Перейти до змісту

З власних спостережень , будучи тривалий час за кордоном, яку країну ви вибрали б для Пмж ??


Рекомендовані повідомлення

On 3/24/2024 at 12:30 PM, Alex S said:

То , цейвой, слухай но…:D Можеш прямо сказати .., як за крайні 2 роки море з Волинської обл переїхало в штат Вашингтон? При чому з села більше ніж міста.  Чому саме Сіетл ? Віра допомагає? ( чув що по релігійній темі) І продовжують мігрувати. Не хочеш відповідати не пиши, ігноруй . 

Так, їх туди їде найбільше

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 176
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В 24.03.2024 в 19:35, Waver сказав:

Так, їх туди їде найбільше бо їх там найбільше, а в кожного уже там є брати, сестри чи інші родичі... Взагалі, в америку по програмі U4U (ця програма відкрита абсолютно для всіх) зараз їдуть абсолютно всі кому не лінь, аби тільки знайшовся "спонсор" хто за вас підпишеться та заповнить на вас папери, а так як у так званих "віруючих" родичів, тобто тих хто може за них підписатися тут достатньо - то й тих хто виїжає теж достатньо. Ну і ще... має бути можливість виїзду за кордон. Але саме цікаво, що стільки народу які за останні 2 роки сюди приїхали - трошки мягко кажучи в шоці від того що вони собі  уявляли про америку і що вони отримали в реальності. Скажу ще раз, що без достатнього запасу грошей чи зовнішньої підтримки - для багатьох новоприїхавших тут зараз повна "дупа" і зовсім не те що вони собі уявляли коли за останні гроші їхали в сша... Хоча з іншого боку, багато тих хто живуть тут давно - доволі непогано живуть, мають своє власне хороше житло яке ще купували в рази дешевше ніж воно коштує зараз, більш-менш нормальні зарплати, а дехто, хоча таких мінімум, але навіть точно знають що з їхніми інвестиціями - на пенсію вийдуть раніше і, навіть з мільйоном чи навіть більше. Якось так. Але починати заново - найтяжче, тим більше в сьогоднішні часи це ще в рази важче ніж було колись.

Чого саме Сіетл, Такома, Кент.., так і не зрозумів. Гамерика то велика. Я не про те зараз. В пошуках землі обітовангої зараз дуже багато людей.  Вся Європа, Ізраїль, Туреччина , Канада , Австралія …- море людей з українськими паспортами. Прогнозувати навіть кількість мільйонів не буду. Мільйони. І вони мігрують. Шукають де краще . 

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/24/2024 at 1:56 PM, Alex S said:

Чого саме Сіетл, Такома, Кент.., так і не зрозумів. Гамерика то велика. Я не про те зараз. В пошуках землі обітовангої зараз дуже багато людей.  Вся Європа, Ізраїль, Туреччина , Канада , Австралія …- море людей з українськими паспортами. Прогнозувати навіть кількість мільйонів не буду. Мільйони. І вони мігрують. Шукають де краще . 

Якщо брати штат Вашингтон - то ті міста найдешевші, бо колись там було ну дуже дешево.

Змінено користувачем Waver
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.03.2024 в 21:07, Waver сказав:

Якщо брати штат Вашингтон - то ті міста найдешевші, бо колись там було ну дуже дешево.

З того що було більшим меседжем, все більш ніж зрозуміло. Дякую. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.03.2024 в 21:07, Waver сказав:

Якщо брати штат Вашингтон - то ті міста найдешевші, бо колись там було ну дуже дешево.

Дай будь ласка оцінку американській медицині. Рядовій поліклініці. Нехай дитячій. В своєму штаті. Якщо будеш мати час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.03.2024 в 18:38, Waver сказав:

Не знаю де ти набрав той десяток, бо мій лист тільки з трьох але, поки ці "ображені" на цьому форумі присутні  - жодної моєї розширеної відповіді чи навіть нової теми тут більш не буде бо все одно ці сируни прийдуть в любу тему і все засруть...

Може якби ви з паном льотчиком були трохи "папрощє" то і теми б ваші ніхто не засирав

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/24/2024 at 2:39 PM, volks said:

Може якби ви з паном льотчиком були трохи "папрощє" то і теми б ваші ніхто не засирав

Але чомусь мова йде про саме тих трьох, чомусь від всіх інших йде адекватна реакція, адекватні і змістовні питання, і навіть якщо хтось в чомусь і не згідний - то в більшості випадків всеодно завжди йде якесь конструктивне спілкування, що ніяк не скажеш про тих трьох...

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.03.2024 в 21:42, Waver сказав:

Але чомусь мова йде про саме тих трьох...

Ти неуважно форум читав, якщо тільки ці троє.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/24/2024 at 2:46 PM, volks said:

Ти неуважно форум читав, якщо тільки ці троє.

В більшості випадків я весь форум не читаю...

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.03.2024 в 21:50, Waver сказав:

В більшості випадків я весь форум не читаю...

Та вас з льотчиком набагато більше людей тролило чи підйобувало. Тебе правда не настільки багато. Але явно не троє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.03.2024 в 13:56, MACCEN сказав:

Всі інші країни якось важко відчувати там себе в безпеці.

А як же Австралія чи Нью Зіленд? Кацапи, Китай та США від них далеко, певно, виживуть і під час ядерної війни.

п.с.: не побачив повідомлення Алекса про це ж

Змінено користувачем xPON
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.03.2024 в 19:30, Alex S сказав:

Віра допомагає? ( чув що по релігійній темі) І продовжують мігрувати.

В мене є родичі, які виїхали по релігії з початком війни. Так як в них купа дітей, то їх випустили з країни, ну і там на місці їм допомагають з житлом/роботою. В Ковелі перед війною баптисти почали будувати більшу церкву, щоб всі прихожани влізли. Після початку війни закинули, бо навіть в стару не можуть набрати півзали, тому що багато повиїзжало, причому, імовірно, назавжди.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 00:00, xPON сказав:

як же Австралія

Це країна , в якій фауна дуже хоче вас вбити 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 00:18, volks сказав:

Це країна , в якій фауна дуже хоче вас вбити 

Ой та прям таки. В нас по сусідству в рази небезпечніша фауна.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч сам був тільки у Польщі та Угорщині, було б цікаво попасти у Нову Зеландію. Але з того, що читав про цю країну, там досить таки дорога нерухомість.  

Австралія часто густо палає у лісових та степових пожежах.

Двоюрідна сестра живе у Португалії. Там досить таки гарний клімат, для мене було показником що моя тітка, яка тут практично задихалась, їй було проблематично піднятись на другий поверх, там стала почувати себе набагато краще. 

Але та ж Португалія по рівню зарплат не дуже (з розрахунків сестри зрозумів що навіть та ж сама Польща більш заможна країна).

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 00:28, xPON сказав:

Ой та прям таки. В нас по сусідству в рази небезпечніша фауна.

Так в Австралії і цієї фауни вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жити то можна будь-де, а от жити і працювати це вже нюанс. Що так треба або були вдоє авантюриста та мали унівресалні професії, які скажем так мінімізують простої по часу пошуку роботи + знання мови. Також рівень доходу має бути комфортним.

Якщо ще є і діти, то це реально ускладнює: медицина, садочок, школа, грутки, і т.д.

Якщо для виходу на пенсію то це треба мати або гарну пенсі, або ще до пенсії пасивний дохід, який перекриє в якісь країні оренду житла + поїсти та проводити гарно час, але нюанс треба медицина - не думаю що в 55+ є здорові люди як коні, про 60+ вже мовчу.

 

В ідеалі десь біля моря, щоб цілий рік ходити в плавках, з взуття шльопанці :) ну ще пара футболок на вихід :)

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MACCEN коротше кажучи, треба багатим бути, тоді і вибір країн для пмж буде великий.;)

Змінено користувачем xPON
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 11:56, MACCEN сказав:

 

 

В ідеалі десь біля моря, щоб цілий рік ходити в плавках, з взуття шльопанці :) ну ще пара футболок на вихід :)

 

Я жив до 35 біля моря, але...

Там де тепло весною та восени

В 25.03.2024 в 08:03, Electronshik сказав:

 

пекло влітку.

У Іспанії є острови Майорка, Канари...

В 25.03.2024 в 08:03, Electronshik сказав:

 

Двоюрідна сестра живе у Португалії. Там досить таки гарний клімат, для мене було показником що моя тітка, яка тут практично задихалась, їй було проблематично піднятись на другий поверх, там стала почувати себе набагато краще. 

Але та ж Португалія по рівню зарплат не дуже (з розрахунків сестри зрозумів що навіть та ж сама Польща більш заможна країна).

Можна жити біля кордону.

Мої їздять за продуктами у Польщу з Берліну.

Більше виїхало в Польщу, Німеччину, Чехію, може є в цьому хист?

Нова Зеландія, Австралія, Америка -трохи дорогувато доставатися.

Я в останній раз літав в Сантяго-Компостела з Будапешта з однією пересадкою туди -обратно за 100евро. А з Чопа до Будапештского аеропорта поїзд 700грн.

Змінено користувачем romanc
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 16:05, romanc сказав:

Там де тепло весною та восени

Та де тепло цілий розводиться купа різноманітної зарази - комашні, павуків і т.д Бррррр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 16:11, volks сказав:

Та де тепло цілий розводиться купа різноманітної зарази - комашні, павуків і т.д Бррррр

Є Скандінавія

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 16:19, romanc сказав:

Є Скандінавія

Скандинавія - топ. Я б їхав туди, але не люблю , коли холодно

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 16:19, romanc сказав:

Є Скандінавія

І ні індусів, ні філіппінців , ні арабів, ні африканців… Мерзнуть ,сцуки..

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/25/2024 at 4:49 PM, Alex S said:

І ні індусів, ні філіппінців , ні арабів, ні африканців… Мерзнуть ,сцуки..

Свой человек ! / трамп :: Гитлер :: anon / картинки, гифки, прикольные  комиксы, интересные статьи по теме.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2024 в 16:49, Alex S сказав:

І ні індусів, ні філіппінців , ні арабів, ні африканців… Мерзнуть ,сцуки..

Та кажуть, що там арабів вже трохи є. В Норвегії живе жінка товариша військового, то як виходить на відеозв*язок, то постійно якесь неєвропейське лице в кадр потрапляє.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти




×
×
  • Створити...