Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Віталій СК сказал:

Не переживай - вас через 5 років чекає те ж  саме.

Можливо. Ніхто ж не спорить

Вас просять у всіх темах. Дайте людині хоч півроку попрацювати і тоді вже робіть висновки

А в вас не встиг він прийняти обов"язки вже всьо. Підгоріло у всіх місцях. І всьо пропало.

Я сам буду обсирати нового як буде шось не так, на відміну від вас.

Ви ж, шоб не робив старий гарант, крав не крав, вам пофіг. Нагадуєте донецьких. "Ну краде, ну крав, але ж свій"

  • +1 4
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Віталій СК сказал:

Не переживай - вас через 5 років чекає те ж  саме.

сплюнь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Вас 

А в вас 

на відміну від вас.

Ви ж,                                                     

 вам.

А давай ти перестанеш писати про мене у множині. Я ж один і відповідаю лише за те, що я сам писав особисто, а не якісь міфічні "ми".

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Віталій СК сказал:

А давай ти перестанеш писати про мене у множині. Я ж один і відповідаю лише за те, що я сам писав особисто, а не якісь міфічні "ми".

Давай

Але це аж ніяк не міняє суті того, шо я написав

Ти добре зрозумів про шо йдеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, zaHARE сказано:

сплюнь

А чом би і ні? Думаєш його знесуть раніше? Малоймовірно.

 

22 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Я сам буду обсирати нового як буде шось не так, на відміну від вас.

До речі, ти ж бачив відео з розслідуванням Бігуса про порошенківських Свинарчуків? А свіже про нового голову ОПУ Андрія Богдана? Як враження? Правда, я ще сам не дивився, але має бути цікаво.

 

Змінено користувачем Віталій СК
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Віталій СК сказал:

А чом би і ні? Думаєш його знесуть раніше? Малоймовірно.

 

До речі, ти ж бачив відео з розслідуванням Бігуса про порошенківських Свинарчуків? А свіже про нового голову ОПУ Андрія Богдана? Як враження?

 

А шо, вже можна вірити Бігусу?))

Це ж канал Коломойського. Невже там правду говорять?

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, WebTraveller сказано:

А шо, вже можна вірити Бігусу?))

Це ж канал Коломойського. Невже там правду говорять?

 

18 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Давай

Так давай чи не давай?

Я особисто ні слова по Бігусу не писав на борді, так що давай тепер по суті.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Віталій СК сказал:

 

Так давай чи не давай?

Я особисто ні слова по Бігусу не писав на борді, так що давай тепер по суті.

Про Богдана нічого поки не бачив, весь в роботі, нема часу. Так, чув одним вухом...

Якшо якась хрєнь, то криси є, були і будуть. Якшо там повна дупа, то Зеленський зобов"язаний прислухатись до розслідування і послати його нах...

Інакше рейтинг за пару років впаде як і в Порошенка. А може й за пару місяців.

Людям вже це все надоїло, шо й показали останні вибори. Виберуть взагалі якогось васю незнайомого, аби не теперішнього

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Віталій СК сказал:

Слухай, ми вже другу сторінку пишемо лише своє, а не копіюємо хрень з інету. 

 

Лише другу сторінку з 35-и?)) Отже все таки згоден, що 33 сторінки - копіюєте хрєнь з інету. Дивись, ти сам це сказав. І на "ботів" перший зреагував, навіть не полінувався "аргументований" мінус поставити)).  Ай палишся)))

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Юріч сказано:

Лише другу сторінку з 35-и?)) Отже все таки згоден, що 33 сторінки - копіюєте хрєнь з інету. 

Повторю ще й для тебе: пиши, будь ласка, про мене в однині, бо я відповідаю лише за свою писанину. А в даному повідомленні я писав у множині, маючи на увазі себе і співбесідника.

13 годин тому, Юріч сказано:

. І на "ботів" перший зреагував, навіть не полінувався "аргументований" мінус поставити)).

Аргументую мінус, щоб не бути дуалом - ніхто не має права монополізувати форум і затикати рот опоненту чи просто людині з іншою думкою, іншим баченням,  мисленням. Кожен має право висловлюватись на форумі як вміє і як хоче, звісно, якщо це в межах правил, і не обов'язково він є ботом.

Для прикладу, на минулій сторінці ти підтримав пост Джек74, але добра частина його повідомлень - копіпаста, проти якої ти виступаєш і він не бот.

А взагалі, якщо тобі не подобаються чиїсь повідомлення - добав у ігнор і все.

В політиці давно ніхто не веде аргументованих суперечок - все банально зводиться до образ один одного. Тож значно простіше запостити якусь копіпасту з мінімумом власного тексту.

13 годин тому, Юріч сказано:

Ай палишся)))

Палюсь в чому? Що колись підтримував Порошенка? Так в нас свобода політичних поглядів і це нормально, як і змінювати свої погляди. Тим більше я не писав йому славетних од і не прирівнював його до божества.

Змінено користувачем Віталій СК
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, WebTraveller сказано:

Дайте людині хоч півроку попрацювати

якби не було потім запізно...

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Віталій СК сказал:

Повторю ще й для тебе: пиши, будь ласка, про мене в однині, бо я відповідаю лише за свою писанину. А в даному повідомленні я писав у множині, маючи на увазі себе і співбесідника.

 

Так я не тільки про тебе пишу. Вас тут багато копіПастерів))

 

1 час назад, Віталій СК сказал:

Аргументую мінус, щоб не бути дуалом - ніхто не має права монополізувати форум і затикати рот опоненту чи просто людині з іншою думкою...

 

Так а я що, затикаю? Кого, тебе чи ще когось? Хоч комусь я рот тут закрив? Моє бажання - то моє бажання і я маю право його висловити, адже ти сам говориш - кожен має право висловитись на форумі. Я десь когось мінусую за "висловлювання" чи копіпасти, чи навіть образи? Але ж легше певно, як пише Юстісе777 (цитую): обрати позицію інтелектуально обділених, та просто поставити мінус :)

А на рахунок Джека - то він пише своїми словами більше, ніж всі копіпастери разом узяті. І що в тебе за привичка на когось стрілки переводити - а дивіться там Джек копіпастить, а там на минулій сторінці Блікссс піднасрав....Тобі самому не стидно?

 

1 час назад, Віталій СК сказал:

Тож значно простіше запостити якусь копіпасту з мінімумом власного тексту

 

А нахіба?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Юріч сказано:

Так я не тільки про тебе пишу. Вас тут багато копіПастерів))

А ти вже проаналізував скільки я пишу своїми словами, що мене до копіпастерів відніс?

І не треба лукавити. На букві п випадково шіфт залип?

31 хвилин тому, Юріч сказано:

Тобі самому не стидно?

А за що має бути соромно? Що вказав на подвійні стандарти?

33 хвилин тому, Юріч сказано:

А нахіба?

Я вже в тебе колись запитував, запитаю ще раз: а нахіба ти постиш (чи постив, бо я давно в гумор не заходив) анекдоти в гуморі? Теж свого роду копіпаста.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Віталій СК сказал:

Я вже в тебе колись запитував, запитаю ще раз: а нахіба ти постиш (чи постив, бо я давно в гумор не заходив) анекдоти в гуморі? Теж свого роду копіпаста.

 

Хіба не говорив? В вайбері випадково підписався на групу анекдотів. Часто читав. Смішні постив сюди, щоб поділитися з Бордою. Це когось напрягало? Якщо тебе, то вибач. Але для чого тоді тема для анекдотів тут на Борді? Невже туди треба анекдоти писати власне придумані ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Хіба не говорив? В вайбері випадково підписався на групу анекдотів. Часто читав. Смішні постив сюди, щоб поділитися з Бордою. Це когось напрягало? Якщо тебе, то вибач. Але для чого тоді тема для анекдотів тут на Борді? Невже туди треба анекдоти писати власне придумані ?

Я думаю, аналогію з політичним розділом сам проведеш?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Віталій СК сказал:

Я думаю, аналогію з політичним розділом сам проведеш?

 

Не проведу, бо це різні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

 

Не проведу, бо це різні речі.

Однакові, Саш, абсолютно однакові, але давай завершимо, бо пора вже пізня, спати треба лягати.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Віталій СК сказал:

Однакові, Саш, абсолютно однакові, але давай завершимо, бо пора вже пізня, спати треба лягати.

 

Добраніч

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українці активно коментують у соціальних мережах інформацію про скасуванння Окружним адміністративним судом Києва перейменування київських проспектів на честь Степана Бандери та Романа Шухевича

Про це повідомляє Еспресо.TV.

"Нові обличчя" мовчать, коли старі судді повертають "нові" назви на честь Москви і Ватутіна київським вулицям. Бандера і Шухевич- українські герої, які боролися за волю України. Так, Україна різна. Так, українці - жертви імперської пропаганди. І так- Бандера і Шухевич припускалися помилок. Але вони - українські герої", - написав голова комітету ВР з питань культури та духовності Микола Княжицький.

"Бандері та Шухевичу бути на карті Києва! Реванш - це не тільки знищення Медведчуком журналістики, але й подібні псевдозаконні рішення", - коментує рішення суду журналіст Вахтанг Кіпіані.

 

Важливі не слова... і навіть не окремі дії... а вектор розвитку...

Так от сьогодні контрольований "бабушкой" Окружной адмінсуд Києва скасував перейменування проспектів Бандери та Шухевича...

А Конституційний суд зрозумів, що тепер "народ хоче" скасування норми про тримання під вартою підозрюваних в тероризмі (тобто сепарів)...

Вектор розвитку судочинства та нової адміністрації загалом вимальовується доволі чітко...

Але вони дограються)))

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, justice777 сказано:

Вільний форум вільних людей, які вільні висловлювати свої думки або поширювати думки інших.

Захотів цензуру - тоді тобі запоребрик.

 

Тебе носом в правила тицьнути про цензуру?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@justice777  є пункт, який змушує бути ввічливим і не матюкатися і т.д.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спікерку Зеленського Мендель викликали на допит через заяви про обстріл мирного населення на Донбасі

Юлію Мендель чекають у військовій прокуратурі протягом 26 або 27 червня

Про це повідомляє TheБабель із посиланням на власні джерела.

Виклик повʼязаний із заявою Мендель про те, що українські військові ведуться на провокації бойовиків та обстрілюють мирне населення на Донбасі.

Відповідну заяву вона зробила 7 червня в ефірі програми "Право на владу" в ефірі "1+1".

Зазначається, що Мендель уже намагалися допитати. Минулого тижня до неї в будівлю АП риходив слідчий ГПУ  Юрій Ковальчук, щоб поговорити з нею як зі свідком у справі.

Проте вона, начебто, відмовилася підписати протокол допиту після розмови, оскільки він відбувався без офіційного оголошення. На це слідчий відповів, що офіційно викликає її для закінчення слідчої дії.

Змінено користувачем justice777
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...