Перейти до змісту

Дитяча залізниця


toj_tu

Рекомендовані повідомлення

17 хвилин тому, Nokian сказано:

Ось саме цей момент в мені і злить тебе найбільше.

:lol: Чесно. Ржу чьота.  Мене злить?  Та ніразу, Вітя. Якби так злився, писав би у податкову листи мєлкім почерком на 7-ми сторінках!

17 хвилин тому, Nokian сказано:

Розкажи краще скільки твій бос заробив , скільки нерухомості має та скільки податків платить?

це мене не цікавить це раз.

2. я підписував угоду про нерозголошення конфіденційної та комерційної таємниці.

3. Ну раз чорні чоловічки в масках не прийшли ніразу за стільки років, то значить не все так погано з податками. А такі чоловічки  приходили і крутіших дядічків!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 216
  • Створено
  • Остання відповідь

@Zheny@ якщо доводиться наймати бухгалтера аутсорсера, то спрощена система оподаткування перестає бути спрощеною.

Про +1 чи -1 товар фактичний від складу я не прочитав десь в пабліках, а почув від розумної людини, яка вже користується послугами бухгалтера-аутсорсера. Якщо це маячня - втрачається сенс ведення первинної документації. Тобто - беру 1 одиницю товару офіційно, і 10 неофіційних. Торгую неофіційними, не показую податковій рух, не даю чеки, не показую прибуток, але маю первинку на той товар. Ти реально думаєш що податкова цим задовільниться? Перевірці покажу первинку і по твоєму вона повинна відчепитись. Але якщо вона відчепиться, вона не побачить лєвак. Але якраз його вона і хоче побачити! Податкова зацікавлена у тому щоб в законі були норми, які дадуть "заробіток" перевіряльникам. Крім того, ти напевно чув про касову дисципліну, z-звіт, нульовий чек і так далі. За порушення щодо цього передбачені штрафи. І задачею мінімум вважається, якщо впровадження РРО неминуче - хоча б реформувати законодавство щодо цих штрафів, довести чек до "товарів на суму". Тому що це не наповнить бюджет держави, а наповнить бюджет перевіряльників. Зрештою, яка в хрін державі різниця чого я там і скільки продав - головне щоб показав державі справжній дохід. В такому випадку достатньо "товарів на суму". І нехай масово перевіряють видачу чеків контрольними закупками.

І в догонку щодо маячні - матимеш бажання - почитай наступні чинні нормативні документи щодо руху ТМЦ 

3 годин тому, Bliksss сказано:

P.S. Коли казав що серед ФОПів на майдані є проплачені тітушки, я не мав на увазі ВСІХ ФОПів, більшість - так, відстоюють намагаються відстояти свої права та своє бачення ситуації. Але, серед них є "проплачені тітушки", основною метою в них - створювати конфліктну ситуацію.

Отут добре видно що ти казав і що мав на увазі.

https://prnt.sc/wacdso

Тому, оскільки фактів в тебе нема, що вони там "за баблішко", то ти залишаєшся піздаболом. І кармодрочером заодно)))

"Створювати конфліктну ситуацію" - ха-ха. Якщо мусорок відбирає в людини каремат - це грабіж. Хто в такому випадку створює конфліктну ситуацію? Людина яка має повне право захищати свою приватну власність законними методами? Більше дивись Г+Г, розумним станеш може.

на заодно кваліфікуй дії мусорів

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Vadimm сказано:

то ти залишаєшся піздаболом. І кармодрочером заодно)))

твоя думка - дуже важлива для мене, "пєши ісчьо". 

P.S. Піздабола ти бачиш щоразу - коли у дзеркало дивишся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Vadimm сказано:

Людина яка має повне право захищати свою приватну власність законними методами

іди до суду і доведи свою правоту, накуй ти створюєш проблеми іншим людям?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Vadimm сказано:

Отут добре видно що ти казав і що мав на увазі.

https://prnt.sc/wacdso

а що не так? Якщо "шарпали поліцаїв" - в будь-якому випадку загребуть... Накуя тоді поліцаї, якщо за напад на них - не буде покарання?

Ніхто тоді і не піде в поліцію служити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zheny@ сказано:

Просто ж важко в один раз відмовитися від неконтрольованих прибутків, правда ж?  І потім так само важко пояснити звідки у тебе стільки нерухомості і авто, якщо ти тільки 25000 грн податку в рік заплатив.

 

поржав
тобто скасування електронної декларації норм ? чому про це ніхто не пише ?

влада сама мухлює, а іншим зась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Barugan сказано:

Послухаєш оцих бідолашних_нещасних які плачуться, аж серце крається.:_34:

Пробував гроші заробляти самостійно а не на дядю працювати? 

Сам особисто з податківцями стикався? Може навіть знаєш які їм плани неофіційні ставлять?

Знаєш що таке тарифна таблиця податкового навантаження? То поцікався - багато нового дізнаєшся про те який відсоток податків від обороту сплачують великі фірми.

Поки я бачу лише кроки зе влади по вичавлюванню дрібних підприємців з ринку. Жодних дій чи навіть намірів по демонополізації немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну-ну. Піднімайте ціни. Тут по тогорічних цінах паршивенько продається. А ви ще ціни вверх. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zheny@ сказано:

:lol: Чесно. Ржу чьота.  Мене злить?  Та ніразу, Вітя. Якби так злився, писав би у податкову листи мєлкім почерком на 7-ми сторінках!

це мене не цікавить це раз.

2. я підписував угоду про нерозголошення конфіденційної та комерційної таємниці.

3. Ну раз чорні чоловічки в масках не прийшли ніразу за стільки років, то значить не все так погано з податками. А такі чоловічки  приходили і крутіших дядічків!

Тобто якщо у вас там не все чисто,то ти мовчиш,бо підписав угоду про нерозголошення!?

Женя,краще за. .мовкни,бо твій язик доведе тебе до цугундера.

Дуже цікаво,що скаже твій бос про твоє патякання.

Ну явно не похвалить.

Як мінімум 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, sergkots сказано:

Пробував гроші заробляти самостійно а не на дядю працювати? 

Дехто, так і живе, і працює саме за цим принципом - "нєкуй дядю кормити", і це - правильно...я так думаю.

Коли приймаєш рішення стати підприємцем -потрібно розуміти, що є ризики, відповідальність за які - несеш тільки ти, не держава, не курс бакса, не "шановні депутати".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Nokian сказано:

Женя,краще за. .мовкни,бо твій язик доведе тебе до цугундера.

Дуже цікаво,що скаже твій бос про твоє патякання.

Ну явно не похвалить.

ну вот, пішли в хід - "брудні технології"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

Дехто, так і живе, і працює саме за цим принципом - "нєкуй дядю кормити", і це - правильно...я так думаю.

Коли приймаєш рішення стати підприємцем -потрібно розуміти, що є ризики, відповідальність за які - несеш тільки ти, не держава, не курс бакса, не "шановні депутати".

 

Тонко. :)

Бо більшість якраз таки і ниє, що держава найо..є.

 

5 хвилин тому, Nokian сказано:

Тобто якщо у вас там не все чисто,то ти мовчиш,бо підписав угоду про нерозголошення!?

Уяви собі, я працюючи в суді теж таке підписував.  Тобі це невідомо, але стандартна практика. Бо є така фігня, яка зветься нечесна конкуренція, промисловий шпіонаж і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

ну вот, пішли в хід - "брудні технології"....

Це не технології, це патякання.

Я взагалі не повинен йому тут відповідати, мене прикалує його недалекість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В усіх трьох роботах теж просили підписати аналогічний папір. Нічого особливого, промисловість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Це не технології, це патякання.

 

16 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Це не технології, це патякання.

саме тому - я і не сприймаю це всерйоз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Nokian сказано:

Дуже цікаво,що скаже твій бос про твоє патякання.

Вітя, то ти ще й - стукачок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Zheny@ сказал:

Якщо нам вдасться дожити до того казкового дня, що називається "пенсія", то ти будеш в черзі першим кричати, "А схуялі так мало?", другим буде Мань'як. А я буду останнім

ггг й цей чоловік щось там патякає про недалеке мірило :0016::0016: Совок в голові в тебе здохне хіба разом з тобою :0016: Бо так гордо ти заявив, що вибрав платити податки лише з однією меркантильною ціллю, отримати більшу пенсію :) Але я тебе розчарую вже. Якщо ти вдруг раптом і доживеш до тієї пенсії, то адекватну ти її не будеш отримувати НІКОЛИ, так як за нашого життя стабільної економіки ми не дождемся. Відповідно курс буде зжирати її завжди. Знайомі кума уходили на пенсію при курсі пьять й отримували дві з копійками тисячі гривень пенсії. Порахуєш скільки це в баксах ? Думаєш, проіндексували ту пенсію в шість разів з тих часів ? Ага, жди. Так і з твоєю пенсією буде, при тому всьому, що шансів, що та пенсія буде хоча б стартувати з 500$ є нуль цілих нуль десятих. Так що не буду я стояти в черзі ні другий ні пьятий ні десятий, бо знаю, що ймовірно очікувати від цієї держави, а для тебе, походу, це буде крепким сюрпризом :0016:

 

7 часов назад, Zheny@ сказал:

Це лінь і відмазка. Освоїти бухгалтерську прогу - може будь-хто.  А найняти аутсорсного бух-а (як роблять більшість підприємців) для подачі звітності, не так і дорого!

Вже й зараз нормальні ФОП-и так і роблять. 1С Склад / Торгівля /Гроші і вперед.

ти не освоїв на себе торгувати, зато легко розписуєшся за інших, що кому й як легко ))

7 часов назад, Zheny@ сказал:

Тисячі фірм працюють в білу. І працюють.

забув додати фразу *всі про це знають* Можеш хоч декілька назвати фірм, які ТОЧНО працюють У ВСЬОМУ в білу, згідно з податкового аудиту ? Не можеш ? Але ж всі про це знають і їх тисячі, правда ? :0016:

7 часов назад, Zheny@ сказал:

 

Просто ж важко в один раз відмовитися від неконтрольованих прибутків, правда ж?

та хоч завтра, от як тільки забеспечиш для всіх рівні права в суді й невідворотність покарання. Бо чомусь в Васі, в якого кум в податковій - одні права, у Пєті, в кого брат на таможні - другі, а у всіх остальних чомусь треті. З покараннями та ж ситуація

7 часов назад, Zheny@ сказал:

І потім так само важко пояснити звідки у тебе стільки нерухомості і авто, якщо ти тільки 25000 грн податку в рік заплатив.

ну ладно там би вчитель якийсь (хоча в мене й вчитель фізики скупляєтся, продавець його на старому ринку торгує дрібьязком) чи простий лікар таке писав, ти ж бля САМ мав на це можливість і САМ від цього відмовився :0016: 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

@MANJAK11  Протрезвієш - поговоримо.

в смислі ? я абсолютно тверезий )) Баня завтра 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

в смислі ? я абсолютно тверезий )) Баня завтра 

Адекватна людина такої хуйні не напише.  Ну і баня - як відмазка. Чи в тебе кодекс? П'янка по неділям в бані!

 

От я читаю це все, і чітко бачу, як же ви відмазуєтеся !  Це ж просто аж очі ріже. Більшість тих, хто ФОПи і "ФОП"и, просто шукаєте причину для відмазки. Держава найоує, і ми теж будемо!

І будемо сміятися з тих, хто "на дядю робить".

Вадім, ти ж сам прекрасно розумієш, що я правий, але відчуття власної гордості і пихатості не дає прийняти правду!

 

Я повторюся втретє. Податки, це не лише аморфна пенсія, це, курва, надходження в державу, тим же мєнтам, які будуть розслідувати кражу чиєїсь хати, пожежникам, які гасять вогонь, лікарям, які зараз із грьобаним вірусом борються, вихователям в садочок, вчителям, які мусять репетиторством займатися по вечорам і на вихідних, бо зарплата курам на сміх!   Це реальна медицина,  де не потрібно всім світом збирати на спасіння дітей, бо операція вартує, як вся моя ЗП за все життя! Посмійся з них, Вадік, вони теж на зарплаті.

А краще, хай кинуть все і йдуть в бариги! Ідеальна фігня вийде!  Прикинь, приїжджає пожежник такий, "Ну чьо, будемо гасити безплатно чи дасиш дєнєг і ми швиденько і якісно!".  Чи в лікарні, уяви ,лежиш такий під капельницею з фізрожчином, бо він нахадяву, а лікар, "ну, дєнєг нєт,  будемо капати фізрочин, стане хуже, то нічого не зробимо!"  Класний варіант?

 

І якщо вже верещати під офісом зелені, то явно не про відміну чесного оподаткування,  а про чесність і прозорість надходження і витрачання цих податків!

 

але, мабуть я написав це просто для себе.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

Можеш хоч декілька назвати фірм, які ТОЧНО працюють У ВСЬОМУ в білу, згідно з податкового аудиту ? Не можеш ? Але ж всі про це знають і їх тисячі, правда ? 

З тих, що сам працював? Звісно можу.  Отримував білісіньку ЗП.  Лише в Луцьку сотні фірм, віриш, що всі в чорну працюють?  До першої податкової перевірки, а про перевірки податкові, я тобі і сам можу розказати, і про КРУ.  Але в Україні не лише Луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Zheny@ сказал:

Адекватна людина такої хуйні не напише.

ну ти ж пишеш ? )))

 

31 минуту назад, Zheny@ сказал:

От я читаю це все, і чітко бачу, як же ви відмазуєтеся !  Це ж просто аж очі ріже.

нафіг ти мені всрався, щоб я перед тобою відмазувався ))) мені от очі ріже, як ти з себе праведного корчиш, таким не являючись

32 минуты назад, Zheny@ сказал:

Ну і баня - як відмазка. Чи в тебе кодекс? П'янка по неділям в бані!

а я як животноє, хочу пью , хочу не пью , а хєрачити просто так, вже ніби відвик ))))

35 минут назад, Zheny@ сказал:

Класний варіант?

а зараз сука, що ? не так ? 

36 минут назад, Zheny@ сказал:

Я повторюся втретє.

я повторю вчетверте, ти просто собі в голові підганяєш ситуацію під себе. Ну не будеш же ти, справді, думати, що ти довбограй, держава тебе найобує, дере з тебе податки, а ми весь час продовжуємо жити в жопі.  Ну й ми й так , купуючи товар чи оплачуючи послуги платим овердофіга тих податків, але ж нє, лічно тільки з твоїх податків держава ще держится на плаву :0016:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Zheny@ сказал:

але, мабуть я написав це просто для себе.

я так понімаю, завтра на Київ ? чи таксувати треба ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Bliksss сказано:

Вітя, то ти ще й - стукачок?

Якщо ти звертаєшся до мене по імені,то варто б і себе представити.

А то інакше якийсь діалог з анонімом виходить.

В любому випадку,для чого ти пррекручуєш?

Це ж твій улюблений Гетьманцев в своєму законі хоче аби покупці стукали на продавців за невиданий чек.

І ще де той пост Жені,де він збирався писати на мене в податкову сім листів дрібним почерком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

Якщо ти звертаєшся до мене по імені,то варто б і себе представити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...