Перейти до змісту

З власних спостережень , будучи тривалий час за кордоном, яку країну ви вибрали б для Пмж ??


Рекомендовані повідомлення

В 25.03.2024 в 18:01, xPON сказав:

Та кажуть, що там арабів вже трохи є. В Норвегії живе жінка товариша військового, то як виходить на відеозв*язок, то постійно якесь неєвропейське лице в кадр потрапляє.

Знаєш…, я трохи відступлю від теми, але дотично ,це сюди. Я не можу ще зрозуміти нашого інтернет суспільства, як і суспільства цінностей зараз взагалі. Тобто , мова про блогінг , мувінг. Я б з задоволенням послухав би хірургів великих лікарень. Військових хірургів, вчених ядерної фізики, хочаб замів Хмельницької чи Рівненської АЕС, капітанів морських суден, головного архітектора мосту через Дніпро, мільнера - бізнесмена, пох як він заробив свої мільйони….. І чути я хотів би не однотипні розповіді і відео про їх роботу, а їх погляд на резонансні події сьогодення. Тіко тих блохів нема. Є мільйонні перегляди якихось маргіналів , і я не можу збагнути ,що цікавого з тих лунів. То циганка-Мауглі з Ужгорода , то дід що хуями до власного онука криє і бачить в 5 ранку чупакабру, то якась пласмасова блядь в 50 років вчить як треба правильно блядувати ,таке. Це цікавить по кількості переглядів наше сучасне суспільство. То я коли по роботі зустрічаю цікавих людей, очі не засипаю, але якщо є можливість ,то стараюся спілкуватися. Так от говорив з одним вченим амером, ще коли працював на авіацію ООН . І він був саме по цим справам. По міграції, демографії , соціології . Первинна освіта Йєльський університет. Було йому років 10 тому 60. То щоб довго не мусолити, мова була про процент европеоідів в світі. Офіційно рахують 35 приблизно відсотків людства європпоідною расою Землі. Той довго і обґрунтовано пояснював…. Арабський світ - то європеоіди? Латинська Америка з перешийком америк - то євопеоіди чи троха індєйци з негроідами? Індуси , яких більше мільярда ? Коротше кажучи ,всі його і схожих по рівню вчених цього сектору вчених сходяться в підрахунках , що таких як ми з тобою( білих без помісу) …….- 12 відсотків. І ми зменшуємся, наш процент зменшується. Бо Бразерс пропагує інтеррейшал секс, бо в Америці море мулатів, бо баби в Європах не родять дітей, а всі інші раси зараз - це завод кузнєчно-пресових вузлів.:D ( Процент чорних мігрантів в Норвегію мінімальний в порівнянні з півднем Європи) 

Змінено користувачем Alex S
  • Подобається 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 176
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В 25.03.2024 в 11:56, MACCEN сказав:

В ідеалі десь біля моря, щоб цілий рік ходити в плавках, з взуття шльопанці :) ну ще пара футболок на вихід :)

Море це добре коли 2 неділі на відпочинку. Я 15 майже років прожив за 300 метрів від моря. А коли працюєш, пару раз скупаєшся. Може. Точно тобі кажу. Хіба може почати бухати …і до рибаків податися в банду. Один плюс немає головняку з опаленням. Це завджи літом жарко, і є слово СЕЗОН. Тобто в наших широтах це 2 місяці , Туніс, Гішпанія чи Кіпр ну нехай 4 -5 місяців. А далі - тишина і відсутність роботи на тих морях. Якби так усе було просто то усі б французи жили б на Середземному морі, іспанці на морі з океаном, італійці взагалі купалися б , шльопки не знімаючи … Тільки більшість чогось живе в материковій частині. Де виробництво, де заводи,де ферми і тд. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 19:52, Alex S сказав:

Я 15 майже років прожив за 300 метрів від моря.

А де ти саме жив, якщо не секрет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 16:49, Alex S сказав:

І ні індусів, ні філіппінців , ні арабів, ні африканців… Мерзнуть ,сцуки..

Ці зараз не основна проблема - так незручність, один Брейвік з автоматом он з сотнею справився, зате там дофіга кацапур. Як казав іх вошдь перед кацапськими лічінками: "Расія нікдє нє заканчіваєцца". Тому їхати жити в сша теж не кращий вибір, Берингову протоку можна зимою танками переїхати щоб етнічних рускіх  ескімосів на Алясці захистити а там і до Сієтла рукой подать, рускіх там ой как гнобят.

 

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 20:47, xPON сказав:

А де ти саме жив, якщо не секрет.

В Євпаторії 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

білу расу замінить штучний інтелект, а чорну роботу будуть кольорові виконувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 18:55, Alex S сказав:

Знаєш…, я трохи відступлю від теми, але дотично ,це сюди. Я не можу ще зрозуміти нашого інтернет суспільства, як і суспільства цінностей зараз взагалі. Тобто , мова про блогінг , мувінг. Я б з задоволенням послухав би хірургів великих лікарень. Військових хірургів, вчених ядерної фізики, хочаб замів Хмельницької чи Рівненської АЕС, капітанів морських суден, головного архітектора мосту через Дніпро, мільнера - бізнесмена, пох як він заробив свої мільйони….. І чути я хотів би не однотипні розповіді і відео про їх роботу, а їх погляд на резонансні події сьогодення. Тіко тих блохів нема. Є мільйонні перегляди якихось маргіналів , і я не можу збагнути ,що цікавого з тих лунів. То циганка-Мауглі з Ужгорода , то дід що хуями до власного онука криє і бачить в 5 ранку чупакабру, то якась пласмасова блядь в 50 років вчить як треба правильно блядувати ,таке. Це цікавить по кількості переглядів наше сучасне суспільство. То я коли по роботі зустрічаю цікавих людей, очі не засипаю, але якщо є можливість ,то стараюся спілкуватися. Так от говорив з одним вченим амером, ще коли працював на авіацію ООН . І він був саме по цим справам. По міграції, демографії , соціології . Первинна освіта Йєльський університет. Було йому років 10 тому 60. То щоб довго не мусолити, мова була про процент европеоідів в світі. Офіційно рахують 35 приблизно відсотків людства європпоідною расою Землі. Той довго і обґрунтовано пояснював…. Арабський світ - то європеоіди? Латинська Америка з перешийком америк - то євопеоіди чи троха індєйци з негроідами? Індуси , яких більше мільярда ? Коротше кажучи ,всі його і схожих по рівню вчених цього сектору вчених сходяться в підрахунках , що таких як ми з тобою( білих без помісу) …….- 12 відсотків. І ми зменшуємся, наш процент зменшується. Бо Бразерс пропагує інтеррейшал секс, бо в Америці море мулатів, бо баби в Європах не родять дітей, а всі інші раси зараз - це завод кузнєчно-пресових вузлів.:D ( Процент чорних мігрантів в Норвегію мінімальний в порівнянні з півднем Європи) 

А ти не знав як роблять ті тіктокі-ютуби? Вони підбирабють тобі ролікі на теми, які тобі були цікаві, ти спинився на них...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.03.2024 в 06:56, romanc сказав:

А ти не знав як роблять ті тіктокі-ютуби? Вони підбирабють тобі ролікі на теми, які тобі були цікаві, ти спинився на них...

Ні не знав. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас просто підміна цінностей а саме їбашити та вкалувати образно на останній айфон, і рухатись за останніми трендами.

 

Є правда такі які з меншими заробітками щасливіше та дружніше живуть, і кафують від життя. А тут я кайфанкш якщо в тебе 14 айфон, а в кума вже 15, в тебе авто вже три роки, а кум вже нову з салону купив :)

І так люди боряться за не зрозумілі цінності і лягають раніше в труну.

знаю людей які мають бізнес, гроші є, а дитину за 7 років не можуть звозити на море бо немає часу :) та й нащо їй те море, нехай сходить в басейн.

 

ТАК є люди з якими цікаво поговорити тому що вони прожили цікаве життя нехай навіть важке, але вони щось будували, до чогось стрімились такого едакого явно не придбати останній айфон.

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.03.2024 в 10:56, MACCEN сказав:

В нас просто підміна цінностей а саме їбашити та вкалувати образно на останній айфон, і рухатись за останніми трендами.

Ну то хто вам винен, що у вас така система цінностей

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.03.2024 в 10:56, MACCEN сказав:

В нас просто підміна цінностей а саме їбашити та вкалувати образно на останній айфон, і рухатись за останніми трендами.

 

Є правда такі які з меншими заробітками щасливіше та дружніше живуть, і кафують від життя. А тут я кайфанкш якщо в тебе 14 айфон, а в кума вже 15, в тебе авто вже три роки, а кум вже нову з салону купив :)

І так люди боряться за не зрозумілі цінності і лягають раніше в труну.

знаю людей які мають бізнес, гроші є, а дитину за 7 років не можуть звозити на море бо немає часу :) та й нащо їй те море, нехай сходить в басейн.

 

ТАК є люди з якими цікаво поговорити тому що вони прожили цікаве життя нехай навіть важке, але вони щось будували, до чогось стрімились такого едакого явно не придбати останній айфон.

 

Змінено користувачем Alex S
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки потрібно заробляти в 2024 щоб комфортно жити самому або сім'єю з двома дітьми в Чикаго та інших містах США, таблиця по ссилці. Скажу одразу, що в нашому розумінні, тобто для більшості, те що вони називають комфортно - це вже дуже "жирно" жити

WWW.FOX32CHICAGO.COM

How much money do you need to make to live comfortably in Chicago in 2024? A new study by SmartAsset has the answer.

 

Змінено користувачем Waver
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене знайомий заробляєте $8k живе в Луцьку, айтішник і каже мало :)

Луцьк не дешеве місто то точно :)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/28/2024 at 11:44 PM, MACCEN said:

А мене знайомий заробляєте $8k живе в Луцьку, айтішник і каже мало :)

Луцьк не дешеве місто то точно :)

 

на що він витрачає найбільше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.03.2024 в 04:54, case_l сказав:

на що він витрачає найбільше?

На провідника через Тису

  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TSN.UA

Ймовірний напад РФ на Польщу: поляки купують квартири в Іспанії як притулок у разі війни. Деталі ᐅчитайте новини 1+1 (ТСН.ua)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.03.2024 в 10:56, MACCEN сказав:

В нас просто підміна цінностей а саме їбашити та вкалувати образно на останній айфон, і рухатись за останніми трендами.

 

Є правда такі які з меншими заробітками щасливіше та дружніше живуть, і кафують від життя. А тут я кайфанкш якщо в тебе 14 айфон, а в кума вже 15, в тебе авто вже три роки, а кум вже нову з салону купив :)

І так люди боряться за не зрозумілі цінності і лягають раніше в труну.

знаю людей які мають бізнес, гроші є, а дитину за 7 років не можуть звозити на море бо немає часу :) та й нащо їй те море, нехай сходить в басейн.

 

ТАК є люди з якими цікаво поговорити тому що вони прожили цікаве життя нехай навіть важке, але вони щось будували, до чогось стрімились такого едакого явно не придбати останній айфон.

 

 

Є нюанс з останнім айфон 

В айфон один раз вклав, умовно тисячу, або 550 доларів за новий.

А потім старий здаєш,і лише докладаєш 100 -200  доларів за останній.

А на рахунок ,,каже ,що 8 тис дол заробітку мало,, .

То ніхте не заважає наприклад тобі, КАЗАТИ, що тобі мало заробітку в 5 тис доларів, чи 10 тис доларів.

Це ж лише КАЗАТИ..

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/29/2024 at 12:15 PM, Nokian said:

Є нюанс з останнім айфон 

В айфон один раз вклав, умовно тисячу, або 550 доларів за новий.

А потім старий здаєш,і лише докладаєш 100 -200  доларів за останній.

А на рахунок ,,каже ,що 8 тис дол заробітку мало,, .

То ніхте не заважає наприклад тобі, КАЗАТИ, що тобі мало заробітку в 5 тис доларів, чи 10 тис доларів.

Це ж лише КАЗАТИ..

 

а ти приблизно визначаєш дохід людини по тому який телефон вони купують?    

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.03.2024 в 11:19, case_l сказав:
TSN.UA

Ймовірний напад РФ на Польщу: поляки купують квартири в Іспанії як притулок у разі війни. Деталі ᐅчитайте новини 1+1 (ТСН.ua)

Класна новина, вже уявляю як всі поляки масово ринулися скуповувати не дешеву іспанську нерухомість :)

масово це придбали 1000 об'єктів чи 10.

в Іспанії дуже багато росіян, скоро можуть і іспанців освобождать від житла :)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.03.2024 в 12:15, Nokian сказав:

Є нюанс з останнім айфон 

В айфон один раз вклав, умовно тисячу, або 550 доларів за новий.

А потім старий здаєш,і лише докладаєш 100 -200  доларів за останній.

А на рахунок ,,каже ,що 8 тис дол заробітку мало,, .

То ніхте не заважає наприклад тобі, КАЗАТИ, що тобі мало заробітку в 5 тис доларів, чи 10 тис доларів.

Це ж лише КАЗАТИ..

 

Скільки я не продавав своє, та й тут теж такі є. То є закон підлості як купуєш в когось беушне то це дорого, а як сам продаєш то аби продати щоб не валялось

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/29/2024 at 1:06 PM, MACCEN said:

Класна новина, вже уявляю як всі поляки масово ринулися скуповувати не дешеву іспанську нерухомість :)

масово це придбали 1000 об'єктів чи 10.

в Іспанії дуже багато росіян, скоро можуть і іспанців освобождать від житла :)

 

цікава тенденція, що і кацапи самі від своїх валять подалі, не тільки поляки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.03.2024 в 13:56, case_l сказав:

цікава тенденція, що і кацапи самі від своїх валять подалі, не тільки поляки

там не пересічні росіяни явно, і я думаю Іспанія там свого роду як буферний офшор, колись це була Великобританія, але там побили горшки тому що вони нам допомагають у війні.

А Іспанія нейтральна якби, та й на політичній арені щось її не сильно і чути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.03.2024 в 13:07, MACCEN сказав:

Скільки я не продавав своє, та й тут теж такі є. То є закон підлості як купуєш в когось беушне то це дорого, а як сам продаєш то аби продати щоб не валялось

 

А багаті купують дешево,а продають дорого.

Тому вони й багаті 

Але це треба добре вміти.

Тому й багатих мало .

В нас цьому вмінню не вчать ні в школі,ні вдома.

Тому ми й бідна країна 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти




×
×
  • Створити...