людей повинні вчасно добратись до місць навчання та роботи... :excl:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...