Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Щоб не флудом єдиним.

Перехворів рік тому. Смак і нюх відновились десь за два тижні, але з часом нюх почав погіршуватись і тепер деякі запахи майже не відчуваю. У зв'язку з цим дискомфорту, в принципі, не відчуваю, навіть деяки плюси з'явились. Тепер можу спати з відчиненим навстіж вікном, навіть коли вітер дме з очисних.

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюси можна знайти в кожній ситуоції , особливо якщо пощастило залишитись живим. В нас в під"їзді вже другий похорон, перша була жінка років 60ти а сьогодні вже молодша, залишилось троє дітей, молодшому 10. Такщо тут не до жартів. Після хвороби в моєї сім"ї питання вакцинуватись чи ні не виникало взагалі, вкололись ще весною як тільки з"явилась нормальна вакцина.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Не сверблять - значить бабла не буде великого найближчим часом. А серце постукує - пора писати заповіт)

До грошей - це якщо ліва рука свербить.

На рахунок заповіту- Не дочекаєтесь!

Ну і на рахунок тисячі.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian, дядя Вітя, от ти скажи, якщо ти проти вакцинації і стверджуєш, що ковіду не існує, то нафіга вакцинувався? Щоб ларьок в Юванті не закрили? Соснув таки хуйца зеленого? Ловко тебе Зеля відтрахав.

  • Ха-ха 6
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Щоб не флудом єдиним.

Перехворів рік тому. Смак і нюх відновились десь за два тижні, але з часом нюх почав погіршуватись і тепер деякі запахи майже не відчуваю. У зв'язку з цим дискомфорту, в принципі, не відчуваю, навіть деяки плюси з'явились. Тепер можу спати з відчиненим навстіж вікном, навіть коли вітер дме з очисних.

А в мене відновився вже майже повністю, але є один побічний ефект: температуру повітря відчуваю як запах. Коли, наприклад, виходжу з приміщення на вулицю або навпаки - деякий час відчуваю запах як у свіжої гуми, доволі специфічний. Не знаю, чи плюс це чи мінус. При чому це спостерігалося і тоді, коли була повна втрата нюху.

На короткочасну пам'ять вірус точно вплинув - не можу запам'ятати тризначне число з двома знаками після коми довше ніж на п'ять секунд (завжди плутаю одну цифру, в основному в дробовій частині). Погано стала працювати "візуалізація в уяві", важко уявити і тримати в пам'яті якусь картинку чи відтворювати якийсь процес. З нарисної геометрії я в свій час мав 100 балів, якраз завдяки цьому вмінню. Так що хрінь повна цей коронавірус.

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Соснув таки хуйца зеленого? Ловко тебе Зеля відтрахав.

 

Фу, збочення. Я то думаю, чому у пропагандистів такий екстаз, коли когось колять укололом проти волі. :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це називається старість. Не має чого все спихувати на корону.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Zelensky сказал:

 

Фу, збочення. Я то думаю, чому у пропагандистів такий екстаз, коли когось колять укололом проти волі. :(

 

Звідки у тебе безхребетного воля взялася?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zelensky сказано:

коли когось колять укололом проти волі. :(

Бачу тебе двоє тримали, один колов. Хоч уколом? Внутрим'язово чи на лице?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Віталій СК сказал:

Бачу тебе двоє тримали, один колов. Хоч уколом? Внутрим'язово чи на лице?

А може то нова якась вакцина в вигляді свічок.:ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Bliksss сказал:

давно - це коли? рік-два-три?

наприклад в 2018 році

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже дітей роблять винними в пандемії :(

 

Будуть колоти, незважаючи на те, що відомо про те, що діти легко переносять коронавірус а нарахунок уколів - невідомо :(

 

Ось:

Лікар пояснив, що вакцинація дітей стане дуже вагомим внеском у збільшення шансів на припинення пандемії, бо саме діти, за його словами, – чи не головний механізм поширення інфекції.

 

Він додав, що діти, які легко переносять коронавірус та активно поширюють його – «джерело зараження бабусь та дідусів».

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, weldermaster сказано:

собаки

Так уже ж почали. Шльома он вже вакцинований.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, weldermaster сказано:

А коти і собаки. Вони також можуть хворіти на корону. І розносити її. Їх також потрібно вакцинувати

 

Так вже вакцинують.

 

Доречі чомусь поки підтвердили в м'ясоїдних тварин. Може наш канадієць, який веде веганський спосіб життя, розкаще щосб більше.

 

 

У двох гієн у Денверському зоопарку в штаті Колорадо, США, виявили COVID-19, перед цим коронавірусом захворіли тигри та леви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, MACCEN сказано:

наприклад в 2018 році

хз, так склалось, що довелось звернутись до лікаря якраз в перший місяць - як тільки "ввели декларації" все норм, нічого і ніде не загубилось. Хоча, це вже третій сімейний лікар, дві попередні - пішли в декретну відпустку ;)

Декларацій автоматом переоформлялись на нового сімейного, кажуть - можна було б вибирати, але я не проти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вперше побачив на дорозі катафалк з усіма, хто всередині, в захисних костюмах. Страшнувата картина.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, xc90 сказано:

Страшнувата картина.

 

Бо люди масок не носять :(

 

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Zelensky сказано:

 

Бо люди масок не носять :(

 

Масок

 

В однієї колеги вчора сваха померла. В іншої - чоловікового брата жінку сьогодні в штучну кому ввели, шанси мізерні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, Віталій СК said:

Хуясок

 

В однієї колеги вчора сваха померла. В іншої - чоловікового брата жінку сьогодні в штучну кому вели, шанси мізерні.

Вакциновані були?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, yu2007 сказано:

Вакциновані були?

Ні, звичайно ж. Сім'я померлої ще ті антивакцинатори.

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, weldermaster сказал:

На тиждень. Нехай віддихне чуток.

Він за тиждень тільки зголодніє

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zelensky сказано:

 

Бо люди масок не носять :(

 

Кругом тулить одне й те ж саме.....

945399569_.png.82c655d0177dff7d4cd721982de509ec.png

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, weldermaster сказано:

А коти і собаки. Вони також можуть хворіти на корону. І розносити її. Їх також потрібно вакцинувати

469302882_.png.6e0b76cadf10f4b6ff01f9d97a59e5ff.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...