Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

56 минут назад, zplanetaz12 сказал:

Ткаченко пропонує запровадити локдаун на новорічні свята в Україні

https://www.slovoidilo.ua/2020/11/24/novyna/polityka/tkachenko-proponuye-vvesty-lokdaun-novorichni-svyata-ukrayini

Алколокдаун.

Я "за". :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Алколокдаун.

Я "за". :)

Алкоголь переименовывается в антисептик)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, romanc сказал:

Алкоголь переименовывается в антисептик)

Маю 8 літрів антисептика подвійного перегону, настояного на калгані. Свято наближається, свято наближається...

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Маю 8 літрів антисептика подвійного перегону, настояного на калгані.

а документи на нього є?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, case_l сказал:

а документи на нього є?

Нащо мені документи на антисептик власного виробництва для власної дезінфекції?

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, nickel said:

Маю 8 літрів антисептика подвійного перегону, настояного на калгані.

якщо, буде продаватись, я - займаю чергу )))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, nickel сказал:

Маю 8 літрів антисептика подвійного перегону, настояного на калгані. Свято наближається, свято наближається...

Щоб Стояв у кожній хаті?

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, zplanetaz12 сказал:

Ткаченко пропонує запровадити локдаун на новорічні свята в Україні

https://www.slovoidilo.ua/2020/11/24/novyna/polityka/tkachenko-proponuye-vvesty-lokdaun-novorichni-svyata-ukrayini

 

Я прикидаю, як зараз штирить нашого Соломона...як його кортить тут же написати - А Я КАЗАВ, А Я ПРОПОНУВАВ! НАРЕШТІ МЕНЕ ПОЧУЛИ !!!

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказано:

Маю 8 літрів антисептика подвійного перегону, настояного на калгані. Свято наближається, свято наближається...

zhaby2411_09.jpg

  • Збентежений 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Volyniaka сказано:

zhaby2411_09.jpg

Стопе:

https://bazilik.media/iak-z-iavylysia-rizdviani-vantazhivky-coca-cola/

Цитувати

Ідея використовувати святкові вантажівки прийшла під час написання сценарію для новорічної реклами Coca-Cola. У 1995 році компанія вирішила створити рекламу, що цілковито буде пронизана атмосферою свята.

У підсумку вийшов ролик, у якому показують дуже довгий караван брендованих вантажівок Coca-Cola. Насправді ж у зйомках брали участь тільки кілька трейлерів. На прикрашання кожного з них світловими інсталяціями знадобилося по 30 тисяч лампочок.

 

Тобто в 1990 році ще не було фірмової вантажівки кока коли. :)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу стверджувати з повною впевненістю, але напевно йшлось про вакцину від корони. Так, Pfizer її розробив. Чи не вийде часом як з тими ліками від серця - побачимо. :D

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сподіваюсь, ще через дві сторінки, цю картинку з кокаколою знов хтось запостить, бо тільки два рази, на таку велику тему, явно замало :D

  • Ха-ха 5
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Ромко сказано:

Не можу стверджувати з повною впевненістю, але напевно йшлось про вакцину від корони. Так, Pfizer її розробив. Чи не вийде часом як з тими ліками від серця - побачимо. :D

Тобто ти вважаєш, що це дарма дата 1990  2020 ?

Типу в  1990  свято було  коли бу ла Кола. Зараз (через 30 років, коли ти на 30 років старший і тобі уже за 40) свято - коли встав !

 

В контексті вакцини від Ковід-а, можна було взяти і  2015. ЧИ навіть 2018. Замість 1990.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Zheny@ сказано:

@Volyniaka  Ти теж чекаєш на вантажівку з Віагрою?

хз, може він перехворів ковідом і має проблеми з потенцією 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.11.2020 at 10:59, Nokian сказано:

Найперше ,що втратили від інфопандемії  половина людства- це відчуття реальності

А де які. втратили його ще до того)))

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи перевірив вже хтось на практиці реалістичність відшкодування державою потрачених на ліки від ковіду коштів ? Бо в новинах та в інеті є гучні заяви представників МОЗу мол зверніться в підрозділ соцзахисту із заявою і чеками і вам все відшкодують. Але звучить занадто просто як для нашої країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, SergLutsk сказал:

А чи перевірив вже хтось на практиці реалістичність відшкодування державою потрачених на ліки від ковіду коштів ? Бо в новинах та в інеті є гучні заяви представників МОЗу мол зверніться в підрозділ соцзахисту із заявою і чеками і вам все відшкодують. Але звучить занадто просто як для нашої країни.

Нехай хоча б вчасно лікарняні навчаться платити

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, Ozz сказано:

+15331

коли там вплив від карантину вихідного дня почне діяти?

Для де-кого-ніколи)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 minutes ago, Ozz said:

+15331

коли там вплив від карантину вихідного дня почне діяти?

Перестань їсти хліб ЗЕ!вса, це його прерогатива постити в цій темі цифри і бурчати на бубочку!

 

Недавно Гороховський в телеграмі наводив порівняльну статистику про розрахунки картками моно у фізичних магазинах на вихідних до і після введення НКВД :) . І зробив висновок, що ніфіга той народ в своїй більшості не дотримується лохдауну вихідного дня.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, yu2007 said:

Перестань їсти хліб ЗЕ!вса, це його прерогатива постити в цій темі цифри і бурчати на бубочку!

На підстраховці ;)

17 minutes ago, yu2007 said:

Недавно Гороховський в телеграмі наводив порівняльну статистику про розрахунки картками моно у фізичних магазинах на вихідних до і після введення НКВД :) . І зробив висновок, що ніфіга той народ в своїй більшості не дотримується лохдауну вихідного дня.

Ага, також бачив пост:0013:. Моя суб'єктивна думка наступна (зараз бліксс з дуалом знову прилетять) - цей недо-карантин лише відтягує невідворотнє і спричиняє ще гірші наслідки.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Ozz said:

Моя суб'єктивна думка наступна (зараз бліксс з дуалом знову прилетять)

таварісчь, ваша манера спілкування - дуже нагадує недавно обокрадєнного Шпака  відправленого в РО - Шльому ))) аккаунт виліз зі сплячки - якраз в той самий час коли шльому відправили в РО, совпадєніє? ;)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.pravda.com.ua/news/2020/11/26/7274920/
 

«...Поліцейські повідомили чоловікові про те, що він порушує встановленні карантинні норми. Однак, останній не припинив правопорушення.

Більше того – чинив опір патрульним, шарпав формений одяг, зірвав шеврон, рацію та боді-камеру. Внаслідок сутичок, один із патрульних звернувся до медичного закладу.

Також інспектори встановили, що 35-річний чоловік приїхав до магазину на автомобілі Mercedes-Benz S 350, який поставив на стоянку на місці для водіїв з інвалідністю.

Оскільки чоловік чинив опір правоохоронцям, патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу Луцького відділу поліції.

На чоловіка патрульні склали адміністративні матеріали.»

 

І що саме дивно, трапилось це на Конякіна, а не в найкращому районі міста...)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...