Перейти до змісту

Дитяча залізниця


toj_tu

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, Nokian сказано:

Це ж твій улюблений Гетьманцев в своєму законі хоче аби покупці стукали на продавців за невиданий чек.

З якого буя, він - "мій"?

2 годин тому, Nokian сказано:

В любому випадку,для чого ти пррекручуєш?

я перекручую? скажи де... я - завжди признаю "свої косяки", але, вибачитись можу тільки перед людьми - думку яких я поважаю.

P.S. Не сприймай мої слова за образу, це не про тебе.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 216
  • Створено
  • Остання відповідь

Трохи про хитровимаханість ФОП'ів. Кому належить парковка перед там-там'ом? Книжковій блогерці! (Єкименко-Поліщук) Єдиний зв'язок її з ТТ - чоловік, який періодично проводить розіграші (підозрюю, що і для нього знайшлося "місце" в структурі). 

Другий (далеко не останній приклад в місті): на чеку про оплату абонементу в Спортлайф - знову ФОП!

І ці компанії бояться податкову, тому організовують усе через підставних? Ха. Ха. Ха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zeiss сказано:

Трохи про хитровимаханість ФОП'ів. Кому належить парковка перед там-там'ом? Книжковій блогерці! (Єкименко-Поліщук)

Вона була раніше головним маркетологом тамтаму. Зараз -хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Bliksss сказано:

P.S. Піздабола ти бачиш щоразу - коли у дзеркало дивишся.

Ну це ти канєшно глибоко загнув. Я за піздабола можу відповісти - бо впевнений що ти не бачив як їм хтось платив, і фактів не наведеш. Це таке саме піздабольство як і те що ти гвалтуєш велику рогату худобу. Не сприймай серйозно, я не бачив цього, а ти не бачив того. Я так зрозумів написати цю куйню тебе спонукало те що я тебе назвав піздаболом. "Сам дурак" тіпа. Ну або поясни.

22 годин тому, Bliksss сказано:

іди до суду і доведи свою правоту, накуй ти створюєш проблеми іншим людям?

Поржав. Судитися з мусорами? Це перспективно, не маючи за собою підтримки журналістів, активістів і купи інших людей? Тебе мусор при виконанні гопне на барсєтку в під'їзді, і ти не будеш чинити опір незаконним діям, а потім подаси на нього в суд? Вони не недоторкані, і ніде в законі про нацполіцію нема що вони можуть в тебе щось відібрати без опису, без протоколу, без рішення суду чи інших підстав, прописаних в нормативних актах. Не хочу десь там ритись, але є формулювання в законі - "злісна непокора ЗАКОННИМ вимогам працівників поліції". Якщо ЗАКОННІСТЬ вимоги чи дії не є ОБ'ЄКТИВНО очевидною, і якщо мусор не пояснив тим кому неочевидно законність своїх дій чи вимог (наприклад орієнтування чи вказали свідки), то це є перевищення влади, незаконне, і мусора можна (гіпотетично) навіть застрелити і бути виправданим, якщо наприклад є небезпека життю. Або зламати ногу якщо відбирає барсетку. А в тебе позиція тєрпіли.

22 годин тому, Bliksss сказано:

а що не так? Якщо "шарпали поліцаїв" - в будь-якому випадку загребуть... Накуя тоді поліцаї, якщо за напад на них - не буде покарання?

Ніхто тоді і не піде в поліцію служити.

Захист права на мирне зібрання, на недоторканість майна, це не напад, це адекватна протидія. Вот коли в Конституції пропишуть що мусора на мітингу мають право просто так тобі наваляти і відібрати твої речі, і ти не маєш права чинити опір, от тоді вже тіпа напад. Чуваки хотіли поставити палатку, накуя її забирати? Хотіли промокшу жратву перепакувати в водонепроникну тару, накуя цю тару забирати? Це шо, знаряддя злочину? Вони шо, бейсбольні біти несли? Хай би мусор пішов в суд, виграв би справу про порушення правил благоустрою міста Києва, і з судовим виконавцем її прийшов би забирати. І дубінкою і газом законно забезпечив би законність дій судового виконавця. А то їм дали вказівку максимально спаскудити перебування ФОПів на майдані, вони і виконують, не задумуючись. Слухай, мені так трохи здається що ти сам троха таво, мусорок. Або батя мусорок, або брат, і це змушує тебе виправдовувати їхні дії, кваліфікувати захист майна як "напад" і тд. Це суто здогад, а то зараз почнеш називати мене піздаболом і заставляти відповідати за слова. Може ти і нормальний чоловік, просто недостатньо орієнтуєшся в своїх правах і свободах. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zeiss сказано:

Трохи про хитровимаханість ФОП'ів. Кому належить парковка перед там-там'ом? Книжковій блогерці! (Єкименко-Поліщук) Єдиний зв'язок її з ТТ - чоловік, який періодично проводить розіграші (підозрюю, що і для нього знайшлося "місце" в структурі). 

Другий (далеко не останній приклад в місті): на чеку про оплату абонементу в Спортлайф - знову ФОП!

І ці компанії бояться податкову, тому організовують усе через підставних? Ха. Ха. Ха.

 

1 година тому, vampirich сказано:

Вона була раніше головним маркетологом тамтаму. Зараз -хз

Ну вот, звичайна схема оптимізації податків. Розбивка доходів, які неможливо приховати, на ФОПів. Думаю насправді це власність Континіуму.

 

UPD. Вот зараз заставлять ФОПів які торгують на базарі ставити касові апарати щоб ті показали свої доходи. Якщо ФОП не хоче перевалити через той лімітний мільйон для його першої групи платників єдиного податку, але по факту перевалює, він може свою жінку оформити ФОПом, оформити точку на неї, і хай доторговує до кінця року. А потім ще дочку чи кума. При цьому торгуючи самому і залишаючись фактичним власником точки і товару. Так от, вся ця канітєль з РРО покликана побороти цю схему, а насправді вона її породжує. Бо Гетьманцев і ко не звідти почали.

 

Ну і додам з приводу фіскалізації в Європці. Там коли ФОП чесно платить податки, він впевнений що там ті податки дійсно повернуться до нього у вигляді якісної медицини, освіти і тд. А якщо хтось буде красти в Європці, то його точно покарають. А в нас не покарають. Тому я вважаю логічно було б спочатку подолати корупцію в нас, а тоді заставити "дрібноту" чесно сплачувати податки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

52 хвилин тому, Vadimm сказано:

Я за піздабола можу відповісти - бо впевнений що ти не бачив як їм хтось платив, і фактів не наведеш.

я і не повинен тобі наводити факти, а за свої слова та вчинки - вже доводилось відповідати...кількома роками життя, і думка після цього - залишилась зі мною, але, то таке, головне - людиною залишитись і не втратити повагу людей, які для тебе важливі.

P.S. За піздабола, звичайно можеш відповісти, я так думаю - відповіси, якщо зачепиш за живе. Можу - почати першим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи хтось з присутніх на борді ФОПів чи найманих вже отримав допомогу під ялинку? Бо шмигаль рапортує, що під три мільярди вже роздали. 

 

Глянув я перелік кведів, яким призначена ця допомога, довго думав)) Типу інші «бізнеси» не постраждають через січневий локдаун і їм дулю, а не 8 тисяч))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Vadimm сказано:

Поржав. Судитися з мусорами?

І що? Судився, не один я...

46 хвилин тому, Vadimm сказано:

це не напад, це адекватна протидія

вот 9 років назад,  де ти був? З тебе б вийшов - офігенний адвокат...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Vadimm сказано:

Це таке саме піздабольство як і те що ти гвалтуєш велику рогату худобу.

тут - погоджуюсь, не про мене. Про тебе - також не можу сказати, не бачив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Vadimm сказано:

я вважаю логічно було б спочатку подолати корупцію в нас, а тоді заставити "дрібноту" чесно сплачувати податки.

От частково і тому ніхріна не буде порядку у нас іще років 100, бо в яку проблему не тикни, завжди буде відповідь "а хай спочатку вони ...". "А хай спочатку депутати мільйонами не крадуть, а хай спочатку чесні суди будуть, а хай спочатку урни поставлять". І вічне замкнуте коло :(

P.s. хоча це справедливо, мабуть, лише в одну сторону. Бо я щось не чув щоб хоч один поліцай-хабарник при затриманні казав "а хай перестануть порушувати, тоді не братиму хабарів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vampirich логіка проста - я шо, самий рижий? Вони тирять мільйони мімо РРО, а я на свій дріб'язок маю ставити.

@Bliksss  давай на тому і зупинимось. Мене зачепило за живе, і пашло-паєхало. Або в приват.

1 година тому, yu2007 сказано:

Цікаво, чи хтось з присутніх на борді ФОПів чи найманих вже отримав допомогу під ялинку? Бо шмигаль рапортує, що під три мільярди вже роздали. 

я отримав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Vadimm сказано:

давай на тому і зупинимось. Мене зачепило за живе, і пашло-паєхало. Або в приват.

мене - не зацепило? просто - навчився вчасно зупинятись...Поливати гавном людину, коли її навіть не знаєш - це для малолєтніх гопніків, ми ж не такі?

P.S. Кожен має право відстоювати свою точку зору,будь-якими методами, які вважає за потрібне... але - потрібно залишатись людиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Cherman said:

Отримав позавчора.

Та ті 8 тисяч більшості підприємців ніякої погоди не зроблять.

Ти сам ФОП чи найманий?

 

Ну не скажи. Вітя вище писав, що заплатив аж цілих 25000 податків за рік. З іншої сторони, навесні, з його слів, він вже отримав 5000 компенсації. Зараз знову 8000 отримає. Тобто більше 50% податків держава йому повернула.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vampirich сказано:

От частково і тому ніхріна не буде порядку у нас іще років 100, бо в яку проблему не тикни, завжди буде відповідь "а хай спочатку вони ...". "А хай спочатку депутати мільйонами не крадуть, а хай спочатку чесні суди будуть, а хай спочатку урни поставлять". І вічне замкнуте коло :(

P.s. хоча це справедливо, мабуть, лише в одну сторону. Бо я щось не чув щоб хоч один поліцай-хабарник при затриманні казав "а хай перестануть порушувати, тоді не братиму хабарів"

 

ну добре, "виведуть всіх ФОПів на чисту воду", а депутати як крали, так і будуть красти, і такі як ви, придумають ще купу причин, щоб оправдати їхню, або свою совість

з кола потрібно виходити потроху, "чіпати" не тільки підприємців, але й верхушку

а по факту ? навпаки, відмінили е-декларацію, то про яке коло ви  тут говорити ?! 

і взагалі, влада повинна показувати приклад, честності та прозорості, а тоді уже вимагати з громадян., по аналогії як батьки показують приклад дітям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, Cherman said:

ФОП.

Вітя торгує такими товарами, що місяць локдауна можуть і полежати. Хто торгує сезонною одежою, або той же общепіт, в них за місяць можуть накопитися такі збитки, що 8+5к геть не допоможуть.

Знайшов в переліку кведів, що підпадають під компенсацію, такий вид діяльності: «обслуговування напоями». Це твій квед?)))

 

Продавців сезонного шмоту і ресторани звичайно шкода. З іншого боку, компенсацію отримають власники ювелірок, весь штат 95 кварталу та тисячі найманих працівників умовного епіцентру. Моя дружина ФОП, надає послуги. Але через локдаун роботи в січні практично не матиме. При цьому жодної копійки компенсації чи якогось податкового послаблення їй не передбачено. Абідна, слюшай))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, sss381 said:

Звучить гарно, але ж мова наразі лише про першу групу єдинників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, flashmax сказано:

 

а по факту ? навпаки, відмінили е-декларацію, то про яке коло ви  тут говорити ?! 

і взагалі, влада повинна показувати приклад, честності та прозорості, а тоді уже вимагати з громадян., по аналогії як батьки показують приклад дітям

От про це коло і говорю. Завжди хтось щось комусь винен. Влада повинна парковки поробити щоб авто на пішоходних переходах не паркували... Але ж як будуть парковки - скажуть дорого. Зроблять безкоштовні - скажуть далеко. і так до нескінченності. Ніхріна фопи не почнуть чесно платити податки, якщо раптом не буде корупції. Будуть чергові відмазки. І це не проблема фопів (якщо ви це сприйняли так особисто). Це проблема 90% українців. Любому українцеві тицьни на любе його порушення закону, у відповідь буде "а онтой ще більше" або " а хай спочатку зроблять"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, yu2007 сказано:

Ти сам ФОП чи найманий?

 

Ну не скажи. Вітя вище писав, що заплатив аж цілих 25000 податків за рік. З іншої сторони, навесні, з його слів, він вже отримав 5000 компенсації. Зараз знову 8000 отримає. Тобто більше 50% податків держава йому повернула.

 

Мій квед не проходить.

А якби і проходив , я не подавав би зараз заявки.

Вибачишся?

Ну і для Жені Чесного.

За словами його ідола Гетьманцева, в нас наразі до двох мільонів фопів, котрі чесні , нечесні, малі, великі  ,але ПОСТІЙНО платять податки.

І попутно НЕ МАЮТЬ права на різні субсидії.

А от дійсно хитрожопих, котрі отримують субсидії ,і при цьому ,, ніде,, не працюють і НІХУА ХУА не платять від слва Взагалі- в нас чотири міліона.

І тут спрацьовує звичайна шулерська логіка( а Гетьманцев  до 2019 був  міноритарним акціонером МСЛ, молодьспортлото, трохи в тємі).

Заставити платити тих чотри міліона ,що не платять   взагалі- ну трохи важко та напряжно,  то давайте збільшимо суму тим, хто й  так платить.

Вони ж то до цього ( платити  податки) звикли .

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

 

Заставити платити тих чотри міліона ,що не платять   взагалі- ну трохи важко та напряжно,  то давайте збільшимо суму тим, хто й  так платить

 

Це стосується не тільки підприємців, це так роблять з усіма, хто наважується працювати легально.

Так само і приміром пільговий проїзд (чи інші пільги), ти платиш - ага, то заплатиш і ""за того парня"".

І стосується це не тільки теперішньої влади, а і всіх папєрєдніків. І буде стосуватись і майбутньої.

І коли це скінчиться не знаю. І чи скінчиться взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Nokian said:

Мій квед не проходить.

А якби і проходив , я не подавав би зараз заявки.

Вибачишся?

Звичайно вибачусь (тільки за що? :) ).

В тебе основний 47.42 (ну ти й лошара, якщо так), чи що?

А чому зараз не подавав би заявки. Дають - бери, б'ють - втікай, хіба ні? :) ))

 

П.С. Я вже подумав, ти мене в ігнор поставив. Та бачу, що ні)))  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, vampirich сказано:

От про це коло і говорю. Завжди хтось щось комусь винен. Влада повинна парковки поробити щоб авто на пішоходних переходах не паркували... Але ж як будуть парковки - скажуть дорого. Зроблять безкоштовні - скажуть далеко. і так до нескінченності. Ніхріна фопи не почнуть чесно платити податки, якщо раптом не буде корупції. Будуть чергові відмазки. І це не проблема фопів (якщо ви це сприйняли так особисто). Це проблема 90% українців. Любому українцеві тицьни на любе його порушення закону, у відповідь буде "а онтой ще більше" або " а хай спочатку зроблять"

 

ось і виходить, що влада тисне тільки на одних, а інших покриває, і робить все, щоб крали більше

люди хочуть насамперед чесності та справедливості

чому не борються с корупцією та махінаціями, у вищих ешелонах влади, паралельно, як "виводять бізнес простих людей, з тіні"? це було би честно, але ж ні. бо теорія кола ))

я бачу це так: давай ми спочатку з'їмо твій апельсин, потім я з'їм свій 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.12.2020 at 15:03, Zheny@ сказано:

Можна взяти 100 ноутбуків по 500$ в закупі.  і продати +25%. Все. А що то є 100 ноутів, в  час коли студенти на віддаленому навчанні?

Можна надавати консультативні / інформаційні послуги. Адвоктські, юридичні. Можна 5-7 машин пригнати і на кожній 1000$+ заробити. Не все ж телефонами міряти!

якщо ти все знаєш, чому ти досі цього не зробив? ти не хочеш заробляти 250 000 в місяць?!:blink:

 

ну, щоб взяти 100 ноутів по 500 баксів - якби, треба мати 50 кілобаксів.

тепер "що то є 100 ноутів"? десь 2 тисячі першокурсників в інститутах Луцька? ти хочеш просто так взяти й зайняти 5% ринку з сумою в 50 кілобаксів? серйозно?

а якщо мінімум половина з них обійдеться б/в ноутами? твоя частка на ринку нових ноутів серед студентів повинна бути не менше 10%? а якщо в когось планшет, а в когось - стаціонарний комп?

і це - потреба не на місяць, а - 2 тисячі ноутів на рік треба, а не на місяць!

а як ти хочеш конкурувати ціною зі своєю сотнею ноутів з Розеткою, Брейном, і т.д.?

думаєш, Нокіан "приклеює" своїх 20-50 баксів націнки на ходових моделях телефонів тому, що він не здогадується поставити вищу націнку? ні, просто прийшли мережі, які диктують ціну, а вхідна ціна в них нижча, ніж в Нокіана, от дрібні торговці й викручуються, як можуть.

думаєш, з ноутбуками ситуація кардинально інша?

 

так само - що тобі заважає надавати адвокатські чи юридичні послуги за 250 000 в місяць???

то нічого, що в тій же Польщі пересічний юрист не має таких заробітків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, rrid сказано:

якщо ти все знаєш, чому ти досі цього не зробив? ти не хочеш заробляти 250 000 в місяць?!

сам же відповів

13 хвилин тому, rrid сказано:

ну, щоб взяти 100 ноутів по 500 баксів - якби, треба мати 50 кілобаксів.

Чудово прям :)

 

14 хвилин тому, rrid сказано:

тепер "що то є 100 ноутів"? десь 2 тисячі першокурсників в інститутах Луцька? ти хочеш просто так взяти й зайняти 5% ринку з сумою в 50 кілобаксів? серйозно?

а якщо мінімум половина з них обійдеться б/в ноутами? твоя частка на ринку нових ноутів серед студентів повинна бути не менше 10%? а якщо в когось планшет, а в когось - стаціонарний комп?

і це - потреба не на місяць, а - 2 тисячі ноутів на рік треба, а не на місяць!

а як ти хочеш конкурувати ціною зі своєю сотнею ноутів з Розеткою, Брейном, і т.д.?

Це був приклад-відповідь.

Я за 50К$ можу взяти 300-500 б.в. ноутів. І їх продавати. 

Але це теж приклад.

 

Якби я мав вільних 50К баксів, для старту, то повір, знайшов би куди їх вкласти!

16 хвилин тому, rrid сказано:

думаєш, Нокіан "приклеює" своїх 20-50 баксів націнки на ходових моделях телефонів тому, що він не здогадується поставити вищу націнку? ні, просто прийшли мережі, які диктують ціну, а вхідна ціна в них нижча, ніж в Нокіана, от дрібні торговці й викручуються, як можуть.

Є ще така штука, як "рекомендована ціна", вище якої не бажано стрибати, і особливо нижче.  Єдина різниця, це вхідна ціна. Для Нокіана (умовно) 2-3 колонка оптового прайсу, для Брейнаі інших Комфі - перша та спеціальна!  Тобто залежно від об'ємів закупок/продаж.

18 хвилин тому, rrid сказано:

думаєш, з ноутбуками ситуація кардинально інша?

В цьому році з ноутбуками ситуація у всій Європі і росії - інша!  Через переведення купи фірм і людей / студентів на віддалену форму навчання / роботи, стався дефіцит середньо-цінового сегменту ноутів!  І ПК.

дешеве і середнє - розмели. Дороге лишилося. Хто мав в запасах, той підняв ціну і виграв!

 

19 хвилин тому, rrid сказано:

так само - що тобі заважає надавати адвокатські чи юридичні послуги за 250 000 в місяць???

 Відсутність відповідної освіти і практики.

 

20 хвилин тому, rrid сказано:

то нічого, що в тій же Польщі пересічний юрист не має таких заробітків?

Там все це жорстко регулюється. На відміну від нас.  У нас же,  чоловік суддя, жінка відкрила фірму по наданню юридичних / адвокатських послуг.  Ідеальна схема. По закону все чесно.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...