Перейти до змісту

Б.В. авто з Європи


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Cherman сказал:

Ну, якщо брати авто по зрізах стійок, то треба тоді шукати 21-у Волгу чи Пабєду.

 

Це хєрня. Лексус топ)))

 

 

IMG_20190925_132716.jpg

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Zelensky сказал:

 

Взагалі не принципово. Аби не малолітражку і не бус.

 

Основні критерії підбору:

1. Без ДТП.

2. Двигун, коробка, щеплення в нормальному стані.

3. Бензиновий мотор об'ємом від 1.4 л, на який можна поставти газ без проблем, наприклад MPI.

 

Хетчбек, седан, універсал, мікровен, мінівен, нива? ))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Zelensky сказал:

 

Взагалі не принципово. Аби не малолітражку і не бус.

Основні критерії підбору:

3. Бензиновий мотор об'ємом від 1.4 л, на який можна поставти газ без проблем, наприклад MPI.

При такому бюджеті просто ідеальний варіант Опель Астра Н з 1.4 мотором.

Z14XEP (це опельовський 1.4 бензомотор на астрах Н) добре підходить для роботи на газу бо має гідрокомпенсатори теплових зазорів клапанів, сам по собі простий як кувалда і ламатись в ньому особливо нема чому, головне дивитись щоб цеп не гримав бо заміна його влетить в 200-250 баксів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Юріч сказал:

 

Хетчбек, седан, універсал, мікровен, мінівен, нива? ))

червону :)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

Хетчбек, седан, універсал, мікровен, мінівен, нива? ))

 

Повиділяв, що мені підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

 

Так

 

 

IMG_20190325_172752.jpg

IMG_20190322_235137.jpg

IMG_20190329_185731.jpg

Нє, це 159) Машина вийшла в 2006 році, а її дизайн по цей день мені один з найкращих, собі б таку взяв, але таку як хочу то знайти дуже важко, а якщо і є, то в ціні чуть лі не 10к євро в нідерландах/німеччині і ще розмитнення...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Cherman сказано:

Бульбу та кабанчиків з села возити?

 

 

Саме так!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

Це 159-а Альфа.

 

40 минут назад, halmer сказал:

Нє, це 159) Машина вийшла в 2006 році, а її дизайн по цей день мені один з найкращих, собі б таку взяв, але таку як хочу то знайти дуже важко, а якщо і є, то в ціні чуть лі не 10к євро в нідерландах/німеччині і ще розмитнення...

 

Так ви праві. Уважні)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я продав свою октаху, купив фабію 3-хциліндрову бензин. Бімба! Їзджу, насолоджуюсь))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Юріч сказано:

Я продав свою октаху, купив фабію 3-хциліндрову бензин. Бімба! Їзджу, насолоджуюсь))

А чого так раптом? Несподівана зміна курсу... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, Юріч said:

Я продав свою октаху, купив фабію 3-хциліндрову бензин. Бімба! Їзджу, насолоджуюсь))

Вітаю! Довгенько продавалась, але ж найшовся покупець, якому важливіший стан ніж менша на 1000 баксів ціна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Юріч сказал:

Я продав свою октаху, купив фабію 3-хциліндрову бензин. Бімба! Їзджу, насолоджуюсь))

В смислі? Хотів В8, а купив Фабію? Чи може Фабія з салону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю куди запостити. З 1 липня відкрили доступ до бази відомостей про транспортні засоби та їх власників. В Ексель легенько експортується і переглядається, але я своєї щось не знайшов в базі за 21 рік. Зараз спробую в старіших пошукати.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Cherman сказано:

Можна і тут спробувати пошукати авто. Якщо воно було в справжнього фаната-альфіста, то стан має бути хорошим. Хоча, в нас такі екземпляри, теж десь від 10к баксів. 

Немає в нас, на ті трєбованія шо в мене, або з пробігом хз яким, або двігло не то що хочу, або кузов, або салон, або комплектація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, nickel сказал:

В Ексель легенько експортується і переглядається,

чим експортуєш? онлайн конвертери не беруться за файли великого об'єму...

Змінено користувачем Saddy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Saddy сказал:

чим експортуєш? онлайн конвертери не беруться за файли великого об'єму...

Та прямо в Екселі 2007 - Данные - Из текста - С разделителями/одночасно дивлюся чи вірно вибрана кодіровка (UTF-8) - Символ разделитель ";" - Готово

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, nickel сказал:

Не знаю куди запостити. З 1 липня відкрили доступ до бази відомостей про транспортні засоби та їх власників. В Ексель легенько експортується і переглядається, але я своєї щось не знайшов в базі за 21 рік. Зараз спробую в старіших пошукати.

я в 2020 свою знайшов по реєстраційному номеру, але шукав через notepad

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

Та прямо в Екселі 2007 - Данные - Из текста - С разделителями/одночасно дивлюся чи вірно вибрана кодіровка (UTF-8) - Символ разделитель ";" - Готово

Тут є нюанс,  ексель на листку має в районі 1млн.  48тис рядків. Якщо у сvs файлі більше записів,  то частинка обріжеться при імпорті. 

У їх файлі за 2021 рік наразі в районі 950тис рядків,  то все ок,  а от за 2018-й рік в районі 1,5 млн,  тобто майже третину ексель обріже. 

Раджу відкри майкрософт аксес 2007, і з нього відкрити csv,  там нічого не ріже, а інтерфейс імпорту файла дуже подібний.  Хто юзав ексель,  то і в аксес поставить фільтр,  чи пошуком знайде потрібне....

Змінено користувачем Unknown
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна  в аксес качнути за кілька років,  і фільтрами подивитись,  яких машин по марках і моделях найбільше завозять (перша реєстрація). Або іншу аналітику зробити. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу всіх заспокоїти. Фабію купив мамі. Вона скоро приїде з-за кордону і попросила мене придбати їй авто. Тут якраз моя октавія продалася. За ті гроші купив фабію, щоб поки пішки не ходити. Собі теж вже придбав новішу октавію, має прибути через тижня два з Німеччини.

Змінено користувачем Юріч
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Юріч сказал:

Собі теж вже придбав новішу октавію, має прибути через тижня два з Німеччини.

Рестайлову?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, nickel сказано:

 З 1 липня відкрили доступ до бази відомостей про транспортні засоби та їх власників

а не малувато записів?

якщо взяти що  у більшості сімей є по автомобілю, а у декого по 2-3, а ще комерційний транспорт і т д - то мені здається що автомобілів в Україні мільйонів 6-8 повинно бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, vampirich сказано:

а не малувато записів?

якщо взяти що  у більшості сімей є по автомобілю, а у декого по 2-3, а ще комерційний транспорт і т д - то мені здається що автомобілів в Україні мільйонів 6-8 повинно бути

там є файли від 2013 по 2021.

до 1 Липня 2021 року майже 1 млн записів. Що не так? І це лише від початку року.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

там є файли від 2013 по 2021.

до 1 Липня 2021 року майже 1 млн записів. Що не так? І це лише від початку року.

 

тобто за рік це не "актуальна  база всіх тз" а лише тих, відносно яких здійснювалась перереєстрація абощо? тоді сходиться

Змінено користувачем vampirich
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...