Перейти до змісту

IPTV ділимось досвідом


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Є в наявності телебачення від ВОЛЯ, але хотіслось б економити, та мати більше каналів.

Чув що є офіцінй провайдери IPTV які дають можливість підключати до 5 пристроїв на один тариф не ріжучи їх по айпі (можна напркилад на одному тарифі підключити себе і ще когось).

Тому хотілось б зекономити та отримати більше каналів за одні і ті ж гроші скажем так.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь
12 минут назад, MACCEN сказал:

Є в наявності телебачення від ВОЛЯ, але хотіслось б економити, та мати більше каналів.

Чув що є офіцінй провайдери IPTV які дають можливість підключати до 5 пристроїв на один тариф не ріжучи їх по айпі (можна напркилад на одному тарифі підключити себе і ще когось).

Тому хотілось б зекономити та отримати більше каналів за одні і ті ж гроші скажем так.

 

 

Тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мав едем тв, олл тв, ланет тв

так от едем пише, що оидн чи два пристрої, а по факту працювало на 3-4 і не разу не було повідомлень, інша річ, що едем тв це пірати снг, певно російські, 1 доллар на місяць

олл тв маю по якійсь акції, то там на  6 пристроїв пакет, інша річ, пакети досить дорогі без акцій чи промо

ланет тв маю, бо провайдер дає моїм батькам інет і ще базоваий пакет, там 3-4 пристрої, тільки з іншого додаткового зайдеш, старий викидає

тарифи тут, ніби досить хороші https://lanet.tv/channels/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Завжди можна знайти.

такий пакет за 30 грн. на постійній основі? Я маю на увазі не якийсь "підпільний ретранслятор IPTV" а сервіс типу мегого (хоча і він - мені не дуже)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Bliksss сказал:

такий пакет за 30 грн. на постійній основі? Я маю на увазі не якийсь "підпільний ретранслятор IPTV" а сервіс типу мегого (хоча і він - мені не дуже)

Такий-такий. Знайомий підключає людям інтернет від якогось провайдера і налаштовує різні телевізори, то в нього халявний Мегого, тобто  зберіг чийсь логін і пароль і користується нахаляву. Мені підкинув Омегу ТВ халявну. Думаю, якби я його задовбував, то і мені Мегого підігнав би.

А взагалі Мегого найкраще з того що я пробував. В Омезі немає фільмів, лише тв-канали. Я-то на ФС все дивлюся, а малий мультики на Мегого дивився, а тепер лише Ютуб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, nickel сказано:

Знайомий підключає людям інтернет від якогось провайдера і налаштовує різні телевізори, то в нього халявний Мегого, тобто  зберіг чийсь логін і пароль і користується нахаляву.

Кагбе, це зовсім різні речі)) Я теж можу за інтернет не платити, а сидіти на сусідських вай-фаях, тому що знаю пароль

По тій cсилці що ти дав вище, я підключав "рідню" - повноцінний доступ до мегого, з своїм аккаунтом, аналог ось такого підключення - є за 30 грн?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Bliksss сказал:

Кагбе, це зовсім різні речі)) Я те ж можу за інтернет не платити, а сидіти на сусідських вай-фаях, тому що знаю пароль

Ти казав дешевше не знайти, я лише заперечив. Не хочеш безкоштовно, завжди можна юзати пробний місяць за 1 гривню в Мегого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Ти казав дешевше не знайти, я лише заперечив. Не хочеш безкоштовно, завжди можна юзати пробний місяць за 1 гривню в Мегого.

казав, але, я мав на увазі - без зайвого гємору, щомісяця акк. новий робити на мегего щоб за гривню дивитись... типу - підключив, вніс гроші на рахунок і дивишся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Bliksss сказал:

По тій cсилці що ти дав вище, я підключав "рідню" - повноцінний доступ до мегого, з своїм аккаунтом, аналог ось такого підключення - є за 30 грн?

А от я не користувався його послугами, хоча раджу. Але про свій акаунт ти мене здивував. Я думав він в спілку бере. Звідки в нього такі ціни, тоді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Bliksss сказал:

казав, але, я мав на увазі - без зайвого гємору, щомісяця акк. новий робити на мегего щоб за гривню дивитись... типу - підключив, вніс гроші на рахунок і дивишся.

Спочатку хотів дешевше, тепер без зайвого гємору, ти вже визначився б з своїми бажаннями. ;) Є дешевше? Є. Але я сперечатися не хочу, тому будемо вважати, що нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

Спочатку хотів дешевше, тепер без зайвого гємору, ти вже визначився б з своїми бажаннями.

Значить ти мене не правильно зрозумів, я мав на увазі, що "нафіг нада - шукать дешевше" якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

А от я не користувався його послугами, хоча раджу.

Я ж кажу, рідню підключав, всім задоволені.

 

8 хвилин тому, nickel сказано:

Але про свій акаунт ти мене здивував.

ось тут, я напевно наплутав, давно підключав, все-таки, напевно не окремий аккаунт, але, що це міняє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

пробний місяць за 1 гривню в Мегого.

14 днів

Мені більше сподобався диван-тв. Але там ціна теж не дешева.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Saddy сказал:

14 днів

Місяць

IMG_20201015_183453.thumb.jpg.294e30a18c47e1cc2822d242773dffb4.jpg

36 минут назад, Saddy сказал:

Мені більше сподобався диван-тв. Але там ціна теж не дешева.

В дивана незручний додаток (для мене).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я рекомендую https://iedem.tv/ ,

за 1 долар у місяць все нормально показує, користуюся вже більше року...

Особливо радують спортивні канали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також років два з перервами користуюсь Едемом.Купа каналів за смішні гроші,з мінусів-трохи занудна оплата.Недавно хотів підключити другу-переводить на https://ilook.tv/auth/signup ,буду пробувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні роки 4 користуюсь Stalker порталами на приставці Uclan Denys h.265 iptv, але вже на другий телевізор купив на андроіді і подумую щось краще знайти, бо елементарно подивитися 1+1 в HD часом лагає, або ефір норм, а архів лагає - новини неможливо подивитися. Думав що інтернет глючить але от NickJr до прикладу у той же час норм працює і архів і ефір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, soccer сказано:

Також років два з перервами користуюсь Едемом.Купа каналів за смішні гроші,з мінусів-трохи занудна оплата.Недавно хотів підключити другу-переводить на https://ilook.tv/auth/signup ,буду пробувати

Ага, а те що едем і айлук то русске тв то в час війни дрібниці.... Фтопку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Saddy сказал:

14 днів

1861807719_Screenshot_20201015-2022333.thumb.png.e97e0476f29cb66567baa89c9bf2d720.png

Ну значить багато любителів халяви розвелося, закручують гайки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Абдул-Хамид сказал:

А я рекомендую https://iedem.tv/ ,

за 1 долар у місяць все нормально показує, користуюся вже більше року...

Особливо радують спортивні канали

це напевно піратська тема - не легальна, не хочеться якось нелегеальним контентом користуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, MACCEN сказано:

це напевно піратська тема - не легальна, не хочеться якось нелегеальним контентом користуватись

Якщо вам потрібний "експертний висновок" чи "сертифікат відповідності" - потрібно платити нормальні гроші, або постійно шукати нові посилання та тратити нерви на зависаючі канали. Вибір за вами. Тим паче спортивні канали Футбол 1,2,3 взагалі окремою платою йдуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.10.2020 at 15:57, Bliksss сказано:

казав, але, я мав на увазі - без зайвого гємору, щомісяця акк. новий робити на мегего щоб за гривню дивитись... типу - підключив, вніс гроші на рахунок і дивишся.

 

 Новий акк не допоможе. Фіксація іде по номеру карти. Щоб "халявити" потрібно на місяць 2 нових аккаунти і 2 нові банківські карти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...