Перейти до змісту

Б.В. авто з Європи


Рекомендовані повідомлення

З таким подходом тобі на автобазар треба, шукай машини шоб нє біт нє крашен, не більше 100тищ пробігу на машину так 2010 року. І запомни чим гарніше розказує продаван тим більше йому варто вірити.

  • Ха-ха 4
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Zelensky сказано:

Як правильно купити?

На що зветрати увагу?

я бачу в тебе епоха бідності скінчилась, при порошенку автівки не купував 

  • Ха-ха 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, case_l сказано:

я бачу в тебе епоха бідності скінчилась, при порошенку автівки не купував 

 

При Зеку купив, при Порошенку - їздив. Як прийшов Зе!  - продав, зараз знову шкукаю. Але вже не фургона.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halmer сказано:

З таким подходом тобі на автобазар треба, шукай машини шоб нє біт нє крашен, не більше 100тищ пробігу на машину так 2010 року. І запомни чим гарніше розказує продаван тим більше йому варто вірити.

 

Так на АвтоРіа хоч якісь перевірка по VIN є а на автобазарі в кожну заглядати і за кожен VIN платити - це дорого вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Marshall сказано:

є людина в луцьку, за 1000грн діагностує авто за вашим вибором

 

Ціну зрозумів але не зрозуміло, що і чим діагностує?  Бо з ELM327 я і сам можу "продіагностувати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за відповіді але хотілося б конкретніших порад. Наприклоад , на що звертати увагу в авто в першу чергу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.07.2021 at 23:45, Zelensky сказано:

Наприклоад , на що звертати увагу в авто в першу чергу?

На все!
 

Але ж ти і так схолєри розумний! Навіщо тобі наші поради - ти он їх всім в кожній темі роздаєш!

  • Ха-ха 4
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, Zelensky said:

дякую за відповіді але хотілося б конкретніших порад. Наприклоад , на що звертати увагу в авто в першу чергу?

Який бюджет на купівлю авто?)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 minutes ago, Zelensky said:

 

Ціну зрозумів але не зрозуміло, що і чим діагностує?  Бо з ELM327 я і сам можу "продіагностувати".

ну якщо ти такий мудрий - навіщо ця тема ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Marshall сказано:

навіщо ця тема ?

 

Не зліться будь ласка.

Я не маю досвіду у тій темі.

Тому готовий вислухати поради людей, які мають досвід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 Навіщо тобі наші поради 

 

Чим більше я знаю, тим більше я розумію, що нічого не знаю» і «Я знаю тільки те, що нічого не знаю.

 

Наприклад один бордівець підказав, що в шкодах з двигуном 1.2 всього лише 3 циліндри. Я цього не знав.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Zelensky сказал:

 

Чим більше я знаю, тим більше я розумію, що нічого не знаю» і «Я знаю тільки те, що нічого не знаю.

 

Наприклад один бордівець підказав, що в шкодах з двигуном 1.2 всього лише 3 циліндри. Я цього не знав.

 

А ти як купуєш авто капот хоч відкриваєш чи тільки долонею його гладиш?:blink:

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Zelensky said:

 

Чим більше я знаю, тим більше я розумію, що нічого не знаю» і «Я знаю тільки те, що нічого не знаю.

 

Наприклад один бордівець підказав, що в шкодах з двигуном 1.2 всього лише 3 циліндри. Я цього не знав.

 

в такому випадку емл тобі не допоможе

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, jurgen007 сказано:

А ти як купуєш авто капот хоч відкриваєш чи тільки долонею його гладиш?:blink:

 

Я тоді ще не дивився жодного авто коли про це взнав. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Marshall сказано:

в такому випадку емл тобі не допоможе

 

Так, сам я не справлюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 minutes ago, Zelensky said:

 

Біля 5000.

 

ні туди, ні сюди))

 

За 6000-6500 приженуть з гейропи якогось файного корчика з чесним пробігом

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

ні туди, ні сюди))

 

За 6000-6500 приженуть з гейропи якогось файного корчика з чесним пробігом

 

Хотів би але нажаль немає такої суми. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, yu2007 сказано:

 

ні туди, ні сюди))

 

За 6000-6500 приженуть з гейропи якогось файного корчика з чесним пробігом

точно так само я дивився.  Бюджет був 5К. А в ці гроші ніфіга толкового.

Або роки зменшувати, або суму збільшувати.

Вирішили в сторону збльшення суми. Напрягся трошки, ну нічого.  За те горизонти у виборі ЯВНО розширилися.

 

@Zelensky , Сергію. Ти вроді не дурний, хоч тут дуріка клеїш. Погугли, на що звертати увагу  при купівлі авто.

1) - ти його бачиш, а це значить  - зовнішній вигляд. Фарба, підкраси (різниця в тонах чи напівтонах у кольорі), Пороги, іржа. Фари (кажуть що в "утоплєніків" згодом вони мутніють зсередини), зазори в дверях, капотах. Товщиноміром обзавестися, щоб переміряти товщину фарби, тоді стане ясно чи бита була і фарбована.

2) - відкриваєш капот. Двигун помитий, значить щось ховають. Рівень мастила.  Не вірити про "сів поїхав"!, бо зазвичай 3,14здьож.

3) Відкриваєш ВСІ двері в салоні, чуєш як відкриваються. Закриваються замки.  Багажник, глянути на запаску, домкрат, ключі.

4) Салон. Там все складно.  Якість пластику. Затертість керма (таксисти затирають до блиску), якщо сильно нове, то був у шкірі чи ще щось, і зняли.  Прокуреність салону (жовтизна). Рух сидінь, щоб нормально ковзалися і нічого не клинило. Склопідйомники (Якщо є), дзеркала, кніпочки, фішечки і тд. Все має працювати, бо впливає на ціну.

5) Погоцати її, щоб нічого не скрипіло (підвіска).

Це так, біглий огляд. що ти можеш за 5-10-15 хв. сам.  Проїхатися, бажано, щоб почути, відчути і т.п.

Всі розходніки типу ременів, помпи і роликів поміняти одразу.  Як і фільтра, бажано з промивкою двигуна.

 

Коли сідаєш в машину, то відчуваєш - твоя. Тоді уже перестаєш помічати недоліки, але від цього треба абстрагуватися. Дивитися все одно.

 

Я сів у Хюндай і30 - зрозумів, що не моє. Низько і якийсь дискомфорт. Така ж фігня була і з Дачія / Рено Сандеро. Сів у машину - не моє, хоча зовні подобалася.

Знову ж таки,  двигун, чим простіше - тим краще. Або одразу шукай контакти моториста. В залежності що це буде, "економний" дизель, чи бензин.

 

Писати можна ще 3 сторінки. 

  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навіть не знаю шо за 5к можна взяти, хіба що мегана 2, якшо б було 6+ то можна було б дивитись на фокус 2 рестайлінговий, вольво s40/v50, меган 3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, halmer сказано:

Я навіть не знаю шо за 5к можна взяти, хіба що мегана 2, якшо б було 6+ то можна було б дивитись на фокус 2 рестайлінговий, вольво s40/v50, меган 3.

Ти так дарма.

В кожного свій бюджет. І кожен хоче максимум.

 

Автор не озвучив що саме він хоче. Він лише порад по вибору питався.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...