Перейти до змісту

З власних спостережень , будучи тривалий час за кордоном, яку країну ви вибрали б для Пмж ??


Рекомендовані повідомлення

On 3/29/2024 at 7:55 AM, Nokian said:

А багаті купують дешево,а продають дорого.

Тому вони й багаті 

Але це треба добре вміти.

Тому й багатих мало .

В нас цьому вмінню не вчать ні в школі,ні вдома.

Тому ми й бідна країна 

Торгаш він і в Африці торгаш... а ти не задумувався що все-таки краще було би навчати щось своє  виробляти конкурентноспроможне у світі і потім це все всім продавати ніж просто перепродавати щось чуже? Чи хоча би для внутрішнього ринку? Тисячі  людей мали б роботу і сплачували б податки, а так один тільки барига в вигоді...

Змінено користувачем Waver
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 176
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В 29.03.2024 в 14:55, Nokian сказав:

А багаті купують дешево,а продають дорого.

Тому вони й багаті 

Але це треба добре вміти.

Тому й багатих мало .

В нас цьому вмінню не вчать ні в школі,ні вдома.

Тому ми й бідна країна 

судячи з твоїх слів то ти вже багатий який купляє за дешево продає за дорого :)

ну прямо алігатор

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.03.2024 в 15:22, Waver сказав:

Торгаш він і в Африці торгаш... а ти не задумувався що все-таки краще було би навчати щось своє  виробляти конкурентноспроможне у світі і потім це все всім продавати ніж просто перепродавати щось чуже? Тисячі  людей мали б роботу і сплачували б податки, а так один тільки барига в вигоді...

а хто ж тоді буде продавати вироблений товар? :)

якщо всі бариги як ти кажеш подадуться в виробництво речей :)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.03.2024 в 15:22, Waver сказав:

Торгаш він і в Африці торгаш... а ти не задумувався що все-таки краще було би навчати щось своє  виробляти конкурентноспроможне у світі і потім це все всім продавати ніж просто перепродавати щось чуже? Чи хоча би для внутрішнього ринку? Тисячі  людей мали б роботу і сплачували б податки, а так один тільки барига в вигоді...

Ти ніколи не станеш багатим ,бо і досі не зрозумів,що перш ,ніж щось виробляти - ТРЕБА ЗНАЙТИ,Хто ЦЕ КУПИТЬ .

Це лише одна з основ фінансової грамотності,про яку я кажу..

Дійсно ,тобі лише баранку крутити 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/29/2024 at 8:40 AM, Nokian said:

Ти ніколи не станеш багатим ,бо і досі не зрозумів,що перш ,ніж щось виробляти - ТРЕБА ЗНАЙТИ,Хто ЦЕ КУПИТЬ .

Це лише одна з основ фінансової грамотності,про яку я кажу..

Дійсно ,тобі лише баранку крутити 

 Чомусь раніше я думав що перш ніж щось виробляти - треба порахувати щоб вийшло краще і дешевше або хоча би краще але конкурентноспроможне по ціні, а тут просто знайти хто це купить, навіть якщо вийде якесь гівнецо. Звичка бариги?  Певно,  ще ні одного форумчанина який тут хоч просто запитувався за якийсь телефон - ти не пропустив щоб його забомбити своїми вмовляннями купити саме в тебе той чи навіть якийсь інший наявний в тебе телефон чи якусь іншу китайську херню...:D

Змінено користувачем Waver
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.03.2024 в 15:40, Nokian сказав:

Ти ніколи не станеш багатим ,бо і досі не зрозумів,що перш ,ніж щось виробляти - ТРЕБА ЗНАЙТИ,Хто ЦЕ КУПИТЬ .

Це лише одна з основ фінансової грамотності,про яку я кажу..

Дійсно ,тобі лише баранку крутити 

я розумію що куй тут хто скаже прямо про рівень своїх доходів, але в конкретному випадку це виглядає як підприємець з доходом 1-2к баксів в місяць розказує іншому підприємцю з доходом 10+к баксів в місяць про фінансову грамонтість :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.03.2024 в 15:56, Waver сказав:

 Чомусь я раніше думав що перш ніж щось виробляти - треба порахувати щоб вийшло краще і дешевше або хоча би краще але конкурентноспроможне по ціні, а тут просто знайти хто це купить, навіть якщо вийде якесь гівнецо. Звичка бариги?  Певно,  ще ні одного форумчанина який тут хоч просто запитувався за якийсь телефон - ти не пропустив щоб його забомбити своїми вмовляннями купити саме в тебе той чи навіть якийсь інший наявний в тебе телефон чи якусь іншу херню...:D

Факти,?. На рахунок забомбив.

Бо цього нема й і не було й близько.

Тому я й так зреагував на твої стереотипи про торгашів.

Відповідай за слова.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/29/2024 at 9:16 AM, Nokian said:

Факти,?. На рахунок забомбив.

Бо цього нема й і не було й близько.

Тому я й так зреагував на твої стереотипи про торгашів.

Відповідай за слова.

Ти вже навіть забув як ти бомбив мене своїми вмовляннями придбати телефон саме в тебе коли я шукав його для своєї тещі і просто запитався тут поради який краще взяти, щоб був з гарантією і щоб пенсіонерці можна було би,  якщо що, протягом року звернутися в фірмовий магазин біля дому...  і тобі було пох шо вона старша людина пенсійного віку, живе за 100 км від тебе бо торгашу аби продати а там... якось по почті з пенсіонеркою розберуся, звісно якщо вона з тою поштою розбереться... І тоді я зрозумів твій рівень барижества і твою ціль зависання на форумі!   Тепер ще більш розумію твої слова "  ТРЕБА ЗНАЙТИ,Хто ЦЕ КУПИТЬ":D

Так що, впринципі я тобі відповів.

Змінено користувачем Waver
  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.03.2024 в 16:28, Waver сказав:

Ти вже навіть забув як ти бомбив мене своїми вмовляннями придбати телефон саме в тебе коли я шукав його для своєї тещі і просто запитався тут поради який краще взяти, щоб був з гарантією і щоб пенсіонерці можна було би,  якщо що, протягом року звернутися в фірмовий магазин біля дому...  і тобі було пох шо вона старша людина пенсійного віку, живе за 100 км від тебе бо торгашу аби продати а там... якось по почті з пенсіонеркою розберуся, звісно якщо вона з тою поштою розбереться... І тоді я зрозумів твій рівень барижества і твою ціль зависання на форумі!Тепер ще більш розумію твої слова "  ТРЕБА ЗНАЙТИ,Хто ЦЕ КУПИТЬ":D

Так що, впринципі я тобі відповів.

Ти весь такий правильний. Якби тільки не шацький базар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/29/2024 at 10:40 AM, volks said:

Ти весь такий правильний. Якби тільки не шацький базар.

Тому я добре знаю що таке торгівля!:D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.03.2024 в 18:25, Waver сказав:

Тому я добре знаю що таке торгівля!:D

Так отож. І Вітя тут правий. Головне не виробити - головне продати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.03.2024 в 15:22, Waver сказав:

Торгаш він і в Африці торгаш..

Продавець живих курей…І розхід бензину 1.5 на сотню…Беріть на олівець, кУмєрсанти.

5F3C14CB-D425-4D08-9989-4EC75B5FC440.jpeg

1D924AC3-D295-4832-AEF6-3190121E4A7F.jpeg

Змінено користувачем Alex S
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.03.2024 в 16:28, Waver сказав:

Ти вже навіть забув як ти бомбив мене своїми вмовляннями придбати телефон саме в тебе коли я шукав його для своєї тещі і просто запитався тут поради який краще взяти, щоб був з гарантією і щоб пенсіонерці можна було би,  якщо що, протягом року звернутися в фірмовий магазин біля дому...  і тобі було пох шо вона старша людина пенсійного віку, живе за 100 км від тебе бо торгашу аби продати а там... якось по почті з пенсіонеркою розберуся, звісно якщо вона з тою поштою розбереться... І тоді я зрозумів твій рівень барижества і твою ціль зависання на форумі!   Тепер ще більш розумію твої слова "  ТРЕБА ЗНАЙТИ,Хто ЦЕ КУПИТЬ":D

Так що, впринципі я тобі відповів.

Якщо моє бажання продати бордівцю  товар дешевше ,ніж в ,,фірмовому магазині біля дому,,( цікаво ,що за фірмовий магазин в селі), ти називаєш бомбінням- ну вибач. Не врахував твою раніму душу. Буде мені наука.

А от що ти ,при доходах в 15000 доларів на місяць, вишукував та торгувався за телефон вартістю 100 доларів для пенсіонерки ,мене ще тоді дивувало.

І коли ти розпинаєшся за гарантію,то курив би їй айфон ,він тупо не ламається.

Отже ти не так за неї переживав, як за свою кишеню, за лишній долар..

Може я в чиїхось очах і барига та торгаш.

Але я відкритий.

А ти виходить торгаш скритий.

Совістю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/29/2024 at 11:33 AM, volks said:

Так отож. І Вітя тут правий. Головне не виробити - головне продати.

Доречі, рік тому трошки змінив сферу перевезень... і тепер з близька бачу як працює тяжка промисловість, як з цим пов'язане та працює виробництво різної тяжкої техніки та автомобілів, чи навіть як працює  військова промисловість. За рік часу вже навіть маю доволі велику колекцію різних фото, але може колись, як буде трохи більше вільного часу щось покажу та розкажу. Доречі, недавно навіть був на заводі де роблять різні боєголовки, навіть до до джавелінів, стінгерів... фотографувати там заборонено, але у них навіть є свій веб-сайт як реклама того що вони виробляють:)

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/29/2024 at 12:08 PM, Nokian said:

Якщо моє бажання продати бордівцю  товар дешевше ,ніж в ,,фірмовому магазині біля дому,,( цікаво ,що за фірмовий магазин в селі), ти називаєш бомбінням- ну вибач. Не врахував твою раніму душу. Буде мені наука.

А от що ти ,при доходах в 15000 доларів на місяць, вишукував та торгувався за телефон вартістю 100 доларів для пенсіонерки ,мене ще тоді дивувало.

І коли ти розпинаєшся за гарантію,то курив би їй айфон ,він тупо не ламається.

Отже ти не так за неї переживав, як за свою кишеню, за лишній долар..

Може я в чиїхось очах і барига та торгаш.

Але я відкритий.

А ти виходить торгаш скритий.

Совістю.

Це було три роки тому, а зараз вже теща має IPhone 13ProMax, куди вже далі?:D 

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/29/2024 at 7:08 PM, Nokian said:

А от що ти ,при доходах в 15000 доларів на місяць, вишукував та торгувався за телефон вартістю 100 доларів для пенсіонерки ,мене ще тоді дивувало.

це дніще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/29/2024 at 6:58 PM, Alex S said:

Продавець живих курей…І розхід бензину 1.5 на сотню…Беріть на олівець, кУмєрсанти.

ні, літри 2.5 десь буде

FAJNO.IN.UA

Мопед Musstang MT110-2 (ALРHА) [Ціна]. Детальна інформація, фото, відгуки. Купити мопед в інтернет-магазині Файно. ☎ +380 (97) 524-84-55 Київстар

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.03.2024 в 19:08, Nokian сказав:

А от що ти ,при доходах в 15000 доларів на місяць, вишукував та торгувався за телефон вартістю 100 доларів для пенсіонерки ,мене ще тоді дивувало.

Давно так не ржав…дякую:0100:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/29/2024 at 12:08 PM, Nokian said:

 

А от що ти ,при доходах в 15000 доларів на місяць, вишукував та торгувався за телефон вартістю 100 доларів для пенсіонерки ,мене ще тоді дивувало.

Ти щось куриш чи як завжди викручуєшся як той вуж в сковорідці... Коли це я з тобою торгувався? А може навпаки - чемно відмовлявся та відбивався від твоїх "знижок" аби з тобою, тобто з маленьким ларьком, діла не мати?  Може все-таки тебе більш здивувало що я не повівся на твою знижку і все-таки вирішив взяти тещі телефон в нормальному фірменому магазині нехай і на яку сотню гривень дорожче але там де у неї не буде проблем якщо виникнуть якісь питання, тобто щоб в пішій доступності а не за 100 км з тобою по пошті? І де гарантія що ти і в тому випадку не будеш як той вуж викручуватись та щось нове придумувати? І ще... коли це, а це приблизно 3 роки тому, 7200 гривень = $100? Чувак, своїми видумками ти мене ще більше вражаєш... 

Змінено користувачем Waver
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.03.2024 в 19:52, case_l сказав:

ні, літри 2.5 десь буде

FAJNO.IN.UA

Мопед Musstang MT110-2 (ALРHА) [Ціна]. Детальна інформація, фото, відгуки. Купити мопед в інтернет-магазині Файно. ☎ +380 (97) 524-84-55 Київстар

 

Бестселлером Афро ринку мотоциклів давно став… індуський Баджадж. Мільйони мотоциклів цього концерну. Мільйони. І майже одна модель - Боксер. Їздять такі боксери старі , що ми й небачили. Новий 150тий боксер  - 800 дол. приблизно кругом. 

E68117B5-DAEE-4C9C-81A2-991DFD793572.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/29/2024 at 8:09 PM, Alex S said:

Бестселлером Афро ринку мотоциклів давно став… індуський Баджадж. Мільйони мотоциклів цього концерну. Мільйони. І майже одна модель - Боксер. Їздять такі боксери старі , що ми й небачили. Новий 150тий боксер  - 800 дол. приблизно кругом. 

E68117B5-DAEE-4C9C-81A2-991DFD793572.jpeg

в нас далеко не 800, тому беруть китайців

MOTOTEK.COM.UA

[Bajaj Boxer 150 2024] ➦В наявності Гарантія до 3-х років Кредит Доставка за 24 години , ЗАХОДИ!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.03.2024 в 20:02, Waver сказав:

Ти щось куриш чи як завжди викручуєшся як той вуж в сковорідці... Коли це я з тобою торгувався? А може навпаки - чемно відмовлявся та відбивався від твоїх "знижок" аби з тобою, тобто з маленьким ларьком, діла не мати?  Може все-таки тебе більш здивувало що я не повівся на твою знижку і все-таки вирішив взяти тещі телефон в нормальному фірменому магазині нехай і на яку сотню гривень дорожче але там де у неї не буде проблем якщо виникнуть якісь питання, тобто щоб в пішій доступності а не за 100 км з тобою по пошті? І де гарантія що ти і в тому випадку не будеш як той вуж викручуватись та щось нове придумувати? Чувак, ти мене ще більше вражаєш... 

Чувак, в мене дуже багато людей з Борди перекупило телефонів, і де їх скарги, що я не виконую обіцяне?Щось вони не переживають за гарантію. Може того, що судять про мене з живого спілкування , а не з трьопу інших. 

Тебе насправді тоді заїло, що я прямо сказав , що обрана тобою  тещі  модель, є дешманський телефон.

Тому й зявився фірмовий магазин. Наче в ньому телефон , не там само зроблений.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/29/2024 at 2:45 PM, Nokian said:

Чувак, в мене дуже багато людей з Борди перекупило телефонів, і де їх скарги, що я не виконую обіцяне?Щось вони не переживають за гарантію. Може того, що судять про мене з живого спілкування , а не з трьопу інших. 

Тебе насправді тоді заїло, що я прямо сказав , що обрана тобою  тещі  модель, є дешманський телефон.

Тому й зявився фірмовий магазин. Наче в ньому телефон , не там само зроблений.

 

Мені й був потрібен дешевий телефон і він дійсно такий самий всюди, але тобі ще раз пояснюю... зложи все до купи сам:  Старша людина, пенсіонерка, я за 10 000 км, ти за 100 км, і щоб в разі чого чи якогось питання (хоч навіть шанс шо він зламається чи буде якийсь гарантійний випадок всього 1%) - вона могла просто сама зайти з чеком поряд біля дому в магазин а не телефонувати мені а потім ще якось мати діло з тобою.

Взагалі, я вважаю що оці всі базари чи "ларьки" типу як в Юванті - це вже пережиток минулого і в таких місцях стараюсь майже нічого не купувати, тим більше якусь техніку чи електроніку. Інколи в такі місця просто заходимо з дружиною подивитися, для мене це - ніби як прогулятися в минулому. 

Змінено користувачем Waver
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене купували люди знаходячись і в Польщі, і в Німеччині, просто перечисляли гроші , і не парились,і не переживали. Перечисляли зовсім незнайомі люди з підвалів Харкова під обстрілами, і не парились, чи я взагалі відправлю, чи ні.

Це назмвається Людяність

А розмови про пережитки минулого, називаються  чванство.

Ми такі модні, сучасні , ходимо лише по фіпмових магазинах...а  самі рідній тещі за долар вдавимось.

Це називається жлобство

При цьому когось незнайомого обзивати ,.торгашом, аби продати,,

Це називається поверхневість.

Дуже носа задер, під ноги теж треба дивитись

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/29/2024 at 5:07 PM, Nokian said:

В мене купували люди знаходячись і в Польщі, і в Німеччині, просто перечисляли гроші , і не парились,і не переживали. Перечисляли зовсім незнайомі люди з підвалів Харкова під обстрілами, і не парились, чи я взагалі відправлю, чи ні.

Це назмвається Людяність

А розмови про пережитки минулого, називаються  чванство.

Ми такі модні, сучасні , ходимо лише по фіпмових магазинах...а  самі рідній тещі за долар вдавимось.

Це називається жлобство

При цьому когось незнайомого обзивати ,.торгашом, аби продати,,

Це називається поверхневість.

Дуже носа задер, під ноги теж треба дивитись

Ти думав ти будеш всяку ...йню пи...діти і я буду мовчати? Не на того попав.  Хоч порахуй скільки ти тільки за сьогоднішній вечір спи...дів

321468_original.jpg

Змінено користувачем Waver
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти




×
×
  • Створити...