Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, justice777 сказано:

"Совпадение? не думаю!"

 

Печерский районный суд Киева 5 июля удовлетворил ходатайство ООО Приватофис, связанного с Игорем Коломойским, и снял арест с 415 объектов недвижимости компании. Об этом сообщает Finbalance.

 

 

Нє падайтє духом, поруччік  justice777, ще є надія:_36:

 

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, fedot сказал:

Те, що певні ЗМІ і офіційні особи стверджують, що "ніхто не постраждав", це не означає, що так і є. А реальність, на моє глибоке переконання, наступна: множинні синці, забої, розсічення, гематоми, струси мозку, можливо переломи. Про психологічний стан навіть не буду заїкатися.

Ну і не заїкайся! Це ж твоє переконання, а ні я, а ні ти там не були то до чого ці фантазії, переконання?! Навіть ЗМІ не написали, а от в тебе переконання... Ну то я так знаєш скільки переконань можу настрочити. Я нікого не виправдовую і цей факт ДТП дуже жахливий, но ви ж так коментуєте і накинулись, що "кортеж Зеленського" - це типу він своїх людей туди взяв на роботу, а вони он що творять... Зрозуміла мета такого коментаторства. :) А ганяти зі швидкістю 160 км/год, да ще по наших дорогах, да ще і таким структурам, коли по суті і не при виконанні, бо першої особи не було і не було супроводу поліції - то недопустимо! Як завжди - "шефа" немає, можемо повий...сь, от і дови...!!! І таких випадків в тих структурах повно от тільки без наслідкив було, а от тут вляпались.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ForZa, мої переконання до того, що, на відміну від тебе, я дуже часто стикаюсь з наслідками ДТП. 

"Строчиш" ти, на відміну від мене, якраз дуже багато.

До твого відома - удар подушкою безпеки, яка розкривається, рівний по силі удару боксера середньої ваги (це про "постраждалих", якщо тобі не зрозуміло буде. Тобто розбите обличчя, зламаний ніс - це стандарт). Подивись відео і подумай, якщо є чим, про відсутність постраждалих - це ж ти так писав, а не я.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, bublik007 сказал:

То ж, як пишуть, не було там машини Зе, хоча машини належать до особового складу Управління державної охорони України.

  А якого милого кортеж летів без віп-особи? За шаурмою? Є мігалки і вперьод? Як в Чечні? Коли з вікон стріляти почнуть під шансон?

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Vikvik Mawr сказано:

знову скажуть що перепощую і не маю власної думки, чесно кажучи щось подібне у крутиться  в голові

десятьма постами вище

чи чукча "нє чітатель"?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, fedot сказал:

"Строчиш" ти, на відміну від мене, якраз дуже багато

А ти ще на правах модератора будеш вказувати кому і скільки "строчити"? Чи я цим порушую правила форуму?

 

19 минут назад, fedot сказал:

удар подушкою безпеки, яка розкривається, рівний по силі удару боксера середньої ваги

Так машини між собою влупились, не у автобус з дітьми (слава Богу) що ти хочеш цим довести? Чого кипиш? :) Я що - виправдовую таке водіння УДОшників, чи немає на кого погирчати або зверхньо щось довести? Да пиши що хочеш з цього приводу...

23 минуты назад, fedot сказал:

подумай, якщо є чим

У твій бік я такого не писав!!! І ти ще на правах модератора комусь щось забороняєш? Може трохи такту і вічливості навчишся у спілкуванні? Як же жовчю і злістю до людей пишеш, капець просто... Чао!

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Vikvik Mawr сказал:

знову скажуть що перепощую

Один перед одним навипередки... :) :) :)

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, zaHARE сказал:

А якого милого кортеж летів без віп-особи?

А ти спитай як кортежі Порошенка, Гройсмана на Волинь приїздили :) Дійсно когось тут вважаєш тайво, а сам самий най-най? :)

Змінено користувачем ForZa
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, S30 сказано:

А хто порушив? Бо ніц не чув з-за чого саме сталось дтп.

ги... наказали...

Правоохоронці склали два протоколи про адміністративні порушення за фактом ДТП за участю автомобіля охорони президента Володимира Зеленського і двох автобусів з дітьми.

Цитувати

Про це з посиланням на управління Національної поліції Запорізької області передають Українські новини.

«Складено два протоколи стосовно водіїв за порушення ПДР за статтею 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) Кодексу про адміністративні правопорушення», — розповіли у відомстві.

Водночас кримінальне провадження за фактом ДТП поліція не реєструвала, заявивши, що криміналу в пригоді немає.

Таким чином двом водіям Управління держохорони, яке відповідає за безпеку Зеленського, загрожує штраф у розмірі близько 340 гривень або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

 

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Volyniaka сказал:

Цікаво, які мазуни напишуть прихильнике Зе?

Якби Порошенко скасував держохорону,то такого б не сталося.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ForZa сказано:

А ти ще на правах модератора будеш вказувати

 

1 година тому, ForZa сказано:

ти ще на правах модератора комусь щось забороняєш

Тебе моє модераторство, видно, дуже припікає, раз ти так часто це згадуєш))  Я тобі про правила Форуму згадував? Чи про їх порушення?))) Щось ти бачиш то, чого немає.

1 година тому, ForZa сказано:

Чого кипиш?

Знов придумуєш. Всього-на-всього показую на твоєму прикладі сліпу віру та позицію "рафік нєвінауват", яку ти так самовіддано відстоюєш стосовно Президента Зеленського, бездумно повторюючи офіціоз (ніхто не постраждав). 

Я дуже радий, що ти не виправдовуєш УДОшників. Дуже радий, що обійшлося без смертей. Радий, що з'явилася хоч якась реакція Зеленського. Хоча, погодся, в нормальній країні, він повинен би був моментально відправити нач УДО у відставку за дії підопічних. Ну і вибачень, хоча б перед дітьми, я так і не почув ні від кого...Ну - почекаємо.

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Basil сказано:

ги... наказали...

 

2 годин тому, Basil сказано:

«Складено два протоколи стосовно водіїв за порушення ПДР за статтею 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) Кодексу про адміністративні правопорушення», — розповіли у відомстві.

 

а їх мали б розстріляти? :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ForZa сказано:

Так машини між собою влупились, не у автобус з дітьми (слава Богу) що ти хочеш цим довести?

Мінус від мене за це. Автобус в деревах не видно? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, volks сказано:

Пишуть, що машини з кортежу, але без Зе. Тим більше питання, нафіга порушувати.

Згідний, порушувати немає права ніхто-не президент ні його охорона, ні пересічний громадянин за кермом....  Щиро надіюсь, що справу не "замнуть" як завжди, і винний не відбудеться загальним :0001:ай-яй-яєем

Змінено користувачем bublik007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, bublik007 сказано:

Згідний, порушувати немає права ніхто-не президент ні його охорона, ні пересічний громадянин за кермом....  Щиро надіюсь, що справу не "замнуть" як завжди, і винний не відбудеться загальним :0001:ай-яй-яєем

Поправте якщо я не правий але якщо немає травм середньої і важкої форми, а тим більше смерті то ніякого криміналу там немає. ДТП де заподіяна шкода лише майну це адміністративка, штраф за яке сягає 340 грн.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Так машини між собою влупились, не у автобус з дітьми (слава Богу) що ти хочеш цим довести?

Ти або сліпий, або клеїш дурня. Постраждало два автобуси з дітьми. Один, якого підрізали, злетів у корчі, хвалити Бога, не в дерево, а в другий влупився бус, лобом... Добре, що без дитячих смертей...

І все із-за того, що дехто під ногами землі не відчуває...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, fedot сказал:

Чи про їх порушення

Ти у поліції працюєш, що про порушення вказуєш?

2 часа назад, fedot сказал:

позицію "рафік нєвінауват"

Де я казав, що не винуваті? Я написав, що засуджую таке!!! То хто бачить, читає, а хто ні?!

 

2 часа назад, fedot сказал:

самовіддано відстоюєш стосовно Президента Зеленського

Чого мені його відстоювати якщо його там не було у кортежі? :) Твоя злість вже все тобі затьмарює, хоч прочитай уважно, що і до чого, а то вже бачу у багатьох тут реакція лише на "нік" дописувача :) Не прочитають а - а то той - на отримуй бан, мінус, образи і понеслась... А прочитати, вникнути або потім зрозуміти, що самі не праві - то ні, тут так не прийнято... Да ладно, давно зрозуміло яка тут політика партії ...

2 часа назад, fedot сказал:

погодся, в нормальній країні, він повинен би був моментально відправити нач УДО у відставку за дії підопічних

Погоджуюсь! Але в усіх нормальних країнах чекають висновкив розслідування, а потім приймають міри, а не рублять з плеча! Може комусь так жваво і хочеться... но все ж ми маємо бути правовою державою!

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Basil сказал:

ги... наказали...

А що там могло бути якщо не було потерпілих?! Порушення правил - на те і склали. Чи тільки через те, що то люди з кортежу Президента то всіх розстріляти? :)

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

Автобус в деревах не видно? 

І що? Відкрию тобі таємницю, що два рази зі мною таке траплялось, що будучи пасажиром так у автобусі з'їзджав у кювет після подібних "шумахерів" і уявляєш нічого, автобус витягали і їхали далі. Це вже ях з'їдеш, а інформації іншої, що там і як - не було, так що не треба фантазувати і нагнітати. Суто по фактах, бо ні тебе ні мене там не було, а всі роблять висновки зі ЗМІ але ж ще і свого "домалювати" хочуть :)

Змінено користувачем ForZa
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай і раніше кортежи президента попадали в аварії - 

Збили людину: ЗМІ показали фото ДТП з машиною з кортежу Порошенка в центрі Києва

ДТП з авто з кортежу Порошенка

То життя, буває всяке.Непонятно тільки чому тут тоді не було такої бурної реакції в цих двох-трьох осіб з підвищеним почуттям справедливості?Там і наслідки були з травмами середньої важкості.

От непонятно.:sm128:

:_36:

  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, iiron сказано:

Ай і раніше кортежи президента попадали в аварії - 

Збили людину: ЗМІ показали фото ДТП з машиною з кортежу Порошенка в центрі Києва

ДТП з авто з кортежу Порошенка

То життя, буває всяке.Непонятно тільки чому тут тоді не було такої бурної реакції в цих двох-трьох осіб з підвищеним почуттям справедливості?Там і наслідки були з травмами середньої важкості.

От непонятно.:sm128:

:_36:

Було, забулось просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Було, забулось просто.

Все що знайшов - 

І де там праведний гнів цих двох-трьох?Якось то дивно всьо і викликає деякі підозри:_36:

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Цитувати

Зеленський прибув на Херсонщину та зробив кадрові призначення. НАШ 13.07.19

Володимир Зеленський прибув на Херсонщину з робочим візитом де він провів кадрові призначення і оглянув пункт пропуску "Чонгар".

Спойлер

 

 

 

Цитувати

Зеленський влаштував допит чиновникам в Одесі. НАШ 13.07.19

Президент України Володимир Зеленський прибув з робочим візитом до Одеси та провів нараду з питань розвитку морських портів України.

Спойлер

 

 

 

Цитувати

Один день з життя Президента Зеленського:

- Аеропорт Дніпра

- Окружна дорога

- Недобудований міст

- Южмаш

- Розмова з матерями полонених

- Нарада з екології у Кривому Розі

Спойлер

і повністю:

Рабочий визит Президента Владимира Зеленского в Кривом Роге

Спойлер

 

 

 

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, iiron сказано:

Все що знайшов - 

І де там праведний гнів цих двох-трьох?Якось то дивно всьо і викликає деякі підозри:_36:

?  Про який праведний гнів йде мова, шановний?  

Змінено користувачем bublik007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...