Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, Holy сказано:

от скажи мені ...
тільки не затягуй в срач.

 

Так я ж кажу. З.П. 100 рублів, що було приблизно еквівалентно 165$. Джинси коштували від 50 до 100 рублів. Якщо ви вважаєте, що це норально. То зараз є повно робіт, де можна заробити пару джинсів на місяць і навіть більше.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Holy сказано:

не займався, суджу по іншим країнам, я розумію, що інтернет і телефон не у буде всьому актуальний,  і що наші люди звикли до одного і цим користуватися не будуть,
посил був в тому, щоб якось дупою рухатись, а не сидіти і очікувати кращих часів, коли депутати приймуть якийсь закон, чи планети стануть вряд і в тебе все попре. 

люли рухаються,просто палки в колеса вставляють,швидше навіть шлагбаум локдаун.

2 годин тому, Electronshik сказано:

Карантин вихідного дня то дурня, бо якщо логічно подумати, навряд чи він зупинить розповсюдження цієї зарази. Хіба що на дуже незначний відсоток. 

Ситуацію може покращити повний локдаун, але наша країна вже його не потягне. Ось так і будемо жити далі, будемо намагатись не захворіти, бо зараза дуже неприємна.

Свого часу Роналд Рейган ,якого так пафосно цитував Зе,сказав ,,Є речі важливіші за мир,, так само є море речей важливіших за цю заразу,але нема політика сьогодні рівня Рейгана.

2 годин тому, romanc сказано:

Ты не знал за компенсацию? Жена оформляла без особых проблем.

В Ужгороде с кафе и ресторанов не брали за аренду земли под летние площадки и террасы.

Невже ти думаєш,що я не знав за компенсацію?

Ну отримав,як і інші 5 тисяч за  два місяці,без особливих проблем,хоча ніхто цього не повідомляв і в результатах по Луцьку були страшенні черги.

Так це копійки-,оренди,податки за місяць в рази більше.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Nokian сказал:

люли рухаються,просто палки в колеса вставляють,швидше навіть шлагбаум локдаун.

Свого часу Роналд Рейган ,якого так пафосно цитував Зе,сказав ,,Є речі важливіші за мир,, так само є море речей важливіших за цю заразу,але нема політика сьогодні рівня Рейгана.

Невже ти думаєш,що я не знав за компенсацію?

Ну отримав,як і інші 5 тисяч за  два місяці,без особливих проблем,хоча ніхто цього не повідомляв і в результатах по Луцьку були страшенні черги.

Так це копійки-,оренди,податки за місяць в рази більше.

Чего так мало? Офицально минималка зп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А твоя жінка скільки компенсації отримала?.

Походу всім платили 2/3 від ЄСВ за квартал.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Barugan сказано:

Ти знову мене з кимось сплутав

 

Порохоботи-боти-боти .... Кругом одні порохоботи.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Так я ж кажу. З.П. 100 рублів, що було приблизно еквівалентно 100$. Джинси коштували від 50 до 100 рублів. Якщо ви вважаєте, що це норально. То зараз є повно робіт, де можна заробити пару джинсів на місяць і навіть більше.

ви зараз багато айфонів можете придбати? бо це, як тоді джинси тренд, переведіть в хліб, тільки врахуйте якість хлібу.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Holy сказано:

ви зараз багато айфонів можете придбати? бо це, як тоді джинси тренд, переведіть в хліб, тільки врахуйте якість хлібу.

 

Давайте переведемо в авто. Скільки потрібно було зарплат роботяги, щоб купити Жигуля? І скільки зараз потрібно? Жигуль зараз буде новішої моделі.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Nokian сказано:

А твоя жінка скільки компенсації отримала?.

Походу всім платили 2/3 від ЄСВ за квартал.

 

846246737_.png.f47f9e2435afcb1b0cccfe2c115f095a.png

  • Ха-ха 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

Давайте переведемо в авто.

в твоєму випадку - потрібно в "попугаях" вимірювати

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 minutes ago, Nokian said:

люли рухаються,просто палки в колеса вставляють,швидше навіть шлагбаум локдаун.

Свого часу Роналд Рейган ,якого так пафосно цитував Зе,сказав ,,Є речі важливіші за мир,, так само є море речей важливіших за цю заразу,але нема політика сьогодні рівня Рейгана.

Невже ти думаєш,що я не знав за компенсацію?

Ну отримав,як і інші 5 тисяч за  два місяці,без особливих проблем,хоча ніхто цього не повідомляв і в результатах по Луцьку були страшенні черги.

Так це копійки-,оренди,податки за місяць в рази більше.

Навесні на три місяці скасували сплату ЄСВ для ФОПів. Ти, як я зрозумів, ще й отримав якусь компенсацію за той час, що базар був закритий. Хоча ти ж сам розповідав тут на Борді, що активно торгував «на виніс» в той період. Не соромно було обманювати державу і просити компенсацію?))

А податків в тебе на другій групі аж 2 з хвостиком гривень (єсв + єп), хіба ні? Про які «в рази» мова? Та й думав завжди, що то твій власний бутік в Юванті, а ти кажеш оренда... 

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

в твоєму випадку - потрібно в "попугаях" вимірювати

 

Але у мене немає попугаїв.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЕлені для своїх виборціув придумали антикризовий план спасіння для підприємців (*facepalm*) :

 

Спойлер

МОЗ предлагает предпринимателям идти работать в больницы на время карантина выходного дня

Как заявила замминистр здравоохранения Микичак, на время простоя в выходные можно найти дополнительный источник дохода. 

По ее словам, сейчас на временные рабочие места в больницы требуются экономисты, бухгалтера, санитары, техники, работники прачечной и кухни, электрики, водители, охранники, вахтеры, разнорабочие и прочие.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

A vaccine on its own will not end the #COVID19 pandemic. We will still need to continue:
-Surveillance
-Testing, isolating & caring for cases
-Tracing & quarantining contacts
-Engaging communities
-Encouraging individuals to be careful #ACTogether #EB147

 
— Tedros Adhanom Ghebreyesus (@DrTedros) November 16, 2020
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, rrid сказано:

Tedros Adhanom Ghebreyesus (@DrTedros) November 16, 2020

 

Це той дядько, якого ви називали балаболом?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

А твоя жінка скільки компенсації отримала?.

Походу всім платили 2/3 від ЄСВ за квартал.

 

На работника среднюю зп, кажется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Біля Хуторця власне було..

Ніт

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:

Навесні на три місяці скасували сплату ЄСВ для ФОПів. Ти, як я зрозумів, ще й отримав якусь компенсацію за той час, що базар був закритий. Хоча ти ж сам розповідав тут на Борді, що активно торгував «на виніс» в той період. Не соромно було обманювати державу і просити компенсацію?))

А податків в тебе на другій групі аж 2 з хвостиком гривень (єсв + єп), хіба ні? Про які «в рази» мова? Та й думав завжди, що то твій власний бутік в Юванті, а ти кажеш оренда... 

Я платив усі місяці., за 25 років може два- три пропустив. 

А ти?

Твоє бажання підмахнути , в основному засноване на ,,я думав,, здебільшого здогадках та мареннях.

Будеш себе так далі вести, відправишся до деяких .....нешановних...

Змінено користувачем Nokian
  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, Nokian said:

Я платив усі місяці., за 25 років може два- три пропустив. 

А ти?

Твоє бажання підмахнути , в основному засноване на ,,я думав,, здебільшого здогадках та мареннях.

А як тобі такі мої здогадки і марення. Моя дружина ФОП. Навіть в цій темі я писав навесні, що вона заплатила єсв за день чи два до того, як уряд прийняв рішення звільнити ФОПів від сплати єсв на час карантину. Так от навіть це її «завчасно» сплачене єсв перенеслося на червень, і вона, як і всі інші, отримала звільнення на три місяці. 
Ось, як ти любиш, пруф: https://buh.ligazakon.net/ua/analitycs/193860_kogo-zvlnili-vd-splati-sv-za-berezen-kvten-ta-traven-2020-roku

 

То хто з нас балабол?

 

ПС. Ти часом не сплутав єсв з єдиним податком? Бо єдиний підприємці навесні сплачували. Та й ні 25, ні 15 років тому єсв ще не було виокремлене для ФОПів на спрощенці.

Змінено користувачем yu2007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yu2007 сказал:

А як тобі такі мої здогадки і марення. Моя дружина ФОП. Навіть в цій темі я писав навесні, що вона заплатила єсв за день чи два до того, як уряд прийняв рішення звільнити ФОПів від сплати єсв на час карантину. Так от навіть це її «завчасно» сплачене єсв перенеслося на червень, і вона, як і всі інші, отримала звільнення на три місяці. 
Ось, як ти любиш, пруф: https://buh.ligazakon.net/ua/analitycs/193860_kogo-zvlnili-vd-splati-sv-za-berezen-kvten-ta-traven-2020-roku

 

То хто з нас балабол?

Фсьо, тобі п@зда, відправляєшся до нешанованих.

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, nickel said:

Фсьо, тобі п@зда, відправляєшся до нешанованих.

Я там ще пееснув. Видно Віктор переплутав ЄСВ з ЄП, буває :) .

Але ще й брати в держави «копійчану» компенсацію у цей складний для країни час - це якось несерйозною для такого поважного бізнесмена)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Джинси коштували від 50 до 100 рублів

Ага, і кіло картоплі 9 коп, проїзд в тролейбусі 4 коп, в трамваї 3 коп, в автобусі 5 коп, буханка хліба від 12 до 20 коп. 

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На єдиний податок  вона теж звільнення отримала.?

І відшкодували 100%?

А ще, чи відшкодували тим, хто не мав картки, тим зто не втсиг подати заяву, , бо в ЗМІ про це почали говорити, коле вже терміни виходили.?

Може попитайся в них за це ,,відшкодування, ,, 

Зараз будуть проходити повсюди мітинги підприємців, попитайся там Вокс Популі.

Отримаєш вичерпну відповідь.

,, -Хто балабол.

 

 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, bormotuha said:

Ага, і кіло картоплі 9 коп, проїзд в тролейбусі 4 коп, в трамваї 3 коп, в автобусі 5 коп, буханка хліба від 12 до 20 коп. 

Ща, знайду свій же старий псто :D

On 12/25/2019 at 11:51 PM, Ko3bMa said:
  Reveal hidden contents

ЧТО БЫЛО ПРИ СТАЛИНЕ. ЧТО МЫ ПОТЕРЯЛИ.
1. ПЕНОПЛАСТ ДЕЛАЛИ ИЗ МОЛОЧНОЙ ПЕНЫ. МОЖНО БЫЛО ДЕТЕЙ КОРМИТЬ.

2. СИЛА ГРАВИТАЦИИ БЫЛА СЛАБЕЕ ПРОЦЕНТОВ НА 80. ЛЮДИ НА ДОМ ЗАПРЫГИВАЛИ С РАЗБЕГУ.

3. ЧЕЛОВЕК ЖИЛ В СРЕДНЕМ 150-190 ЛЕТ. БОЛЕЗНЕЙ НЕ СУЩЕСТВОВАЛО КРОМЕ ТРУДОВЫХ МОЗОЛЕЙ.

4. ЕСЛИ НА УЛИЦЕ СПОТКНЕШЬСЯ И УПАДЕШЬ - ЛЮДИ ПОДБЕГАЛИ, ДЕНЬГИ В КАРМАН ЗАСОВЫВАЛИ, В ГУБЫ ЦЕЛОВАЛИ, ПРЕДЛАГАЛИ ВЫПИТЬ, ПОРОДНИТЬСЯ.

5. ЗАЙЦЫ И КУРОПАТКИ СРАЗУ НА СКОВОРОДУ ЗАЛЕТАЛИ.

ХЛЕБ ПОКУПАЕШЬ - ТЕБЕ ЕЩЕ ДОПЛАЧИВАЮТ.

К РЕКЕ СТРАШНО ПОДОЙТИ БЫЛО: НАЛИМЫ В КОТЕЛОК ПРЫГАЛИ.

6. ДЕД РАССКАЗЫВАЛ: ЛЮДИ НОЧЬЮ ПРОСЫПАЛИСЬ ОТ СЧАСТЛИВОГО ДОБРОГО СМЕХА. УТРОМ ВСЕ ОБЛИВАЛИСЬ ЛЕДЯНОЙ ВОДОЙ ИЗ ВЕДРА.

7. СРОК БЕРЕМЕННОСТИ СОСТАВЛЯЛ 4.5 МЕСЯЦА. ДЕТИ РОЖДАЛИСЬ ПО 12-15 КИЛОГРАММ С БЕЛОКУРЫМИ ВОЛОСАМИ И ЯСНЫМИ ГОЛУБЫМИ ГЛАЗАМИ И ВОЛЕВЫМИ УМНЫМИ ЛИЦАМИ - СРАЗУ НА ПРОИЗВОДСТВО ПРОСИЛИСЬ.

8. ВОДА В ВОЛГЕ БЫЛА СЛАДКАЯ КАК ПАТОКА. А ЕНИСЕЙ СОСТОЯЛ ИЗ ТЁМНОГО ПИВА.

9. ЗИМОЮ БЫЛО МИНУС ТРИСТА, ВСЕ РУМЯНЫЕ ХОДИЛИ.

10. ЯГОДЫ РОСЛИ НА ОПУШКЕ С КОТА РАЗМЕРОМ. КОТЫ БЫЛИ С СОБАКУ, СОБАКА С КОРОВУ, А КОРОВА КАК ЦЕХ, А В ЦЕХУ МУЖИКИ В ШАХМАТЫ ИГРАЛИ ПО МЕТОДИКЕ БОТВИННИКА - КОНЁМ МАТ СТАВИЛИ С ПЕРВОГО ХОДА!

 

 

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, Nokian said:

На єдиний податок  вона теж звільнення отримала.?

І відшкодували 100%?

А ще, чи відшкодували тим, хто не мав картки, тим зто не втсиг подати заяву, , бо в ЗМІ про це почали говорити, коле вже терміни виходили.?

Може попитайся в них за це ,,відшкодування, ,, 

Зараз будуть проходити повсюди мітинги підприємців, попитайся там Вокс Популі.

Отримаєш вичерпну відповідь.

,, -Хто балабол.

 

 

Для чого ставити запитання, на яке я вже вище дав відповідь? Звільнення на ЄП не було, дружина його справно сплачувала.

А от за відшкодуванням вона, на відміну від Віктора, не зверталася. Не зважаючи на «карантин», вона вела свої справи в міру наявних можливостей. На мою думку :) компенсація мала б призначатися тим підприємцям, хто справді втратив будь-які можливості для ведення діяльності. А от ті бізнесмени, хто продовжував торгувати онлайн і «возити до під’їздів» свій крам (це я про тебе), мали б посоромитися брати ці копійки. Але ж це солодке слово «халява»...,)))

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

Для чого ставити запитання, на яке я вже вище дав відповідь?

Для чого НЕ ВІДПОВІДАТИ на НЕВИГІДНІ питання.

Ти скільки податків платиш?

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...