Перейти до змісту

Дитяча залізниця


toj_tu

Рекомендовані повідомлення

25 minutes ago, Zheny@ said:

ми просто в сторону фінансів з'їхали, і понеслось :)

 

@Nokian , Вітя. То ти так і не відповів на моє запитання. Скільки податків чесних податків у %% ти сплатив у бюджет?

Бо я сплачую 19,5% (Грубо 20%) . При ЗП у 20 000, я сплачу 48 000 грн / рік. Тому я - більше за тебе сплатив. І все чесно і прозоро!

Плюс роботодавець за кожного працівника платить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 216
  • Створено
  • Остання відповідь
33 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ми просто в сторону фінансів з'їхали, і понеслось :)

 

@Nokian , Вітя. То ти так і не відповів на моє запитання. Скільки податків чесних податків у %% ти сплатив у бюджет?

Бо я сплачую 19,5% (Грубо 20%) . При ЗП у 20 000, я сплачу 48 000 грн / рік. Тому я - більше за тебе сплатив. І все чесно і прозоро!

 

 

 

Женя, ти лише мінуси вмієш, чи можеш ставити.

А от питання конкретно - не вмієш.

Спочатку треба вияснити, що таке ,,чесні ,, податки.

На твою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Zheny@ сказал:

ми просто в сторону фінансів з'їхали, і понеслось :)

 

@Nokian , Вітя. То ти так і не відповів на моє запитання. Скільки податків чесних податків у %% ти сплатив у бюджет?

Бо я сплачую 19,5% (Грубо 20%) . При ЗП у 20 000, я сплачу 48 000 грн / рік. Тому я - більше за тебе сплатив. І все чесно і прозоро!

 

 

 

вибач, але таких оленів як ти, раком ставится на раз. Робится простий експеримент, кладется ті 48 000 тисяч перед тобою й кажется, що ти можеш їх заплатити в податки, а можеш не платити й тобі за це нічого не буде. Хєр я повірю, що ти скорчиш умний єбальнік й своєю рукою віддасиш ті гроші на податки, а не залишиш собі. То нахєр та дурна піздьож коли ти ті податки платиш добровільнопримусово ? А так да, можна грудь калєсом випьячувати, коли від тебе нічого не залежить й бити себе пьяткою в грудь, корчачи з себе нєвьєбєнного платєльщіка податків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі тутешні *ходокі в Європу* *лєві* підробітки декларують й чесно добровільно платять з них податки ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

вибач, але таких оленів як ти, раком ставится на раз. Робится простий експеримент, кладется ті 48 000 тисяч перед тобою й кажется, що ти можеш їх заплатити в податки, а можеш не платити й тобі за це нічого не буде. Хєр я повірю, що ти скорчиш умний єбальнік й своєю рукою віддасиш ті гроші на податки, а не залишиш собі. То нахєр та дурна піздьож коли ти ті податки платиш добровільнопримусово ? А так да, можна грудь калєсом випьячувати, коли від тебе нічого не залежить й бити себе пьяткою в грудь, корчачи з себе нєвьєбєнного платєльщіка податків

 

А міг би стати ФОПом-єдиноподатником і надавати роботодавцеві послуги :) Якщо правильно оформити договорА.

 

Якщо твоя ЗП 20000 грн. у місяць, то:

- 3600 грн. з неї ти сплачуєш ПДФО;

- 300 грн. з неї ти платиш військовий збір;

- 16100 грн. ти отримуєш на руки;

- 4400 грн. платить за тебе ЄСВ роботодавець додатково до зарплати.

Отже, роботодавцю ти обходишся у 24400 грн. в місяць, а на руки отримуєш 16100 грн.

 

Тепер уявімо, що ти став ФОПом - спрощенцем на третій групі, платником 5% податку і ЄСВ.

- 20000 тобі заплатив роботодавець (за місяць).

- 1000 грн. ти заплатив єдиного податку (5%).

- 1100 грн. ти заплатив ЄСВ.

По факту на руки маєш 17900 грн., а не 16100 грн., та й роботодавцю обходишся в 20000 грн.

 

 І податки платиш, і лишнього не переплачуєш. А якщо роботодавець погодиться й надалі тобі платити 24400 грн. (тобто суму, в яку ти йому обходишся) - то в місяць ти матимеш 22080 грн чистими.

От тепер і порахуй, на скільки більше збагатився б у рік ти, а не бюджет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

При ЗП у 20 000, я сплачу 48 000 грн / рік.

Уточни

Сплачу, чи сплатив. Вже.

Бо дуже змахує не на конкретні вчинки, а лише наміри та розмірковування.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

вибач, але таких оленів як ти, раком ставится на раз. Робится простий експеримент, кладется ті 48 000 тисяч перед тобою й кажется, що ти можеш їх заплатити в податки, а можеш не платити й тобі за це нічого не буде. Хєр я повірю, що ти скорчиш умний єбальнік й своєю рукою віддасиш ті гроші на податки, а не залишиш собі. То нахєр та дурна піздьож коли ти ті податки платиш добровільнопримусово ? А так да, можна грудь калєсом випьячувати, коли від тебе нічого не залежить й бити себе пьяткою в грудь, корчачи з себе нєвьєбєнного платєльщіка податків

Не треба перекручувати моїх слів.

Ти ж тої когорти, що й Вітя.  Ти вважаєш, що чесно заплатив податки. А я вважаю, що ні.

Я повторюся, ти заробив  250 000 грн / міс. А податку ти заплатив лише мінімум.   Якби ти заплатив, як і я 20% (чесно) від заробленого - тоді було б про що говорити.

 

@Yarchik  мова не про це. Про те, що коли держава хоче поставити всіх в рівні умови, завжди знайдуться хитрови*їбані, які скажуть, що вони особливі.

От ти, навіть, умовно, підприємець, що надаєш послуги фірмам.  Договір ,сума, акт прийому-передачі і т.д.

Ти ж заплатиш від сум, які ти вкажеш при подачі податкової декларації. Якщо ти послуг надав на 1 000 000 грн, 200 000 доведеться віддати.

Чесно? - Чесно!

Якщо ти платиш 2000 грн в місяць, незалежно від того, скільки ти заробив 1 000 000 чи 200 000, це чесно по відношенню до того, хто платить у відсотках?

 

Стосовно 48 000.  Якщо раптом держава захоче просто так віддати мені заплачені в бюджет гроші (що само по собі абсурд), то, звісно, не відмовився б. (і ніхто не відмовився б).  Але Вадік, давай по-чесному, я тобі це казав уже тут, на Борді, не раз.

Із того, що ми платимо зараз у бюджет, мають пенсіонери  пенсії (бо не існує країни, у якійвони заробляли собі на пенсію), лікарі мають ЗП (ти ж потім сам скаржитимешся на хєрову якість медиуини, бо в них мала ЗП, що хєрова якість освіти, бо у вчителів мала ЗП). все просто! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Nokian сказано:

Уточни

Сплачу, чи сплатив. Вже.

Бо дуже змахує не на конкретні вчинки, а лише наміри та розмірковування.

Сплатив, Вітя, сплатив. + мій роботодавець також платить.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

всі тутешні *ходокі в Європу* *лєві* підробітки декларують й чесно добровільно платять з них податки ? 

Ти свої офіційні ВСІ задекларуй ,а потім будеш про чужі ліві говорити!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zheny@ сказал:

б).  Але Вадік, давай по-чесному, я тобі це казав уже тут, на Борді, не раз.

Із того, що ми платимо зараз у бюджет, мають пенсіонери  пенсії (бо не існує країни, у якійвони заробляли собі на пенсію), лікарі мають ЗП (ти ж потім сам скаржитимешся на хєрову якість медиуини, бо в них мала ЗП, що хєрова якість освіти, бо у вчителів мала ЗП). все просто! 

ще раз тобі повторюю. Ти підганяєш свої думки під ситуацію. Якби тобі дали шпаринку не платити податки, ти б їх не платив би. Раз ти таки змушений платити податки, ти в голові собі  знаходиш для цього виправдання. І це природньо, всі так роблять, навіть ті, що крадуть мільярди. Ні хто не говорить, що платити податки це погано. Але нагрузка має йти зверху вниз, а не знизу вверх, або хоча б рівні умови для всіх. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zheny@ сказал:

Ти свої офіційні ВСІ задекларуй ,а потім будеш про чужі ліві говорити!

 

так не я претензію до вас предьявляю, а ви предьявляєте. А нєхєр на  зєркало пєнять, коль в самого рожа кріва, як то кажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Zheny@ сказал:

Якби ти заплатив, як і я 20% (чесно) від заробленого - тоді було б про що говорити.

ще раз тобі повторю, не ти їх сам заплатив, В ТЕБЕ ЇХ ЗАБРАЛИ !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ще раз тобі повторю, не ти їх сам заплатив, В ТЕБЕ ЇХ ЗАБРАЛИ !!!

У мене був вибір, або, або. Я вибрав платити. Ще питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ти заробив  250 000 грн / міс. А податку ти заплатив лише мінімум. 

:Женя, а на скіільки  треба продати товару в місяць, щоб заробити 250 000 тисяч в місяць?

Твої уявлення про пенсійну систему такі ж наівні , як і про листа президенту стосовно дитячої залізниці( з чого власне і весь срач почався).

Звідки тобі знати, що пенсійні внески, котрі людина відстьогує з 20 років, і котрими держава крутить , як циган сонцем, розраховані та привязані до пенсіного аіку так, аби переважній частині платників вже не приходилося їх отримувати, по причині  смерті.

В Греції донедавна була трохи справедливість,що чоловік , чи дружина отримували пенсі. померлого з пари.

Але німці їх швидко навчили і скасували це.

Перш ніж питати мене про чесні податки- спитай  Ахмєтова, Коломойського, Фірташа, хоча б Палицю-скільки вони ,,чесних,, податків сплатили.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті хто за чеки, видно не здогадуються, що вся канітєль, пов'язана з ними і з РРо все одно ляже в фінансовому плані на кінцевого споживача. Бо якщо я чи Ман'як чи Нокіан захочемо заробити своїх, умовних, 15000 в місяць чистими, то ми їх заробимо, тільки раніше наші покупці, кінцеві споживачі, нам мали б принести виручки, умовно, 40000, то зараз муситимуть, умовно, 45000. І при цьому нас конкуренти типу всяких торг мереж не зжеруть, бо ми все одно по цінах конкурентними залишимось. А такі як Женя просто заплатять більше. І в Нашому Краї більше, і на Вог, під шумок. Але від прийняття тих законів Наш Край чи Вог не перестане кожних пару місяців міняти прізвище підприємця в фіскальному чеку для оптимізації податків - бо закон їх і не зачепить, хоча саме з цим покликаний (закон) боротись.

З приводу чеків у Європі. Багато де чеки поширені для внутрішньої звітності - щоб працівники не "кидали" власника. Він приведе друга, тому не видадуть чека, і працівник попав перед власником. Інший варіант фіскального чека - не "аля як в супермаркеті", а щось типу "Товарів на суму" чи "Послуг на суму". Головне щоб сума була правдива. А в нас хочуть щоб в чеку було все розписано як в супермаркеті. Але щоб було розписано - одній людині-підприємцю - величезний геморой, ібо це складський облік. Тому треба як мінімум бугалтера-аутсорсера. І при цьому зберієгається норма закону, яка передбачає єблю підприємця зі сторони контролюючих. Він прийде, вибере одиницю товару, і ФОП муситиме йому показати склад по обліку і по факту. Якщо на складі фізично товару на 1 більше ніж по обліку - значить ФОП має необлікований товар. А якщо на 1 менше - значить ФОП продав 1 товар без чеку. В обох випадках ФОПу піздєц. А якщо ФОПу піздєц, то від цього нагріється лише перевіряльник (корупцію ніхто не відміняв). А ФОП дуже вірогідно припинить діяльність і сяде на шию центру зайнятості.

І кому стане легше, якщо ФОП дійсно не перевалює через граничну суму для певної групи платників податків, тільки тепер з чеками? Якщо ліміт обороту, нехай лям для 1 групи, хіба ФОП з РРО заплатить більше податків ніж ФОП без РРО, якщо він реально не перевалює по оборотах через той лям? Легше стане лише експортерам РРО і тим хто видає ліцензії на обслуговування РРО. Тільки не розказуйте про хвальоний халявний програмний РРО - бо податкова від нього відхрещується. Вона не ставила ТЗ навіть розробникам того програмного безплатного РРО. І відповідно не приймає претензії якщо там щось не працює. Але є головним бенефеціаром якщо там щось не працює.

Я бачу так - якщо цей закон діятиме - ФОПу краще піти в тінь. Тоді він попавши на перевірку тупо заплатить штраф і не відповідатиме всім своїм майном. Як не піде в тінь і попаде на перевірку - відповідатиме усім майном.

Карочь я ще багато про це можу понаписувати, якщо когось реально цікавить - в приват.

Спойлер

А ті хто голослівно тут пишуть що ФОПи стоять на майдані за гроші - піздаболи. 

 

Модери, відокремте ФОПів в окрему тему від залізниці, і хай срач продовжується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так є тема ,, касовий апарате прощай,.

Звучить  як знущання на сьогодні.

Походу в кінці року Жені роботодавець розказав, у скільки він йому обходиться і які перспективи , і Женя засумував та почав поглядати в сторону базару.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

і Женя засумував та почав поглядати в сторону базару.)

ти як завжди робиш неправильні висновки, що не дивно. Якщо Жені хватило мізків піти з базару тоді, коли він знав всю внутрішню кухню, то тепер він не повернется і подавно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поглядати в сторону базару не в плані повернутися на ,,дніще,,

А в плані заздрості до ,,бариг,, та їх ,,нечесних ,,доходів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Vadimm сказал:

кому стане легше, якщо ФОП дійсно не перевалює через граничну суму для певної групи платників податків, тільки тепер з чеками? Якщо ліміт обороту, нехай лям для 1 групи, хіба ФОП з РРО заплатить більше податків ніж ФОП без РРО, якщо він реально не перевалює по оборотах через той лям?

Так, наскільки я розумію, в цьому і суть - виокремити тих, хто перевалює через ліміт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого просто не підняти ліміт разом з податками?

Це ж так просто,але їм же не цього треба.

Я готовий платити не 25 ,а 50 тисяч в рік,інше заморочуватися з РРО.

І  так у всіх сферах,простіше та прозоріше оподаткування.

Але ж влада цього не хоче,бо куди дівати армію податківців,а саме головне 

Вільними людьми дуже важко керувати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Nokian сказано:

бо куди дівати армію податківців

це окрема тема, але, з цим також справляться, я не кажу про теперішню владу,  мож комусь іншому це вдасться зробити.

Податкове законодавство - вже давно потрібно переглянути, реформувати і т.п. суть від цього не змінюється.

P.S. Коли казав що серед ФОПів на майдані є проплачені тітушки, я не мав на увазі ВСІХ ФОПів, більшість - так, відстоюють намагаються відстояти свої права та своє бачення ситуації. Але, серед них є "проплачені тітушки", основною метою в них - створювати конфліктну ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясне діло,що провокатори були ,є і будуть.тільки проплачені,або на службі  вони протилежною стороною 

Я там теж добре таких бачив і є свої методи против них 

А податкове законодавство в нас треба так,щоб  в першу чергу стимулювати щось ТУТ  робити,і в побільше з масштабах.

Щоб щось оподатковувати,треба спочатку його заробити.

Справедливо,коли заробити можуть всі,а не князі з олігархами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

А чого просто не підняти ліміт разом з податками?

Хаха три рази. Можнв подумати, що це не призведе до майдану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Nokian сказано:

:Женя, а на скіільки  треба продати товару в місяць, щоб заробити 250 000 тисяч в місяць?

Ти все міряєш своїм недалеким "торгашним" мірилом.  І твоя недалекість - зашкалює.

Але тобі розжую.

Можна взяти 100 ноутбуків по 500$ в закупі.  і продати +25%. Все. А що то є 100 ноутів, в  час коли студенти на віддаленому навчанні?

Можна надавати консультативні / інформаційні послуги. Адвоктські, юридичні. Можна 5-7 машин пригнати і на кожній 1000$+ заробити. Не все ж телефонами міряти!

 

13 годин тому, Nokian сказано:

А в плані заздрості до ,,бариг,, та їх ,,нечесних ,,доходів.

Я ніколи не заздрив таким людям - вміють - на здоров'я! Але щоб потім не плакали, одне з другим!

Якщо нам вдасться дожити до того казкового дня, що називається "пенсія", то ти будеш в черзі першим кричати, "А схуялі так мало?", другим буде Мань'як. А я буду останнім.

Не факт, що кричатиму.

15 годин тому, Vadimm сказано:

. А в нас хочуть щоб в чеку було все розписано як в супермаркеті. Але щоб було розписано - одній людині-підприємцю - величезний геморой, ібо це складський облік. Тому треба як мінімум бугалтера-аутсорсера.

Це лінь і відмазка. Освоїти бухгалтерську прогу - може будь-хто.  А найняти аутсорсного бух-а (як роблять більшість підприємців) для подачі звітності, не так і дорого!

Вже й зараз нормальні ФОП-и так і роблять. 1С Склад / Торгівля /Гроші і вперед.

15 годин тому, Vadimm сказано:

І при цьому зберієгається норма закону, яка передбачає єблю підприємця зі сторони контролюючих. Він прийде, вибере одиницю товару, і ФОП муситиме йому показати склад по обліку і по факту. Якщо на складі фізично товару на 1 більше ніж по обліку - значить ФОП має необлікований товар. А якщо на 1 менше - значить ФОП продав 1 товар без чеку. В обох випадках ФОПу піздєц. А якщо ФОПу піздєц, то від цього нагріється лише перевіряльник (корупцію ніхто не відміняв). А ФОП дуже вірогідно припинить діяльність і сяде на шию центру зайнятості.

Маячня. Особливо про ревізію зі сторони контролюючих органів. Ніде такого немає. Міг банально підкинути / вкрасти працівник.

 

Фантазії якихось "активістів" щодо того, що саме збирається зробити податкова - нагадує фантазію 16-річної дівчинки, яка побачивши 3-х старших хлопців, заявила, що вони її хотіли зґвалтувати. Хоча пацани взагалі йшли в іншу сторону і по своїм справам.

 

Тисячі фірм працюють в білу. І працюють. так, заробляють на "Інфініті" трошки довше, ніж ті, хто "віляє" від податків, але й не закриваються і милостиню не просять.

 

Просто ж важко в один раз відмовитися від неконтрольованих прибутків, правда ж?  І потім так само важко пояснити звідки у тебе стільки нерухомості і авто, якщо ти тільки 25000 грн податку в рік заплатив.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ці 25000 тисяч плачу з 1995 року.

І займаюсь цим,бо якраз і не хочу залежати на пенсії від держави та чекати ,скільки вона мені дасть.

І не буду залежати,ні від неї,ні від роботодавця 

Ось саме цей момент в мені і злить тебе найбільше.

Розкажи краще скільки твій бос заробив , скільки нерухомості має та скільки податків платить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...