Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, Віталій СК сказал:

Так я ж і не писав, що Зеленський про це заявляв.

 

3 минуты назад, Віталій СК сказал:

Не було нормально, але Порошенко хоча б не заявляв, що він не є маріонеткою Порошенка.

А хто тоді заявляв, що є чиєюсь маріонеткою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

Не було нормально, але Порошенко хоча б не заявляв, що він не є маріонеткою Порошенка. Смєкаєш?

президент порошенко був маріонеткою олігарха порошенка, хоча заявляв, що бізнесом не займається.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Harvester сказал:

Може донести на те, що здається порушенням закону доносчику, а в дійсності не є порушенням.

А ті, кому він буде доносити, закони знають і не будуть на це реагувати.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

 

А хто тоді заявляв, що є чиєюсь маріонеткою?

Зеленський заявляв, що не є маріонеткою Коломойського чи когось іншого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Віталій СК сказал:

Зеленський заявляв, що не є маріонеткою Коломойського чи когось іншого.

І ота зустріч з Коломойським тебе переконала в зворотньому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

І ота зустріч з Коломойським тебе переконала в зворотньому?

Та я, власне, ніколи і не сумнівався у зворотньому. Можливо не зовсім маріонетка, але зв'язок між ними дуже міцний.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Віталій СК сказал:

Та я, власне, ніколи і не сумнівався у зворотньому. Можливо не зовсім маріонетка, але зв'язок між ними дуже міцний.

Петя тоже постійно з Коломойським зустрічався і зв'язок там тісніший, усі зустрічі таємні, на відміну від Зеленського:

Порошенко зустрівся з Коломойським

Коломойський в екзилі. Таємна зустріч на Женевському озері

Яценюк та Порошенко таємно зустрілися з Коломойським

Та й взагалі Коломйський казав: Порошенко — моя маріонетка, яка робитиме все, аби спокутувати свою провину

  • Ха-ха 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутати скаржаться, що Офіс президента та керівництво партії хочуть зробити з фракції "абсолютно ручних тваринок".

Про це повідомляє Українська правда із посиланням на співрозмовників у Верховній Раді.

"Вони з нами не рахуються, хочуть зробити з фракції абсолютно ручних тваринок", - йдеться у повідомленні.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, nickel сказано:

Петя тоже постійно з Коломойським зустрічався і зв'язок там тісніший, усі зустрічі таємні, на відміну від Зеленського:

Порошенко зустрівся з Коломойським

Коломойський в екзилі. Таємна зустріч на Женевському озері

Яценюк та Порошенко таємно зустрілися з Коломойським

Та й взагалі Коломйський казав: Порошенко — моя маріонетка, яка робитиме все, аби спокутувати свою провину

Пля, то виходить, що війна була вигідна не Порошенку, а Коломойському? І Свинарчуки не Порошенка, а Коломойського і т.д. 

Я все вірно зрозумів?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Віталій СК сказал:

Пля, то виходить, що війна була вигідна не Порошенку, а Коломойському? І Свинарчуки не Порошенка, а Коломойського і т.д. 

Я все вірно зрозумів?

Троль з тебе слабенький.

Якщо шукати вигоду, то Коломойський від війни втратив, на відміну від Петі. А Петя навіть своїм легальним бізнесом вліз в оборонку так, що язик не повертається сказати, що Петя на війні не заробляє. Плюс схеми Свинарчуків.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

Троль з тебе слабенький.

Який вже є.

8 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо шукати вигоду, то Коломойський від війни втратив, на відміну від Петі. А Петя навіть своїм легальним бізнесом вліз в оборонку так, що язик не повертається сказати, що Петя на війні не заробляє. Плюс схеми Свинарчуків.

А хіба я десь писав протилежне? Я взагалі то думав, що при новому президенті олігархи будуть лише втрачати, а не  заробляти. А виявилось, що при новому президенті вони почали лише офіційно зустрічатись, а не таємно, як раніше.

  • Подобається 1
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Віталій СК сказал:

 А виявилось, що при новому президенті вони почали лише офіційно зустрічатись, а не таємно, як раніше.

Вже позитив, нє?

Тре щоб модери перенесли обговорення зустрічі в тему про позитив:D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, iiron сказано:

Вже позитив, нє?

Тре щоб модери перенесли обговорення зустрічі в тему про позитив:D

Позитив 100%. Жаль, президент через постійну зайнятість не має час призначити старшого над позитивами на борді, то і тема пустує.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Віталій СК сказал:

Я взагалі то думав, що при новому президенті олігархи будуть лише втрачати, а не  заробляти.

Можна звідси детальніше?

20 минут назад, Віталій СК сказал:

А виявилось, що при новому президенті вони почали лише офіційно зустрічатись, а не таємно, як раніше.

Я боюся таємних зустрічей більше за офіційні. Таємні, вони на те й таємні, бо є що приховувати від нас. Було б щось для нас добре не приховували, а трубили з усіх медіа. Отже від таємних зустрічей, для нас добра не чекай. А офіційні протоколюються хоча б в офіційній частині. Задумували щось погане, то провели  б таємну зустріч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Районная полиция пришла с обысками в ПриватБанк по поводу взаимоотношений банка с международной рекрутинговой компанией, которая должна была отбирать наблюдательный совет государственного банка.

Вот это явный успех реформы полиции. Они точно поймали всех карманников и теперь занимаются делами государственного масштаба. Ну или какой-то милиционер из отделения подавался в наблюдательный совет, но не смог пройти и обиделся? Трудно придумать другую причину, ведь правда. Злые языки, конечно, связывают это с Игорем Коломойским и его дружеской встречей в офисе президента, но разве можно верить злым языкам.

Одновременно с этим событием в парламентском комитете решили, что от парламента в конкурсной комиссии по отбору членов наблюдательных советов государственных банков будет Александр Дубинский. Т. е. в процессе отбора людей, главный принцип которого будет чистая репутация, будет участвовать человек, совсем без репутации? Ну а что, кому как не ему знать, кто подходит, а кто нет. Кому как не человеку, которого злые языки называют говорящей частью тела Коломойского. Причем, не лучшей его частью тела.

В общем, итог дня. Для отбора независимых членов наблюдательных советов государственных банков лучше подходит человек Коломойского, чем международные рекрутеры. Это можно считать новым принципом, наверное. Реформа корпоративно управления в таком случае удастся также, как и реформа полиции.

Может, конечно, совпадение. И, может, сейчас всем все объяснят. И почему депутаты от "Слуги Народа" решили, что нет лучшего кандидата, чем Дубинский. И почему полиция кошмарит государственный банк, фактически выступая тут на стороне олигарха, чья деятельность в этом банке стоила всем налогоплательщикам $5,5 млрд.

Может ведь это быть простым совпадением, правда? Может ведь мы что-то не понимаем?

https://finance.liga.net/ekonomika/opinion/obyski-v-privatbanke-uspeh-reformy-politsii-ili-ruka-kolomoyskogo

 

Змінено користувачем justice777
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, nickel сказано:

Можна звідси детальніше?

Нє, бо Зеленський нічого такого не обіцяв.

16 хвилин тому, nickel сказано:

Я боюся таємних зустрічей більше за офіційні. Таємні, вони на те й таємні, бо є що приховувати від нас. Було б щось для нас добре не приховували, а трубили з усіх медіа. Отже від таємних зустрічей, для нас добра не чекай. А офіційні протоколюються хоча б в офіційній частині. Задумували щось погане, то провели  б таємну зустріч.

В наш час люба таємна зустріч швидко стає явною. Тож лише бовдур буде влаштовувати таємні зустрічі з ким би це не було.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Віталій СК сказал:

Тож лише бовдур буде влаштовувати таємні зустрічі з ким би це не було.

Ясно.

1 час назад, nickel сказал:

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Ясно.

 

Тобі ясно, що Порошенко бовдур? Так я ж не писав протилежного, тож цілком погоджуюсь.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel , і взагалі, що ти мені тикаєш того Порошенка на кожному кроці, ніби він мій родич? Я за нього не голосував.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі, чого ми сваримось через цих красенів?

Вони просто розігрують перед нами шоу, всемірно залучаючи нас кожен на свою сторону, як вони  начебто воюють один з одним, 

та все за правду , все за справедливість, все за людей.

А насправді  вони нас ніколи не зрозуміють, вони зовсім з іншої планети.

Планети Розкоші.

І в цому вони абсолютно однакові.....що За життя, що Зе життя...https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/12/7226135/

А нам кидають кістки, як собакам.

Чума на обидва їх доми.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди ніколи не будуть жити щасливо, тому що б хто їм не робив все буде не так. Можна навіть зробити простий експеримент, накупити ручок зивчайних наприклад червоного кольору. Й поставити десь в проходняку в ТамТам наприклад, ну і напис "Одна ручка в одні руки". І поставити камеру приховану, я впенвнеий на 100 відсотків що знайдуться такі, які будуть брати декілька, а то й коробку взагалі "уведуть". Тільки питання нафіга кому треба ручка яка пише червоним :) Хіба тільки дітям. Та й будуть возмущатись ті, яким не дісталось ні одної ручки :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Pash93 сказано:

і жінки втратили свою жіночу духовність в цьому світі

що це означає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, case_l сказано:

що це означає?

Що у всьому винні жінки, а не Порошенко.:D

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Віталій СК сказано:

Що у всьому винні жінки, а не Порошенко.:D

порохоботам завжди юлька винна у всьому була        

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...