Перейти до змісту

IPTV ділимось досвідом


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

49 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Вчора через Glanz пробував дивитись матчі ліги чемпіонів, і отримав постійні буферизації, практично кожну хвилину-дві. Звичайно задоволення від такого перегляду сумнівне. В результаті покинув той мазохізм. Канали Матч різні пробував.

Поділіться в кого вчора успішніше вдалось подивитись, на якому провайдері ? Або якщо на Glanz - тоді на якому сервері/налаштуваннях ?

Гадаю якраз по таких топ-трансляціях з максимальним навантаженням і варто оцінювати якість IPTV провайдера.

Мегого канали Воля футбол

дивився в HD

провайдер ВестНет

тут на борді людина підключала мегого недорого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь

Мегого я вже пробував, не зайшло. І мало в ньому футбольного контенту для мене було. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Мегого я вже пробував, не зайшло. І мало в ньому футбольного контенту для мене було. 

на сьогодні воля 12каналів + мегого футболи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Vikvik Mawr said:

тут на борді людина підключала мегого недорого

не те слово, 30 грн. - це взагалі - "шара"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Vikvik Mawr сказано:

на сьогодні воля 12каналів + мегого футболи

Щось я не зовсім зрозумів. Воля це кабельний оператор телебачення (і в них якщо не помиляюсь за футболи додаткова плата, в простих пакетах не включені, і були лише українські футболи 1,2,3), мегого це типу інтернет телебачення, і це 2 різних оператора, у вас що обидва підкдючені чи що ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, SergLutsk said:

Воля це кабельний оператор телебачення

ага, але - цифрові канали роздає через інтернет )) точніше - використовує технологію Docsis

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SergLutsk - "Волю - футбол" можна окремо підключити, як онлайн ТБ, незалежно від провайдера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Bliksss сказано:

@SergLutsk - "Волю - футбол" можна окремо підключити, як онлайн ТБ, незалежно від провайдера.

у мене в пакеті мегого іде 12каналів воля футбол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, 25 листопада, у 4-му турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" зіграє проти менхенгладбаської "Борусії"

Пряма трансляція на телеканалі "Футбол 2" і Megogo

от якраз це і буде Воля футбол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в мене такого не було коли я користувався. І скіко платите ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ну в мене такого не було коли я користувався. І скіко платите ?

небагато

напишіть в приват до arrival22

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, SergLutsk сказано:

Вчора через Glanz пробував дивитись матчі ліги чемпіонів, і отримав постійні буферизації, практично кожну хвилину-дві. Звичайно задоволення від такого перегляду сумнівне. В результаті покинув той мазохізм. Канали Матч різні пробував.

Поділіться в кого вчора успішніше вдалось подивитись, на якому провайдері ? Або якщо на Glanz - тоді на якому сервері/налаштуваннях ?

Гадаю якраз по таких топ-трансляціях з максимальним навантаженням і варто оцінювати якість IPTV провайдера.

В глянца зараз якісь проблеми по серверам, їх 9-ть. Всі в різних країнах. Ввечері буферизація є, але на деяких серверах може не бути, або немає. Вони пишуть про ДоС атаки. Рекомендую вибрати сервер з стабільним каналом, у кожного провайдера працює різний сервер. Змінюй сервер, найдеш найкращий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, foma144 сказано:

Змінюй сервер, найдеш найкращий.

Вчора міняв кілька серверів, ніби на Польщі нарешті буферизація зійшла до мінімуму і можна було дивитись, так Шахтар порадував вслід за Динамо....  Ох і важко дивитись зараз на гру наших команд в єврокубках, видовище ще те...не для слабаків. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Два місяці користувався, один місяць - едем, один місяць - гланц. Ну в принципі як за такий короткий термін і достатньо пасивного користування, то суб'єктивно десь приблизно порівну рівнозначні по якості сервіси. Але обидва рази проводив оплату здається через фрікасу, де був GPay, який успішно знімав оплату з нашої звичайної приватовської інтернет-картки. Але зараз GPay пропав зі способів оплати, а ті що лишились, або приймають лише мінімальну суму платежу 5$, що мені непотрібно, або взагалі незрозуміло куди ведуть і якось підозріло виглядають. Хтось нині випробував якийсь адекватний спосіб оплати зазначених сервісів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є якесь таке майже халявне ТВ, що працює і на смарт ТВ і на андроїд ТВ? Якщо це не дуже таємна інфа, поділіться, плз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, frv сказал:

Youtv, погугліть. 

Дякую! Ще є якісь варіанти?

Щоб тягнуло на LG смарт ТВ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.12.2020 at 19:19, Electronshik сказано:

Чи є якесь таке майже халявне ТВ, що працює і на смарт ТВ і на андроїд ТВ?

Правда Расєйський кантєнт, але як для халявного на андроїд ТВ працює так нічьо.

Wink VOD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.12.2020 at 21:07, Electronshik сказано:

Дякую! Ще є якісь варіанти?

Щоб тягнуло на LG смарт ТВ...

Youtv працює і на смартах і на андроіді

активується безкоштовно промкодами

на сайті 4пда є інфа

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=834422&st=620

ще іптв за 1 доляр в місяць на 2 пристроі більше 2000 каналів

https://ilook.tv/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...