Перейти до змісту

IPTV ділимось досвідом


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

2 minutes ago, MACCEN said:

я дружу тільки з тими хто не буде піз"діти всяку фігню аби тільки щось казати

по твоїх постах - зразу видно, що джерела - ну дуже надійні ))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь
3 minutes ago, MACCEN said:

ак само як в Україну ввозять всілякі шмоткі брендові під виглядом гуманітарки щоб не платити податки

суперечка починалась з тендеру на ІТ, тепер - про контрабас шмоток...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Bliksss сказал:

суперечка починалась з тендеру на ІТ, тепер - про контрабас шмоток...

тема переходить у спам, кожен остається при своїх думках. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, MACCEN said:

тема переходить у спам, кожен остається при своїх думках. 

і не спам - а флуд ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поверну тему з флуду.

Хто має досвід користування GlanzTV, прошу поради: який із запропонованих в сервісі плейлистів краще вибрати (файлом чи посиланням, в HLS потоці чи Mpeg-TS, з Ottplayer в назві чи без), через який плеєр краще дивитись ( в наявності телевізор самсунг на тайзені із встановленим ForkPlayer), і який краще вибрати сервер в налаштуваннях профілю для отримання найбільш стабільного і безперебійного перегляду ?

Бо вчора трохи погрався, але були і лаги, і періодична буферизація, і взагалі зупинка відтворення з написом "потік не відтворюється". Хотілось би почути поради що краще обирати з вищеперерахованого ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, SergLutsk сказано:

Поверну тему з флуду.

Хто має досвід користування GlanzTV, прошу поради: який із запропонованих в сервісі плейлистів краще вибрати (файлом чи посиланням, в HLS потоці чи Mpeg-TS, з Ottplayer в назві чи без), через який плеєр краще дивитись ( в наявності телевізор самсунг на тайзені із встановленим ForkPlayer), і який краще вибрати сервер в налаштуваннях профілю для отримання найбільш стабільного і безперебійного перегляду ?

Бо вчора трохи погрався, але були і лаги, і періодична буферизація, і взагалі зупинка відтворення з написом "потік не відтворюється". Хотілось би почути поради що краще обирати з вищеперерахованого ?

 

Все залежить від інету, провайдера та пристрою.

 

- hls, или mpeg-ts. Разницы в качестве картинки нет, для большинства устройств рекомендуется hls, поток в этом случае загружается на максимальной скорости отдельными частями, при выборе mpeg ts поток накапливается в буфере и после выводится картинка, во втором варианте может помочь при переключении дорожек на некоторых устройствах, например tizen os, но каналы могут переклюяаться медленней (с не большой задержкой)

 

Я вибрав hls - першу строку в меню - присутній є архів програм, працює стоп-плей. 

 

Крім цього треба ще вибрати країну, тільки не Україна, а то пропадуть канали, що закриті на супутниках. А також сервер. В мене датагруп, періодично перемикаю між сервером 4 та 5.
Зараз 4. 

ForkPlayer в мне на hls канали 4К не показує, треба перемикати на лист TS. Взагалі закин всі 4 силки в ForkPlayer  і не парься.

 

Щодо самого  ForkPlayer. В меню треба вибрати правильний плеєр, скоріше за все вибраний не підтримує кодування сигналу. В мене - "iframe HTML5"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хто користується аналогом скажем так мігого але зарубіжного?

наприклад США просто хочеться подивитись їхні канали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, MACCEN said:

наприклад США просто хочеться подивитись їхні канали

також колись було цікаво, але, доводилось дивитись через впн - контент ліцензований для перегляду в штатах )) була якась акція, за 1 бакс дивився тиждень, а повна ціна - десь біля 20. Як називалось хз, не запам'ятав, тому що не зайшло.

Ось, щось схоже і без обмежень по країні (ніби то) https://ott-premium.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, foma144 сказано:

вибрати країну, тільки не Україна, а то пропадуть канали, що закриті на супутниках

А от тут здивувався, і про які саме канали йдеться мова ? Українські ? Бо як тільки підключився і вперше вставив плейлист, то в мене жоден канал не запускався. Тоді порився в профілі, а в мене там країна стоїть Афганістан. Ну я його першим ділом і змінив на Україну, і вуаля, канали почали запускатись. Тому вирішив що так і треба свою країну вибирати. А сервера пробував 1 і 2 ставити.

Ок, дякую, буду пробувати далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі українські канали, що закрились на супутниках. Щоб бізнес не доставав, навіть пірати закрили доступ до каналів, але є вихід. В налаштуваннях виставити країну буть-яку, крім неньки. В мене Польша. Пропадають 1+1, ICTV, ахметова футболи (3 шт) та інші. А при виборі іншої країни все працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, foma144 сказано:

Пропадають 1+1, ICTV, ахметова футболи (3 шт)

Змінив країну на Британію, але футболи так і не з"явились (власне крім спорту мене більше нічого там і не цікавить):( 

По ідеї, я ж плейлист не файлом качаю, а вставляю посиланням, тому зміна налаштувань в профілі мала б спрацювати одразу після перезапуску плеєра, так ? Чи я щось не так розумію ? Але українські футболи 1,2,3 в мене так і не з"явились після зміни країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому цікаво, можу дати по тестувати https://ilook.tv (ЕдемТВ), оплачено до 30 листопада. Пишіть, посилання відправлю в особисті повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.10.2020 at 14:11, SergLutsk сказано:

Змінив країну на Британію, але футболи так і не з"явились (власне крім спорту мене більше нічого там і не цікавить):( 

По ідеї, я ж плейлист не файлом качаю, а вставляю посиланням, тому зміна налаштувань в профілі мала б спрацювати одразу після перезапуску плеєра, так ? Чи я щось не так розумію ? Але українські футболи 1,2,3 в мене так і не з"явились після зміни країни.

Яким плеєром дивитесь? В мене на ОТТ також пропали,встановив TV mate,там показують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все на місці, все показує:

-  На телеку forkplayer 

- На ноуті дивлюсь VLC media player

- На смарті Televizo

- На приставці Т2 моделі q-125 скачаним файлом m3u. Перші три вставлена ссилка перша HLS.

 

Сервер 4, країна Польша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, foma144 сказал:

Все на місці, все показує:

-  На телеку forkplayer 

- На ноуті дивлюсь VLC media player

- На смарті Televizo

- На приставці Т2 моделі q-125 скачаним файлом m3u. Перші три вставлена ссилка перша HLS.

 

Сервер 4, країна Польша.

А де плейлісти берете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

А де плейлісти берете?

На сайті глянца http://ottg.tv/ , в особистому кабінеті. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, soccer сказано:

Яким плеєром дивитесь? В мене на ОТТ також пропали,встановив TV mate,там показують

Дивлюсь через Ott play by Alex ( його порадили на 4пда як найкращий під  ІPTV ). В принципі по роботі плеєром задоволений, буферизацій на вихідних фактично не було, перемикає канали значно швидше за OTT Player або ForkPlayer, і архівом в ньому зручно користуватись, багато функцій закладено в різні кнопки пульта.

Але дійсно, вчора додивився, що після зміни країни в форку з'явились українські футболи, а в цьому Ott play так і не з'явились. І перезапускав його, і перезаходив заново, і навіть генерував новий пароль входу - безрезультатно, не з'явились, дивно. В чому затик ще не розібрався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив дешевий плейер на роботу - World Vision i64. Помучився з налаштуваннями, запхав українські плейлісти,  виявляється є один який на халяву роздає,  причому офіційно :)  (Тариф Соціальний, Кнопка Пристрої і внизу сторінки кнопка Додати Плейлист)

 

І от - спостерігаю дикі тормоза (під'єднав кабелем). Причому Ютуб відтворюється без тормозів, потужності проца хватає. Просканував тему, по слову тормоза - збігів не знайдено.

 

А що саме цікаве - "кормив" ці m3u приставці з потужним процем - теж такі самі тормоза. Хто мав таку приставку, як воно? Чи це я один такий "щасливий" :)

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Підніму тему...

Потрібно тещі в селі організувати щось на кшталт ІРТВ малою кров'ю.

В наявності є цифровий ТВ приймач uClan T2 SE Internet та інтернет від провайдера БіТ

Цікавить тільки ТВ-канали без кіно, достатньо і безкоштовних.

Я так розумію, що потрібно десь нарити плейлист з цими каналами. Де?

Що порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, Basil said:

достатньо і безкоштовних

 

38 minutes ago, Basil said:

десь нарити плейлист з цими каналами

або платити хоча б 30 гр в місяць і мати стабільні укр канали, або ж постійно моніторити  і мати требали з переглядом,

тут тема https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=994466

тут пробуйте дивіться плейліст, щось є щось умовно є, короче кажучи після всіх безкоштовних розумієш, що кразе платити 30 грн і мати стабільне, а не кожен раз виясняти, що ж то не працює.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Revolver сказано:

або платити хоча б 30 гр в місяць і мати стабільні укр канали

а про це можна докладніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Basil said:

значить ви не зареєстровані

 

4 hours ago, Basil said:

а про це можна докладніше?

чесно скажу, не уже в темі, раніше був є edem.tv це ніби російські пірати, так пишуть, в мене є підозри, що може і українські просто не хочуть палитись, але оплату вони або в вебмані приймали

 є укр альтернатива, але дорожче 29 грн в тиждень https://lanet.tv/channels

 пакет CORE  єдиний нюанс після зміни айпі може доведеться занового генерити ключ, але ви зможете чей пакет на 3 тв підключити, і ці тв можуть бути в різних провайдерів

також там є промо пакет безкоштовний, там багато каналів але без основних, можете почати з нього 24 канал досить класний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора через Glanz пробував дивитись матчі ліги чемпіонів, і отримав постійні буферизації, практично кожну хвилину-дві. Звичайно задоволення від такого перегляду сумнівне. В результаті покинув той мазохізм. Канали Матч різні пробував.

Поділіться в кого вчора успішніше вдалось подивитись, на якому провайдері ? Або якщо на Glanz - тоді на якому сервері/налаштуваннях ?

Гадаю якраз по таких топ-трансляціях з максимальним навантаженням і варто оцінювати якість IPTV провайдера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...