Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Через ріст захворюваності на COVID-19 Міністерство охорони здоров’я планує змінити підхід до госпіталізації та приймати до стаціонару тільки тяжкохворих.

 

Про це під час брифінгу 21 серпня повідомила Ольга Голубовська, завідувачка кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету імені Богомольця, а також членкиня медичної ради при МОЗ.

 

Ссилку зельоние бубочки знайдете самі. 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, weldermaster сказано:

Через ріст захворюваності на COVID-19 Міністерство охорони здоров’я планує змінити підхід до госпіталізації та приймати до стаціонару тільки тяжкохворих.

 

Ссилку зельоние бубочки знайдете самі. 

 

Зараз вас почнуть переконувати, що місць в лікарні повно. А те, що все говорять, що лікарні переповнені - це не правда. І взагалі коронавірусу вже тисячі років.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.07.2020 at 14:19, paksivatova сказано:

чи потрібні маски ...

від них більше користі чи шкоди,там не кажуть?

 

Я вам тут скажу з власного досвіду. Через потійне носіння масок, які чепляються за вуха, змінюється їх вигляд :(

 

До епідемії в мене було так як тут:

 

Спойлер

koshka-rys.jpg

 

 

А тепер стає, як тут:

 

Спойлер

diamond-mosaic-DM192-800x800.jpg

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Я вам тут скажу з власного досвіду. Через потійне носіння масок, які чепляються за вуха, змінюється їх вигляд 

 

Ви напевно носите не сертифіковані маски. Треба користуюся тими що завіз з Китаю літаком Зе - з епіцентру. Все буде норм.

Змінено користувачем weldermaster
  • Ха-ха 2
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

А тепер стає, як тут:

в результаті, буде я к тут

c40783b6f3aeb932bf51c86adec71236.jpeg.ab21932a86c1edd0f8dda3d25639e4f6.jpeg

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, weldermaster сказано:

Ви напевно носите не сертифіковані маски. Треба користуюся тими що завіз з Китаю літаком Зе - з епіцентру. Все буде норм.

для максимальної ефективності, рекомендують крім масок вживати рошенки, найдієвіший спосіб - ректально...

P.S. сам не пробував - вже перехворів на КВ

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Bliksss сказано:

в результаті, буде я к тут

 

Бути може і таке, головне на світлій стороні сили аби бути.

 

Спойлер

CGIYoda.jpg

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Бути може і таке, головне на світлій стороні сили аби бути.

 

  Reveal hidden contents

CGIYoda.jpg

 

Нафіг жидаїв, го до нас в Імперію. В нас маски, рукавиці і костюми носять навіть рядові. При вильоті в космос ви отримаєте цілу дихальну систему. При умові роботи в холодних умовах видається підсилене обігрівальне обладнання, а для тих, хто проявить себе з позитивної сторони - реактивні ранці для уникнення натовпів :D

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Bliksss сказал:

для максимальної ефективності, рекомендують крім масок вживати рошенки, найдієвіший спосіб - ректально...

P.S. сам не пробував - вже перехворів на КВ

Ми також перехворіли КВ. І без ваших рошенок. 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, weldermaster сказано:

І без ваших рошенок. 

))) не мої, просто - вживати не раджу )))

33 хвилин тому, weldermaster сказано:

Ми також перехворіли КВ.

Здавали потім - аналіз на антитіла? Я - збираюсь здати, чисто для себе...

Сестра, яка перехворіла - КВ,  знову була записана як контактна особа (хтось на роботі захворів) , ПЛР - здала сьогодні, цікаво - що напишуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Bliksss сказал:

Здавали потім - аналіз на антитіла? Я - збираюсь здати, чисто для себе...

Сестра, яка перехворіла - КВ,  знову була записана як контактна особа (хтось на роботі захворів) , ПЛР - здала сьогодні, цікаво - що напишуть

Жінка здавала. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, weldermaster сказано:

Жінка здавала. 

не знаю що зказати в таких випадках, будьте - здорові, тримайтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка кашляла з тиждень. В основному по ночам. Кашляла дуже сильно, задихалася. Кашель сухий, температура 37. На рентгені чисто, МРТ запалення легень. Висновок - рентген гавняний.

 

Я також тиждень, але легшій формі. Кашель сухий. Лише в ночі. Мене це не сильно напрягало.

 

Бабуся, 65 років,  три дні покашляла, і то з натяжкою.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, weldermaster сказано:

Жінка кашляла з тиждень. 

 

Бабуся, 65 років,  три дні покашляла, і то з натяжкою.

 

А "вони" кажуть вірус страшний тільки для пенсіонерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

А "вони" кажуть вірус страшний тільки для пенсіонерів.

Я вам більше скажу. З нами живе ще дідусь, також 65 р. Ніразу не кашлянув. Правда бухає кожен день. Така собі профілактика. Так що тут не все однозначно.

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.08.2020 at 09:08, Ukrainec сказано:

 

ще один випадок в мого знайомого, вчора підкосило, температура 39, зараз вдома. :( 

Чоловік зараз 5й день в лікарні, враже біля 40% легень. Ситуація дуже погана :(

 

Також не вірив в існування вірусу. Вік біля 60ти. 

 

+ ще один випадок в чоловіка моєї знайомої,  з кінця минулого тижня на лікарняному. По результатам плр корона, лікувався в дома. Вчора підкосило, що починав задихатися, в  результаті забрала швидка. :(

 

  • Дякую! 2
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ukrainec сказано:

ще один випадок в чоловіка моєї знайомої

Якого орієнтовно віку? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю людину, яка ВЗАГАЛІ нічого, крім слабкості протягом двох-трьох днів не відчувала (ще в квітні), та і ходила собі на роботу... А тепер зробила ІФА, і є антитіла, а тоді зробили ПЛР, і він негативний...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Я знаю людину, яка ВЗАГАЛІ нічого, крім слабкості протягом двох-трьох днів не відчувала (ще в квітні), та і ходила собі на роботу...

Значить, перехворів....

 

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

А тепер зробила ІФА, і є антитіла, а тоді зробили ПЛР, і він негативний...

Можливо, "забор" був зроблений не правильно, або, попали в той момент, коли вірус не виділявся. При наймні, імунітет має....Хоча, як пояснили мені( не  мед сестра з Боголюб), до кінця ще не вивчено, чи не буде загострення з часом, як що людина перехворіла, як то кажуть, " на ногах", в майбутньому.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Ukrainec сказано:

+ ще один випадок в чоловіка моєї знайомої,  з кінця минулого тижня на лікарняному. По результатам плр корона, лікувався в дома. Вчора підкосило, що починав задихатися, в  результаті забрала швидка.

+4 випадки, всі - жінки 30-45 років, старша в лікарні - сама попросилась, весь колектив здав ПЛР у всіх - негативний тільки в них.

P.S. Робили не просто так, до цього, одна жінка запідозрила в себе і здала тест...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, AgentSmith13 сказал:

Я знаю людину, яка ВЗАГАЛІ нічого, крім слабкості протягом двох-трьох днів не відчувала (ще в квітні), та і ходила собі на роботу... А тепер зробила ІФА, і є антитіла, а тоді зробили ПЛР, і він негативний...

вже в цій темі писали, похибка ПЛР- 25-30%

І ще важиво коли робили ПЛР?- може на 7-10 день від появи симптомів - то вже і не показував. 

Або зовсім інший варіант, в статтях які тут скидали, не раз писали що дослідження показують що у декого і так є антитіла.

Варіантів безліч.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, natalka) сказал:

Або зовсім інший варіант, в статтях які тут скидали, не раз писали що дослідження показують що у декого і так є антитіла.

Варіантів безліч.

Просто так нічого не буває. Або перехворіли безсимптомно, або похибки в аналізах. Ще в січні-лютому корона була тут. Просто тоді ніхто цьому не приділяв уваги.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Я знаю людину, яка ВЗАГАЛІ нічого, крім слабкості протягом двох-трьох днів не відчувала (ще в квітні), та і ходила собі на роботу... А тепер зробила ІФА, і є антитіла, а тоді зробили ПЛР, і він негативний...

Ха,ха,ха.

А я таких знаю 101.

А що ще буває при грипі.

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...