Перейти до змісту

Будьте обачні на заправці БРСМ !


Рекомендовані повідомлення

Ситуація повторюється не вперше

На БРСМ ,що біля парку - ніби це вулиця Глушець

 

Приходиш,платиш,табло висвітлює що заправлено-а по факту заправка автомобіля не відбувається!

 

Перший раз звернули увагу,але не надали значення .

Вдруге заїжджали на автомобілі,де стрілка миттєво піднімається - автомобіль таки заправили з 2 разу.

 

Так як це відбулося двічі,то дуже нагадує систему.

 

Будьте уважні!

 

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

а по факту заправка автомобіля не відбувається!

це як так може бути?

 

1 година тому, paksivatova сказано:

Перший раз звернули увагу,але не надали значення .

це як? Не заправились, але махнули рукою і поїхали з порожнім баком? Щось не розумію...

 

Регулярно там заправляюсь. Багато років. Ні разу такого не було. Та і не може такого бути...

1 година тому, paksivatova сказано:

Приходиш,платиш,табло висвітлює що заправлено-

яке табло? Що на колонці? Ну так воно завжди показує дані попередньої заправки (хто до тебе заправлявся). А коли увімкнуть тобі, то табло обнулиться і почнеться заправка... Може просто сильно поспішаєш?

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, БРСМ ще досі хтось вважає заправкою???

Для мене БРСМ та Аветра - не існують.

 

  • Подобається 1
  • Ха-ха 5
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як на рахунок бензину,бо запрвляюсь дизелем. То на тому простому  дешевому  дизелі навіть мій 123-ій не хоче адекватно їхати,це попри те,що 616 дизельок взагалі не вибагливий до пального,а на дорожчому ,той що супер пупер євро плюс досить непогано кочегарить.  Заправляюсь на БРСМ давно,поки ніяких проблем не виникало. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

це як так може бути?

 

це як? Не заправились, але махнули рукою і поїхали з порожнім баком? Щось не розумію...

 

Регулярно там заправляюсь. Багато років. Ні разу такого не було. Та і не може такого бути...

яке табло? Що на колонці? Ну так воно завжди показує дані попередньої заправки (хто до тебе заправлявся). А коли увімкнуть тобі, то табло обнулиться і почнеться заправка... Може просто сильно поспішаєш?

пояснюю,ви приїжджаєте на заправку

оплачуєте гроші,табло висвічує що вас заправили на ту суму,яку ви оплатили

тобто ви бачите ,що заправка відбувається

а по факту автомобіль не отримує палива

 

перший раз звернули увагу,але не придали значення - бо там є моменти з достовірністю відображення залишку пального

в суботу ж заїжджали на автомобілі,де стрілка миттєво відображає заправку

від'іхали від колонки ,побачили що не заправили-звернулися до працівників і попередили керівника чи  старшгогоменеджера,не знаю як там він називається - що це не схоже на збіг

і в наступний раз буде викликано поліцію

 

після цього автомобіль заправили

і підтвердили,що заправка не відбулася

 

 

 

 

 

Змінено користувачем paksivatova
  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

А що, БРСМ ще досі хтось вважає заправкою???

Для мене БРСМ та Аветра - не існують.

 

 

БРСМ має хорошу локацію

ось і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, paksivatova сказано:

оплачуєте гроші,табло висвічує що вас заправили на ту суму,яку ви оплатили

сума могла й співпасти з попереднім "заправляючимся"

 

Конкретніше, як було? Ви платили на касі і бачили власними очима, що на табло колонки скидались показники на 000.000.000, а потім бігли літри заправки???

Чи, певно, приходили до машини після оплати, бачили на табло вже "свою суму", вирішували, що то ваша заправка вже відбулась і швиденько собі їхали?

 

Просто не може колонка вибити прокачані літри без реальної прокачки рідини. Технічно не можливо. Колонка - це не "віддалений монітор", який показує те, що хтось там щось на клавіатурі набрав.

Змінено користувачем jack74
  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, jack74 сказал:

сума могла й співпасти з попереднім "заправляючимся"

 

Конкретніше, як було? Ви платили на касі і бачили власними очима, що на табло колонки скидались показники на 000.000.000???

Чи приходили до машини після оплати, бачили на табло вже "свою суму", вирішували, що заправка вже відбулась і їхали?

 

Просто не може колонка вибити прокачані літри без реальної прокачки рідини. Технічно не можливо. Колонка - це не "віддалений монітор", який показує те, що хтось там щось на клавіатурі набрав.

На касі оплату робив Олексій

самі 0 я не бачила,але бачила як вже йшла прокрутка

 

дивіться,мене як покупця мало цікавить алгоритм роботи колонки

але така ситуація вже вдруге за останній час

я так,можу бути не уважна

але це не стосується Олексія - це не про нього )

 

тим більше,це не тема срач - бо дану ситуацію було вирішено безпосередньо на АЗС

інформація для роздумів

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, paksivatova сказано:

але така ситуація вже вдруге за останній час

Я б вже після першого разу туди не поїхав би.

А взагалі, я не шукаю компромісів. Купую (да дорожче), за те якісне паливо ЖОДНОГО разу ніякої фігні не було.

Не буду рекламувати улюблену фішку ;)

 

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, paksivatova сказано:

тим більше,це не тема срач - ...

інформація для роздумів

так я ж і не "ср..сь.", я намагаюсь зрозуміти (чи пояснити)

 

2 годин тому, Zheny@ сказано:

А взагалі, я не шукаю компромісів. Купую (да дорожче), за те якісне паливо ЖОДНОГО разу ніякої фігні не було.

в тебе ;) Тобто, це сугубо твоє враження... Але ж це не може бути загальним показником, так же? ;) Бо це ж не значить, що взагалі більше ні в кого на тій же твоїй "фішці" теж НІКОЛИ не було ніяких проблем ;) 

 

Про отакі "дорожчі, але 100% хороші і надійні заправки" я вже десь тут колись писав свій приклад, - мій брат працював на власному Форду Транзит, ганяв в Одесу як мінімум раз в тиждень протягом років трьох, не менше (це для розуміння пробігу, а відповідно, кількості заправок) і заправлявся він СУГУБО на ВОГ і ніде більше! Бо машину цю купував для себе (з Англії, під замовлення, через знайомих гонщиків, тому стан був відповідний), і беріг її як для себе... І сталось так, що прийшлося мені вскрити ТНВД... так от він всередині ВЕСЬ БУВ ІРЖАВИМ!!! А це означало, що в солярці була наявна вода! Небагато, але була! От тобі й ВОГ. (до України насос всередині був точно чистенький, і я це знаю, бо бачив, бо з-за деяких "майстрів-діагностів" помилково довелось туди заглядати після першої ж заміни ременя ГРМ тут по пригону)

Так що кожен сам собі вирішує "хорошість" АЗС чисто суб'єктивно, спираючись або на свої "ні разу не було", або на самонавіюванні після чиїхось "вражень і переконань". А реально ніяких незалежних даних по якості пального на різних АЗС фіг знайдеш.

 

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zheny@ сказано:

Для мене БРСМ та Аветра - не існують.

 

а який у тебе транспорт вимагає суперпіжонське паливо?

Змінено користувачем Deemon
  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Deemon сказано:

 

а який у тебе транспорт вимагає суперпіжонське паливо?

там де зара Женя калимить БРСМ та Аветра - не існують

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Deemon сказано:

 

а який у тебе транспорт вимагає суперпіжонське паливо?

Я десь уже писав, що моє відро з гайками, після заправки на Аветрі - відмовилося їхати взагалі. Тиснеш газ, а авто не реагує. Ніяк.

Про БРСМ чув дуже багато негативних відгуків від друзів і знайомих.  Ще на початках, ніби нічого, але потім зговнилися. Тому і я намагаюся її об'їжджати.

ВОГ ще нічого, а найбільше подобається ОККО.

Да, моя Ладушка балувана.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

9 hours ago, paksivatova said:

Приходиш,платиш,табло висвітлює що заправлено-а по факту заправка автомобіля не відбувається!

Типу так?

 

УВАГА! (особливо стосується вразливих та Євгєнія ;)

Матюки! Глушіть звук.

Spoiler

 

 

Змінено користувачем Ko3bMa
  • Ха-ха 2
  • Збентежений 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На відео пістолет з колонки може заправляти авто навпроти, не показано, що шланг саме з тієї колонки. 

По темі- заправлявся на брсм (на двох різних АЗС) 2 рази 95-м: бажання заїжджати пропало (через низьку якість), так само і з аветрою (але через недолив).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю, що ви робите на тих заправках, я заправляюсь 2-3 рази на тиждень вже дуже довгий проміжок часу, в 90% це БРСМ, автомобілі різні, переважно Євро 5 і жодного разу не було проблем з якістю чи недоливом.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.12.2019 at 11:51, Zheny@ сказано:

Я б вже після першого разу туди не поїхав би.

А взагалі, я не шукаю компромісів. Купую (да дорожче), за те якісне паливо ЖОДНОГО разу ніякої фігні не було.

Не буду рекламувати улюблену фішку ;)

 

та да там є фішка,  особливо коли заправляєшся на добрих пару літрів тоді ще пару літрів на наступний раз бонусом,

не те щоб я за лівих чи правих, я всього лиш катаю чотирьох тактну газонокосилку і юзаю двотактний інтрумент :) , але вже років зодва беру тільки дорожче, я махав дихати отим димом ніби в мене дизель в руках  і офігівати куди знов мої 20л так швидко розійшлись....

це лише моя думка ...

 

P.S. мені з каністрою простіше контролити кількість :)

 

доречі я було діло брав 5л на вогу, даю 500, дає здачу перерахував недодає 100, дивиться,  кажу а де 100, відповіть так ви ж не рахували,  відповідаю, перерахуй сам, переконайся, взяв скривився, відкрив кассу тоді перерахував щоб не зпалитись, тоді віддав бабло.... Намахалово всюди, будьте уважні...

 

 

 

Змінено користувачем Voronin10
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.12.2019 at 15:31, Zheny@ сказано:

Я десь уже писав, що моє відро з гайками, після заправки на Аветрі - відмовилося їхати взагалі. Тиснеш газ, а авто не реагує. Ніяк.

Про БРСМ чув дуже багато негативних відгуків від друзів і знайомих.  Ще на початках, ніби нічого, але потім зговнилися. Тому і я намагаюся її об'їжджати.

ВОГ ще нічого, а найбільше подобається ОККО.

Да, моя Ладушка балувана.

 

Дизель Окко мабуть найгірший. Принаймі моє авто на ньому не їде. Навіть на дорожчому. Колись було норм, але вже рік не заливаю його. Подобається Amic, Shell. І Аветра теж норм як на мене. В принципі інших і не заливав ще ніколи, крім перелічених і WOG.

Змінено користувачем Black
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Black сказано:

 Подобається Amic

 Ну, рускій лукойл завжди був хороший

23 годин тому, Black сказано:

Shell.

Якщо справді натуральна заправка, тоді так. Я ще не пробував.

 

Але з рештою, я розповів про свій досвід і вподобання,  а вони не обов'язково повинні збігатися із вподобаннями інших, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Але з рештою, я розповів про свій досвід і вподобання

 

який маєш річний пробіг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На БРСМ на глушець раз зауважив що пістолєтчік виймав пістолєт з бака не доливши по лічильнику десь літру: типу я заплатив за 10л, а він на 9 літрах сам зупинив і вже збирався вішати пістолет на колонку, але я зупинив його і він таки долив. Було десь влітку. 
Сам же в основному заправляюсь на брсм на карпенка-конякіна 95 євро+.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляйтесь і далі всі на БРСМ ! Там найкращий бензин , який прискорює капітальний ремон Вашого двигуна !

  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, popskiller сказано:

Заправляйтесь і далі всі на БРСМ ! Там найкращий бензин , який прискорює капітальний ремон Вашого двигуна !

ой, ДЯКУЄМО за дозвіііл, о ВеликоІронізуючий Вбивця поп! :0078:

 

От все не могли дочекатись твоєї "авторитетної" іронії, невідомо на чому побудованої :)  І тепер нам так соромно стало, шо аже відразу відчули себе прямо несвідомо-неграмотними, в порівнянні з тобою, всезнаючим :0024:

Маєш щось сказати - скажи, нафіга нам оті ображено-дитячі вкидання какульок

Змінено користувачем jack74
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...