Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

"Формулу Штайнмаєра" підписали без нас”, - українці коментують у соцмережах заяву Зеленського

https://espreso.tv/news/2019/10/01/quotformulu_shtaynmayera_pidpysaly_bez_nas_ukrayinci_komentuyut_u_socmerezhakh_zayavu_zelenskogo

"Те,що відбулось у Мінську це спроба демонтажу Української держави ! Усі державники повинні об‘єднатись,щоб не допустити сценарію капітуляції ! І ми не допустимо!" - написав у Facebook ексспікер ВР Андрій Парубій.

 

Ольга Лень
2 години тому

Бойовиків та російських найманців в ОРДЛО, дійсно, не буде. Все так, як сказав Зеленський. Під час і після виборів бойовики і російські найманці будуть називатися «народною міліцією». Зеленський повністю погодився на план Кремля. На умовах Кремля. І все задля того, щоб бути частиною РФ.

 

Зеленський чудово грає дурака - просто феноменально вжився в роль. Прямо живе нею.

Жартує про Мендель, тролить журналіста про полонених, а ще у нього діти і йому треба бігти.

Декілька разів маніпулятивно пригадав про полонених. Вибори будуть, особливий статус Донбасу буде. Все за стандартами ОБСЄ. В свою чергу сподіваємось, що кордон буде наш, але все залежить від звіту ОБСЄ і взагалі все повинно бути по закону.

І про гумор. Pressure? Feel pressing... oh... from the very beginning...

14 хвилин ми спостерігали несподівано жваву молоду людину (накидався чимось?), розповідь якої супроводжували викрики Мендель.

Далі президент погіб до своїх дітей, бо він вам нічого не винен. Яке обрали, таке і отримали.

 

 

Змінено користувачем justice777
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такими гідрантами як Моніка зеленських і Яник, а точніше населенням, яке за них голосувало і ними захоплювалося (захоплюється) перспективи у країни м'яко кажучи не самі найкращі.. Занадто великий % населення, яке голосує по приколу, а потім щиро дивується чому в країні  жити так важко..... Найстрашніше те - що у цьому % багато молоді.....

  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перші наслідки дій дилетантів в економіці:

 

BRITISH AMERICAN TOBACCO ЗМІНЮЄ КИЇВ НА БУХАРЕСТ ЧЕРЕЗ НЕПРОГНОЗОВАНУ ФІСКАЛЬНУ ТА РЕГУЛЯТОРНУ ПОЛІТИКУ УРЯДУ 

https://www.5.ua/ukrayina/british-american-tobacco-zminiuie-kyiv-na-bukharest-cherez-neprohnozovanu-fiskalnu-ta-rehuliatornu-polityku-uriadu-199764.html

 

Заява "Розетки"

Уже на следующей неделе Президент может подписать законопроекты 1053-1 и 1073, которые были приняты Верховной Радой якобы с целью вывести бизнес из тени и создать здоровую конкуренцию, а на самом деле - для борьбы с бизнесом. Я уверен, что законы в таком виде убьют десятки тысяч предпринимателей.

Мы в Rozetka категорически не поддерживаем этот закон.

 Но скоро проверки будут у всех, к кому захотят придти. Поэтому я призываю бизнес не молчать. Чтобы потом не было мучительно больно за бесцельно просранные годы.

 

 

Причини відставки Данилюка:

"Ухід із поста секретаря РНБО – моя ініціатива. Це було свідоме рішення, засноване на тому, що відбувається і як зараз формується політика. Мені просто не цікаві підкилимні ігри, якими займаються деякі персонажі".

У багатьох, хто прийшов, не вистачає професіоналізму. Це системна проблема, яка несе ризик.

Я сподіваюся, що буде зроблено висновки – і президент проведе коригування. Попри те, що його тягнуть в інший бік. Інакше будуть проблеми. 

Ймовірне скасування націоналізації Приватбанку стало причиною моєї відставки, - Данилюк

"Це одна з проблем. Сподіваюсь, що моє рішення буде сприяти тому, що ми уникнемо неправильних рішень в процесі Приватбанку. Думаю, що це було почуто як всередині України, так і зовні", - пояснює Данилюк.
Данилюк уточнив, що він має на увазі скасування націоналізації.
"Це дуже небезпечне рішення, яке посилає сигнал, що олігархи тримають владу, вони впливають на державні інституції. Це також буде червоне світло для нашої взаємодії з МВФ", - вважає Олександр Данилюк.

 

 

Далі буде?!!

Змінено користувачем justice777
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, Віталій СК said:

скільки разів в Європку по святому безвізу їздив?

 

За часів нашого ясновельможного гетьмана? Та майже щодня. Бо ж...

8 hours ago, zaHARE said:

При пороху таких цін не було.

 

А зараз вже не наїздишся, спробуй поїзди, коли...

8 hours ago, zaHARE said:

картопля по 12 ,яблука по 12-15, помідори ващє космос

 

Ех, пройшли золоті часи...

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Skorpio76 said:

З такими гідрантами як Моніка зеленських і Яник, а точніше населенням, яке за них голосувало і ними захоплювалося (захоплюється) перспективи у країни м'яко кажучи не самі найкращі.. Занадто великий % населення, яке голосує по приколу, а потім щиро дивується чому в країні  жити так важко..... Найстрашніше те - що у цьому % багато молоді.....

 

Вітаю тебе, порохобратиме! Пиши ще! Не припиняй боротьбу незважаючи ні на що!

Тільки так ми зможемо врозумити цих зєлєбобів))

  • Ха-ха 3
  • Збентежений 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Вітаю тебе, порохобратиме! Пиши ще! Не припиняй боротьбу незважаючи ні на що!

Тільки так ми зможемо врозумити цих зєлєбобів))

Внесу розкол у наші ряди. Я не порохо.... Хоча..... Одним словом, якщо чоловік не поважає пальонку, це не означає, що він захоплюється віскі чи коньяком. Просто цю вонючу пальонку чоловік не сприймає категорично. До усього іншого ставиться більш чи менш позитивно.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.10.2019 в 15:13, WebTraveller сказал:

Ага. То ж Зеленський ходить по базару цінники на картоплю ставить.

І то нічого шо біля мене всі сусіди в Боратині, шо мають городи, жаліються шо такого неврожаю картоплі вже дуже давно не було.

То всьо ЗЕ. 

Самому не смішно таку фігню постити?

 Ну,вам же несмішно було постити,шо шоколадний барига піднімає на все ціни.Он один цибулевий армагедон чого вартий був. І ви хіхікали,коли вам писали про неврожай. Я ж тепер зрадо"об,мені можна любу херню постити. 
Нотр Дам-землетрус в Туречиині-трясучка в Меркель-гамно в Одесі- імпічмент Трампа-неврожай картоплі в Боратині.
ну,ти поняв.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, zaHARE сказал:

 Ну,вам же несмішно було постити,шо шоколадний барига піднімає на все ціни.Он один цибулевий армагедон чого вартий був. І ви хіхікали,коли вам писали про неврожай. Я ж тепер зрадо"об,мені можна любу херню постити. 
Нотр Дам-землетрус в Туречиині-трясучка в Меркель-гамно в Одесі- імпічмент Трампа-неврожай картоплі в Боратині.
ну,ти поняв.

Ану дай цитати де таке писали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За четыре месяца президентства Владимира Зеленского, Игорь Коломойский почти полностью оправился от потерь за пять лет президентства Петра Порошенко.
Украинские судьи стали благосклонно относится к его бизнес-интересам, в жизни его вчерашних оппонентов наступила черная полоса. Самый яркий, но далеко не единственный пример, - Валерия Гонтарева, которая с больничной койки в Лондоне наблюдает за тем, как сгорает ее загородный дом и машина родственницы, - полной тезки.
У самого Коломойского открылся пророческий дар - почти все его прогнозы в очень разных сферах, которыми он щедро делится в многочисленных интервью, сбываются почти со стопроцентной вероятностью.
LIGA.net провела ревизию: чего за чуть больше, чем 100 дней, достиг олигарх после возвращения из вынужденной двухлетней эмиграции?

 

https://project.liga.net/projects/era_kolomoyskyi/

  • Ха-ха 1
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, justice777 сказал:

За четыре месяца президентства Владимира Зеленского, Игорь Коломойский почти полностью оправился от потерь за пять лет президентства Петра Порошенко.
Украинские судьи стали благосклонно относится к его бизнес-интересам, в жизни его вчерашних оппонентов наступила черная полоса. Самый яркий, но далеко не единственный пример, - Валерия Гонтарева, которая с больничной койки в Лондоне наблюдает за тем, как сгорает ее загородный дом и машина родственницы, - полной тезки.
У самого Коломойского открылся пророческий дар - почти все его прогнозы в очень разных сферах, которыми он щедро делится в многочисленных интервью, сбываются почти со стопроцентной вероятностью.
LIGA.net провела ревизию: чего за чуть больше, чем 100 дней, достиг олигарх после возвращения из вынужденной двухлетней эмиграции?

 

https://project.liga.net/projects/era_kolomoyskyi/

 

І що? Один барига, коли був при владі, забрав в іншого його діло, тепер інший забирає все назад. А Гонтарєва просто душка, ага.

  • Ха-ха 2
  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди,ви посліпли?

Чи так 1+1  з кварталом мізки промили?

 

5 років ми всі піднімали з колін приват з його дірою в 5 мільярдів доларів, це ми витягли його на своїх плечах,ми оздоровили,

А тепер Бєня готовеньке забирає собі 

Хай верне ДЕРЖАВІ  150 міліардів,котрі Нацбанк рефінансував. Приват, а тоді забирає .

Бо це все наші гроші.

І подумайте,як би ми жили ці п'ять років,якби ми не заткнули дірку в цьому ,,його ,,ділі .

Чи це чмо кучеряве недоїдало і недосипало в своїх швейцаріях та ізраїлях  ці п'ять років,як ми ,щоб повіддавати кредити,взяті по 5 грн за долар?

Може ще скинемось йому за моральну шкоду.

Щедрі душі.

 

 

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, Nokian сказал:

Чи це чмо кучеряве недоїдало і недосипало

 

Ще раз повторюсь - поважніше трохи до свого патрона.

 

IMG_20191004_104933.thumb.jpg.2e8f1b06351e79d64ffa03d3d0ff058e.jpg

Змінено користувачем Юріч
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Люди,ви посліпли?

Чи так 1+1  з кварталом мізки промили?

 

5 років ми всі піднімали з колін приват з його дірою в 5 мільярдів доларів, це ми витягли його на своїх плечах,ми оздоровили,

А тепер Бєня готовеньке забирає собі 

Хай верне ДЕРЖАВІ  150 міліардів,котрі Нацбанк рефінансував. Приват, а тоді забирає .

Бо це все наші гроші.

І подумайте,як би ми жили ці п'ять років,якби ми не заткнули дірку в цьому ,,його ,,ділі .

Чи це чмо кучеряве недоїдало і недосипало в своїх швейцаріях та ізраїлях  ці п'ять років,як ми ,щоб повіддавати кредити,взяті по 5 грн за долар?

Може ще скинемось йому за моральну шкоду.

Щедрі душі.

 

 

Перепрошую,а для чого нам НБУ ?

Хіба це не його пряма функція не допускати таких ситуацій і контролювати банківські установи,задавати правила і контролювати їх виконання?

Де були голова НБУ та інші працівники,коли Бєня все те витворяв?

Були заодно?

Змінено користувачем paksivatova
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

5 років ми всі піднімали з колін приват з його дірою в 5 мільярдів доларів, це ми витягли його на своїх плечах,ми оздоровили,

А відмовитись від послуг привата, релігія не дозволяла?)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, paksivatova сказано:

Де були голова НБУ та інші працівники,коли Бєня все те витворяв?

Були заодно?

Ні, вони були білі і пухнасті)))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, у Зефілів пелена вже починає спадати з очей?!

 

Олександр Данилюк: "Каталізатором виступила ситуація навколо ПриватБанку

 

Александр Данилюк - один из первых политиков «старой школы», присоединившийся к команде Владимира Зеленского (еще на этапе кампании). Он же первым ее покинул.

«Я увидел, как развиваются процессы, частью которых я не хочу быть», - говорит, рассказывая как написал заявление накануне поездки гаранта в США. Уверяет: позицию занимал честную – не маниуплировал, не рассчитывал на то, что его «попросят остаться».

Однако общественность об этом узнала по неофициальным каналам (которые, впрочем, на Банковой быстро подтвердили). Данилюк это случайностью не считает и фактически прямо указывает на автора спецоперации.

«Ты ушел с должности или из команды?», - спрашиваем его в конце почти двухчасовой беседы. «Из команды», - чеканит, не задумываясь.

Этим-то и объясняется предельная его откровенность. Пугающая на самом деле. Ибо то, о чем рассказывает Данилюк – страшно. Приговор напополам с диагнозом.

Об «играх» (выражусь, пожалуй, корректно) вокруг «Привата»; о том, что МВФ – главный сдерживающий фактор того, почему вопрос до сих пор не «отмотали» в судах; что сами суды по-прежнему подвержены влиянию Банковой («я этого не исключаю», - отмечает дипломатично, но с такой мимикой, что сомнений не остается); о практике «решалова» и прочей черной мути, которая не исчезнет из коридоров украинской власти, кажется, никогда.

Сегодня представляем вашему вниманию первую часть большого интервью. Вторую, еще более откровенную – ожидайте в ближайшее время. 

https://ukr.lb.ua/news/2019/10/04/438911_oleksandr_danilyuk_katalizatorom.html

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОВДП - це практично миттєва ліквідність, яка так необхідна для резервів по кредитам беніним фірмам, які перестали платити. Бо в класичному розумінні банк - це не пилосос коштів для власника, а бізнес, який має регулюватися згідно загальновизнаних міжнародних стандартів.

ОВДП - це відсотковий дохід, який залишався Привату.

ОВДП - це гарантія для вкладників та партнерів, що з банком все гаразд і  з ним можна вести справу.

 

Але про це не розкажуть у випусках Кварталу ;)

 

 

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, justice777 сказал:

ОВДП - це практично миттєва ліквідність, яка так необхідна для резервів по кредитам беніним фірмам, які перестали платити.

Чому перестали платити? В тебе віджали банк, а ти будеш ще в цей банк кредити повертати? Ну окай. Такі лошари завжди потрібні.

Цитата

ОВДП - це відсотковий дохід, який залишався Привату.

То чому Привату дали лише під 6%, коли закордонним давали під 19%? По 5 каналу ж не скажуть, що закордонні інвестори - це насправді наші олігархи, які понакупляли ОВДП через Кіпр. А там і Петіні і Беніні офшорки і Ахметова.

Цитата

ОВДП - це гарантія для вкладників та партнерів, що з банком все гаразд і  з ним можна вести справу.

1, Сам придумав? Гарантії по іншому виглядають.

2, В когось виникали проблеми з довірою до Приватбанку? Імена в студію.

 

Змінено користувачем nickel
  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, bublik007 сказано:

А відмовитись від послуг привата, релігія не дозволяла?)))

Від того,що я відмовився від послуг приватну,курс не став би 14.

Ми всі заплатили різким зниженням життя за махінації брудних банкірів.

І Бєні в першу  чергу.

Ну і найбільш мені дивно,чому все,що проти Коломойського,сприймається,як проти Зе.

І ще,чому все і всіх,кому щось не подобається у діях теперішньої влади-відразу пов'язують з колишньою владою?

А тих 50 відсотків,котрі у першому турі були проти Зе, і проти По,

вони взагалі не при чому.

Натомість складається враження,що відбувається організоване шельмування абсолютно любих противників Зе..

І тут я бачу волохату руку Ко.

Полюбе.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Nokian сказано:

Від того,що я відмовився від послуг приватну,курс не став би 14.

Ми всі заплатили різким зниженням життя за махінації брудних банкірів.

І Бєні в першу  чергу.

Ну і найбільш мені дивно,чому все,що проти Коломойського,сприймається,як проти Зе.

І ще,чому все і всіх,кому щось не подобається у діях теперішньої влади-відразу пов'язують з колишньою владою?

А тих 50 відсотків,котрі у першому турі були проти Зе, і проти По,

вони взагалі не при чому.

Натомість складається враження,що відбувається організоване шельмування абсолютно любих противників Зе..

І тут я бачу волохату руку Ко.

Полюбе.

Знаєте, краще відповідати за себе)))) А то-ми, тягнули, страждали... Ви, особисто....Та причому тут зе та ко))) Той Зе тільки став, а його вже шельмують))) Дайте ж час людині, він же не чарівник))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Від того,що я відмовився від послуг приватну,курс не став би 14.

Я тут кину недопалка, грязніше вже не стане, ще до мене накидали. Схожа логіка.

2 минуты назад, Nokian сказал:

Ми всі заплатили різким зниженням життя за махінації брудних банкірів.

Усі брудні банкіри - олігархи. Порошенко - міжнародний інвестиційний банк, Ахметов - ПУМБ, Беня - Приват. Але правильніше все-таки "за махінації олігархів", а не "брудних банкірів". Більшість брудних махінацій вони роблять не через банки. 

2 минуты назад, Nokian сказал:

І Бєні в першу  чергу.

В тебе як завжди, є погані олігархи, і є хороші. Немає хороших олігархів.

2 минуты назад, Nokian сказал:

Натомість складається враження,що відбувається організоване шельмування абсолютно любих противників Зе..

І тут я бачу волохату руку Ко.

Полюбе.

Ти хочеш сказати, що я на зарплаті в Бені?

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, bublik007 сказал:

Той Зе тільки став, а його вже шельмують)))

Ти бреши, але не забріхуйся. :) Я точно пам'ятаю як його почали шельмувати в новорічну ніч (2019). Навіть тут на Борді. Підгорало тоді знатно і не погасло по цю мить.

  • Ха-ха 3
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, nickel сказано:

Ти бреши, але не забріхуйся. :) Я точно пам'ятаю як його почали шельмувати в новорічну ніч (2019). Навіть тут на Борді. Підгорало тоді знатно і не погасло по цю мить.

Тю, та де ж я брешу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...