Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

4 minutes ago, zaHARE said:

 Я ж писав коротко, все інше можна загуглити.

Тобто ти це написав, лише щоб перейти до кидання какахами по сьогоднішній владі?))

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Nokian said:

FFP2 слабший відсотків на 15,а ціна відчутно менше.

 

 

Ти якось недавно  німців ставив в приклад. Так от з завтрашнього дня заклади громадського харчування закриваються, перукарні, масажі, салони краси і т.д. теж (Все, крім медицини), не можна збиратися більше 2х людей (крім родин чи спільно проживаючих). А меркель на самоізоляції після контакту з хворим.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тепер буду в приклад швецію ставити).

Ну і народні методи 

 

  • Подобається 1
  • Ха-ха 2
  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Nokian сказал:

FFP2 слабший відсотків на 15,а ціна відчутно менше.

 

 

Вдягайте дві повязки, буде 2xFFP2 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так трохи.

Маска захищає оточуючих від носія.

Але не захищає самого масочника 

Респіратор навпаки захищає хто носить,але оточуючих від респіраторника -ні.

Тому або брати дуже дорогого двоклапанного респіратора,або респіратор звичайний,а поверху маску .

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За даними Центру громадського здоров'я МОЗ, в Україні підтверджено вже 63 випадки коронавірусу.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

 

Замість аналізувати,що в моїй голові(чому це тебе взагалі іпе ),аналізував би слова спеціаліста,

Але ж тобі важливіше щось довести мені.

Так я слухаю лише доводи логіки ,ну і що мені цікаво 

А різний випендрьож  та бажання мене зачепити,образити і т.д  мені побоку.

Ще будеш смикатись- буду тебе ігнорити,як деяких неврівноважених тут.

 

 

ти помітив, що ти точно це ж саме вже не в перший раз пишеш, причому різним людям )) Ти впевнений, що то проблема в тих різних людях, а не в тобі ? :0016: Хоча в особливо упоротих психопатів є закінчена картина світу в їхній голові, і всякі там *здорові* думки ззовні ніяк не сприймаются )) 

  • Дякую! 2
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От не може дехто перенести,що я не звертаю на них жодної уваги.

Ну не звертаю,будьте мужиками,майте якусь гордість.

Проходьте ПОВЗ моїх постів.

Я всеодно вам не відповідатиму.

Поки не перепросите.).

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, nickel сказал:

За даними Центру громадського здоров'я МОЗ, в Україні підтверджено вже 63 випадки коронавірусу.

 

63+10=73

 

МОЗ повідомляє:

В Україні зафіксовано 73 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 22:30 22 березня в Україні є 73 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу виявлено 26 нових випадків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

От не може дехто перенести,що я не звертаю на них жодної уваги.

Ну не звертаю,будьте мужиками,майте якусь гордість.

Проходьте ПОВЗ моїх постів.

Я всеодно вам не відповідатиму.

Поки не перепросите.).

да я тобів лице можу сказати, що ти придурок )) я з вічливості тобі натякав про це окольними путями, але ж в тебе своя реальність . Мені цікаво, ти перепросив би в людини, яка на повному серйозі тобі б втирала, що земля плоска й сонце обертаєтся навколо Землі ? )))

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

10 минут назад, Nokian сказал:

От не може дехто перенести,що я не звертаю на них жодної уваги.

Ну не звертаю,будьте мужиками,майте якусь гордість.

Не звізди.

10 минут назад, Nokian сказал:

Проходьте ПОВЗ моїх постів.

А вот куй тобі.

10 минут назад, Nokian сказал:

Я всеодно вам не відповідатиму.

Балабол, ти вже мені відписуєш, причому це не перший пост. Будь мужиком.

10 минут назад, Nokian сказал:

Поки не перепросите.).

НКН-ПНХ

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потролю ваші автомобільно-диванні дупи :) :

https://glavcom.ua/news/borotba-z-epidemijeyu-covid-19-nimeckiy-pulmonolog-radit-jizditi-na-velosipedi-667374.html

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

Буде внутрішню дезинфекцію проводити на самоїзоляці

Для дезинфекції замало градусів, треба мінімум 65% спирту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

В Києві, менти вже торгують спецпропусками на проїзд. 

Не думаю, що такий папірець може бути за законом у звичайного "пересічного" - відповідно покупців відловити буде дуже просто... Так що торгують вони "ніби-то" спецпропусками, які діяти в разі НС не будуть... А може, і взагалі шахраї торгують. І знайдуться ж люди, що КУПЛЯТь, що саме головне...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава інформація про Італію

Тобто вони всіх померлих перевіряли на коронавірус

Наприклад,хтось загинув в ДТП-і тест показав,що є вірус-він попадає в статистику.

З якою метою це робилося?

З якою метою штучно роздмухувалася паніка?

Існує думка,що ще до вірусу в Італії був переддефолтний стан-і нагнітаючи обстановку,показуючи ось таку трагедію розраховують отримати різного роду дотаціі та допомогу,списання боргів.

 

Про що це свідчить?

Так,вірус є.

Але чи такий страшний,як його малюють?

 

Моя особиста думка лише підтвердилася:людьми маніпулюють,нав'язують страх за життя,страх смерті - і тоді люди стають "рабами" і підтримують все нав'язане.І думають,що то про них так дбають...

 

І для влади плюс-"зачем думать,если можно просто все запретить?"

 

https://www.ar25.org/article/992-italiyciv-yaki-vmerly-vid-koronavirusu-maly-inshu-patologiyu-osoblyvosti-nacionalnoyi

 
і після інформаціі почитайте коментарі
 
не прагну змінити чиюсь думку
але подивіться на ситуацію під різними кутами
і ставте під сумнів те,що вам показують )
  •  
Змінено користувачем paksivatova
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перераховані у звіті патології, це супутні захворювання, які ускладнюють перебіг інфекції та збільшують ймовірність смерті. Там немає травм чи отруєнь, лише хвороби притаманні старшому віку. Чим шукати змову, краще подивіться на графік розвитку ситуації в Україні

Спойлер

 

, порівняйте з графіками інших країн, прикіньте що буде через місяць і може вже нарешті всятьтеся вдома.

  • Подобається 1
  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, в нас  всі здоровенькі. Ні в кого немає патологій і хронічних захворбвань. Всьо, можна не переживати. Нам то всьо не страшно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо дивитися "статистику" з України ? що вона показує ? 500 людей то вибірка для всієї України ? :)

 

Перевірили 500, з них 71 хворий, з яких 3 померло ? 
А якби перевірили 1000 то коронавірусних було б 142 чи 80 чи 300 ? А якщо перевірити 50000 хворих то яка статистика буде ?

Ситуація в Україні може бути в рази гіршою ніж в Італії або самою кращою в світі, але ми про це ніколи не дізнаємося. Того нєфіг перейматися українськими "новинами". А особливо слухати/читати "експертів", які на основі отакої статистики роблять якісь "професійні" висновки.

По світу ситуація приблизно така ж сама. Ще ніколи "новини" не казали правду, хайп  наше всьо. Того осмислено дотримуємося правил ВОЗ – і буде щастя.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

Цікава інформація про Італію

Тобто вони всіх померлих перевіряли на коронавірус

Наприклад,хтось загинув в ДТП-і тест показав,що є вірус-він попадає в статистику.

З якою метою це робилося?

З якою метою штучно роздмухувалася паніка?

Існує думка,що ще до вірусу в Італії був переддефолтний стан-і нагнітаючи обстановку,показуючи ось таку трагедію розраховують отримати різного роду дотаціі та допомогу,списання боргів.

 

Про що це свідчить?

Так,вірус є.

Але чи такий страшний,як його малюють?

 

Моя особиста думка лише підтвердилася:людьми маніпулюють,нав'язують страх за життя,страх смерті - і тоді люди стають "рабами" і підтримують все нав'язане.І думають,що то про них так дбають...

 

І для влади плюс-"зачем думать,если можно просто все запретить?"

 

https://www.ar25.org/article/992-italiyciv-yaki-vmerly-vid-koronavirusu-maly-inshu-patologiyu-osoblyvosti-nacionalnoyi

 
і після інформаціі почитайте коментарі
 
не прагну змінити чиюсь думку
але подивіться на ситуацію під різними кутами
і ставте під сумнів те,що вам показують )
  •  

Так ніхто й не сумнівався,що цигани використають цю ситуацію по повній,аби вициганити побільше грошей.

Просто в сучасному світі інформація вбиває не гірше нервово-паралітичного газу.

А може й краще

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во Львове по прилету чартеров бегло меряют температуру и всё, бумаги о самоизоляции не оформляют. Развозить трансферами туркомпаниям по городам запретили, добирайтесь как хочете, блаблакаром. Египтяне при выпуске из страны не меряют. в самолетах дают памятку о самоизоляции. в инфекционке прилетевшим, обратившимся с температурой, делают экспресс тесты, если негатив,  в киев не отправляют, хотя по интструкции МОЗ Украины сразу на Киев в референсную.

Египтяне тоже пофигисты, один отель закрыли на карантин, и это были все действия. Информации нет в соседних, магазины-кафе -рынок продолжали работать. Культовое кафе-кальянная Фарша рядом с карантинным отелем битком набито.

каждое предложение -это увеличение рисков распространения :(

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це так, як СНІД. Жодна людина від нього не померла. Всі померли від звичайних хвороб, від яких, при інших обставинах, людина б жила і далі.

Так і тут. Вірус дає ускладнення на перебіг хвороб, від яких люди, зазвичай, не помирають.

Хоча тут є вийняток - пневмонія / атипова пневмонія. Від того люди і без корона-болячки помирали і немало.

 

Але й хайп роздули добрий. Хтось на цьому срубав бабла не один *лярд. І ще стільки ж срубають.

 

 

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, paksivatova сказано:

Наприклад,хтось загинув в ДТП-і тест показав,що є вірус-він попадає в статистику.

В статистику хворівших - так. Правильно.

В статистику смертності - і так і ні. Це система, бо помер і мав вірус - ніби входить, помер від інших причин і мав вірус, мав би не попасти, але, для збільшення статистики, заради "вибити бабулєса від ЄС-а", пишемо всіх.

 

Те, що треба намагатися вберегтися - однозначно. Але вже й палку не перегинати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Zheny@ said:

Хоча тут є вийняток - пневмонія / атипова пневмонія. Від того люди і без корона-болячки помирали і немало.

В мерії Бергамо розповіли, що до епідемії в середньому щодня помирало 8-10 людей. В останні дні помирало 60 чоловік/день. В одному похоронному бюро Бергамо розповіли, що вони в середньому здійснюють 1400 поховань в рік. За два березневі тижні вони здійснили 500 поховань.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...