Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

45 минут назад, rrid сказал:

що карантин потрібен для збереження людей 65+ (в нас, підозрюю, треба понижати цифру до 55+, а то й 50+), і економіки в цілому...

За економіку можна забути, як би 90-ті не повернулись. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, igorgame сказал:
  Показать контент

Дональд Трамп стверджує, що карантинні обмеження можуть призвести до більшої кількості смертей, ніж коронавірус.
Президент США Дональд Трамп на брифінгу заявив, що Штати в найближчі тижні відновлять економічну діяльність, припинену через COVID-19, передає АР у вівторок, 24 березня.

Трамп наголосив, що "ліки не повинні бути гірші за проблему", тому якщо карантинні обмеження затягнуться на місяці, це призведе до більшої кількості смертей, ніж коронавірус, вважає Трамп.

Якщо американці так вважають, то що вже про нас казати... :(

Трамп - це ще не всі американці. І це той самий Трамп, який вважає глобальне потепління вигадкою вчених.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Electronshik сказано:

За економіку можна забути, як би 90-ті не повернулись. 

Штати - вже на шляху "повернення"Screenshot_2020-03-24_14-22-18-cr.png.99077b768caf1f74b21efb48cf52dac0.png

з 3386 пунктів ще 19-го лютого, індекс есенпі500 завалився до 2237 23-го березня - на третину за трохи більше місяця.

якщо економіка Китаю вже похитнулась, якщо індекси в США валяться - то які є підстави сподіватись, що наша економіка буде сильнішою? ми - в світовому тренді, чорний лебідь, якого згадував нікель, стає на крило, і нас це точно не може оминути, що б там зелебоби чи порохоботи не писали (чи прихильники лєгітімного, чи ще хтось).

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.03.2020 at 07:36, Nokian сказано:

Ілон  Маск порахував,на 36 смертей від коронавірусу приходиться 36000 смертей у ДТП.

Але влада належить політикам ,а не інженерам.

А політики виконують розпорядження фінансових магнатів,котрі вже давненько не наживались на штучних кризах.

Психоз вдарить по всіх нас,по бідних найбільше.

Ілон Маск щось перерахував, Нокіане?

Цитувати

Засновник компанії Tesla Ілон Маск закупив у Китаї 1255 апаратів штучної вентиляції легень та передасть їх Каліфорнії (США).

Про це Маск повідомив у Twitter.

Він зазначив що передасть апарати марок ResMed, Philips і Medtronic для штату для тих, хто потребує такого безкоштовного вентилятора.

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rrid сказано:

думаю, варто зафіксувати, що @Volyniaka постить брехню ...

Я дав посилання на ресурс. Ні слова від себе.

ЗІ. Любиш ти перекрутити...

Змінено користувачем Volyniaka
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Volyniaka сказано:

Я дав посилання на ресурс. Ні слова від себе.

саме так. я і підмітив - на картинці, яку ти запостив (і за посиланням така сама кака) - брехня.

картинку запостив @Volyniaka

14 хвилин тому, Volyniaka сказано:

ЗІ. Любиш ти перекрутити...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обіцяли за несплату комуналки не нараховувати пені і штрафів. Побачимо. Тому поки що за комуналку платити не буду. До закінчення цього всього. Буду притримувати нал. А що робити???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи не в той розділ. Де купити спирт? Де купити копійчані маски?

В аптеках нема, зате горілки повно в магазинах. того міністра охорони здоров'я треба судити за невиконання своїх обов'язків.

Знайома дзвонила з Німеччини, при вході в магазин видають безкоштовно рукавички і маски. Влада заборонила збиратись більш ніж по 5 людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Alex S сказано:

А в ідеалі хутір з будинком на пагорбі і пару кулеметів з рухомими прожекторами  на мансарді

ти сам один на хуторі не вистоїш проти чисельності міських банд , це тобі не американські бойовики. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, weldermaster сказал:

Обіцяли за несплату комуналки не нараховувати пені і штрафів. Побачимо. Тому поки що за комуналку платити не буду. До закінчення цього всього. Буду притримувати нал. А що робити???

 А є пруф на якийсь документ, що пені не буде? Бо вони наговорять, а потім відбріхуються, що їх не так зрозуміли або фразу вирвали з контексту.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, zaHARE сказал:

 А є пруф на якийсь документ, що пені не буде? Бо вони наговорять, а потім відбріхуються, що їх не так зрозуміли або фразу вирвали з контексту.

Пруф один ВЗЯВ КРЕДИТ плати і до лампочки хто що там сказав чи обіцяв - це я думаю так і буде.

Так само ті хто знімають житло то взагалі глина, нема чим платити то зїзжати чи як, тому що хазяїну теж треба гроші піти купити собі гречки.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rrid сказал:

це не бентежить (з Нокіаном не звикати, він господар свого слова, і відкрито декларує, що має своє право на сім п'ятниць на тиждень), а от Катя - засмучує... приємна жіночка, але ніяк не зрозуміє, що карантин потрібен для збереження людей 65+ (в нас, підозрюю, треба понижати цифру до 55+, а то й 50+), і економіки в цілому...

більше не буду вас засмучувати,лише тішити!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь у Фейсбуці реклама антисептиків, масок і тд просто валить потоком, ціни просто адові. Може зробимо флешмобчік: "Поклацай на рекламі баризі"? Хай Фесбук або гугл заробить на них теж. Чи вони платять за покупку, а не за переход на сайт? 

Змінено користувачем dimmon
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, zaHARE сказано:

 А є пруф на якийсь документ, що пені не буде? Бо вони наговорять, а потім відбріхуються, що їх не так зрозуміли або фразу вирвали з контексту.

Це було подано як рекомендація, поки ніхто ніяких положень не приймав. Ти ж бач що робиться, в.рада на карнтині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Cherman сказано:

В Іспанії, Італії та Франції забороняють кататись на велосипеді - хіба магазин, аптека чи робота. Хоча, хз, як коронавірус може догнати велосипедиста на дорозі, чи, ще смішніше, в полі/лісі.

пере тобою хтось їхав видихав, а ти вдихаєш чи навпаки  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, weldermaster сказал:

Обіцяли за несплату комуналки не нараховувати пені і штрафів. Побачимо. Тому поки що за комуналку платити не буду. До закінчення цього всього. Буду притримувати нал. А що робити???

 

59 минут назад, zaHARE сказал:

 А є пруф на якийсь документ, що пені не буде? Бо вони наговорять, а потім відбріхуються, що їх не так зрозуміли або фразу вирвали з контексту.

 

18 минут назад, Ukrainec сказал:

Це було подано як рекомендація, поки ніхто ніяких положень не приймав. Ти ж бач що робиться, в.рада на карнтині

Не очкуйте, прийнято у вигляді окремого закону. Закон нечитабельний, тому краще шукати з роз'ясненнями, наприклад, тут. Панікьори, Нокіана на вас немає.

- нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги;

- припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі;

- примусове виселення із житла та примусове стягнення житла (житлових будинків, частин житлових будинків, квартир, кімнат у квартирах, кімнат, житлових секцій чи блоків у гуртожитках, інших жилих приміщень), що належить на праві приватної власності громадянам України під час примусового виконання рішень судів щодо стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги;

- примусове виселення громадян за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг із жилих приміщень у будинках державного, громадського житлового фонду та житлового фонду соціального призначення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, case_l сказано:

пере тобою хтось їхав видихав, а ти вдихаєш чи навпаки  

 

Більше шансів сидячи вдома підчепити:

Витяжна вентиляція в 9ти поверхівках об"єднана через 2 квартири, увімкнув витяжку захворів; натиснув в лівті кнопку; взявся за ручку дверей будь де; поручень почухав в носі - захворів.

 

а так викотився в ліс в поле, чи навіть по узбіччю проїхався і вже в кайф. Я наприклад люблю опівночі поганяти, так зараз в цей час в місті народу взагалі пішого практично немає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Витяжна вентиляція в 9ти поверхівках об"єднана через 2 квартири, увімкнув витяжку захворів; натиснув в лівті кнопку; взявся за ручку дверей будь де; поручень почухав в носі - захворів.

це само собою, але я живу в приватному будинку.  

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Cherman сказано:

Блін, ти реально віриш в те, що написав, чи гониш?:D

це я намагався пояснити чим обгрунтована заборона.

ps. зараз збираюсь порушити карантин і поїхати на нову пошту велосипедом.

Змінено користувачем case_l
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, MACCEN сказал:

Тільки там держава компенсувала всі витрати

Ну так там у держави який ресурс! Зрівнювати можливості і рівнятись - марно! Там скільки часу диктаторський, комуністичний режим над суспільством і ринкова економіка капіталізму - от і результат! А наша "демократія"... аж противно щось казати...:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Electronshik сказал:

За економіку можна забути, як би 90-ті не повернулись.

Ой - да вони і не закінчувались, просто завуальовані були! Бандюгани бізнесменами, олігархами поставали, у владу влізли, а корупція ще більше розрослась!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Alex S сказал:

Якщо ви людей порозганяли по квартирам  , примусово погіршили їх фінстан ,то будьте ласкаві ,якось хоча б підтримайте їх коштами. Назвіть це як хочете- допомога по карантину ,пенсія по тимчасовій відсутності роботи, разова допомога по надзвичайному стану...

Так то воно так але: карантин (людей поразганяли) не по особистій прихоті і бажанню, а щоб життя людей вберегти! Не зробивши такого отримали б у свою адресу - а чого не зробили, бо так всі країни роблять! Коштами можна і треба підтримати (у США 1200$ на душу) але де їх в нас взяти, от де??? якщо Іспанія лише на боротьбу з вірусом виділила 200 млрд євро, не на підтримку економіки, а лише на вірус!!! А в нас загальний запас держави +- 28 млрд. Пенсіонерам, що мають пенсію меньше 5000грн одноразово 1000 грн. А на більше де взяти, якщо з іншими порівняти??? От вона економіка, борги (віддати у цьому році треба 17,5 млрд $) І що робити? А мову про зменьшення і урізання зарплат чиновникам вищого рангу, наглядачам у держкомпаніях не ведуть!!! А рєпа у Коболева, Лещенка, Найема та інших, у цих умовах, не трісне, люди про це мовчати будуть?! От так от... печалька одна :(

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...