Перейти до змісту

переповнений маршрутний транспорт


oSs

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Забастовку також не підтримую, особливо зранку коли люд на роботу і на навчання добирається. Краще не дати пообідати комусь з чиновників і побастувати під радою в обідню перерву аніж лишити велику кількість простого люду без значної частини заробітної платні чи премії знятої за запізнення. Канєшно шож 15шкам обідно стало, раніше до реформи транспортної, вони возили людей як хотіли, а тепер кондуктори-талончікі... і в результаті водії на зарплаті осталися, а всі остальні маршрутки так і возять - більшість люду талонів не бере - і контролю особливого в водіїв нема - норму здали - решту собі. А потім кажуть шо перевезення неокуповуються і збиткові і шо паливо дорожчає.... Звичайно ж воно в них по документах збиткове. Піднімуть зара проїзд знову , а міськначальство як їздило на власних автівках так і їздитиме, а нам як всігда від того "ЛУЧШЕ ВСЕХ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда того міста клаптик з гулькин ніс а люди ідуть на роботу по годині неначе Москва :excl: СМІХ :ok:

низачет..

смех без причины - признак дурачины...

речь здесь идет о том, что не возможно спрогнозировать, какую подлянку от властей, не способных организовать нормальную жизнь в городе, можно ожидать завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда того міста клаптик з гулькин ніс а люди ідуть на роботу по годині неначе Москва :) СМІХ :)

От не треба - мені на роботу 10 км найближче. Ну може буде 9, якщо знайти де зрізати, а може й ні. За скільки я туди дійду?

І я знаю багатьох людей, в яких відстані виходять не менше 5 км.

На жаль, в нас ще недостатньо розповсюджений принцип шукати житло ближче до роботи... І на це є багато причин.

В той же час тих, хто їздить три зупинки, я ніколи не зрозумію. Особливо в таку погоду, як сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата:

"Директор Луцкого предприятия электротранспорта Иван Кубицкий прибавил, что значительной проблемой является то, что «меньше 50% мы получим покрытие за перевозку льготников». Он считает, что ее нужно решать на уровне Верховной Рады"

значит не скоро и решат на этом уровне.. :excl:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за мабілу 0-82, драстє, машину будь-ласка

Спонсори забастовки працівників депо - спілка таксистів луцька :excl:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда того міста клаптик з гулькин ніс а люди ідуть на роботу по годині неначе Москва :) СМІХ :)

Мені на роботу 8 км. Це напряму. Якщо маршруткою то більше набагато. Пару раз проводив експерименти і ходив пішки, то ту маршрутку з якою разом виходив обганяв, про тролейбуси мовчу.

Дивно, але чогось почалась масова невиплата зарплат і досить серйозні скорочення по підприємствах (правда сезонність теж відіграла свою роль).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за мабілу 0-82, драстє, машину будь-ласка

Спонсори забастовки працівників депо - спілка таксистів луцька :)

а шо дєлать :)

краще заплатити 20 грн за таксі чим в кінці місяця недоотримати тисачу-другу премії за спізнення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поддержим бастующих массовой пересадкой на велосипеды!

Вот мне, например, на работу на велике ехать 5 минут, на машине - 15, на маршрутке -25. :)

И, что самое главное - я никогда не жду транспорт и для меня нет в Луцке места, в которое я не успею за 30 минут :)

ЗЫ для справки - с 40кв до выезда из города на Владимирской около 13 км. - 30 минут для меня или 20 минут для спешащего Мартенза. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, але чогось почалась масова невиплата зарплат

Ну так, вибори скоро, гроші потрібні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поддержим бастующих массовой пересадкой на велосипеды!

так я тільки за. от тільки костюм з краваткою на велосипеді хм ну м'яко кажучи не то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цуки !!! Якби ті тролейбуси літали, як в Києві, швидко і через кожні 5 хвилин, то ними їздили б не тільки пільговики і заробляло б депо нормальні гроші, і більшість людей їздила б ними на роботу. Бо, "альо, 082, машину !!!" делеко не всім по кишені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поддержим бастующих массовой пересадкой на велосипеды!

так я тільки за. от тільки костюм з краваткою на велосипеді хм ну м'яко кажучи не то...

:) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да. уявляю... зимою в пальто і краватці менеджер срєднєго звена на велосипеді...

тролейбус бачив. один ітой на замовлення. якхось школярів везли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нафіг цей гон ? Зимой, в пальто, ще скажи, на лижах і з ноутом !!! :) Було б бажання. І на роботі можна переодягнутись. Ні, я нікому нічого не нав"язую, взагалі фтопку всі ці балачки, просто міський транспорт повинен нормально працювати, а міська влада має його нормально контролювати, щоб всі могли вчасно приїхати кому куди треба....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на роботі можна переодягнутись.

и душ принять?

да и во что переодеться?

костюм с собой в рюкзаке везти?

или его на работе оставлять?

достанешь его как из ж..ы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха... а в Киеве как раз широко распространена практика душевых и раздевалок при офисах, так шо не-не! :lol:

У меня брат работает программером на фирме у человека, который привез из штатов концепцию bike2work - как думаете, есть у них велопарковка, душевая и пр. ? :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якщо подивитись на це з іншого боку. Прикинути - за одинь робочий день "9" чи "15" заробляє в чистому більше ніж з/п водія + з/п кондуктора за місяць, ще і залишиться на оплату з/п управлінському апарату + з/п ремонтній обслузі. Сьогодні не виїхавши в рейси "15" та "9" незаробили чистими реально кучу бабок (тролейбуси - тема інша, бо там багато пільговиків, і вони постійно потребують дотацій).

Знайомий маршрутчик ділився інфою, що нові 15-ки автобуси жеруть за день 50 літрів пального. Тобто, кожного дня їх треба заправляти на кругленьку сумму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І заправляти треба, і кредит за них напевне треба виплачувати. Навряд чи на таку кількість нових автобусів в депо гроші були. Думаю, що вони в кредит куплені. Тоді тим більше, працювати треба а не бастувати, щоб і витрати покривати ї заробляти нормально. Скоріше там якийсь конфлікт працівників з керівництвом. Розказуйте, хто в курсі справи, із за чого там революція ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше там якийсь конфлікт працівників з керівництвом. Розказуйте, хто в курсі справи, із за чого там революція ?

читай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Знайомий маршрутчик ділився інфою, що нові 15-ки автобуси жеруть за день 50 літрів пального. Тобто, кожного дня їх треба заправляти на кругленьку сумму.

50 літрів це нормально.

І вкінці кожного робочого дня в водія на руках залишається не менше 100 грн. після здачі грошей в касу, навіть якщо з кондуктором.

Ця інформація з першоджерела який їздить на 9-му маршруті. Єдине на що можуть жалітися водії це тільки на невчасну виплату заробітної плати. а тр. депо це вже порошенко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... вкінці кожного робочого дня в водія на руках залишається не менше 100 грн. після здачі грошей в касу, навіть якщо з кондуктором.

Ця інформація з першоджерела який їздить на 9-му маршруті. Єдине на що можуть жаліютися водії це тільки на невчасну виплату заробітної плати. а тр. депо це вже порошенко.

То нефігово їм живеться, зарплата + мінімум 100 грн в день. Водіям тролейбусів не пощастило, там не та система, кодуктори, контролери, квитки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я ж написав, що навіть з кондукторами умудряються зробляти, в долі. Тому і ввели на рейс ще перевіряючих для водіїв і кондукторів :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...