Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

18 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Вітя, це мої власні спостереження і висновки, але я вже повторююся. Я просто не дуже бачив, щоб ще хтось на борді робив якісь прогнози про щось.

А нє, брешу, робив. Я робив навіть. Теж не дуже вдалі. Тому й перестав.

Ну от,давай тоді порівняємо мої прогнози,з прогнозами інших.

От я зробив 100 прогнозів,з них 30 невірні,а хтось зробив три ,і з них два невірні.

То моїх 30 проти його двох ясно більше в абсолютних числах,і я в 15 раз гірше прогнозую від нього?

Плюс люди завше запамятовують щось погане краще.

Бутерброд падає маслом вниз однакову кількість разів,просто коли все добре,то наша увага і пам'ять не фіксують це.

 

Ось так і спотворюється реальність.

Змінено користувачем Nokian
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Ну от,давай тоді порівняємо мої прогнози,з прогнозами інших.

І тоді можна буде вішати ярлики.

Так ніхто ж більше не прогнозує на борді))) Ти взяв на себе цю місію, ну то тягни)))) Але пам'ятай, пророкам , частенько, били пику, причому, майже завжди-буквально.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Nokian said:

В тих,хто не хворів,звісно нема.

А хто перехворів є.

А перехворівших у Луцьку,на мою думку, є кілька тисяч.

Тому у нас і така низька смертність Хто мав померти,ВЖЕ помер..

Просто сезонний спалах ВЖЕ був.

Згадайте,скільки ваших знайомих мали високу температуру та кашель цієї зими?

Правда були такі і чимало.

Тепер все повториться зимою 20/21.

Раніше сядеш-раніше вийдеш.

ага, я пам'ятаю, що ти писав про грудневий матч ЛЧ в Бергамо і зв'язував його з covid19 :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, bublik007 сказано:

Так ніхто ж більше не прогнозує на борді))) Ти взяв на себе цю місію, ну то тягни)))) Але пам'ятай, пророкам , частенько, били пику, причому, майже завжди-буквально.

Ага ,вже дві тисячі років як ,, пророка нєт в отєчєствє своєму,да і в другій отєчєствах нє густо...,,

Адреса моя в Юванті відома,приходьте всі страждущі...

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди ходять люди на карантині – дані Google зі 131 країни

Майже половина світу знаходиться на карантині, але це не значить, що люди сидять увесь час вдома. Google оприлюднив статистику переміщень людей у 131 країні світу під час пандемії.

Загалом спостерігається зниження відвідування торгових точок та закладів розваг. Є зниження відвідуваності продуктових магазинів, аптек, парків, транспортних станцій, робочих місць. Зате більше людей проводять час біля свого дому.

В Італії (перша країна, яка зіткнулася з пандемією) відвідування торгових закладів впало на 94%. Продуктові магазини та аптеки стали відвідувати на 85%.

В Іспанії, яка також сильно постраждала від пандемії, люди стали на 94% менше ходити в магазини та заклади відпочинку. Падіння відвідуваності продуктових магазинів склало 76%, парків – 89%.

В Індії падіння відвідуваності магазинів склало 77%, у парки стало ходити на 57% менше людей.

На Тайвані відвідування магазинів та розважальних закладів впало на 9%, візити в парки виросли на 17%.

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nokian сказано:

Ага ,вже дві тисячі років як ,, пророка нєт в отєчєствє своєму,да і в другій отєчєствах нє густо...,,

Адреса моя в Юванті відома,приходьте всі страждущі...

Обов'язково зайду))))  кажуть, смартфони не дорогі можна придбати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yucore сказано:

ага, я пам'ятаю, що ти писав про грудневий матч ЛЧ в Бергамо і зв'язував його з covid19 :D

 

Краще звяжи з чимось,чому на всю харківську область,де міліонне місто,де ходять маршрутки,де десятки тисяч іноземців,

Чому там на сьогодні ЛИШЕ ОДИН ХВОРИЙ НА КОВІД?

https://zaxid.net/koronavirus_v_ukrayini_statistika_kilkist_hvorih_na_koronavirus_ostanni_dani_n1499341

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Nokian said:

Краще звяжи з чимось,чому на всю харківську область,де міліонне місто,де ходять маршрутки,де десятки тисяч іноземців,

Чому там на сьогодні ЛИШЕ ОДИН ХВОРИЙ НА КОВІД?

https://zaxid.net/koronavirus_v_ukrayini_statistika_kilkist_hvorih_na_koronavirus_ostanni_dani_n1499341

саме тому я нашій статистиці не вірю. І *андону нижче теж не вірю. Зв'язав?

image.png.42775bf3eda7eb3ac8b2359a9358c030.png

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Vadimm сказал:

Сьогодні начальник шлагбаума аля охоронець Салюта не пустив стареньку бабулю в приміщення супермаркета в 20-50 (робочий час до 21-00), аргументуючи тим що робочий день скінчився і їй взагалі заборонено виходити з дому. А був би професіоналом, то міг би поцікавитись, чому ж все-таки вона такої пізньої пори, а не в обід, пішла на закупи? Чи впевнений він що в неї є кого попросити сходити за неї? Чи впевнений він що може не пускати клієнта в супермаркет в робочий час? Курва, що з людьми робить ця епідемія...

Бабуся 60+. Його громадський обовязок викликати поліцаєв для оформлення адмін протоколу. ). Зупинемо коронавірус разом ! 

Змінено користувачем weldermaster
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Cherman сказано:

А раптом вона перший/другий раз за тиждень вийшла?

То був гумор)))

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, d.u.a.l сказал:

Прилад зловив купу браку, у продаж попала лише якийсь невеликий процент - всі задоволені, всім все зашибісь. І лише замовник в а*ує чухає рєпу і думає - як так вийшло: замовляв 2 200 000 деталей, а отримав 2 092 200...  :D

логічно, але тоді задача мала починатись так : замовник замовив 2,2млн деталей , а далі, так як там пише. Й розвязування вже б йшло б іншим шляхом, але ж там обговорюєтся саме процес виробництва, а не звязок між постачальником і замовником, тому я й виходив з наявних даних, тому й перепитав в третій задачі про те, в який момент зьявляєтся контроль тих 20% бо це теж міняє систему підрахунку.  Ну й мені, як не технічному спеціалісту, легше рахувати *на пальцях*, тобто з привьязкою до кількості деталей, кожен єтап розкладати на реальну кількість деталей, а не оперувати весь час процентами й лише в кінці виходити на кількість деталей :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

 

 

2 часа назад, Nokian сказал:

Женя,все пізнається в порівнянні ,нє?.

Треба рівняти не те ,чи справдився ,не справдився прогноз, а з ІНШИМИ прогнозистами.

Це як у спорті- є змагання,де спортсмен змагається лише з часом( і то є нюанси)

А є види спорту,де у забізі визначається не секунди,хвилини,а лише хто перший,другий і т.д. . Ясно що тоді потрібна група учасників.

Так і з прогнозистами,якщо я хріновий,- назви з ким ти мене Тут і взагалі порівнював,хто хороший?

 

Філософ, оцінку з мікробіології тобі також ставили в порівнянні з іншими неуками чи за те наскільки добре знаєш предмет? Ти або робиш гарні прогнози і отримуєш 5 від нас або погані і отримаєш 2 у вигляді насмішок у свою адресу. Щоб назвати довбограя довбограєм, мені для порівняння нікого не треба.

Змінено користувачем nickel
  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОЗ повідомляє: 

В Україні зафіксовано 1462 випадки коронавірусної хвороби COVID-19 

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 7 квітня в Україні 1462 лабораторно підтверджені випадки  COVID-19, з них 45 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 143 нові випадки.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 77 випадків;
Волинська область — 34 випадки;
Дніпропетровська область — 15 випадків; 
Донецька область — 10 випадків;
Житомирська область — 11 випадків;
Закарпатська область — 38 випадків;
Запорізька область —  41 випадок;
Івано-Франківська область — 160 випадків;
Кіровоградська область — 53 випадки;
м. Київ — 253 випадки;
Київська область — 97 випадків;
Львівська область — 29 випадків; 
Луганська область — 3 випадки;
Одеська область — 30 випадків;
Полтавська область — 12 випадків;
Рівненська область — 40 випадків;
Сумська область — 51 випадок;
Тернопільська область — 168 випадків;
Харківська область — 1 випадок;
Херсонська область — 13 випадків;
Хмельницька область — 10 випадків;
Чернівецька область — 247 випадків;
Черкаська область — 62 випадки;
Чернігівська область — 7 випадків.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 7 квітня 2020 року до Центру надійшло 521 повідомлення про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 6385 повідомлень про підозру на COVID-19.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Vadimm сказано:

Сьогодні начальник шлагбаума аля охоронець Салюта не пустив стареньку бабулю в приміщення супермаркета в 20-50 (робочий час до 21-00), аргументуючи тим що робочий день скінчився

стандартна поведінка ГПЗзовського Салюта, якщо  21:30+ то навіть на намагаюся попасти всередину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yucore сказано:

саме тому я нашій статистиці не вірю. І *андону нижче теж не вірю. Зв'язав?

image.png.42775bf3eda7eb3ac8b2359a9358c030.png

Не повіриш,я з самого початку епупеї теж не вірю ні нашим ,ні закордонним змі.

А статистику то і саме важливе КАРТИНКУ ми отримуємо саме від них.

А на рахунок Кернеса,він мені особисто не подобається.

Але в Харкові 90 відсотків за нього.

Просто він таки хороший господарник та управлінець і керується все таки здоровим глуздом.

Як і Лукашенко.

І це факт.

  • Cумний 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще Гепа і Лукашенко,  добре розуміють, що хто контролює змі, той і диктує факти

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 minutes ago, Nokian said:

Просто він таки хороший господарник та управлінець і керується все таки здоровим глуздом.

Як і Лукашенко.

І це факт.

з тобою в принципі теж, все зрозуміло. Ти в нас просто феєричний дбйб.

54 minutes ago, Nokian said:

І це факт.

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Cherman сказано:

Микіла Азірів теж був хорошим господарником. За Фьодоричем нудьгуєте?

Screenshot_20200407-135242_Instagram.thumb.jpg.ad25a5522528b5b05c55830ccf5b89c4.jpg

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Cherman сказано:

Микіла Азірів теж був хорошим господарником. За Фьодоричем нудьгуєте?

Я ж чітко написав,що особисто мені Кернес не подобається,навіть дуже.

Але ні я, ні жодна тверезомислячих людина не спростує,що в Харкові Кернес має величезний рейтинг.

І не через змі.

В нас усі змі в руках у Палиці,і що?

Людину судять по справам.

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відмічусь в темі... Але перечитувати 1500 сторінок не буду, вже вибачайте :)

 

Отже, повертався я з Польщі 21-го березня, отим "спецпотягом" з Пшемишля до Львова... З нас взяли "Добровільну згоду..." - підписку про "самоізоляцію"

Спойлер

172275257_.thumb.jpg.ddb4932d44c5835c0f07d3914d213f97.jpg

"надаю ОДНОЗНАЧНУ добровільну згоду..." - типу є ще двозначна? юризди

 

Поки ми сиділи в поїзді, разів 3-4 з нас збирали "дані" про те, де ми будемо відбувати "самоізоляцію", контактний телефон і т.д. Збирали - це роздали папірчики, де ми самі писали що хтіли. Але НІ РАЗУ ніхто не звірив навіть вірності вказаного прізвища з паспортом! Тобто, не дивно, що деякі "свідомі" понаписували неправду, і їх потім "шукала поліція" в "новинах"... Нас навіть фоткали кожного, теж невідомо нашо... Поміряли температуру...

Потім ще раз міряли температуру вже "на виході" - у Львові на вокзалі - влаштували чергове скупчення людей один в одного на спині, певно, для кращого взаємообміну бацилами... Всучили "попередження"

Спойлер

842889693_.thumb.jpg.6d769f1e660bfd1f5d8f493a4b48f147.jpg

А потім ще разок влаштували чергу на пів-години ("контрольний" взаємообмін бацилами), де знову записували ті ж самі "дані" про місце самообсервації та телефон... Але теж лише з наших слів.

 

Але я про інше... За два тижні мене НІ РАЗУ реально не перевірили, чи я дійсно сиджу по вказаній адресі! Зате в новинах, читав, регулярно "звітували" в міськраді та ОДА, що "поліція веде постійний контроль і перевіряє тих, хто має знаходитись на самоізоляції".

Дзвонили - так. Звідкись перший раз, потім з поліклініки, потім сімейна лікарка, потім з дитячої поліклініки (уточняли, чи не маю дітей, і чи не контактую з ними зара), а потім раз в три дні десь з поліції, і перепитували, чи сиджу :) Останній раз, вже в переддень закінчення "строку", я вже перепитав, а чого ж вони вірять мені на слово - відповідь "а може ми за углом стоїмо і спостерігаємо"... Дитячий садочок та показуха... Зате на нафігнікомунепотрібних "блокпостах" відсижують-відстоюють по два-три чоловіки, по одному-двох екіпажах

 

Змінено користувачем jack74
  • Ха-ха 1
  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

США і Франція сьогодні >1400

Китай - 0

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...