Перейти до змісту

З власних спостережень , будучи тривалий час за кордоном, яку країну ви вибрали б для Пмж ??


Рекомендовані повідомлення

Тема була про інше, але скотилась як завжди.

Особисто я вважаю краще купувати в знайомих і там ніколи не було проблем у мене з гарантією, тому що один одному треба допомагати.

Купувати в мережах, ну це кому як кому подобається кому ні.

Я купував телефони в знайомого він мені дав гарантійну, каже коли зламається впишеш сам всі дані, і вона буде діяти з того дня :)

В мене таке відчуття стає що ті, хто виїжджає з країни стають якісь чуть зверхні, тому що вони типу доводять всім підсвідомо що вони змогли, а хтось ні. Це моя тільки думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 176
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

On 3/30/2024 at 8:17 AM, MACCEN said:

В мене таке відчуття стає що ті, хто виїжджає з країни стають якісь чуть зверхні, тому що вони типу доводять всім підсвідомо що вони змогли, а хтось ні. 

ну хз, тепер це сприймається як втеча і ухилянство, а не досягнення 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кут зору визначається точкою спостерігача ( Кучма)..

Якщо подивитись широко, то що краще для країни, коли людина,яка не є по природі  ефективними воїном( а по природі воїнами, як і бізнесменами,спортсменами  та іншими діяльними професіями) може бути один зі ста- то може краще,коли ця людина буде ефективно робити те,що може? І там ,де може..

До речі у вчорашньому опитуванні,було про ставлення до заборони виїзду.

Отже у верхах над цим думають 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.03.2024 в 09:31, case_l сказав:

ну хз, тепер це сприймається як втеча і ухилянство, а не досягнення 

Об*єктивно, називати когось ухилянтом може лише суд після відповідного рішення. Ну і моральне право мають, лише ті, ті хто воюють.

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не хоче воювати, і який би хто не був фізично витривалим та здоровим, в окопі за місяць часу будеш 100% хворий як не фізично так морально. Про фарт та вижити я вже мовчу.

На рахунок слово ухилянт, це примінимо до тих, хто все життя працював військовим і зараз відкошує від служби як може, він давав присягу, які підписував. І як можна іншу людину назвати ухилянтом якщо вона не давала присяги служити народу України. Типу військовий пенсіонер не може служити бо має хвороби, а от той що ніколи не служив має ті ж самі то може, придатний :)

 

Ще як коли АТО були в кабінеті один ляпнув мені що він офіцер все життя військовий, типу от у нас в армії ось так було, я йому коротко сказав слово офіцер до тебе не примінимо аж ніяк, хто вважає себе офіцером давно вже в АТО служать. То сидів тихенько як миша, і коли почалась війна як в черзі за пивом здоров'я стояти є а піти віддати реально свій борг то немає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно заходив один знайомий.

Півтора, майже два роки вже на фронті.

Спочатку казав було дуже важко.

Одного разу в їх бліндаж залетів снаряд ,але не розірвався.

І навіть не пролився борщ з тарілок..

Як кому карта ляже..

Зараз нічого, виглядає бадьоро.. нівроку 

До всього звикаєш.

 

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.03.2024 в 11:55, Nokian сказав:

Щойно заходив один знайомий.

Півтора, майже два роки вже на фронті.

Спочатку казав було дуже важко.

Одного разу в їх бліндаж залетів снаряд ,але не розірвався.

І навіть не пролився борщ з тарілок..

Як кому карта ляже..

Зараз нічого, виглядає бадьоро.. нівроку 

До всього звикаєш.

Спочатку ти боїшся та сциш, а далі стає пофігу усвідомлення що всеодно всі помруть, тому й так починають сприймати світ тому що така ситуація. А хтось не може витримати або суїцид, або ще гірше інших підставляє під удар, типу да мені посрати і викриває позицію рухами чи пострілами.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вам не здається, що ви вже стопіцот повідомлень не по темі нахєрачили ? :D

Я не те щоб такий до правил любитель, але ж заходиш в тему очікуючи прочитати одне, а в результаті читаєш 2 сторінки срачу і ху..ні. 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.03.2024 в 14:31, SergLutsk сказав:

А вам не здається, що ви вже стопіцот повідомлень не по темі нахєрачили ? :D

Я не те щоб такий до правил любитель, але ж заходиш в тему очікуючи прочитати одне, а в результаті читаєш 2 сторінки срачу і ху..ні. 

Уйню теж треба генерити, а то з форуму залишилось не так багато людей, ще чуть і він сам закриється

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь може неділю, може дві , в Іспанії і Португалії  екскурсії з поляків , що шукають купити бюджетне житло…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.03.2024 в 17:56, Alex S сказав:

Десь може неділю, може дві , в Іспанії і Португалії  екскурсії з поляків , що шукають купити бюджетне житло…

Ех не на тих кацап напав, треба було зразу на Польщу - давно були б в Берліні, ато товчуться третій рік на донбасі.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.03.2024 в 21:32, jurgen007 сказав:

Ех не на тих кацап напав, треба було зразу на Польщу - давно були б в Берліні, ато товчуться третій рік на донбасі.

А ти готовий був прийняти біженців поляків? :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.03.2024 в 21:32, jurgen007 сказав:

Ех не на тих кацап напав, треба було зразу на Польщу - давно були б в Берліні, ато товчуться третій рік на донбасі.

Або поляки в Москві

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/30/2024 at 1:17 AM, MACCEN said:

В мене таке відчуття стає що ті, хто виїжджає з країни стають якісь чуть зверхні, тому що вони типу доводять всім підсвідомо що вони змогли, а хтось ні. Це моя тільки думка.

але, це теж не зовсім правильна твоя думка якщо дивитись з моєї сторони... коли буду мати час - поясню 

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще в Іспанії дуже багато свят, по яким не роблять. Зараз свята неділя, не роблять 10 днів, по наступний понеділок.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.03.2024 в 09:08, romanc сказав:

Ще в Іспанії дуже багато свят, по яким не роблять. Зараз свята неділя, не роблять 10 днів, по наступний понеділок.

Свята Іспанія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання в тім чи ми десь комусь потрібні,чи на нас хто чекає? Як нас бачать за кордоном,як рабів,як дешеву робочу силу,чи як рівноправних? Що краще,безправний раб в Україні чи раб з правами за кордоном? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.03.2024 в 14:34, wasistdas сказав:

 Що краще,безправний раб в Україні чи раб з правами за кордоном? 

З правами рабів не буває. А щоб бути рівноправними треба працювати а не сидіти на виплатах.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.03.2024 в 14:57, jurgen007 сказав:

. А щоб бути рівноправними треба працювати а не сидіти на виплатах.

Вірно сказано, але з одним уточненням: працювати доведеться клято і вдвічі краще за місцевих, бо інакше завжди віддадуть перевагу місцевому, а ти будеш "на лавці запасних". Тобто ти маєш реально бути кращим за аборигенів 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.03.2024 в 09:30, WebTraveller сказав:

А ще кажуть в Іспанії жодного виду комарів нема

Правда?

Піздьош . Якщо літо дощове то комарів багато. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.03.2024 в 13:34, wasistdas сказав:

Питання в тім чи ми десь комусь потрібні,чи на нас хто чекає? Як нас бачать за кордоном,як рабів,як дешеву робочу силу,чи як рівноправних? Що краще,безправний раб в Україні чи раб з правами за кордоном? 

Запитання гарне. Я за всіх робітників і за усі фахи не скажу. Скажу за сферу цивільної авіації . В Європі знайти роботу буть ти хоть самим невєбєнним фахівцем дуже важко. Навіть якщо це некомфортний місцевим лоукостер( Балтік, Райн, Пегасус…) де вижимають все з персонала і авіатехніки ,а платять хєрню. Тебе кругом будуть сприймати як емігранта з самої бідної країни Європи. Хитрого і дуже бідного, який приїхав обкрадати їх умнєйших фаховців. Чогось саме поляки категорично не беруть в той самий ЛОТ. Навіть якщо брали - то контракт- два. Брали інструкторів. Тільки він в промислових умовах( з пасажирами чи вантажем) викатував 2-3-4 стажери- прощалися. З довговічного спостереження, саме рівноправне відношення до отримання роботи за фахом( якщо ти фахівець) - це Штати, Канада, Австралія і НЗ, Саудити і ОАЕ. Ну немає в них того ероганса на іншу націю, на колір шкіри чи розріз очей. Це я чув весь час в своєму колі.

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.03.2024 в 14:34, wasistdas сказав:

Питання в тім чи ми десь комусь потрібні,чи на нас хто чекає? Як нас бачать за кордоном,як рабів,як дешеву робочу силу,чи як рівноправних? Що краще,безправний раб в Україні чи раб з правами за кордоном? 

В мене набагато практичніше та важливіше питання,

Кого ми чекаємо тут ,в Україні.

Бо поки нас залишається 25 мільйонів,то нападатимуть всі,кому не лінь.

Хоча це треба окрему тему створювати

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти




×
×
  • Створити...