Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, case_l сказал:

хто ти по національності? 

Він джека характеризував по аватарці, то судячи з його - індус. :)

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, nickel сказал:

Про поляків тобі дід нічого не розказував? Шкода...

 

Маю чарівне запитання, після якого ти зникаєш з Борди. Якась магія.

 

  В його районі не було поляків. То він нічого про це й не казав. А полякі знищили  кілька десятків мільйонів українців? Ні значно меньше,але ж ми з нимим не братаємось. А з кацапами ми ,тіпа,брати. От мені це й дивно. На чому людина цю думку базує? Бо так сказав "старший брат"?

А стосовно твого чарівного запитання,то сам його прочитай уважно і знайди помилку. Бо якщо ти ставиш хибне запитання,то чи може бути правильна відповідь? Тому я й не відповідаю.

Змінено користувачем zaHARE
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, nickel сказал:

Він джека характеризував по аватарці, то судячи з його - індус. :)

Ага,точняк. Індуси наш братський народ! Дайош Україну від Сяну до Інду! 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, zaHARE сказал:

А стосовно твого чарівного запитання,то сам його прочитай уважно і знайди помилку. Бо якщо ти ставиш хибне запитання,то чи може бути правильна відповідь? Тому я й не відповідаю.

Ти окуня не включай. Ти ж можеш в своїй правильній відповіді вказати на мою помилку і дати відповідь поправивши мене. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, zaHARE сказано:

Ага,точняк. Індуси наш братський народ! Дайош Україну від Сяну до Інду! 

індуси співпрацюють з москалями у впк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Ти окуня не включай. Ти ж можеш в своїй правильній відповіді вказати на мою помилку і дати відповідь поправивши мене. 

В тебе питання про конфлікт. А в мене відповідь про війну. Отак непомітно вбивають українцям в голови "правильне" бачення.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, zaHARE сказал:

Ага,точняк. Індуси наш братський народ! Дайош Україну від Сяну до Інду! 

Шо то за імперські замашки?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, zaHARE сказал:

В тебе питання про конфлікт. А в мене відповідь про війну. Отак непомітно вбивають українцям в голови "правильне" бачення.

Ок. Розкажи своє бачення, як по твоєму можна закінчити війну?

Ну і так для розуміння - Збройний конфлікт

"зазвичай визначають війну як збройний конфлікт"

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, case_l сказал:

індуси співпрацюють з москалями у впк

А Україна відтепер купує в москалів вугілля,при чому значно дорожче,ніж через Ротердам+

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, zaHARE сказано:

А Україна відтепер купує в москалів вугілля,при чому значно дорожче,ніж через Ротердам+

на скільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 минуты назад, case_l сказал:

на скільки?

С одной стороны, есть ООО «Нафта Форс», которое аффилировано с группой «Приват», доказательством чего является то, что это ООО управляет «приватовскими» АЗС под брендом ANP. «Нафта Форс» продает уголь «Центрэнерго» по цене 2,4 тыс. грн за т (с НДС). Но, если считать по пресловутой формуле «Роттердам+», уголь бы обходился в 1,74 тыс. грн за т. Импортный уголь из ЮАР обходится в 1,8 тыс. грн, из США и Колумбии в 1,9 тыс. грн. Причем, «Нафта Форс» продает уголь из РФ по 2,4 тыс. грн за т при более низких транспортных расходах. В сравнении ценой по формуле «Роттердам+», которую критикует Коломойский, цена угля для «Центрэнерго» от «Нафта Форс» выше на 40%. Так формируется первая часть убытков генерирующей компании и прибыль у «Нафта Форс», Вторая часть убытков «Центрэнерго» формируется благодаря продаже компанией электроэнергии по цене ниже себестоимости. «При себестоимости 1,9−2,1 грн за 1 кВт-ч, большие объемы электроэнергии продаются по цене 1,3−1,6 грн за 1 кВт-ч. Счастливыми покупателями являются предприятия Коломойского — Никопольский и Запорожский заводы ферросплавов, «Днепразот», Покровский и Марганецкий ГОКи. Прибыль которых растет за счет убытков «Центрэнерго», — пишет интернет-издание «Капитал».

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, zaHARE сказано:

 

С одной стороны, есть ООО «Нафта Форс», которое аффилировано с группой «Приват», доказательством чего является то, что это ООО управляет «приватовскими» АЗС под брендом ANP. «Нафта Форс» продает уголь «Центрэнерго» по цене 2,4 тыс. грн за т (с НДС). Но, если считать по пресловутой формуле «Роттердам+», уголь бы обходился в 1,74 тыс. грн за т. Импортный уголь из ЮАР обходится в 1,8 тыс. грн, из США и Колумбии в 1,9 тыс. грн. Причем, «Нафта Форс» продает уголь из РФ по 2,4 тыс. грн за т при более низких транспортных расходах. В сравнении ценой по формуле «Роттердам+», которую критикует Коломойский, цена угля для «Центрэнерго» от «Нафта Форс» выше на 40%. Так формируется первая часть убытков генерирующей компании и прибыль у «Нафта Форс», Вторая часть убытков «Центрэнерго» формируется благодаря продаже компанией электроэнергии по цене ниже себестоимости. «При себестоимости 1,9−2,1 грн за 1 кВт-ч, большие объемы электроэнергии продаются по цене 1,3−1,6 грн за 1 кВт-ч. Счастливыми покупателями являются предприятия Коломойского — Никопольский и Запорожский заводы ферросплавов, «Днепразот», Покровский и Марганецкий ГОКи. Прибыль которых растет за счет убытков «Центрэнерго», — пишет интернет-издание «Капитал».

хто продає вугілля по ціні Роттердам+? і як це виправдовує індусів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, jack74 сказал:

І давай вже вимикай дурня. Ми ні з канадцями, ні з аргентинцями не були 70років однією країною. 

  Ми 70 років були під окупацією. Почитай історію,скільки років Вірменія була в складі Османської імперії. Скажи любому вірмену,що вони з турками брати. Ти здивуєшся з його реакції,якщо встигнеш.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, zaHARE сказал:

  Ми 70 років були під окупацією.

А коли були під поляками, турками, татарами, австрійцями і знову ж таки російською імперією - це не рахується за окупацією? Чи ефект вятровича діє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, risenseven сказано:

А коли були під поляками, турками, татарами, австрійцями і знову ж таки російською імперією - це не рахується за окупацією? Чи ефект вятровича діє?

Ні поляки, ні турки і тд. в наш час НА ДЕРЖАВНОМУ рівні не заявляють, що Україна - штучне утворення, що територію нам дали з барського плеча всілякі компартдєятелі, що наша мова - суміш (суржик) двох-трьох мов і тд.

Взагалі - то, тут деякі юзери або загналися, або занадто знатні тролі з такими закидами, особливо про мишебратьєв. Якщо хтось почне просити пруфи - знає звідки їх дістати. Поки все.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, YVitaliy сказал:

Ні поляки, ні турки і тд. в наш час НА ДЕРЖАВНОМУ рівні не заявляють, що Україна - штучне утворення, що територію нам дали з барського плеча всілякі компартдєятелі, що наша мова - суміш (суржик) двох-трьох мов і тд.

Взагалі - то, тут деякі юзери або загналися, або занадто знатні тролі з такими закидами, особливо про мишебратьєв. Якщо хтось почне просити пруфи - знає звідки їх дістати. Поки все.

Ти взагалі питання зромумів, поки все? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, risenseven сказано:

Ти взагалі питання зромумів, поки все? 

Ага. 

Тут все почалось, можеш почитати, по-порядку. Я все добре розумію - і навіть більш-менш пам'ятаю, хто дивиться шаріка і підтримує його тезиси, так що у Вас, чи Ви зрозуміли - не запитую, і так ясно. До речі, шарік вже гонить на Зеленського, пора приєднуватись до нового потоку.

Слова Зеленського я зрозумів, але в мене таке цікаве відчуття, що не всі (хто його підтримує) зрозуміли, тому і пишу - що або загналися або тролі. 

Теза про "братні народи" - їхня, запоребрикова, але помилка Зеленського в тому, що немає сенсу на це давити в розмові з ними - вони насправді так не вважають. Думаю, ясно розжував?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, YVitaliy сказал:

Ага. 

 

 

Питання було взагалі про окупацію, а ти мені про якусь дику політику воду розливаєш у кращих традиціях попередників. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, zaHARE сказал:

А Україна відтепер купує в москалів вугілля

Так і не переставала. Майже на 2 млрд дол щороку.

 

4 часа назад, zaHARE сказал:

Почитай історію,скільки років Вірменія була в складі Османської імперії. Скажи любому вірмену,що вони з турками брати.

То фігня, що то два народи зовсім різного походження. Ще й різної віри.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, volks сказано:

Так і не переставала. Майже на 2 млрд дол щороку.

та не може бути, що при суперпатріоті порошенку така ганьба і зрада була 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, zaHARE said:

  Ми 70 років були під окупацією

Якщо ви так розумієтесь в політиці та всьому іншому (в хорошому розумінні, інколи читаю ваші пости, тому вважайте що це комплімент) то  задам питання до вашої відповіді - чому так сталося, які причини призвели до цього та як Українцям уникнути такої ж долі в майбутньому?

Прошу ваше бачення...

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Waver сказал:

Якщо ви так розумієтесь в політиці та всьому іншому (в хорошому розумінні, інколи читаю ваші пости, тому вважайте що це комплімент) то  задам питання до вашої відповіді - чому так сталося, які причини призвели до цього та як Українцям уникнути такої ж долі в майбутньому?

Прошу ваше бачення...

Оооо. Я про це давно писав. Чому всю історію України нами хтось керував? Поляки, литовці, кацапи. Тепер жиди. Навіть в часи Київської Русі і то керували варяги. Мабуть українцям так добре. І не можуть без пана чи німця з нагайкою. Чи жида. Поміняли одного на іншого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тому, що ми ж не можемо припустити думку, що нами буде керувати один з нас.

Елементарна заздрість весь час крутиться в мізку.-А чому це мій сусід, земляк гетьман, а не я. А чим я гірший?,,

Якщо хтось із знайомих поруч кращий, розумніший, вдаліший- то це не тому, що я лінивіший, повільніший, 

Ні.

Це ВІН просто барига, крадій та безсовісний.

Бо Я ж хороший, а ВІН поганий.

Бо ж навпаки ніяк бути не може.

Чим примітивніший народ, тим більше в ньлму поширена думка, що всі однакові.

В Росії до речі це ще більше .

Найуспішніші царі та диктатри там були іноземці.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Nokian сказано:

А тому, що ми ж не можемо припустити думку, що нами буде керувати один з нас.

Ой, та не "гони бєса".

За Київської Русі посади були виборні, а керувати запрошували "лівих" бо рахувалось що людина буде судити неупереджено.

Та і не кожен свій хотів брати на себе тягар влади та і не кожен міг.

Так і було спочатку.

 З часом це використали оті "ліві" в своїх інтересах.

А у своїх це переросло в пофігізм, особливо за совка. Бо відповідальності дофіга, а чесно фіг що заробиш окрім гемороя.

От і склалося, що краще хай буде Іван на посаді, а ми порадієм за нього якщо що. А якщо що не так, то з гівном його змішаєм, цього Івана бо  виявлявся нечистий на руку і перетворювався в жидів, кацапів, поляків і тд.

Зараз ніц не змінилось. В більшості "моя хата скраю" і "то нея, то все він".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, zaHARE сказано:

  В його районі не було поляків. То він нічого про це й не казав. А полякі знищили  кілька десятків українців? Ні значно меньше,але ж ми з нимим не братаємось. А з кацапами ми ,тіпа,брати. От мені це й дивно. На чому людина цю думку базує? Бо так сказав "старший брат"?

 

да ладно? відкривай підручники з історії України, починаючи класу з 8-го і вперед

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...