Перейти до змісту

З власних спостережень , будучи тривалий час за кордоном, яку країну ви вибрали б для Пмж ??


Рекомендовані повідомлення

Хотів би почути мандрівника по світу. Де йому найліпше жилося , крім України? Мова про сім’ю , а не самотнього холостяка. Маю свою думку, але прислухаюся до інших . 

Змінено користувачем Alex S
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 176
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Я аж захопився - а скільки тут, на борді, мандрівників з сім"єю(!!!) по світу? Отак щоб з сім"єю десь не просто бували, а жили?

Така дитяча наівність у запитанні просто розчулює до сміху :)

Кручє було б тільки це ж питання на перекурі криворізьких шахтарів або серед доярок на прикарпатті.

  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так, я ще б зрозумів питання типу "а куда ви відправили свою сім"ю за кордон на початку війни і як їм там вдалось адаптуватись, важко чи ні, сподобалось жити чи ні, і т.д.".  Або ж якщо мова про звичайну відпустку колишню була. Але щоб жити ?!?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.03.2024 в 23:20, Alex S сказав:

Хотів би почути мандрівника по світу. Де йому найліпше жилося , крім України? Мова про сім’ю , а не самотнього холостяка. Маю свою думку, але прислухаюся до інших . 

 

Все так погано буде, що треба шукати щось...? Хм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.03.2024 в 10:57, difoto сказав:

Я аж захопився - а скільки тут, на борді, мандрівників з сім"єю(!!!) по світу? Отак щоб з сім"єю десь не просто бували, а жили?

Така дитяча наівність у запитанні просто розчулює до сміху :)

Кручє було б тільки це ж питання на перекурі криворізьких шахтарів або серед доярок на прикарпатті.

Так посміхайся, які проблеми. З посмішкою завжди легше жити. Конкретно зараз , в цей момент часу , я знаю двох , які третій рік як в ФРН, з сім’єю , а одного ,який довго жив і працював в Нідерландах . А ще два юзери живуть з сім’єю в Штатах. А більшу половину я не знаю.  

Змінено користувачем Alex S
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.03.2024 в 12:07, Oli сказав:

 

Все так погано буде, що треба шукати щось...? Хм

Ні в якому разі! Все буде добре! Ми просто спілкуємось, хто хоче ,той робить відгук про той закордон в якому вдалося пожити і зробити висновки , як там мучаться чи радіють життю люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.03.2024 в 13:01, Alex S сказав:

Ні в якому разі! Все буде добре! Ми просто спілкуємось, хто хоче ,той робить відгук про той закордон в якому вдалося пожити і зробити висновки , як там мучаться чи радіють життю люди.

не звертай уваги, тут просто багато ображених життям людей, яких ніхто не хоче слухати в живу, от вони і виплескують своє лайно на форумі. Я вже певно чоловік десять тупо заблочив, щоб висери не читати.

ПО ділу, жив в іспанії, в валенсії, з дружиною, Також там жила моя сестра з чоловіком і дітьми. На зиму перебирались всі туди.
Мені сподобалось. сонце майже щодня, люди якісь привітніші, жити хочеться. Продукти дешеві, шмоткі дешеві, єдине що квартира трохи тягнула грошей. 
Потім прилітаєш в Київ, а тут все сіре, ніби хтось контраст кольору на 0 викрутив))

  • Дякую! 2
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.03.2024 в 13:48, Dima4s сказав:

не звертай уваги, тут просто багато ображених життям людей, яких ніхто не хоче слухати в живу, от вони і виплескують своє лайно на форумі. Я вже певно чоловік десять тупо заблочив, щоб висери не читати.

ПО ділу, жив в іспанії, в валенсії, з дружиною, Також там жила моя сестра з чоловіком і дітьми. На зиму перебирались всі туди.
Мені сподобалось. сонце майже щодня, люди якісь привітніші, жити хочеться. Продукти дешеві, шмоткі дешеві, єдине що квартира трохи тягнула грошей. 
Потім прилітаєш в Київ, а тут все сіре, ніби хтось контраст кольору на 0 викрутив))

Кількість кацапур в Валенсії не напрягала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.03.2024 в 13:48, Dima4s сказав:

не звертай уваги, тут просто багато ображених життям людей, яких ніхто не хоче слухати в живу, от вони і виплескують своє лайно на форумі. Я вже певно чоловік десять тупо заблочив, щоб висери не читати.

ПО ділу, жив в іспанії, в валенсії, з дружиною, Також там жила моя сестра з чоловіком і дітьми. На зиму перебирались всі туди.
Мені сподобалось. сонце майже щодня, люди якісь привітніші, жити хочеться. Продукти дешеві, шмоткі дешеві, єдине що квартира трохи тягнула грошей. 
Потім прилітаєш в Київ, а тут все сіре, ніби хтось контраст кольору на 0 викрутив))

Яка частина Гішпаніі? Коста Брава чи північ? Материк чи на морі-океані? Чи зустрічав , що часто житлові споруди з поганою вентиляцією і взимку чорніють кутки в кімнатах? Чим опалювалися взимку? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Галіції зелено круглий рік, літом не жарко, приїздять у відпустки іспанці з "теплої"сторони. Але море освіжаюче навіть у серпні. Зараз 18 вночі.

Багато домів чорні ззовні від плісняви. 

Дві державні мови в регіоні галісійська та іспанська. В першому класі всі позмовляють галісійською, вчать галісійську, іспанську, англ..

Був в Сантяго, старе місто, як по мені мрачнувате. Рідня в Рібейрі, рибпортове місто, як для невеликих розмірів непогане містечко. Влітку через вихідні фіести -фестивалі.

Середні зарплати малі. Дуже багато дитячіх майданчиків. З медициною дуууже все довго...

Змінено користувачем romanc
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.03.2024 в 14:01, Alex S сказав:

Кількість кацапур в Валенсії не напрягала?

Більше в Аліканте

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.03.2024 в 13:48, Dima4s сказав:

не звертай уваги, тут просто багато ображених життям людей, яких ніхто не хоче слухати в живу, от вони і виплескують своє лайно на форумі. Я вже певно чоловік десять тупо заблочив, щоб висери не читати.

ПО ділу, жив в іспанії, в валенсії, з дружиною, Також там жила моя сестра з чоловіком і дітьми. На зиму перебирались всі туди.
Мені сподобалось. сонце майже щодня, люди якісь привітніші, жити хочеться. Продукти дешеві, шмоткі дешеві, єдине що квартира трохи тягнула грошей. 
Потім прилітаєш в Київ, а тут все сіре, ніби хтось контраст кольору на 0 викрутив))

 

Відповідь на відповідь...

Мда, де це ти мої "образи" читаєш?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.03.2024 в 12:59, Alex S сказав:

а одного ,який довго жив і працював в Нідерландах

 

З погодою проблемно, вітер ппц буває.

Авто наші стараються в німців брати, тут реально дорого. Інфраструктура розвинена,  велосипеди рулять ;)

 

Якщо коротко, то напевно не з сім'єю сюди їхати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.03.2024 в 22:54, Oli сказав:

 

З погодою проблемно, вітер ппц буває.

Авто наші стараються в німців брати, тут реально дорого. Інфраструктура розвинена,  велосипеди рулять ;)

 

Якщо коротко, то напевно не з сім'єю сюди їхати.

Та та, країна для життя гімно. Мабуть саме тому однокімнатна квартира в Ротрдамі чи Амстердамі починається з мільйона євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.03.2024 в 08:24, Alex S сказав:

Та та, країна для життя гімно. Мабуть саме тому однокімнатна квартира в Ротрдамі чи Амстердамі починається з мільйона євро.

Ну якщо ти сам все знаєш, то навіщо питаєш?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.03.2024 в 08:24, Alex S сказав:

Та та, країна для життя гімно. Мабуть саме тому однокімнатна квартира в Ротрдамі чи Амстердамі починається з мільйона євро.

а як це корелює з якістю життя взагалі? Ба більше, відкрию таємницю - у містах з найдорожчою нерухомістю "індекс щастя"(читай - якість повсякденного життя) найнижчий.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

США, Франція, Велика Британія - там є ядерна зброя.

Канада - наврядчи буде в найближчій перспективі якісь заворушення, клімат напевно схожий на наш волинський :)

 

Всі інші країни якось важко відчувати там себе в безпеці.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.03.2024 в 13:56, MACCEN сказав:

США, Франція, Велика Британія - там є ядерна зброя.

Канада - наврядчи буде в найближчій перспективі якісь заворушення, клімат напевно схожий на наш волинський :)

 

Всі інші країни якось важко відчувати там себе в безпеці.

Австралія? Нова Зеландія? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.03.2024 в 10:36, difoto сказав:

а як це корелює з якістю життя взагалі? Ба більше, відкрию таємницю - у містах з найдорожчою нерухомістю "індекс щастя"(читай - якість повсякденного життя) найнижчий.

Тобто за твоєю логікою , на прикладі України, в якомусь Гайсині житло не саме дороге , але індекс щастя там найвищий… А в Києві, Одесі і Дніпрі там індекс нещастя найбільший??  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.03.2024 в 10:36, difoto сказав:

а як це корелює з якістю життя взагалі? Ба більше, відкрию таємницю - у містах з найдорожчою нерухомістю "індекс щастя"(читай - якість повсякденного життя) найнижчий.

Шуткував звичайно постом вище. Я частково згіден. Колись давно , років більше 10 тому, спілкувався з індусом. Індус адмістратор в готелі ,в якому я тривалий час проживав. Показував і якби хвастався чи гордився своїм братом. Брат морак на сухогрузах. Капітан, 40 років , …. все як в професійних моряків. Показував весілля братове, церемонію як молода зав’язує національну чалму на голову,стіл, традиції, подарунки ,таке. Потім каже , в мене брат вже забезпечений, не те що я, брат купив минулого року другу квартиру в Мумбаї,,,,.. Я кажу - так а що тут незвичного? Професійний моряк , освіта- фах -робота-термін. Той каже ,  ,,біла ,, квартира в Мумбаї вартує від 800т доларів…, це якщо дуже пощастить. А так, якщо швидко , - від мільйона. І я довго тоді думав…. Біла це капітальне будівництво з документами нацзразку в комплексі чи містечку з власною охороною.

Змінено користувачем Alex S
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку тема взагалі дивно сформульована. Комусь важливий клімат, комусь рівень життя чи зарплати, іще комусь медицина чи рівень садочків/шкіл для дітей, а хтось із заробітками пасивними чи онлайн шукає дешеву країну, щоб можна було жити ні в чому собі не відмовляючи задешево. Скільки людей стільки й думок. І якщо 100 людей скажуть що в отій країні класно і вони там сім'ями живуть і взагалі то рай на землі - то тобі там може взагалі паршиво буде жити і все не так. Або ж навпаки, там де всім хріново - тобі буде добре

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/23/2024 at 5:59 AM, Alex S said:

Так посміхайся, які проблеми. З посмішкою завжди легше жити. Конкретно зараз , в цей момент часу , я знаю двох , які третій рік як в ФРН, з сім’єю , а одного ,який довго жив і працював в Нідерландах . А ще два юзери живуть з сім’єю в Штатах. А більшу половину я не знаю.  

З поверненням! 

Почитаю, послухаю...

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/23/2024 at 6:48 AM, Dima4s said:

 тут просто багато ображених життям людей, яких ніхто не хоче слухати в живу, от вони і виплескують своє лайно на форумі. Я вже певно чоловік десять тупо заблочив, щоб висери не читати.

Сказав як раз в точку! Сказати є що, і навіть дуже багато чого, але за звичай в житті так, що чим більше можеш розповісти чи навіть показати - тим менше на це залишається вільного часу. І саме через таких ображених на своє життя, навіть не те що їх читати чи навіть хоч якось реагувати на їхній срач, а навіть заходити на форум де вони мають якусь дивну протекцію від адміна на всі ті постійні свої висери - просто не хочеться витрачати всій час. Не знаю де ти набрав той десяток, бо мій лист тільки з трьох але, поки ці "ображені" на цьому форумі присутні  - жодної моєї розширеної відповіді чи навіть нової теми тут більш не буде бо все одно ті сируни прийдуть в любу тему і все засруть...

Змінено користувачем Waver
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.03.2024 в 18:37, Waver сказав:

З поверненням! 

Почитаю, послухаю...

То , цейвой, слухай но…:D Можеш прямо сказати .., як за крайні 2 роки море з Волинської обл переїхало в штат Вашингтон? При чому з села більше ніж міста.  Чому саме Сіетл ? ( вони всі на Боїнг перенавчаються? Чи на Сікорський? :D Віра допомагає? ( чув що по релігійній темі) І продовжують мігрувати. Не хочеш відповідати не пиши, ігноруй . 

Змінено користувачем Alex S
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти




×
×
  • Створити...