Перейти до змісту

У Луцьку замінували Там-Там та ще десяток об'єктів


Basil

Рекомендовані повідомлення

 

8 годин тому, Skorpio76 сказано:

Це триватиме доти, поки наші не відпрацюють у відповідь. Треба у рашці, поближче до мацквабада знайти схоже за чисельністю місто, з допомогою гугла вивчити його інфраструктуру і днів 3-4 "погратися". Як рукою зніме.

За такий пост в рф справу заведуть, ну а наші видадуть злочинця 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

Чи підтвердився хоч один випадок замінування? Якщо хтось мінує і повідомляє про це, то він має на меті щось вимагати. Чи були випадки вимагання чогось? Якщо зловмисник має на меті здійснити теракт, то він не попереджає про це... максимум це бере на себе відповідальність по факту. Якщо відповіді на всі питання негативні, то всі ці випадки чиїсь злі жарти і знущання. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

Чи підтвердився хоч один випадок замінування? Якщо хтось мінує і повідомляє про це, то він має на меті щось вимагати. Чи були випадки вимагання чогось? Якщо зловмисник має на меті здійснити теракт, то він не попереджає про це... максимум це бере на себе відповідальність по факту. Якщо відповіді на всі питання негативні, то всі ці випадки чиїсь злі жарти і знущання. 

Жарти, кажеш? Щось жарт затягнувся. Думаю, мета цих "рухів", не жарт, чи знущання. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, bublik007 сказано:

Жарти, кажеш? Щось жарт затягнувся. Думаю, мета цих "рухів", не жарт, чи знущання. 

є якісь конкретні думки з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось мені це нагадує.

Відволікли увагу якимось маневром, а в іншому кінці щось сталося.

Поки євробляхи на митниці палили, в морі крейсер віджали

якось так.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Zheny@ сказано:

щось мені це нагадує.

Відволікли увагу якимось маневром, а в іншому кінці щось сталося.

Поки євробляхи на митниці палили, в морі крейсер віджали

якось так.

я сподівався почути якусь цікавішу думку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Bliksss  наприклад?

Що новий президент і його команда перевіряє дієздатність персоналу поліції та СБУ ?

Російські спецслужби перевіряють на скільки оперативно відреагує наша поліція на подібні випадки?

 

Яка цікавіша?

 

Ідіот який розібрався у налаштуванні ВПН-а та анонімайзера зайо*ує поліцію своїми "жартами" ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, bublik007 сказал:

Жарти, кажеш? Щось жарт затягнувся. Думаю, мета цих "рухів", не жарт, чи знущання. 

 

А що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Що новий президент і його команда перевіряє дієздатність персоналу поліції та СБУ ?

Маразм

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Російські спецслужби перевіряють на скільки оперативно відреагує наша поліція на подібні випадки?

Старечий маразм

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ідіот який розібрався у налаштуванні ВПН-а та анонімайзера зайо*ує поліцію своїми "жартами" ?

ось, більш реальний, але, дуже прогнозований висновок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товариш з ІФ пише що вони вже цю хвилю пережили, подібну хвилю пережив і Львів, от думаю і до нас добрались...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Ідіот який розібрався у налаштуванні ВПН-а та анонімайзера зайо*ує поліцію своїми "жартами" ?

У кожного ВПН чи анонімайзера є власник, з яким можна зв'язатися, надати факти злочинної діяльності і відповідно отримати всі потрібні данні щоб знайти людину. Якби хотіли то вже давно знайшли людину, яка бавиться з цим. А так це все схоже на перевірку всіх служб. Або наша кіберполіція як в 95 кварталі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, SpiritMen сказано:

У кожного ВПН чи анонімайзера є власник, з яким можна зв'язатися, надати факти злочинної діяльності і відповідно отримати всі потрібні данні щоб знайти людину.

Для цього потрібна підстава. Відкрита справа кримінальна. А відкривати немає на кого!

Ось:

А ще різні Browsec-и і т.п.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ось:

А ще різні Browsec-и і т.п.

В нашій країні і без анонімайзера можна напаскудити. Поки сімки продають без паспорта і мобільних телефонів як грязі, про якусь відповідальність в мережі годі і говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

 

А що?

Не знаю, друже.... Але вже не один місяць "луплять" по цій темі, і на банальне знущання мало змахує.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Bliksss сказано:

є якісь конкретні думки з цього приводу?

Для більш конкретних думок, треба, як мінімум, працювати в СБУ))) Але ж і дурний жарт чи знущання на протязі такого часу,  виглядає досить тупо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, bublik007 сказал:

Але ж і дурний жарт чи знущання на протязі такого часу,  виглядає досить тупо.

Варто згадати як роблять діти в школі і не тільки. Вони можуть прикалуватись і знущатись з когось із однолітків безкінечно довго, допоки жертва реагує на підколки. 

Але як тільки обєкт насмішок перестає реагувати то як, правило, школота швидко втрачає інтерес то цього обєкта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Litovets сказано:

Варто згадати як роблять діти в школі і не тільки. Вони можуть прикалуватись і знущатись з когось із однолітків безкінечно довго, допоки жертва реагує на підколки. 

Але як тільки обєкт насмішок перестає реагувати то як, правило, школота швидко втрачає інтерес то цього обєкта.

Неділю-другу, в одному місті, мо й школота... Але, не перший місяць, в різних містах України.... Трохи сумнівно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так замість СБУ тепер 95 квартал,а Аваков зайнятий  політикою всеціло.

Не помітив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Nokian сказал:

Ну так замість СБУ тепер 95 квартал,а Аваков зайнятий  політикою всеціло.

Не помітив?

Не помітив, бо верховна зрада на чолі з бпп не відправила у відставку недоофіцера грицака, а він плять працювати не хоче. 

Я помітив інше - є...ало парашика і гросі знову на бігборді, так що не переживай, ще буде тобі чим зайнятись, роюоти ж не початий край!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть скоро почуємо що ці всі мінування то така " блискуче спланована операція СБУ" по розкриттю кремлівських диверсантів, як було вже з вбивством і воскресінням одного російського журналюшки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, risenseven сказано:

Не помітив, бо верховна зрада на чолі з бпп не відправила у відставку недоофіцера грицака, а він плять працювати не хоче. 

Я помітив інше - є...ало парашика і гросі знову на бігборді, так що не переживай, ще буде тобі чим зайнятись, роюоти ж не початий край!

Може ти й досі не знаєш,але на чолі ВР не БПП.

І ніколи не був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукати злодія :) так що ти знього візьмеш... він же наврядчи виявиться бізнесменом...
Така мєлочь не для наших захисників :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...