Перейти до змісту

CityCard - система безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Луцька


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

11 минут назад, Профессиона́л сказал:

Сфоткано в Луцьку в маршрутці

На що дивитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, rrid сказал:

ти би потрудився навести конкретні цитати з постанови, на яку посилаєшся...

а поки тобі для загального розвитку: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/78819514

 або скорочений варіант: https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v6434805-18#n2

не юрист .. сперечатись не буду .. але .. як зрозумів особисто я:

питання в суді було відносно "монетизації пільги" (тобто, наскільки я зрозумів, малось на увазі про видачу певної сумми в місяць .. що як на мене набагато краще, ніж наявність просто пільги) а також обмеження пільги (30 поїздок хотіли зробити, що не зовсім правильно, але .. це більше стосується "сумми компенсації") ... а в нас мова йде скоріш про "підтвердження права на пільгу", що з впровадження "е-квитка" фактично має бути "пільгова картка " (а не просто посвідчення яке показав і все, бо немає зафіксованого факту .. коли була готівка, то перевізник міг називати "цифру з голови", а зараз є факт - використана пільгова картка.. ) для обліку і подальшого відшкодування перевізнику ...

 

як отримати "пільгову картку" тому хто не проживає в Луцьку, це дійсно справа самого пільговика .. і звертатись він повинен до свої органів влади по місцю проживанні .. і вони повинні думати як "купити" таку картку, або компенсувати покупку пільговикові ..  це не питання до перевізника або служби яка надає послугу "фіксації перевезень" .... 

 

тому, при контролі перевізником, якщо в пільговика немає підтвердженого квитка він повинен заплатити штраф, що як на мене - цілком правильно і законно ...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Профессиона́л сказано:

Сфоткано в Луцьку в маршрутці

Спойлер

IMG_20200115_133618.jpg

 

і? На що саме ти хочеш звернути увагу? На вільну інтерпретацію старого (тобто, вже неіснуючого, недіючого) тексту постанови 176? Я ж виклав цитату, точний текст тієї постанови, ЧИННОЇ на даний момент... При чому ще з 2017-го року

А те, що в тебе на фото, це "забор", на якому щось написано

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rrid сказал:

ти би потрудився навести конкретні цитати з постанови, на яку посилаєшся...

Не зобов'язаний. Я, принаймні, на відміну від Професіонала, не цитую листівок з маршрутки, читай - з забору, а даю лінк, де любий бажаючий за допомогою ctrl+f знайде все необхідне або ж прочитає документ повністю.

Цитата

а поки тобі для загального розвитку: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/78819514

 або скорочений варіант: https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v6434805-18#n2

Да є таке. Не знаю чому, але Постанова на сайті ВР на сьогодні має статус чинної. Очевидно, що рішення суду оскаржили. Знайшов відносно свіжу ухвалу верховного суду (20,11,2019). Верховний суд залишив в силі постанову суду про визнання незаконними постанов кабміну, без можливості оскарження. Отже Постанова №197 мала бути не чинною.

Цитата

що ж тут "адекватного"? за посиланням - жодного посилання на жодний нормативний документ.

А навіщо там посилання на нормативні документи? Подай запит, якщо тобі це важливо.

Цитата

а для "думаючих" і "впевнених"

які "знають", що внесли зміни, але "не помічають", що суд визнав незаконною цілу 197-му постанову,

"Ціла 197 постанова" всього-навсього затверджувала порядок надання пільг у готівці. Якщо її визнають незаконною чи не приймуть іншу, то для пільговиків залишиться лише один спосіб отримати пільговий е-квиток - через свою місцеву раду. Все інше, наведене мною, чинне і законне.

Цитата

є норма прямої дії -

крапка.

В пільговиків не відібрали права на безкоштовний проїзд і не зменшили обсяг пільги, тому дана норма прямої дії не порушена.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, jack74 сказал:

і? На що саме ти хочеш звернути увагу? На вільну інтерпретацію старого (тобто, вже неіснуючого, недіючого) тексту постанови 176? Я ж виклав цитату, точний текст тієї постанови, ЧИННОЇ на даний момент... При чому ще з 2017-го року

А те, що в тебе на фото, це "забор", на якому щось написано

це питання більше до юристів, але .. наскільки я розумію, "Постанову Кабінету Міністрів" може скасувати тільки Конституційний Суд а не  окружний суд м.Києва ....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, dj_design сказано:

не зовсім так .. штраф за відсутність квитка в 20-ти кратному розміру його вартості ...  а вартість його 6 грн. ... просто за пільговика його повинна сплатити "влада", тому пільговикові він 0грн....  якщо влада не сплатила - претензії до влади, але штраф ви оплатити змушені, бо квитка ж в вас немає .. а от "відшкодовувати" будете в суді уже від влади, що в нашій системі - маразм ....

зовсім НЕ так.

ще раз процитую:

1 година тому, dj_design сказано:

таким пільговикам повинні видавати електронні квитки на безкоштовній основі.

тут вже відповідальність того, хто е-квиток не видав. безкоштовно. а в УБД - є відповідне посвідчення. це раз.

два. штраф - у двадцятикратному розмірі від вартості проїзду. вартість проїзду для УБД чітко встановлена законом - безкоштовно.

підзаконні акти, або акти "нижчого" рівня можуть встановлювати якісь вимоги, але ці вимоги - незаконні, якщо вони суперечать Закону. крім того, коли в Законі, який дав пільги, щось дописують, що ці пільги обмежує - то я вище писав вже про:

58 хвилин тому, rrid сказано:

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

Розділ II
ПРАВА, СВОБОДИ ТА ОБОВ'ЯЗКИ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА

Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.

Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.

При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штраф накладається у 20кратному розмірі від вартості квитка. Просто е-квитки для пільговиків безкоштовні. Але якщо пільговик їде без е-квитка, то штраф отримає кратно вартості квитка. Якщо це маршрутка, то 120 грн.

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rrid сказал:

зовсім НЕ так.

ще раз процитую:

тут вже відповідальність того, хто е-квиток не видав. безкоштовно. а в УБД - є відповідне посвідчення. це раз.

два. штраф - у двадцятикратному розмірі від вартості проїзду. вартість проїзду для УБД чітко встановлена законом - безкоштовно.

підзаконні акти, або акти "нижчого" рівня можуть встановлювати якісь вимоги, але ці вимоги - незаконні, якщо вони суперечать Закону. крім того, коли в Законі, який дав пільги, щось дописують, що ці пільги обмежує - то я вище писав вже про:

 

не сумуйте різні речі .. ще раз - шраф за безквитковий проїд , є штраф за проїзд .. там немає підпунктів, зносок або роз'яснень чи виключень .. штраф це просто штраф від суми .. сума, в даному випадку 6 грн. .... не додвайтте сюди слово пільговик і те що в нього 0 грн ... це вказано в окремих законах і пунктах ... і там же вказано де він повинен взяти ту пільгу, яка вона і на основі чого дається ... одна дія - є квиток, нема штрафу .. нема квитка - є штраф .... а де і як ти взяв той квиток, це вже інша дія ....

 

і досить цитувати права і свободи .. самі читайте уважно - " Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. " ... тобто завжди є виключення ....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що деякі дописувачі працюють в міськраді, лобіюючи дії в.о. 

Особисто я не проти і навіть підтримую впровадження електронного квитка. Однак при впровадженні дуже багато незрозумілого і дій через попу. 

Я більше підтримую монетизацію пільг або впровадження електронного посвідчення на вседержавному рівні. Причому це давно анонсується, особливо після провалів впровадження е-квитків в Києві і інших містах. 

Однак, якщо мені вподальшому відмовлять в проїзді по посвідченню, або накладуть штраф - це 100% буде оскаржуватися в судовому порядку з задіюванням юристів від громадських організацій.

А їхати випрошувати/вимагати компенсацій чи укладання договорів місцеву владу я не збираюся. Питання не в піднятті дупи, як нікель виразився, а в небажанні лишній раз представникам влади щось доказувати. 

Ну і зі всією повагою, але Ніхто з тих, хто там не був,  не має права осуджувати атовців. Підіть, повоюйте, а тоді поговорим. 

Багато хлопців і так не може нормально адаптуватись до мирного повсякдення... Не провокуйте зайвими дурними словами до дурних вчинків!!!

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, dj_design сказано:
1 година тому, jack74 сказано:

і? На що саме ти хочеш звернути увагу? На вільну інтерпретацію старого (тобто, вже неіснуючого, недіючого) тексту постанови 176? Я ж виклав цитату, точний текст тієї постанови, ЧИННОЇ на даний момент... При чому ще з 2017-го року

А те, що в тебе на фото, це "забор", на якому щось написано

це питання більше до юристів, але .. наскільки я розумію, "Постанову Кабінету Міністрів" може скасувати тільки Конституційний Суд а не  окружний суд м.Києва ....

ти щось педалі плутаєш... те, що писав я - це про 176-ту постанову, а "про суди" - це 196 і 197-ма постанови

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, nickel сказано:

Не зобов'язаний. Я, принаймні, на відміну від Професіонала, не цитую листівок з маршрутки, читай - з забору, а даю лінк, де любий бажаючий за допомогою ctrl+f знайде все необхідне або ж прочитає документ повністю.

Та куда ж нам... ми ж не такі розумні як нікель. Знаємо лише дві пташки - жабу і миш! Всю інформацію з парканів черпаєм і деколи з паперу, яким попу підтираєм. Та й взагалі в ато пішли, бо хвиль в мізках менше, ніж в нікеля. 

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, rrid сказано:

два. штраф - у двадцятикратному розмірі від вартості проїзду. вартість проїзду для УБД чітко встановлена законом - безкоштовно.

ти сам правильно пишеш, але трактуєш неправильно :) Проїзд для УБД - безкоштовний, але для надавача послуг - вартість квитка 6 грн. Просто йому вона має відшкодовуватись за УБД державою.

Тому вартість квитка, від якої рахується штраф, 6грн, а не 0грн.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Профессиона́л сказал:

Таке враження, що деякі дописувачі працюють в міськраді, лобіюючи дії в.о. 

Ніколи не працював на державній службі, не маю там родичів, навіть знайомих немає. Те саме з СітіКард і будь-яким перевізником. 

Цитата

А їхати випрошувати/вимагати компенсацій чи укладання договорів місцеву владу я не збираюся. Питання не в піднятті дупи, як нікель виразився, а в небажанні лишній раз представникам влади щось доказувати. 

Від зміни формулювання суть не міняється. Мені положено е-квиток, але отримувати його принципово не піду. Я платив за свій квиток, але навіть за гроші мені його додому не принесли. Я також мусив відірвати дупу від дивану.

Цитата

Ну і зі всією повагою, але Ніхто з тих, хто там не був,  не має права осуджувати атовців. Підіть, повоюйте, а тоді поговорим. 

Багато хлопців і так не може нормально адаптуватись до мирного повсякдення... Не провокуйте зайвими дурними словами до дурних вчинків!!!

Атовців ніхто і не чіпає. Я свідомо пишу пільговик, бо право на безкоштовний проїзд мають не лише атовці, тому було б не правильно їх виділяти.

 

8 минут назад, Профессиона́л сказал:

Та куда ж нам... ми ж не такі розумні як нікель. Знаємо лише дві пташки - жабу і миш! Всю інформацію з парканів черпаєм і деколи з паперу, яким попу підтираєм. Та й взагалі в ато пішли, бо хвиль в мізках менше, ніж в нікеля. 

Ти просив не провокувати атовців, то і поводь себе не як гандон і буде все добре.

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Громадо, питання.

А звідки додаток стягує гривню в місяць? З віртуальної картки?

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

для пільговиків залишиться лише один спосіб отримати пільговий е-квиток - через свою місцеву раду

дай пруф

бо поки написане тобою (як і за наведеним тобою посиланням https://www.lutskrada.gov.ua/publications/iak-otrymaty-pilhovyi-elektronnyi-kvytok-iakshcho-vy-zareiestrovani-ne-u-lutsku) - це тільки ваша писанина на паркані, яка прямо суперечить Закону, який пільги надав. більше того - це ще й перевищення повноважень. де тут написано про "свою місцеву раду"?

Цитувати

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту

Розділ III
ПІЛЬГИ ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ ТА ГАРАНТІЇ ЇХ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Стаття 12. Пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них

Учасникам бойових дій (статті 5, 6) надаються такі пільги:

7) безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання за наявності посвідчення встановленого зразка, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - також електронного квитка, який видається на безоплатній основі;

квиток видається або перевізником, або уповноваженою особою - будь то автостанція, чи оператор автоматизованої системи. про інтимні стосунки перевізника з уповноваженими особами, чи з державою, чи з місцевими органами, пільговика нічого не повинно цікавити - Закон дав йому і безоплатний проїзд, і безоплатний електронний квиток.

а те, що деяким борщівникам і нікелю хочеться, щоб в кожного пільговика був набір е-карток, пропорційний кількості перевізників/представників - то це виключно їхні хворобливі фантазії, які суперечать не тільки здоровому глузду, але й законодавству.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

В пільговиків не відібрали права на безкоштовний проїзд і не зменшили обсяг пільги, тому дана норма прямої дії не порушена. 

ти про що? якщо про ст.12 Закону 3551-12 - то це правда, і, відповідно, оштрафувати не мають права.

але ж, зважаючи на процитоване тобою посилання - то твоє твердження є брехнею, адже ЛМР таки відібрала право  на безкоштовний проїзд в громадському транспорті міста для пільговиків всієї України, яким не поталанило отримати Луцьку прописку на момент впровадження АСООП. тому й вимога ЛМР звертатись в ОТГ - незконна. це право ЛМР - вимагати компенсацію від третіх осіб, то нехай і реалізовує своє право самостійно, а не нав'язуванням незаконних обов'язів.

Закон дає право пільговику користуватись пільгою з моменту набуття чинності Законом, а не з моменту укладення договорів - в законі про територіальний принцип, чи про договора взагалі нічого не сказано.

тому дозволю собі процитувати нікеля:

2 годин тому, nickel сказано:

поводь себе не як гандон і буде все добре.

якщо ти не бачиш очевидного порушення прав іншої людини - це зовсім не означає, що порушення там таки немає.  зі всіма витікаючими...

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, rrid сказал:

квиток видається або перевізником, або уповноваженою особою - будь то автостанція, чи оператор автоматизованої системи. про інтимні стосунки перевізника з уповноваженими особами, чи з державою, чи з місцевими органами, пільговика нічого не повинно цікавити - Закон дав йому і безоплатний проїзд, і безоплатний електронний квиток.

Дай пруф, про те хто повинен видавати е-квиток.

19 минут назад, rrid сказал:

а те, що деяким борщівникам і нікелю хочеться, щоб в кожного пільговика був набір е-карток, пропорційний кількості перевізників/представників - то це виключно їхні хворобливі фантазії, які суперечать не тільки здоровому глузду, але й законодавству.

Дай пруф, що нікелю хочеться, щоб в кожного пільговика був набір карток.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для того, щоб на пасажира-пільговика діяла страховка на випадок нещасного випадку, пасажир-пільговик повинен мати доказ, що він перебував в тому автотранспорті на законних підставах, тобто він має мати квиток. Крапка.

 

Я бачу найпростішим рішення - щоб у водія були такі пільгові "електронні квитки", котрі він би видавав по пред'явленню пільгового посвідчення, та й все. 

Але саме краще - це як я писав - це щоб оті посвідчення видавали відразу у вигляді пластикової картки з вмонтованим чіпом "пільговика", і щоб законодавчо було закріплено, що всі місцеві "автоматизовані системи оплати" мусили б цей "квиток-посвідчення" "знати" і приймати.

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, rrid сказал:

право ЛМР - вимагати компенсацію від третіх осіб, то нехай і реалізовує своє право самостійно, а не нав'язуванням незаконних обов'язів.

Пруф

19 минут назад, rrid сказал:

якщо ти не бачиш очевидного порушення прав іншої людини - це зовсім не означає, що порушення там таки немає.  зі всіма витікаючими...

1 Якби воно було очевидним, ми би зараз не сперечалися.

2 Хоча варіант, що я в чомусь не правий допускаю.

3 Мова була не про те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, nickel сказано:

Дай пруф, про те хто повинен видавати е-квиток.

чукча не читатєль, чукча - пИсатель? пруф я вже давав в цій темі - "

Забезпечення електронними квитками осіб, яким законом надано право пільгового проїзду, здійснюється на безоплатній основі, відповідно до порядку взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та органів соціального захисту населення через департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”.

6.3. Пасажири можуть звертатись до Оператора з питань:

- виготовлення електронних квитків усіх видів та їх програмування;

- персоніфікації електронних квитків, персоніфікації пільг, видання персоніфікованих електронних квитів"

https://www.lutskrada.gov.ua/documents/pro-zatverdzhennia-pravyl-korystuvannia-miskym-pasazhyrskym-transportom-troleibusom-avtobusom-u-m-lutsku-465

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, jack74 сказано:

для того, щоб на пасажира-пільговика діяла страховка на випадок нещасного випадку, пасажир-пільговик повинен мати доказ, що він перебував в тому автотранспорті на законних підставах, тобто він має мати квиток.

Крапка.

Ця "Крапка" точно так само стосується й тебе, якщо ти не пільговик - в тебе (в твоїх правонаступників) на руках не буде жодної бамажки, яка гарантовано підтвердить, що ти оплатив проїзд і був застрахований.

Згідно з правилами, затвердженими ЛМР:

Цитувати

3.10. Наслідком успішної реєстрації в АСООП є:

- друк квитка;

- відповідний звуковий та світловий сигнал валідатора та повідомлення на дисплеї водія.

3.10.1. Квиток дійсний лише при наявності відповідного електронного квитка, з якого проведено реєстрацію чи оплату такого проїзду.

3.10.2. Квиток, що отриманий внаслідок готівкової оплати проїзду працівнику Перевізника в транспортному засобі або в автоматі самообслуговування, дійсний протягом визначеного терміну його використання.

3.10.3. Пасажир зобов’язаний зберігати проїзний документ до завершення поїздки.

https://www.lutskrada.gov.ua/documents/pro-zatverdzhennia-pravyl-korystuvannia-miskym-pasazhyrskym-transportom-troleibusom-avtobusom-u-m-lutsku-465

тільки хто ж ті правила читає?

таке враження, що 90% борди, на чолі з @Ukrainec , переживають щоб оштрафували вже хоч когось в маршрутках, а деякі й далі пішли - хочуть, щоб штрафували й тих, кому Законом передбачено безоплатний проїзд, починаючи з учасників АТО.

 

дійсно, совок головного мозку не викоренити :(і володіння технологіями, і рівень освіти тут ні до чого...

 

50 хвилин тому, jack74 сказано:

пасажир-пільговик повинен мати доказ, що він перебував в тому автотранспорті на законних підставах

тут з тобою згідний. і його доказ законності - це Закон, який пільгу надав, і посвідчення встановленого зразка. Крапка ;) як для автомобіліста, наведу таку аналогію. інвалідам не потрібно купувати поліси ОЦВ. вони не возять з собою поліс ОЦВ нульової вартості, чи якийсь інший поліс "безкоштовний" ОЦВ. вони возять з собою пенсійне посвідчення, де вказана група інвалідності - і цього досить, щоб інваліда не штрафували ні ДАІ, ні нова ПП.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, rrid сказано:

це Закон, який пільгу надав, і посвідчення встановленого зразка.

наче ти не розумієш, що цього недостатньо, так як повинен бути доказ того, "що він перебував в тому автотранспорті " - саме В ТОМУ, а не взагалі в просторі України.

 

а те, що ти вище написав - ну так електронний квиток і є КВИТОК, він і є доказ. Не обов'язково, думаю, мати "бамажку"... А для страхової у випадку чого (не дай Бог, звісно) можна буде отримати офіційну роздруківку з бази...

Хоча хз, я не юрист і цих нюансів не досліджував

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, rrid сказал:

чукча не читатєль, чукча - пИсатель? пруф я вже давав в цій темі - "

Забезпечення електронними квитками осіб, яким законом надано право пільгового проїзду, здійснюється на безоплатній основі, відповідно до порядку взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та органів соціального захисту населення через департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”.

6.3. Пасажири можуть звертатись до Оператора з питань:

- виготовлення електронних квитків усіх видів та їх програмування;

- персоніфікації електронних квитків, персоніфікації пільг, видання персоніфікованих електронних квитів"

https://www.lutskrada.gov.ua/documents/pro-zatverdzhennia-pravyl-korystuvannia-miskym-pasazhyrskym-transportom-troleibusom-avtobusom-u-m-lutsku-465

 

Ну так все правильно написано "відповідно до порядку взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування". Хай Професіонал звернеться до свого органу місцевого самоврядування по безкоштовний е-квиток. Заключення договорів між органами і все інше його не повиннно цікавити апріорі. Покроково це виглядає так: відриваєш дупу від дивана і йдеш в місцеву раду... профіт. Шонетак?

Чекаю на решту пруфів.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

профіт. Шонетак? 

навчись читати нарешті... ще раз цитую:

Цитувати

Забезпечення електронними квитками осіб, яким законом надано право пільгового проїзду, здійснюється на безоплатній основі, відповідно до порядку взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та органів соціального захисту населення через департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”.

тобто, згідно з правилами, які встановила ЛМР, забезпечення пільговиків електронними квитками, здійснюється через ЦНАП у місті Луцьку. де ти тут прочитав про те, що іногородній повинен йти в свою міську/сільську/селищну раду?

мова йде про взаємодію "органів місцевого самоврядування та органів соціального захисту населення", а не про

8 хвилин тому, nickel сказано:

Хай Професіонал звернеться до свого органу місцевого самоврядування

 

може, варто таки спочатку навчитись читати, а тоді вже будеш розказувати, кому

9 хвилин тому, nickel сказано:

відриваєш дупу від дивана і йдеш в

, і не погрожувати викликом поліції? запитання риторичне... пруфів від тебе не чекаю, не тривожся за це, навіть при їх наявності в когось ти все-одно їх по-своєму, якось по-особливому трактуєш

  • Дякую! 1
  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...