Перейти до змісту

IPTV ділимось досвідом


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, arrival22 сказал:

 

 Новий акк не допоможе. Фіксація іде по номеру карти. Щоб "халявити" потрібно на місяць 2 нових аккаунти і 2 нові банківські карти.

Пффф... про віртуальні картки чув? Хоч щодня закривай стару і випускай нову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь
Щойно, arrival22 сказано:

Новий акк не допоможе. Фіксація іде по номеру карти. Щоб "халявити" потрібно на місяць 2 нових аккаунти і 2 нові банківські карти.

це не до мене, я якраз і казав, що мені такий гемор не потрібен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоро як рік користуюсь  iptv  від шаровоза.

3$ за 1 місяць, 1600 каналів в ХД якості. бувають нюанси але в цілом задоволений на 200%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Foross сказал:

скоро як рік користуюсь  iptv  від шаровоза.

3$ за 1 місяць, 1600 каналів в ХД якості. бувають нюанси але в цілом задоволений на 200%

1600 каналів в саме в HD якості? Щось дуже слабо віриться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

1600 каналів в саме в HD якості? Щось дуже слабо віриться...

Японія на 8К перейшла, Україна все ще досі не може 720р осягнути. Навіть не 1080р (FullHD).

Компанії ДАВНО перейшли в HD/FullHD,   Телевізори зараз 4К, більшість, сенс транслювати у меншій якості.

Ну і супутникових каналів теж немало. У однієї компанії може бути до 50-100 проектів!  Від Новин, до кіно (по жанрам!), включно зі спортом, мультиками, і всякою фігньою типа "рыбалка и Охота" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Zheny@ сказал:

Японія на 8К перейшла, Україна все ще досі не може 720р осягнути. Навіть не 1080р (FullHD).

Компанії ДАВНО перейшли в HD/FullHD,   Телевізори зараз 4К, більшість, сенс транслювати у меншій якості.

Ну і супутникових каналів теж немало. У однієї компанії може бути до 50-100 проектів!  Від Новин, до кіно (по жанрам!), включно зі спортом, мультиками, і всякою фігньою типа "рыбалка и Охота" 

Проблема така що в більшості по телебаченню "крутять" якийсь шлак, поки поклацаєш знайдеш для себе щось толкове то вже треба спати лягати. Тому кількість каналів не показник, ще досі не розумію чому та ж Воля не дає конструктора по каналам, наприклад якщо пенсіонери дивляться тільки два-три канали то чому їм платити за весь пакет, так би платили 15 грн. наприклад в місяць і все було б ОК. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, MACCEN сказано:

Проблема така що в більшості по телебаченню "крутять" якийсь шлак, поки поклацаєш знайдеш для себе щось толкове то вже треба спати лягати. Тому кількість каналів не показник, ще досі не розумію чому та ж Воля не дає конструктора по каналам, наприклад якщо пенсіонери дивляться тільки два-три канали то чому їм платити за весь пакет, так би платили 15 грн. наприклад в місяць і все було б ОК. 

пенсії вистачить Т2  "безплатно, доесть дагом"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, MACCEN сказано:

ще досі не розумію чому та ж Воля не дає конструктора по каналам, наприклад якщо пенсіонери дивляться тільки два-три канали то чому їм платити за весь пакет, так би платили 15 грн. наприклад в місяць і все було б ОК. 

В даному випадку, пенсіонери приносять найбільше прибутку - платять вчасно, знижок не вимагають, акціями не користуються, контент - дешевий. В той же час, інфраструктуру використовують на рівні з іншими абонентами, тому, про які 15 грн. може йти мова? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

пенсії вистачить Т2  "безплатно, доесть дагом"

чому ж так пенсіонерів не любити. може й комусь вистачить а комусь і канал Футбол чи Діскавері якесь цікаве і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, MACCEN сказано:

чому ж так пенсіонерів не любити. може й комусь вистачить а комусь і канал Футбол чи Діскавері якесь цікаве і все.

там в пості ішла мова про 2-3канали, якщо ж з Ваших слів футбол (це взагалі окрема мова окрема плата) чи дискавері то звичайний тариф і дивляться та платять....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.10.2020 at 11:17, Vitaliy L сказано:

1600 каналів в саме в HD якості? Щось дуже слабо віриться...

маленьку частину що я дивлюсь то в Хд якості. футболи, фільми , серіали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, MACCEN сказано:

ще досі не розумію чому та ж Воля не дає конструктора по каналам, наприклад якщо пенсіонери дивляться тільки два-три канали то чому їм платити за весь пакет, так би платили 15 грн. наприклад в місяць і все було б ОК. 

так провайдерам не зовсім вигідно, і за 2-3 канали плата була б всеодно не 15 грн, а 50 мінімум. От зараз у Волі Футболи вивели окремим пакетом, ну так от, багато людей масово почали відключати розширені пакети (в яких раніше були футболи) і підключати тільки пакет Футболів або Спорту, за розширені платили 200-300 грн наприклад, а за весь Спорт 170 зараз або тільки за Футболи 110

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, charlie сказал:

так провайдерам не зовсім вигідно, і за 2-3 канали плата була б всеодно не 15 грн, а 50 мінімум. От зараз у Волі Футболи вивели окремим пакетом, ну так от, багато людей масово почали відключати розширені пакети (в яких раніше були футболи) і підключати тільки пакет Футболів або Спорту, за розширені платили 200-300 грн наприклад, а за весь Спорт 170 зараз або тільки за Футболи 110

Це ринок, народ може спригувати й на піратів, де якщо вірити інтернету можна підключитись і за 15 грн. куйову тучу каналів.

Тому якщо хочуть щоб дивились канали то треба щоб була доступна ціна для тих самих пенсіонерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MACCEN сказано:

Тому якщо хочуть щоб дивились канали то треба щоб була доступна ціна для тих самих пенсіонерів.

візьми схожу ситуацію, деяким людям, вдома достатньо і 10Мбіт інтернету, але ж ніхто їм його не буде продавати по 50 грн. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Bliksss сказал:

візьми схожу ситуацію, деяким людям, вдома достатньо і 10Мбіт інтернету, але ж ніхто їм його не буде продавати по 50 грн. )))

тому й Укретелеком вмер, замість того щоб брати абонплату наприклад 20 грн. в місяць + зробити безліміт в мережі своїй він загнув ціну в рази більшу, і навіть пенсіонери повиключали телефони стаціонарні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.10.2020 at 16:03, MACCEN сказано:

тому й Укретелеком вмер, замість того щоб брати абонплату наприклад 20 грн. в місяць + зробити безліміт в мережі своїй він загнув ціну в рази більшу, і навіть пенсіонери повиключали телефони стаціонарні.

мали собі в збиток працювати? вони в нкрє - подавали економічно обгрунтований тариф 50+ грн за стаціонарний телефон у місті, в сільській місцевості - ще більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.10.2020 в 15:02, Bliksss сказал:

мали собі в збиток працювати? вони в нкрє - подавали економічно обгрунтований тариф 50+ грн за стаціонарний телефон у місті, в сільській місцевості - ще більше.

там просто все сказано "ефективні" менеджери похоронили вдало монополію, їм навіть 4G дали першим і то просрали все що могли, тому ті всі економічні їхні обгронтування показали де місце Укртелекому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MACCEN сказано:

там просто все сказано "ефективні" менеджери похоронили вдало монополію

так в тому то і справа, що "бізнес-план" - був зовсім інакший, але, після 14 року - "что-то пошло не так" )) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.10.2020 at 20:32, soccer сказано:

Також років два з перервами користуюсь Едемом.Купа каналів за смішні гроші,з мінусів-трохи занудна оплата.Недавно хотів підключити другу-переводить на https://ilook.tv/auth/signup ,буду пробувати

А можна трохи детальніше - в чому проблеми з оплатою ? Бо думаю може й собі спробую на місяць взяти едем, які мене чекають підводні камені ? Який спосіб оплати краще вибрати ? Чи обов'язково доведеться гратись з конвертаціями валют ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

А можна трохи детальніше - в чому проблеми з оплатою ? Бо думаю може й собі спробую на місяць взяти едем, які мене чекають підводні камені ? Який спосіб оплати краще вибрати ? Чи обов'язково доведеться гратись з конвертаціями валют ?

 

  WMZ через SpryPay оплата проходить за адекватним курсом і без лишніх рухів.

 

 Знайомий дуже радив Glanz. Ціна та сама і стверджує, що непережатий потік. Мало віриться, що таке можливо, але людина точно розбирається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, arrival22 сказано:

WMZ через SpryPay оплата проходить за адекватним курсом і без лишніх рухів.

Вибрав спосіб оплати SpryPay, потім отутScreenshot_2020-10-28-15-34-03-122_mobi.mgeek.TunnyBrowser.thumb.png.d9e63b255d8cadd45cc745822eaeff53.png

 

вибрав WebMoney тисну продолжить і фігвам, вилітає сторінка з помилкою. Таке враження, що наступний сайт у нас блокований як ворожий, по типу як яндекси, однокласники, кинопоиск і т.д.

Що я роблю не так ? Може тут якось зі сторони приват 24 добратись ? 

 

А гланц взагалі отакі веселі способи оплати пропонує Screenshot_2020-10-28-15-44-54-752_mobi.mgeek.TunnyBrowser.thumb.png.317278dcdb0e9c11385f8cd96a6cea43.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось зможе в приват написати покрокову інструкцію як оплатити той гланц чи едем ? По кроках і з посиланнями. Бо я в міжнародних платіжних системах не сільон, від слова зовсім. Колись давно через пейпел платив на алі, і то вже не пам'ятаю як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

Може хтось зможе в приват написати покрокову інструкцію як оплатити той гланц чи едем ? По кроках і з посиланнями. Бо я в міжнародних платіжних системах не сільон, від слова зовсім. Колись давно через пейпел платив на алі, і то вже не пам'ятаю як.

 VPN обов'язково. Webmoney заблокований ресурс

 Наявність гаманця Webmoney обов'язкова. Сергій, напиши мені на вайбер, так буде швидше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, SergLutsk сказано:

Може хтось зможе в приват написати покрокову інструкцію як оплатити той гланц чи едем ? По кроках і з посиланнями. Бо я в міжнародних платіжних системах не сільон, від слова зовсім. Колись давно через пейпел платив на алі, і то вже не пам'ятаю як.

Glanz TV

1. https://telegra.ph/Otkaz-pri-oplate-cherez-PRIVAT24-PrivatBank-chto-delat-07-30

2. https://telegra.ph/Oplata-s-Privat24-internet-karta-08-31

3. https://telegra.ph/Kak-oplatit-cherez-ApplePay-novaya-platyozhnaya-sistema-Enot-07-30

4. https://telegra.ph/Kak-oplatit-cherez-G-pay-06-27

 

Все взято с телеграм каналу https://t.me/glanztv_FAQ

 

Я особисто проплачував останній раз через п.4 монобанком, все пройшло, трохи комісія є, рахуй як євро і чуть-чуть, але і це ніщо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо з першими двома посиланнями все зрозуміло, то з третім і четвертим не все так ясно, а саме - як же має відбутись власне оформлення самої транзакції, тобто як зі сторінки поповнення гланца я все ж таки попаду до своєї віртуальної картки привата з якої мають списуватись кошти ? Як з того єнота чи фрікаси з Gpay я попаду до своїх коштів ? І чи тут також все через VPN ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...