Перейти до змісту

У Луцьку замінували Там-Там та ще десяток об'єктів


Basil

Рекомендовані повідомлення

On 03.06.2019 at 23:12, tys4a сказано:

"Мінують" і в інших містах.

Харків, Київ, Житомир...

Думаю, список продовжуватиметься...

Так. А перед тим був Львів. І в Білорусі теж. І всюди, практично, "ноги ростуть" з серверів сусідньої держави, мля!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

У поліції пояснили, чому не можуть припинити замінування у Луцьку

Цитувати

У Головному управлінні Національної поліції у Волинській області пояснили, чому є з встановленням особи, яка щодня заміновує більше десяти об’єктів у Луцьку.
Про це стало відомо у вівторок, 4 червня, на брифінгу поліції Волині з приводу ситуації, пов’язаної із серією неправдивих повідомлень про замінування різноманітних об’єктів на території обласного центру. 

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника ГУНП у Волинській області Сергій Козак розповів, що Волинська область не єдина в Україні, що зіштовхнулася з такою проблемою. Такі події, за його словами, відбувалися в усіх областях.
У п’ятницю, 31 травня, на електронну адресу УДСНС надійшло повідомлення про замінування десяти об’єктів. У суботу, 1 червня, – інформація про замінування офісу Зеленського та КП «Луцький зоопарк» та ще чотирьох об’єктів.
«У нашій області було 14 таких повідомлень, в яких йшлося про замінування 80 об’єктів. У неділю, 2 червня, – 15. Вершина була вчора – замінували 49 об’єктів. Так, вони повторювалися, і ці об’єкти були досить складні, бо це й Волинська обласна клінічна лікарня, і інфекційна, і Луцька районна лікарня, пологовий будинок. Ці об’єкти домінували в декількох повідомленнях», – розповів Сергій Козак. 

Він додає, що складність ситуації полягає в тому, що основна кількість електронних листів надходить з поштових адрес сервісу «Meta.ua».
«З використанням айпі-адрес, що належать до діапазону айпі-адрес інтернет-провайдера юридична адреса якого знаходиться в місті Гунценхаузен (Німеччина), і певна кількість серверів провайдера знаходиться на території Російської Федерації», – пояснив правоохоронець.
Так, за його словами, складність полягає в тому, що Україною підписані міждержавні угоди у вирішені цих проблем з цивілізованими країнами. 
«З деякими країнами ці угоди працюють. Проблематика в тому, що з РФ це питання ми вирішити не можемо нині. Одним з методів боротьби з цим тероризмом є блокування цих серверів. Але на цих серверах є недобропорядні користувачі, які надсилають нам повідомлення, а основна маса – це добропорядні. Якщо блокувати портал – люди не зможуть відправляти листи. Так само ці хакери, будуть виходити на інші сервери, провайдери», – сказав він. 

"з РФ це питання ми вирішити не можемо нині. Одним з методів боротьби з цим тероризмом є блокування цих серверів. Але на цих серверах є недобропорядні користувачі, які надсилають нам повідомлення, а основна маса – це добропорядні. Якщо блокувати портал – люди не зможуть відправляти листи" - :) желєзна відмазка! :) ми не можемо заблокувати сервери, бо там є і нормальні користувачі! :) Ну то якщо ви типу готові навіть цілі сервери були б заблокувати, щоб не читати таких повідомлень, то просто не читайте їх! В спам кидайте листи, і все! 

шонєбудь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама поліція наша ЗАРАЗ і зацікавлена в цих ,,замінуваннях,,.

Відволікають увагу від вбивства  поліцейськими 5 річного хлопчика та мітингів за відставку Авакова.

В такій пропаганді вони спєци.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 не зовсім так

припустімо тупо ігнорують ті листи, а появляється якийсь реальний придурок, який щось підложить, напише лист, а яйого не побачать у спамі. Ймовірність майже нульова... але вона є

розглянемо другий варіант - блокують законодавчо ту мету як мейл сру і яндекс.

тоді якщо терорист реальний він заморочиться з тим, щоб його лист отримали

Але якщо це школоло, яке почало себе вважати мегакрутим хакером, задовбуючи купу людей, воно скрористається укр нетом чи чимось подібним, де при реєстрації потрібно вказувати телефон

А тоді вже є хоч якісь шанси знайти.. Хоча якщо школоло скористається gmail то я щось навіть не знаю чи google надає реєстраційні дані користувача у подібних випадках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, vampirich сказано:

припустімо тупо ігнорують ті листи, а появляється якийсь реальний придурок, який щось підложить, напише лист, а яйого не побачать у спамі. Ймовірність майже нульова... але вона є

про недопустимість ігнорування ("в спам") я й писав на минулій сторінці (пишеш мій текст своїми словами? ;))

 

10 хвилин тому, vampirich сказано:

розглянемо другий варіант - блокують законодавчо ту мету як мейл сру і яндекс. Тоді якщо терорист реальний він заморочиться з тим, щоб його лист отримали

Звісно. З цим не сперечаюсь

 

11 хвилин тому, vampirich сказано:

Але якщо це школоло, ... скрористається укр нетом чи чимось подібним, де при реєстрації потрібно вказувати телефон... А тоді вже є хоч якісь шанси знайти..

Ага :) А досі чомусь не скористувалось :)  Якщо заблокують Мету (до речі, там для реєстрації потрібно вказати додатковий і-мейл, тобто теж не все так просто), то знайдуть якісь мериканські-мексиканські і т.д.

 

Тут справа абсолютно не в блокуваннях. Тут потрібно вирішувати на найвищому рівні політику сприймання таких анонімних повідомлень і реагування на них (тут навіть не знаю, який вихід можна придумати... де кому ставити в "ігнорувати-не можна-реагувати"...)

На мою думку, потрібно цю проблему піднімати на міжнародному рівні, і в діалозі з "великими" ІТ-світу, і дійти розуміння того, що все ж таки потрібна авторизація на сервісах, щоб виключити анонімність. І блокувати отакі "вільні" хости, котрі дозволяють нонейм-авторизацію.

А спільноті провести потужну медіа-кампанію, де пояснити, що "добропорядні користувачі" повинні мати аккаунти на "добропорядних" сервісах, і тоді не будуть мати проблем з блокуванням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vampirich сказано:

Але якщо це школоло, яке почало себе вважати мегакрутим хакером, задовбуючи купу людей, воно скористається укр нетом чи чимось подібним, де при реєстрації потрібно вказувати телефон

А тоді вже є хоч якісь шанси знайти.. Хоча якщо школоло скористається gmail то я щось навіть не знаю чи google надає реєстраційні дані користувача у подібних випадках

Тепер деякі школоло розумніші за деяких "продвинутих" дядьків.

Елементарно: Браузер Opera -  має вмонтований VPN. Це дає змогу скрити свого провайдера і ІР. Точно так само різні наліпки типу HideMyIP,  чи для трошки розумніших, викладають в нет списки Proxy серверів.

Поєднавши ці елементи, можна гарно заникатися, зареєструвати пошту, десь на яндексі чи мейл ру чи ще десь на якомусь yahoo, та будь де.  І все - кінці в воду.

НІХТО не знайде  НІКОГО.  Хто не дурний, то для реєстрації за допомогою телефона - використає звонілку, за 50 грн і  карточку, яку одразу викине. Разом з телефоном. Щоб по ІМЕІ не вичислили.

Жартівника або ламера, знайшли б одразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Хто не дурний, то для реєстрації за допомогою телефона - використає звонілку, за 50 грн і  карточку, яку одразу викине.

та є навіть онлайн-сервіси з тимчасовими номерами для отримування СМСок для використання в різних авторизаціях (загугліть "номер на 5 минут")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, jack74 сказано:

та є навіть онлайн-сервіси з тимчасовими номерами для отримування СМСок для використання в різних авторизаціях (загугліть "номер на 5 минут")

пишеш sms receive і можна отримати підтвердження майже в любій країні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, jack74 сказал:

У поліції пояснили, чому не можуть припинити замінування у Луцьку

"з РФ це питання ми вирішити не можемо нині. Одним з методів боротьби з цим тероризмом є блокування цих серверів. Але на цих серверах є недобропорядні користувачі, які надсилають нам повідомлення, а основна маса – це добропорядні. Якщо блокувати портал – люди не зможуть відправляти листи" - :) желєзна відмазка! :) ми не можемо заблокувати сервери, бо там є і нормальні користувачі! :) Ну то якщо ви типу готові навіть цілі сервери були б заблокувати, щоб не читати таких повідомлень, то просто не читайте їх! В спам кидайте листи, і все! 

шонєбудь

В органах державної влади, взагалі-то ЗАБОРОНЕНА будь-яка переписка з російськими поштовиками з робочих офіційних адрес. Є постанова РНБО. Навіть електронне звернення з яндекса чи "мило.ру" просто НЕ приймається... В мене, наприклад, не один рік уже заблокований прийом листів з доменної зони .ru і відправка туди...

Чого б так не зробити ДСНС і поліції??? Які ще "добропорядні користувачі" на ворожому ресурсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так пошта типу [email protected] і, відповідно, доменна зона .ua (а вот сервери за межами України)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Які ще "добропорядні користувачі" на ворожому ресурсі?

Прикалуєшся?

В мене там поштовик років з 15 чи більше.  І таких як я - сотні тисяч. Я що, ворог, бо я там пошту організував собі 15 років тому? Вони диск давали 100гб. А акція була, то 1 Тб. Спробуй на ukr.net з їхніми 4гб... оце боль!

Потім зробив на mail.ua, і то його моцкалі викупили.

Не хочуть люди юзати Gmail. Не рідний він їм і не зручний. Ладно я, трошечки продвинутий в ІТ. То я собі налаштував thunderbird і маю щастя!

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво,а є в Луцьку людина,котра передає ,,мінеру,, результати його діяльності.

Через різні впн.

Походу є.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Nokian сказано:

От цікаво,а є в Луцьку людина,котра передає ,,мінеру,, результати його діяльності.

Через різні впн.

Походу є.

 

 

може просто моніторить місцеві новини,не факт що урод з Луцька,але всяке може бути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, ChB сказал:

так пошта типу [email protected] і, відповідно, доменна зона .ua (а вот сервери за межами України)

Все, що під санкціями, в мене прикрите. Наглухо. В тому числі і те, що ніби то .ua. Навіть по веб-інтерфейсу не зайдеш і через поштовик не приймеш і не відправиш. За всякі "плагінчики" до браузера - тиждень-два без інтернету, на мій розсуд (схема проста - в мережі інет роздається через проксі, і коли ставлять той "ВПН плагін" - інтернет пропадає, він через проксі не вміє, ну а далі самі жаліються - "аяяй, інета нема"). Ну як, "без інтернету", є, АЛЕ доступ виключно до КМУ, АП, ВР, Ліги, і взагалі всіх сайтів .gov.ua + міські/районні/обласні ради (в них буває і не gov.ua), ДУЖЕ нецікавим інтернет стає...

17 часов назад, Zheny@ сказал:

Прикалуєшся?

В мене там поштовик років з 15 чи більше.  І таких як я - сотні тисяч. Я що, ворог, бо я там пошту організував собі 15 років тому? Вони диск давали 100гб. А акція була, то 1 Тб. Спробуй на ukr.net з їхніми 4гб... оце боль!

Потім зробив на mail.ua, і то його моцкалі викупили.

Не хочуть люди юзати Gmail. Не рідний він їм і не зручний. Ладно я, трошечки продвинутий в ІТ. То я собі налаштував thunderbird і маю щастя!

Не прикалуюся. Не ворог. Є постанова РНБО? Є! Хочеш написати щось в органи влади (звернення електронне якесь) - заведи Gmail (пару хвилин), ще щось, з корпоративної пошти напиши... На звернення, що прийшло з такої адреси (яке видно виключно на сайті в адмінці, пошта то не йде), навіть відповіді з відмовою слати не треба, та і технічно немолжливо - сервер не дасть... І ніякий закон про доступ до публічної інформації - НЕ діє - адреса - заборонена.

Пошта в мене - виключно Gmail (вдома - теж Thunderbird) + корпоративна робоча (безлімітна взагалі і доступна навіть зі смартфона). Що в mail.ru чи Яндексі краще за Gmail - я ХЗ... На mail.ru теж мав пошту колись, користуватися для чогось серйозного нею і не планував - так, вхід в пару онлайн-іграшок і т.д. В ВК і "Однокласниках" - і не мав акаунту ніколи, Фейсбука вистачає.

 

То що заважає поліції, ЦНАПу, ДСНС ВИКОНАТИ, а не ПОРУШУВАТИ постанову РНБО, і поблокувати те все у себе - невідомо. І біготні отої не було б...

 

Я вже промовчу, скільки з тих серверів "підсанкційних" іде різної вірусні і спаму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AgentSmith13  ти десь між рядки дивився, коли читав мій пост.

Коли є маленька фірмочка, де замість адміна племінник головбухші, який  "вміє віндовс ставити" (з диска "Звєрь"), то він ставить їй Опера-ВПН і вона юзає собі спокійно свою пошту на Мейл.ру, бо вона до неї звикла (бо хтось 15 років тому їй її там завів) і ГуглПошта не була на стільки популярна.

І тій тьотці якось пох, їй зручно і все. А той племінник, не вміє завести пошту на Gmail-і, бо знань і вмінь не вистачає, або йому теж пох. і він не сном не духом про постанови КМУ чи РНБО, бо заліпає в КС цілими днями чи в танчики, чи неважно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

@AgentSmith13  ти десь між рядки дивився, коли читав мій пост.

Коли є маленька фірмочка, де замість адміна племінник головбухші, який  "вміє віндовс ставити" (з диска "Звєрь"), то він ставить їй Опера-ВПН і вона юзає собі спокійно свою пошту на Мейл.ру, бо вона до неї звикла (бо хтось 15 років тому їй її там завів) і ГуглПошта не була на стільки популярна.

І тій тьотці якось пох, їй зручно і все. А той племінник, не вміє завести пошту на Gmail-і, бо знань і вмінь не вистачає, або йому теж пох. і він не сном не духом про постанови КМУ чи РНБО, бо заліпає в КС цілими днями чи в танчики, чи неважно.

Так та постанова і не стосується "маленької фірмочки" - заборонено використовувати ті сервери для листування, в тому числі і приймати з них та відправляти на них пошту (про що ще й СБУ, здається, окремий лист надсилала всім), державним структурам (де і так згідно законодавства поштовик може бути тільки в зоні .gov.ua). Всі ті служби, які бомбили листами про псевдомінування - і близько не фірмочка з трьома працівниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AgentSmith13  рано чи пізно, кожна з тих фірмочок напише таки листа в будь-який держ орган!

Податкова.... (хоч не хоча а таки доведеться), пенсійний, центр зайнятості.

І тоді хтось буде чухати дупу, а шотакоє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

@AgentSmith13  рано чи пізно, кожна з тих фірмочок напише таки листа в будь-який держ орган!

Податкова.... (хоч не хоча а таки доведеться), пенсійний, центр зайнятості.

І тоді хтось буде чухати дупу, а шотакоє?

Саме так. 5-й рік війна йде, вірусні атаки звідти постійні, а дехто досі в обхід навіть блокувань провайдером тягнеться до тих ресурсів. Для відправки звітів і укр.нета з його обмеженнями в 4 Гб - за голову вистачає. А з програми типу Медок - і так нічого відправлятися через прописану там скриньку на mail.ru (яндекс і т.д.) - не повинно - до тих прог ВПН не прикрутиш.

Напише, звіт, чи просто лист, не пройде, оштрафують, і доведеться вмикати моцк, шукати "тижпрограміста", який зробить норм скриньку. В мене по знайомим навіть на приватних фірмах ще з 2014 року ні в кого не лишилося ніяких .ру скриньок, ні на сайтах, ні на візитках, ніде, і більшість самі зробили Gmail, а враховіуючи, що у 99% є смартфон на Андроїді... Жорстко? Штрафанули? Так. Але дієво.

В нас деякі сільради колись мали на різних "милах" і яндексах пошту, перестали йти листи на ОДА і РДА - швиденько зробили окремий сервак в облраді, і все працює.

Я вже промовчу про факт, який, не пам'ятаю вже у якій області (не в нас), мав місце десь в 2015 році - чи то РДА, чи то районна рада відправила кудись (чи то в ОДА, чи в облраду їхню) СПИСОК УЧАСНИКІВ АТО ледь не з адресами і телефонами з мила.ру, бо в них така електронка була...  Могли відразу на фсб.ру слати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.06.2019 at 09:57, Nokian сказано:

Сама поліція наша ЗАРАЗ і зацікавлена в цих ,,замінуваннях,,.

Відволікають увагу від вбивства  поліцейськими 5 річного хлопчика та мітингів за відставку Авакова.

В такій пропаганді вони спєци.

То ж мінування, почались ще до вбивства хлопчика... Трохи сумнівна зацікавленість, "раком" всі служби стоять)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замінування знову продовжуються. ТЦ Слон перекритий плюс в мережі пишуть про аптеки, супермаркети та кілька житлових будинків. Знову цілу ніч будуть лунати сирени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка проїжджала повз ВОПАК на Ковельській, казала, "рух" там якийсь, поліція, пожежні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Замінування знову продовжуються. ТЦ Слон перекритий плюс в мережі пишуть про аптеки, супермаркети та кілька житлових будинків. Знову цілу ніч будуть лунати сирени.

Це триватиме доти, поки наші не відпрацюють у відповідь. Треба у рашці, поближче до мацквабада знайти схоже за чисельністю місто, з допомогою гугла вивчити його інфраструктуру і днів 3-4 "погратися". Як рукою зніме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bublik007 сказано:

Жінка проїжджала повз ВОПАК на Ковельській, казала, "рух" там якийсь, поліція, пожежні...

я якраз за морозивом заскочив... А виходити - охоронець вже двері тримає, нікого не впускає, і з посмішкою "замінували нас"... А по Ковельській дві поліцейські пронеслись далі

 

 

1 година тому, Skorpio76 сказано:

Це триватиме доти, поки наші не відпрацюють у відповідь. Треба у рашці, поближче до мацквабада знайти схоже за чисельністю місто, з допомогою гугла вивчити його інфраструктуру і днів 3-4 "погратися". Як рукою зніме.

А з чого ти взяв, що це "рука Кремля"??? А може це з Лугандонії, напр.?! А може Поляки... А може взагалі якийсь бувший мєнт ображений люстрацією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

Замінування знову продовжуються. ТЦ Слон перекритий плюс в мережі пишуть про аптеки, супермаркети та кілька житлових будинків. Знову цілу ніч будуть лунати сирени.

ходив туди-сюди по Виниченка (ну так склалося) то поліцейська машинка літала в обидві сторони з сиренкою ...

якщо процитувати Абдулова з кіна  - "как дєті малиє"

 

p.s. хочу акуратно звернути увагу на разводіл з "мєст_нє_столь_отдальонних" краще ними б зайнялися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Skorpio76 сказано:

Це триватиме доти, поки наші не відпрацюють у відповідь. Треба у рашці, поближче до мацквабада знайти схоже за чисельністю місто, з допомогою гугла вивчити його інфраструктуру і днів 3-4 "погратися". Як рукою зніме.

тю, думаєш москалі такі ідіоти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...