Перейти до змісту

Будьте обачні на заправці БРСМ !


Рекомендовані повідомлення

17 годин тому, Deemon сказано:

 

який маєш річний пробіг?

Дуже малий.

Може десь тисяч до 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

От все не могли дочекатись твоєї "авторитетної" іронії, невідомо на чому побудованої

Він на автосервісі працює, єслі шо.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zheny@ сказано:

Він на автосервісі працює, єслі шо.

ну якщо на його "авторитетну думку" виною капремонтів двигунів є суто БРСМ, то я б до такого автосервісника машину б не повіз. 

 

ПиСи: А може він ще й довести це може? ;) 

як я й написав

5 годин тому, jack74 сказано:

Маєш щось сказати - скажи,

а коли спеціаліст просто голослівно звинувачує, навіть не звинувачує, а стверджує те, чого довести неможливо, то він або свідомо кривить душею і маніпулює своїм "авторитом", або просто він черговий "шпеціаліст", котрий повторює "авторитетні страшилки", шоб піднестись в очах "блондинок" як "великий спєц".

Ще й якби це було дійсно твердження подане в вигляді його роздумів, з прикладами, фактами... А то так, як видав він - зверхній зневажливий сміхуйочок над купою людей, котрі заправляються на БРСМ, абсолютно не є посилом спеціаліста, достойним уваги

Змінено користувачем jack74
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та що ви знаєте про спеців. є специ що якість пального руками визначають. візьмуть в руки бензину і скажуть, цей хороший, а там не заправляйся. :) на брсм заправляюся, якщо що. нюанс був тільки один раз при заправці до повного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zheny@ сказано:

Він на автосервісі працює, єслі шо.

Певно гуму міняє з літньої на зимову, або коли прокол стався, тому має багато часу на вивчення якості палива і ресурсу моторів :)

тема прям дуже інформативна :)

 

коли почнем довжиною кардана мірятись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, jack74 сказано:

ну якщо на його "авторитетну думку" виною капремонтів двигунів є суто БРСМ, то я б до такого автосервісника машину б не повіз. 

я РОЗУМІЮ, що для таких заяв потрібно. Я так скажу, я за останні роки заправлявся на 2-х заправках. Ну, не географічно, а 2 бренди. ОККО і ВОГ.

ВОГ, бо там куди їжджу, ОККО немає, і коли треба долити трохи, то 5-7 л доливаю. Хоча прімарі ОККО. Десь 90% від заправленого.

 

Тому по моєму двигуну можна буде судити у якому він  стані, по результатам заправки.        

6 хвилин тому, Voronin10 сказано:

Певно гуму міняє з літньої на зимову,

Не передьоргуй! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Тому по моєму двигуну можна буде судити у якому він  стані, по результатам заправки.        

ну ладно.....    Вам видніше

 

в мене трошки інший вид транспорту :)

 

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За особистими спостереженнями (динаміка авто та витрата палива) найкращим бензином в Україні для себе визначив Socar, якого на жаль немає в Луцьку. Звичайний 95 хороший, а 95 Nano взагалі супер.

В Луцьку зараз заправляю авто на Shell, 95 V-Power. В порівнянні з БРСМ, UPG та Окко особисто для мене краще пальне. Деякий час заправлявся на БРСМ 95Євро, то досить часто машина не хотіла їхати, тиснеш на педаль газу, а вона "тупить". Після того заправився на Socar у Львові, різниця стала відчутною відразу...

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.01.2020 в 23:45, Black сказал:

... Подобається Amic, Shell. І Аветра теж норм як на мене. В принципі інших і не заливав ще ніколи, крім перелічених і WOG.

Shell не має в Україні власних бензинів та дизелю!

Вони перепродують, максимум - добавляють свої присадки. До початку 2019-го року Shell  купували пальне в WOG ( з 2019-го не знаю точно, можливо так само продовжуть співпрацю з WOG).

Назва АЗС на жаль не гарантує якості нафтопродуктів: то партія не та, то проблеми з імпортом (а продавати щось треба), а то і хитрови...ні начальники конкретних АЗС свої ж недостачі ліквідовують підмішуванням....

 

А на рахунок БРСМ - згадайте коли ця мережа була найбільш популярна? - за часів Яника, на ній продався нафтопродукт який заходив в Україну без розмитнення і всі доходи йшли в "сім'ю"...  А після того згадайте 2015-ий рік - пожежу під Києвом нафтобази БРСМ де НІХТО не знав точну кі-ть палива і не було там навіть протипожежної охорони, і взагалі всі повтікали...

Ну і на засновників мережі подивіться... Зараз частина заправок БРСМ відійшла до Ставицького під брендом МОТТО і вже є справи по фальсифікатах що там продавались https://enkorr.ua/ru/news/Siloviki_rassleduyut_postavki_falsifikata_na_AZS_MOTTO_dokument/239562

То щось сумніваюсь, що якщо ці керівники (в т.ч. і засновник БРСМ що залишився незмінним) працювали все життя так, то зараз почнуть "по-новому".

 

Особливо тішать відгуки водіїв які пишуть що в мене на АЗС заправлялось куча різних машин і на всіх все ок  Ну Ви ж ті машини міняєте і десь діваєте (продаєте чи по роботі змінюєте), Ви ж не знаєте їх подальшу долю і що там в кожної реально з мотором робиться?  На короткій дистанції цього і не взнаєш (хіба що геть реальне лайно заллється)...

  • Подобається 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, natalka) сказано:

Shell не має в Україні власних бензинів та дизелю!

:) а ХТО має власне??? ;) 

6 хвилин тому, natalka) сказано:

на рахунок БРСМ - згадайте коли ця мережа була найбільш популярна? - за часів Яника, на ній продався нафтопродукт який заходив в Україну без розмитнення і всі доходи йшли в "сім'ю"...  А після того згадайте 2015-ий рік - пожежу під Києвом нафтобази БРСМ де НІХТО не знав точну кі-ть палива і не було там навіть протипожежної охорони, і взагалі всі повтікали...

Ну і на засновників мережі подивіться... Зараз частина заправок БРСМ відійшла до Ставицького під брендом МОТТО

ну і яким це боком до якості? Нам не пофіг, хто саме (яке прізвище) там нас грабує???

6 хвилин тому, natalka) сказано:

 і вже є справи по фальсифікатах що там

ну, війни за бізнеси - вони такі... брудні...

7 хвилин тому, natalka) сказано:

То щось сумніваюсь, що якщо ці керівники (в т.ч. і засновник БРСМ що залишився незмінним) працювали все життя так, то зараз почнуть "по-новому".

читай другий абзац - нам яка різниця???? На якість це не впливає. Чи може ти хочеш сказати, що сам Ставицький прийшов, і воду доливає в бензин? Дурню зрозуміло, що простіше і вигідніше мутити з податками, а не з бадяжкою в бочці

 

10 хвилин тому, natalka) сказано:

Особливо тішать відгуки водіїв які пишуть що в мене на АЗС заправлялось куча різних машин і на всіх все ок  Ну Ви ж ті машини міняєте і десь діваєте (продаєте чи по роботі змінюєте),

:) особливо тішать коментарі тих форумчан, котрі не читають відгуки інших форумчан, а щось там собі фантазують :) а можна пруф на "відгуки водіїв які пишуть що в мене на АЗС заправлялось куча різних машин"?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

:) а ХТО має власне??? ;) 

тут не дописала - "не мають власного імпорту". Так краще?

Люди "роблять гроші"  за допомогою схем і "сірого товару".  Робили раніше, будуть робити і зараз. Прочитали статтю уважно за посиланням? Чи просто дофантазували про війни за бізнеси?

 

І пруф (для тих хто не читає відгуки інших форумчан) , спеціально для Вас

Нехай це будуть мої фантазії, я не проти. І ні кого не відмовляю заправлятись на БРСМ, заправляйтесь на здоров'я!

Доказувати нікому нічого не збираюсь!

 

  • Збентежений 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.9 TDI  нормально чмихає на ОККО солярі. І да, фішка (лояльнісь) -3 грн від стели -2 грн дитя наспівало на акції Каваоке, радує. БРСМ  - брат "гаражний моторист" теж банить. От така думка.

  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, natalka) сказано:

Shell не має в Україні власних бензинів та дизелю!

Вони перепродують, максимум - добавляють свої присадки. До початку 2019-го року Shell  купували пальне в WOG ( з 2019-го не знаю точно, можливо так само продовжуть співпрацю з WOG).

Назва АЗС на жаль не гарантує якості нафтопродуктів: то партія не та, то проблеми з імпортом (а продавати щось треба), а то і хитрови...ні начальники конкретних АЗС свої ж недостачі ліквідовують підмішуванням....

 

 

на скільки мені відомо, Shell імпортує паливо литовського виробництва Orlen. А більшість мереж заправок в Україні (WOG, Okko, UPG і т.д.) імпортують білоруські нафтопродукти з Мозира.

Змінено користувачем Тьомич
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Тьомич сказал:

на скільки мені відомо, Shell імпортує паливо литовського виробництва Orlen. А більшість мереж заправок в Україні (WOG, Okko, UPG і т.д.) імпортують білоруські нафтопродукти з Мозира.

Раніше їм возили пальне ВОГовські бензовози. Сумніваюсь, що свою нафтобазу мали, а бензоваза - ні

 Зараз хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій товариш в 2007 році купив vw jetta в салоні. до цього часу заправляє лише на укрнафті - ніяких проблем не має (не реклама, просто факт)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.01.2020 at 23:07, Zheny@ сказано:

 Ну, рускій лукойл завжди був хороший

Якщо справді натуральна заправка, тоді так. Я ще не пробував.

 

Але з рештою, я розповів про свій досвід і вподобання,  а вони не обов'язково повинні збігатися із вподобаннями інших, нє?

 

Все, що білоруське теж з російської нафти і з інших країн може бути теж. І газ ми палимо російський. А щодо палива, це не вподобання, просто дизель їхній галімий, машина погано розганяється на ньому, вібрація, ніби потужності не вистачає на низьких передачах. З іншими такого нема. Три роки тому мав бензинове авто, то можу сказати, що галімий бенз 95 був на ANP. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 09.01.2020 at 21:41, Black сказано:

 

Все, що білоруське теж з російської нафти і з інших країн може бути теж. І газ ми палимо російський. А щодо палива, це не вподобання, просто дизель їхній галімий, машина погано розганяється на ньому, вібрація, ніби потужності не вистачає на низьких передачах. З іншими такого нема. Три роки тому мав бензинове авто, то можу сказати, що галімий бенз 95 був на ANP. 

За дизель ні слова не скажу.

Але на ANP 95 був цілком непоганий. Хоча й гірший за ВОГ чи OKKO.

 

Чув, що окко якраз таки з прибалтики й совала бензу. На відміну від  інших. Вог  і  інші в укранфти брали на перебадяжити.

 

Якщо про Орлее правда, то бенза , принаймні в Польщі, непогана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВОГ и Окко льють з однієї бочки, інформація від водіїв бензовозів (газовозів). Газ взагалі не рекомендую заправляти.

Сокар, як і Шелл немає свого палива, бензин з прибалтики, газом заправлявся то раз був з Казахстану, на іншій заправці не пам"ятаю, але дорогий і по вартості 1 км виходить дороще. 

Щодо Шелл - таксисти зараз заправляються газом, але сам заправщик казав, що був період, коли газ не їхав, сильний запах, тобто якість плаває.

БРСМ газ подобається тим, що чистий, фільтр не забитий.

На ВОГ газ з маслянистою фракцією, забиває фільтра, а потім форсунки.

АНП/УкрНафта - стабільна якість палива, не дорого.

Аветра - хочуть багато грошей, а паливо сумнівної якості, літом 92-й бензин не горів...

UPG стабільна якість, газ якісний.

 

Займаюсь ремонтом, в т.ч. ГБО, тобто бачу фільтра з "середини", іноді спеціально розрізаємо.

Ось докази:

поганий газ, клієнт точно не сказав де заправлявся - https://www.drive2.ru/b/537912700341059988/

а тут по талонам ВОГ більше 4-х років - https://www.drive2.ru/b/489147710381753048/ 

 

По дизелю не скажу, але розхід видно на панелі приборів практично у всіх сучасних авто.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене один знайомий доказує, що на окко нормальний дизель тільки з колонок з номером три. На іншу стане - потім фігово їде. А з третьої колонки як заливає - завжди все прекрасно

Так що може проблема не у заправках а у конкретних колонках? :)

Змінено користувачем vampirich
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, vampirich сказал:

Так що може проблема не у заправках а у конкретних колонках? :)

Думаю, проблема в конкретних головах.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, volks сказал:

Думаю, проблема в конкретних головах.

а ще в тому що "нє наєбьошь не проживьошь брат" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
On 30.01.2020 at 00:42, foma144 сказано:

ВОГ и Окко льють з однієї бочки, інформація від водіїв бензовозів (газовозів). Газ взагалі не рекомендую заправляти.

Сокар, як і Шелл немає свого палива, бензин з прибалтики, газом заправлявся то раз був з Казахстану, на іншій заправці не пам"ятаю, але дорогий і по вартості 1 км виходить дороще. 

Щодо Шелл - таксисти зараз заправляються газом, але сам заправщик казав, що був період, коли газ не їхав, сильний запах, тобто якість плаває.

БРСМ газ подобається тим, що чистий, фільтр не забитий.

На ВОГ газ з маслянистою фракцією, забиває фільтра, а потім форсунки.

АНП/УкрНафта - стабільна якість палива, не дорого.

Аветра - хочуть багато грошей, а паливо сумнівної якості, літом 92-й бензин не горів...

UPG стабільна якість, газ якісний.

Яка зараз ситуація з якістю палива? Де краще  заправлятись? Цікавить насамперед дизель. Авто з дпф-фільтром.

Їзджу ще поки на польському дизелі. Знайомі дальнобійники підганяли. Але щось не рекомендують на ньому їздити.

Хоча я вважав навпаки, що дизель з Польщі кращий за той що в Україні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.08.2022 at 20:56, Basil сказано:

Яка зараз ситуація з якістю палива? Де краще  заправлятись? Цікавить насамперед дизель. Авто з дпф-фільтром.

Їзджу ще поки на польському дизелі. Знайомі дальнобійники підганяли. Але щось не рекомендують на ньому їздити.

Хоча я вважав навпаки, що дизель з Польщі кращий за той що в Україні....

Зараз не скажу, служба. Але заправлявся газом місяць назад за мостом на рівненській, в той момент заїхав газовоз для заправки дизелем (є там ще і дизель), власник спецом поставив. Як пояснили, везуть з Польщі, 5 км від Бреста, перевантажують білоруський газ. Думаю, те саме з іншим паливом. За пів години до цього газовоза був ще один - зливав газ і заправлявся дизелем.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...