Перейти до змісту

Б.В. авто з Європи


Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, Zelensky сказано:

В реалі представлсятися як формуний паяц мені соромно  

Варте поваги.

Певно, вчасно випив таблетку?

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Cherman сказано:

Запчастини в більшості випадків однакові. Та ж Джетта для Європи та США йшла з одного заводу в Мексиці. В @igrok таке авто, думаю, він підтвердить мої слова про однаковість запчастин. 

Проблем з запчастинами впринципі нема, навіть на чистих "американців", типу Каділлаку чи Доджа.

Порівняй пассат для США і європейця, в них навіть кузова в корні різні. Майже кругом є пріколи, вроді однакове, а як ставить - дудкі. Хтось з знайомих шукав фари чи то до якогось корейца чи японця зі США. На європейську версію валом, а вот на США найти проблемно. Якщо колись купиш тачку зі США згадаєш мої слова.

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, Cherman said:

Це, напевно, в якихось "неземних" кілометрах.

 

Кум замовив виписку в Голландії за 3 чи 4 євро, показував мені на телефоні звіт. Кілометраж в гольфа 100% реальний.

 

Ввечері катався за кермом, заганяли на митницю своїм ходом, бо автовоз поїхав іншу роботу робити. Фактично вперше за останні 15 років їхав на механіці, незабутні відчуття)) Аж носок на лівій нозі зіпрів)))

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Cherman сказано:

В @igrok таке авто, думаю, він підтвердить мої слова про однаковість запчастин. 

Так як удар в машину був в переднє колесо,то напіввісь,стійка,тяга-все підходить.Ну і *расходніки*,звичайно.А дальше не знаю,на сьогодні там всього 37т.пробігу-то я ще не попадаю в категорію *щасливих* шукачів запчастин до свого авто,поки що не попадаю :D.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, igrok сказал:

Так як удар в машину був в переднє колесо,то напіввісь,стійка,тяга-все підходить.Ну і *расходніки*,звичайно.А дальше не знаю,на сьогодні там всього 37т.пробігу-то я ще не попадаю в категорію *щасливих* шукачів запчастин до свого авто,поки що не попадаю :D.

яка машина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 minutes ago, Cherman said:

 Хіба, якщо брали в дійсно нормального власника, корінного голандця, то друге діло, їм нема резону пробіг мотати.

Такі дуже рідко хочуть мати справу з нашими. Набагато простіше спихнути місцевому перекупу авто.

Змінено користувачем xc90
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 minutes ago, Cherman said:

Якийсь Ахмед чи Желько, або і наш колишній співвітчизник, на СТО в Голандії/Німеччині, зможе ще й не таку виписку організувати.:D

 Хіба, якщо брали в дійсно нормального власника, корінного голандця, то друге діло, їм нема резону пробіг мотати.

 

Тобто ахмед чи василько "хакають" голландську систему, щоб продати 19-річного корча не за 1100 євро, а за цілих 1150?))

 

Кум вже більше року в цьому "бізнесі", привіз не один десяток машин. І десь половина з них купувалася в Нідерландах та Бельгії. Чомусь я думаю, що в нього більше знань про реалії голландського авторинку, ніж в мене чи в тобе))

 

П.С. "Виписка" - це не книжечка про проходження ТО, і її надавав не продавець авто. Вона замовлялась офіційно через інтернет, і будь-хто бажаючий міг би це зробити.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Cherman said:

Напевно, що так. Не буду сперечатися, бо не в курсі. В курсі тільки того, що більшість пригнаних авто з Європи - корчі. І то, мова не тільки про машини за 5 чи 6к.

А ти за 1100 євро хотів не корча?)

хоча з іншого боку: надійний і простий бенз 1.6, чесні 260К км, велюрчик на водійському трішки підвтомився, але в інших місцях ще досить непоганий, титани плюс штамповки, пара хорошої ще зимової. Напівкліма і патіфон в комплекті!!! Шпаклівки нема, коробка і двигун шепотять :) 

Зовсім трохи (це ж гольф) вкинути в ходову і розхідники під капотом, і пушка-гонка))

А такому їздуну як я на років 10 вистачило б)) 
 

От тільки кінське розмитнення все псує))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 minutes ago, Cherman said:

Так я казав і про дорожчі авто.

Так він в нас коштує в районі 5000 доларів, куди ще дорожче?))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Cherman said:

тільки з кліматом

В цьому є climatic. На підігрів дупи уваги не звернув, й так спина була мокра з непривички))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Cherman сказал:

Знайомі місяць назад купили 4-го Гольфа за 6 тисяч, той же 1.6 на мішалці, тільки з кліматом, підігрівом дупи, парктроніком та сидіннями Ригаро.

Це точно якісь настоящі ценітєлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Cherman сказано:

Ну так, Гольфи ж, вони... як вино.

Чим старіші, тим більше шансів стати оцтом :)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Cherman сказал:

Ну так, Гольфи ж, вони... як вино.

Хоча 4 гольфи суто зовнішністю прикольні, шкода шо в нас не буває їх з якимись цікавими моторами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...