Перейти до змісту

Дитяча залізниця


toj_tu

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Zheny@ сказано:

Це був приклад-відповідь.

Я за 50К$ можу взяти 300-500 б.в. ноутів. І їх продавати. 

Але це теж приклад.

 

1 година тому, Zheny@ сказано:

Якби я мав вільних 50К баксів, для старту, то повір, знайшов би куди їх вкласти!

ти так і не зрозумів, що цих 500 ноутів ти продавав би рік, а не місяць, і заробив би "грязними" 250тис. за рік - тобто біля 20тис./міс, з яких тобі треба заплатити податки, оренду, заправити авто, та й поїсти не завадило б, дитину в школу зібрати...

при цьому - ти ризикуєш майже півтора мільйонами гривень.

наразі, всі ризики, пов'язані з веденням бізнесу, несе твій роботодавець, а місячний дохід ти, можливо, отримуєш не менший, ніж Нокіан.

 

якщо цей приклад важкий, наведу інший.

50 кілобаксів - це немало. але ж 1000 баксів ти міг би вкласти?

здавалося б, де 1000 - і де 50тис.? між ними ж прірва?!

ну, якщо ти легко можеш продавати 2 б/в ноута щомісяця - то відповідно можеш легко заробляти на цьому своїх 25%, тобто 250 баксів. і в тебе немає ніяких супутніх витрат - залишається та ж зарплата, офіс/магазин ти не орендуєш, податки не платиш, і т.д.

таким чином, вже через 4 місяці в тебе  буде "стартова" тища доларів, і стільки ж "навару".

і так далі - кожних чотири місяці інвестована сума повинна подвоюватись - ти ж заробляєш 25% в місяць і далі? рахуємо?

1-й місяць - в тебе 1000

5-й - 2000

9-й - 4000

13 - 8000

17 - 16000

21 - 32 000

24 - 50 000

тобто, буквально за якихось два роки - ти можеш перетворити стартову тисячу в п'ятдесят!!! (і це - без врахування "складного процента")

і треба то для цього всього то "нічого" - "наварювати" 25% в місяць "чистими".

от не повірю, що в тебе не було тисячі доларів для інвестицій два роки тому (мабуть, що й раніше).

 

це так зі сторони виглядає спроба порахувати твої гроші ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 216
  • Створено
  • Остання відповідь
1 хвилина тому, rrid сказано:

ти так і не зрозумів, що цих 500 ноутів ти продавав би рік, а не місяць, і заробив би "грязними" 250тис. за рік - тобто біля 20тис./міс, з яких тобі треба заплатити податки, оренду, заправити авто, та й поїсти не завадило б, дитину в школу зібрати...

Я писав - не потрібно все сприймати буквально.  Бо якби й торгував, то не лише тими 5ма сотнями ноутів.

Супуток всяких завжди вагон.

 

Далі ти все гарно розписуєш, але не знаєш ситуації в цілому, в сім'ї і т.п.

Пасивний дохід це, звісно, дуже добре. Не виключено що я подумаю над твоєю схемою.  І за 2 роки матиму омріяних 50 000 у.о.

 

 

Кожен захищає "свою правду". Я не намагатимуся нікого переконувати ні в чому.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Пасивний дохід це, звісно, дуже добре. Не виключено що я подумаю над твоєю схемою.  І за 2 роки матиму омріяних 50 000 у.о.

будь дуже обережний, якщо тобі обіцяють 50тис.уо. пасивного доходу за два роки...

наприклад, щоб отримати 50тис.грн. процентів за рік - треба купити овдп десь так мільйонів на два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як же ж то легко рахувати чужі гроші, але наскільки важко заробляти свої...

і чомусь влада ніяк не хоче поставити всіх в одні умови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.12.2020 at 16:34, Zheny@ сказано:

Я писав - не потрібно все сприймати буквально.  Бо якби й торгував, то не лише тими 5ма сотнями ноутів.

Супуток всяких завжди вагон.

 

Далі ти все гарно розписуєш, але не знаєш ситуації в цілому, в сім'ї і т.п.

Пасивний дохід це, звісно, дуже добре. Не виключено що я подумаю над твоєю схемою.  І за 2 роки матиму омріяних 50 000 у.о.

 

 

Кожен захищає "свою правду". Я не намагатимуся нікого переконувати ні в чому.

Як надумаєш, то почни з РРО, білих накладних і складського обліку. Іш, розігнався, схеми буде обдумувати))) А податкову в долю?

Кстаті, нагадую, по складському обліку ти по ходу злився, бо так і не навів контраргументів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Vadimm сказано:

Кстаті, нагадую, по складському обліку ти по ходу злився, бо так і не навів контраргументів.

Мені зараз вистачає свого обліку. Річна інвентаризація.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Zheny@ сказано:

Мені зараз вистачає свого обліку. Річна інвентаризація.

Ну ми ж продовжимо після 01.01.2021? Якщо вижевеш після бухгалтерської головомойки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Vadimm сказано:

Ну ми ж продовжимо після 01.01.2021? Якщо вижевеш після бухгалтерської головомойки.

щороку виживаю, і цього разу виграбаюся.

Ще додалися Річні плани і бюджети. То для мене новий досвід. То я ще й економістом стану помалу. І аналітиком.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 31.12.2020 at 09:05, Zheny@ сказано:

щороку виживаю, і цього разу виграбаюся.

Згадав наш діалог як на трапив на статтю з штрафами, пов'язаними з РРО. Надіюсь, ти вже впорався зі своїми річними звітами-інвентаризаціями, тож нагадаю про складський облік:

 

Screenshot_20210203-074746_Chrome.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Vadimm сказано:

Згадав наш діалог як на трапив на статтю з штрафами,

Нагадай суть .

десь я там був не правий? :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Zheny@ сказано:

Нагадай суть .

десь я там був не правий?

 

  

On 26.12.2020 at 15:03, Zheny@ сказано:

Маячня. Особливо про ревізію зі сторони контролюючих органів. Ніде такого немає. Міг банально підкинути / вкрасти працівник.

 

На мою думку, якщо за розрахункові операції з використанням РРО без обліку його кількості передбачений штраф 5100 грн, значить цей помент перевіряльниками може бути перевірений і ФОП оштрафований. Ти це назвав маячнею.

Тобто логічно, якщо є вимога щоб товар був офіційний, то цілком імовірно що без загрози покарання підприємець може купити 10 штук офіційного товару, і 100 неофіційного (контрабандного). Йому ж нічого не буде! Але я тобі навів в попередньому пості передбачений штраф за таку фігню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Vadimm сказано:

На мою думку, якщо за розрахункові операції з використанням РРО без обліку його кількості передбачений штраф 5100 грн, значить цей помент перевіряльниками може бути перевірений і ФОП оштрафований. Ти це назвав маячнею.

Тобто логічно, якщо є вимога щоб товар був офіційний, то цілком імовірно що без загрози покарання підприємець може купити 10 штук офіційного товару, і 100 неофіційного (контрабандного). Йому ж нічого не буде! Але я тобі навів в попередньому пості передбачений штраф за таку фігню.

 

Ок. Давай про реалії.

Я давно працюю на різних підприємствах, дотичний був до торгівлі (супермаркети), та й зараз є таке трошки.

Так от, за останніх 15 років, що я навколо того товчуся, я ні разу не чув про перевірку складів контролюючими органами .

Про перевірку касових операцій чув, було, касова книга, сувора звітність, підклеювання чеків, Z-звіти, закриття і відкриття операційного дня. Внесення в касу, вилучення з каси. Інкасація і т.д.

але про одночасну перевірку (ревізію) в складі при цьому - не чув.

 

Дружина працювала в магазині касиром, років 17 тому, то знаю, що могли прийти з податкової і звірити касу,  і не дай Бог там більше 1-2 копійки +-

Штраф на касира, і директора і т.п.

 

Зараз не знаю як це має бути. 

та й сам уяви, приходять тьотки в склад, де на 15+млн товару, кілька десятків млн одиниць і вони це перераховують??  Це не маячня?  Вони цього не будуть робити в принципі.

 

Знаю про перевірку КРУ, в основному держустанови. Там чітко і строго, кілька місяців іпуть контору, звіряють всі приходи, розходи, акти, рахунки.

 

тепер конкретно по твоїй цитаті.

Все залежить від системи оподаткування. Хіба ні?  у дворі магазин, жодного касового апарату. Є лише термінал.

Супермаркети, є касові апарати, і все решта. Їх ніхто не перевіряє (окрім готівки хіба що в касі, і то, з теперішніми відмовами  від деяких номіналів копійок, про 50-100коп мова не йде)

Можуть перевірити суму готівки і чеків і звірити з фактично касою. Має зійтися. Швидше за все, ти це маєш на увазі.  В цьому випадку так, оштрафують. Але який сенс у цьому контролюючим органам?

Це недостача у власника магазину.  На державу ніяк не впливає, податки платяться однаково. Рівно як і надлишок, значить, касир десь провтикала і не вибила чек, взявши готівку. тоді можна робити  ревізію і рахувати, що продалося і попало в касу, а що ні, і знову ж таки, що від того перевірці?  Страждає виключно власник бізнесу.  Державі - монопенісуально.

 

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Vadimm сказано:

Згадав наш діалог як на трапив на статтю з штрафами, пов'язаними з РРО. Надіюсь, ти вже впорався зі своїми річними звітами-інвентаризаціями, тож нагадаю про складський облік:

 

Screenshot_20210203-074746_Chrome.jpg

там же пишеться про підакцизний товар (цигарки, спиртне ....), а не геть усе. Хоча і така вибірка зачепить когось, але з підакцизкою завжди ж складніше було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Unknown сказано:

там же пишеться про підакцизний товар (цигарки, спиртне ....), а не геть усе. Хоча і така вибірка зачепить когось, але з підакцизкою завжди ж складніше було.

із цим погоджуся.  100%.

 

А тепер, для прикладу, я торгую яйцями курячими. Який в сраку облік звітності.

Бой, просрочка і т.п.  Хто у мене буде перераховувати 500 000 яєць? Самі зроблять бою на купу грошей :) І хто винен буде в недостачі?

 

@Vadimm

 походу з іншої колокольні дзвін? :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Тема як називається?
Шановні юні залізничники, працівники залізниці, містяни та гості нашого міста Луцька. На превеликий жаль, від Укрзалізниці прийшла погана звістка. Планується повне закриття дитячої залізниці. Що буде після цього з залізницею-невідомо. Тому ми хочемо попросити вас, аби ви поширювали допис у вашому фейсбуці (хто хареєстрований) по максимуму. Чим більше ви будете поширювати, тим більшою буде підтримка та меншою вірогідність закриття. Збережемо дитячу залізницю Луцька для майбутніх поколінь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, toj_tu сказал:

Тема як називається?
Шановні юні залізничники, працівники залізниці, містяни та гості нашого міста Луцька. На превеликий жаль, від Укрзалізниці прийшла погана звістка. Планується повне закриття дитячої залізниці. Що буде після цього з залізницею-невідомо. Тому ми хочемо попросити вас, аби ви поширювали допис у вашому фейсбуці (хто хареєстрований) по максимуму. Чим більше ви будете поширювати, тим більшою буде підтримка та меншою вірогідність закриття. Збережемо дитячу залізницю Луцька для майбутніх поколінь!

Поширювати такі дописи у фейсбуці це в стилі пороходротів, котрим чим гірше країні тим краще їм або працівникам фсб.Тож збережуть дитячу залізницю Луцька для майбутніх поколінь.Чи як-що до цього не причетний самі знаєте хто то це не рахується або рахується зрадою?:_36:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную в порядку запланованої міськрадою модернізації дитячої залізниці створити на її базі також дитячий річковий порт на річці Сапалаївка, в якості плавзасобу можна використати судно на підводних крилах "Ракета" яке зараз використовується для розпивання алкоголю на одній з водойм парку ім.Л.Українки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, jurgen007 сказал:

Пропоную в порядку запланованої міськрадою модернізації дитячої залізниці створити на її базі також дитячий річковий порт на річці Сапалаївка, в якості плавзасобу можна використати судно на підводних крилах "Ракета" яке зараз використовується для розпивання алкоголю на одній з водойм парку ім.Л.Українки.

Я казав би взагалі знищити всі ці речі родом з тоталітарного режиму.Допитливим дітям на відміну від нормальних можуть лізти в голову всякі дурні мислі типу - а чому тоталітарний режим так дітей балував.То парк відпочинку на болоті відгрохали, залізницю дитячу, спортшколи, басейн, дві лікарні дитячі, палац учнівської молоді, самольота присунули в якості дитячого кінотеатру...Хоч би не взнали що нинішнє приміщення податкової на Київському Майдані тоталітарний режим будував як другий палац учнівської молоді.Ну і крім того бабульок можна косанути - на брухт здати залізницю і плавзасіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, iiron сказал:

Поширювати такі дописи у фейсбуці це в стилі пороходротів, котрим чим гірше країні тим краще їм або працівникам фсб.Тож збережуть дитячу залізницю Луцька для майбутніх поколінь.Чи як-що до цього не причетний самі знаєте хто то це не рахується або рахується зрадою?:_36:

Писав без жодного дебило-політичного підтексту.:0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоп, так ваш Поліщук (ну тих хто за нього голосува), перед виборами обіцяв що розбереться з цим питанням. Видно що розібрався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, toj_tu сказал:

Писав без жодного дебило-політичного підтексту.:0011:

Ясно.Значить просто не розібрались що залізниця вже врятована(дай боже здоров"ячка добрим людям).Дайте знати там у фейсбуку, а то ще дитячозалізничний майдан почнуть організовувати:_36:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 minutes ago, iiron said:

Я казав би взагалі знищити всі ці речі родом з тоталітарного режиму.Допитливим дітям на відміну від нормальних можуть лізти в голову всякі дурні мислі типу - а чому тоталітарний режим так дітей балував.То парк відпочинку на болоті відгрохали, залізницю дитячу, спортшколи, басейн, дві лікарні дитячі, палац учнівської молоді, самольота присунули в якості дитячого кінотеатру...Хоч би не взнали що нинішнє приміщення податкової на Київському Майдані тоталітарний режим будував як другий палац учнівської молоді.Ну і крім того бабульок можна косанути - на брухт здати залізницю і плавзасіб.

Так ви, батечку, совкодрочер?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

Так ви, батечку, совкодрочер?))

Так шоб сильно то нє, но вопроси виникають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, iiron said:

Так шоб сильно то нє, но вопроси виникають.

До клятого порошенка, який розвалив радянський союз? І який зараз заважає новій чесній владі побудувати нові дитячі залізниці, лікарні, спортшколи і палаци піонерів?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, yu2007 сказал:

До клятого порошенка, який розвалив радянський союз? І який зараз заважає новій чесній владі побудувати нові дитячі залізниці, лікарні, спортшколи і палаци піонерів?)

Трохи не так.До клятих порошенків.І не щодо розвалу, а щодо де бл...ть моя друга Франція яку мені обіцяли на мітингах в 90-х?Бо більше нагадує скотний двір, а не то що обіцяли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...