Перейти до змісту

Дитяча залізниця


toj_tu

Рекомендовані повідомлення

7 hours ago, iiron said:

Трохи не так.До клятих порошенків.І не щодо розвалу, а щодо де бл...ть моя друга Франція яку мені обіцяли на мітингах в 90-х?Бо більше нагадує скотний двір, а не то що обіцяли.

2га Франція вдома у тих людей, за яких ти що кілька років йдеш і віддаєш свій голос вже впродовж трьох десятиліть. Але навіщо ти так робиш - для мене загадка))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 216
  • Створено
  • Остання відповідь
8 часов назад, iiron сказал:

Трохи не так.До клятих порошенків.І не щодо розвалу, а щодо де бл...ть моя друга Франція яку мені обіцяли на мітингах в 90-х?Бо більше нагадує скотний двір, а не то що обіцяли.

Так это в тему про виноградники)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, iiron сказано:

Я казав би взагалі знищити всі ці речі родом з тоталітарного режиму.Допитливим дітям на відміну від нормальних можуть лізти в голову всякі дурні мислі типу - а чому тоталітарний режим так дітей балував.То парк відпочинку на болоті відгрохали, залізницю дитячу, спортшколи, басейн, дві лікарні дитячі, палац учнівської молоді, самольота присунули в якості дитячого кінотеатру...Хоч би не взнали що нинішнє приміщення податкової на Київському Майдані тоталітарний режим будував як другий палац учнівської молоді.Ну і крім того бабульок можна косанути - на брухт здати залізницю і плавзасіб.

Ти що, думаєш це все неможливо було б побудувати, якби не знищили мільйони українців?  Чи ця теперішня політична еліта не є креатурою совка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, yu2007 сказал:

2га Франція вдома у тих людей, за яких ти що кілька років йдеш і віддаєш свій голос вже впродовж трьох десятиліть. Але навіщо ти так робиш - для мене загадка))

Я???Ще ні разу не віддавав свій голос вже впродовж трьох десятліть і поки-що не збираюсь.Перші роки повноліття не віддавав із-за деяких непорозумінь з правоохоронними органами і моя поява на виборчій дільниці могла перетворитись на явку з повинною, а коли небезпека минула вирішив - так, брати і сестри, давайте без мене:D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, iiron сказано:

Я???Ще ні разу не віддавав свій голос вже впродовж трьох десятліть і поки-що не збираюсь.Перші роки повноліття не віддавав із-за деяких непорозумінь з правоохоронними органами і моя поява на виборчій дільниці могла перетворитись на явку з повинною, а коли небезпека минула вирішив - так, брати і сестри, давайте без мене:D.

Типовий приклад совкодрочера - всі йому щось винні, але сам він робити не буде. Гидота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, AnimaNoir сказано:

Видно що розібрався.

як він - може "розібратись"? далі - Луцька, його - ніхто не знає. Ну написав він листа в Укрзалізницю з проханням передати на баланс міста - там йому пояснили - так не можна, можна - тільки продати, і тільки на торгах (аукціоні).

Написав листа в кабмін з проханням "повпливати", там - просто підтвердили, що Укрзалізниця - не має право передавати своє майно, яке - є часткою статутного фонду ))

От тепер подумайте, ну куплять за "ХХ мільйонів" дитячу залізницю, ще Х мільйонів на модернізацію, і ще щомісячно кілька мільйонів на утримання - воно того варте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Bliksss said:

От тепер подумайте, ну куплять за "ХХ мільйонів" дитячу залізницю, ще Х мільйонів на модернізацію, і ще щомісячно кілька мільйонів на утримання - воно того варте?

І все це з твоїх податків! 
В той час, як в ковідному фонді міста вітер гуляє, ці йолопи металобрухт за десятки мільйонів купують! І хто лишень за цих довбнів голосував?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, iiron said:

Я???Ще ні разу не віддавав свій голос вже впродовж трьох десятліть і поки-що не збираюсь.Перші роки повноліття не віддавав із-за деяких непорозумінь з правоохоронними органами і моя поява на виборчій дільниці могла перетворитись на явку з повинною, а коли небезпека минула вирішив - так, брати і сестри, давайте без мене:D.

Це правильно. Справжні чоловіки тримають свою електоральну цноту до самої смерті! Тільки так збудуємо другу Францію на уламках колишнього піонерського раю з ковбасою по 2,20!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, yu2007 сказано:

І хто лишень за цих довбнів голосував?))

це не його ідея, вже більше року - петиції пишуть, різні "свідомі" депутати - також, з своїми ініціативами виступають ;)

та й серед тих, хто голосніше всіх кричить про необхідність забрати залізницю на баланс міста - дуже багато тих, хто за цих "довбнів" не голосував ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, Bliksss said:

це не його ідея, вже більше року - петиції пишуть, різні "свідомі" депутати - також, з своїми ініціативами виступають ;)

та й серед тих, хто голосніше всіх кричить про необхідність забрати залізницю на баланс міста - дуже багато тих, хто за цих "довбнів" не голосував ))

І тут клятий сивочолий піднакакав :( 


коли ж вже накрадеться той шоколадний барига, щоб Україна нарешті вдихнула на повні груди і розправила плечі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, iiron сказал:

Поширювати такі дописи у фейсбуці це в стилі пороходротів, котрим чим гірше країні тим краще їм або працівникам фсб

Ні в якому разі не можна поширювати погані новини. Лише здобутки бубочки. 

Кляті порохоботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, iiron сказано:

Я???Ще ні разу не віддавав свій голос вже впродовж трьох десятліть і поки-що не збираюсь.

не знайшов у виборчому бюлетні кпрф і вирішив не ходити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, iiron сказал:

Трохи не так.До клятих порошенків.І не щодо розвалу, а щодо де бл...ть моя друга Франція яку мені обіцяли на мітингах в 90-х?Бо більше нагадує скотний двір, а не то що обіцяли.

 

poroh.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, toj_tu сказал:

 

poroh.jpg

То ті порохоботи мабуть брали за взірець свого гетьмана, який ТОЧНО не крав, не ходив в московську церкву, не будував Францію у себе на хуторі десь під Києвом і в Іспаніях ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Bliksss сказал:

як він - може "розібратись"? далі - Луцька, його - ніхто не знає. Ну написав він листа в Укрзалізницю з проханням передати на баланс міста - там йому пояснили - так не можна, можна - тільки продати, і тільки на торгах (аукціоні).

Написав листа в кабмін з проханням "повпливати", там - просто підтвердили, що Укрзалізниця - не має право передавати своє майно, яке - є часткою статутного фонду ))

От тепер подумайте, ну куплять за "ХХ мільйонів" дитячу залізницю, ще Х мільйонів на модернізацію, і ще щомісячно кілька мільйонів на утримання - воно того варте?


Та й дитячій залізниці все ж таки складно буде існувати окремо від Укрзалізниці. Більше мороки, більше затрат...
Ох, яке болюче питання :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть така. Щоб захапати землю під залізницею пішли по такій схемі. Спочатку треба взяти на баланс міста. Потім через 1-3 роки помалу розділити її. А залізницю порізати на метал. Все як завжди. Класика жанру з 90-тих. Ну це так, роздуми в голос. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

Спочатку треба взяти на баланс міста.

мож так і хотіли,але, їм чітко сказали - тільки через аукціон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, weldermaster сказал:

Суть така. Щоб захапати землю під залізницею пішли по такій схемі. Спочатку треба взяти на баланс міста. Потім через 1-3 роки помалу розділити її. А залізницю порізати на метал. Все як завжди. Класика жанру з 90-тих. Ну це так, роздуми в голос. )

У нас в 90х заводи з імпортним обладнанням на мільярди рублів порізали на метал а тут 2 км вузькоколійки на болоті, не ті масштаби в теперішніх, не ті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, jurgen007 сказал:

У нас в 90х заводи з імпортним обладнанням на мільярди рублів порізали на метал а тут 2 км вузькоколійки на болоті, не ті масштаби в теперішніх, не ті...

Як метал залізниця не цікава. А вот як земелька, яку потім можна пустити під забудову це вже цікаво. По крайній мірі я б на їхньому місці так і зробив би. Тільки от укрзалізниця. Також не дураки там сидять. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, weldermaster сказал:

Як метал залізниця не цікава. А вот як земелька, яку потім можна пустити під забудову це вже цікаво. По крайній мірі я б на їхньому місці так і зробив би. Тільки от укрзалізниця. Також не дураки там сидять. 

Нуда, місце під забудову козирне, на березі річки, природа, свіже повітря з запашком каналізації - і покупатись можна і порибалити. Прямо місцева Кончена - Заспа 2.:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, jurgen007 сказал:

Нуда, місце під забудову козирне, на березі річки, природа, свіже повітря з запашком каналізації - і покупатись можна і порибалити. Прямо місцева Кончена - Заспа 2.:rolleyes:

Все це рішаємо. Повірте мені )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, jurgen007 said:

Нуда, місце під забудову козирне, на березі річки, природа, свіже повітря з запашком каналізації - і покупатись можна і порибалити. Прямо місцева Кончена - Заспа 2.:rolleyes:

Піде в трубу річка запросто.

Spoiler

В "правильне" окультурення хоча б розібратись із протиправними зливами -  важко віриться.

image.thumb.jpeg.91531b86914e1a83f7a51423f0e3541a.jpeg

 

image.thumb.jpeg.1b53ef60dbdbc9dc522eb80e0a69d7d5.jpeg

 

image.thumb.jpeg.449b0fa85cfbe1251f13c1c41bab030c.jpeg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jurgen007 сказал:

Нуда, місце під забудову козирне, на березі річки, природа, свіже повітря з запашком каналізації - і покупатись можна і порибалити. Прямо місцева Кончена - Заспа 2.:rolleyes:

ЖК Оселя парк як приклад

і цини там ого-го

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, turbo сказано:

Піде в трубу річка запросто.

в Москві була річка Яуза.

Частина  пішла в трубу, пливе тепер під Москвою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...