Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, dobeck сказано:

просто такмй "припиздент" якраз для кацапів - ідеальний

Бляха, то і всі, хто був до Зе-ідеальні))))) А у всьому винний "святий" Макарович-він почав Крим продавати)))) І пішло......

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто бачу прямий зв'язок з обранням зе, підйомом всіх скотів з опзж і ригів і бидляцьке поводження "припиздента". Просто варто подивитися якими манерами і поведінкою те зелене представляє Україну, і одразу стає зрозуміло, що від дискредитує будь-які спроби спротиву кацапам. Бидлом був і бидлом залишився. Дивно, як 73% не бачать його бидлячість і продовжують за нього топити

  • Дякую! 1
  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, dobeck сказано:

Дивно, як 73% не бачать

а не дивно, що лише декілька чоловік такі "зрячі", а от 73% всліпло? Ні? Тобто, "існує лише дві точки зору: моя і неправильна", так?

А може пора вже змиритись і прийняти позицію БІЛЬШОСТІ?

Задовго перед виборами потрібно було скавуліти і шарпати Пороха за штанину "Батько! Одумайся! Шо ж ти робиш?! Рейтинг падає! Рубай вже ті руки!", а тепер вже потрібно прийняти позицію більшості і чекати результату. Потрібно вміти програвати.

Поки що я не бачу в діях Зеленського ні здачі України, ні "бидляцького поводження". Тим більше він не бидло. Ти, певно, з бидлом ніколи не стикався.

Так, Зеленський попахував раніше "сєпарком", але не безнадійним, і тим більше не активно-радикальним. 

 

Щодо ситуації - я вже писав - потрібно вже для себе визначитись - Донбас - це Україна, чи ні. Якщо да, то потрібно запихнути свої амбіції собі в дупу і почати думати про компроміси, тому що нам доведеться на них іти. Не з Путіним, а народом, котрий там живе. А вони там ДА, русськоорієнтовані, нічого вже ми з тим на даний момент не зробимо. От тому потрібно спочатку потрапити на ту територію (будь-якими хитрощами-маневрами), а тоді почати їх українізовувати. Помаленько, потихенько, але безповоротно.

А якщо ми хочемо мати своє Придністров'я, то відкрито визнаємо це, і не гаслуєм оту хєрню "Донецьк - це Україна, Луганськ - це Україна". Закриваємо повністю весь "кордон", і нехай собі там будують "русскую вєсну". 

Але ЗАКРИВАЄМО, а не торгуємо і далі контрабасом.

  • Дякую! 2
  • +1 6
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, dobeck сказано:

Я просто бачу прямий зв'язок з обранням зе, підйомом всіх скотів з опзж і ригів

медведчук при порошенку скупив купу телеканалів і підімяв під себе газовий ринок.  А ти чомусь бачиш звязок лише з зе) ну не дивно?)

  • +1 7
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, dobeck сказано:

Я просто бачу прямий зв'язок з обранням зе, підйомом всіх скотів з опзж і ригів і бидляцьке поводження "припиздента". Просто варто подивитися якими манерами і поведінкою те зелене представляє Україну, і одразу стає зрозуміло, що від дискредитує будь-які спроби спротиву кацапам. Бидлом був і бидлом залишився. Дивно, як 73% не бачать його бидлячість і продовжують за нього топити

Враховуючи, що ми особисто з тобою знайомі, звернусь на ти. Відкрию тобі страшну воєнну  таємницю: ригі і при колишньому гарантові в обморок не падали)))) Як тільки стало ясно, що нікого садити не будуть, за хлопців, які загинули на Майдані, ніхто нікого напрягати і не збирається-ригі заспокоїлись і жили як і жили. Ну так, трохи прибрали де-кого( політ з вікна, і т.і), а так.....Знаєш, краще бидло, яке щось робить , ніж вихований і красномовний, який тільки триндить, і обіцяє, що, ось -ось і все буде шикардосно. І війну закінчить за пару годин, і люди будуть жити краще... Чесно-задовбало оте гарнослів'я, за яким нічого немає))))

  • +1 7
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, bublik007 сказал:

Знаєш, краще бидло, яке щось робить , ніж вихований і красномовний, який тільки триндить, і обіцяє, що, ось -ось і все буде шикардосно.

Краще ні той, ні інший.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, volks сказано:

Краще ні той, ні інший.

а хто тоді краще? просто цікаво

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

Донбас - це Україна, чи ні. Якщо да, то потрібно запихнути свої амбіції собі в дупу і почати думати про компроміси, тому що нам доведеться на них іти. Не з Путіним, а народом, котрий там живе.

Там нема народу України, тому компроміси потрібні їм а не нам

2 годин тому, jack74 сказано:

Але ЗАКРИВАЄМО, а не торгуємо і далі контрабасом

Тобто узаконена торгівля електрикою і вугіллям з мордором це нормально?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bublik007 сказано:

Знаєш, краще бидло, яке щось робить

Тож бидло і бикує і всім показує що можна бикувати. такий собі ригівський вихованець який не розрізняє правил поведінки і думає що він рівня всім.

  • Дякую! 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, dobeck сказано:

Тобто узаконена торгівля електрикою і вугіллям з мордором це нормально?

що ти зараз маєш на увазі під "мордором"? Рашу? Тоді а що не так? Ми що, воюємо з Рашою? - ні. То в чому справа?

 Ми тільки пиздимо, вибачайте на слові, що то Раша з нами воює, Раша воює, а толком за ці 5 років так і не змогли перед світом твердо довести, що там саме Раша воює. Постачає зброю лугандонам? - так, це дійсно всі розуміють. Але це той же самий "бізнес" для них. Як і для нас. Як і для всього світу. Весь світ добре розумів, хто з ким воював у В'єтнамі, в Афгані, і т.д., але це не заважало вести бізнес між СССР і США.

Нажаль, як кажуть, гроші не пахнуть

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, jack74 сказал:

а хто тоді краще? просто цікаво

Культурний, вихований, який робить а не обіцяє.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, romanc сказал:

или себя предлагаешь?

Дивлячись на результат останніх виборів, чому б і ні.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Культурний, вихований, який робить а не обіцяє.

я питаю не ЯКИЙ, а ХТО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, jack74 сказал:

я питаю не ЯКИЙ, а ХТО

Хз. Але  надоїло обирати із сортів лайна. Якщо так буде і надалі, то не за горами 1917

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, volks сказано:

Якщо так буде і надалі, то не за горами 1917

ой я тя умоляю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, jack74 сказал:

ой я тя умоляю

Не хочу бути Нокіаном, але "Запомните этот твит"

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, jack74 сказано:

я питаю не ЯКИЙ, а ХТО

Ось це мене цікавило ще два роки тому.

Але чомусь у відповідь чув лише звинувачення ,,порохобот,,.

Ну я цьому не дивувався і не дивуюсь,але відповіді на питання так і нема .

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Nokian сказал:

Але чомусь у відповідь чув лише звинувачення ,,порохобот,,.

то замість інших слів :)  Ну і в догонку. Навіть якби був би хтось і названий, навіть якби від того щось залежало, то ви порохоботи (і не тільки) завели б стару шарманку, що мол він не прохідний і т.д. і т.п. То нахолєру воно тобі треба ? (с)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Nokian сказано:

Ось це мене цікавило ще два роки тому.

Але чомусь у відповідь чув лише звинувачення ,,порохобот,,.

Ну я цьому не дивувався і не дивуюсь,але відповіді на питання так і нема .

За 2 роки, був час для того, щоб проаналізувати...Тоді питання до Вас-хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, jack74 сказал:

 

Задовго перед виборами потрібно було скавуліти і шарпати Пороха за штанину "Батько! Одумайся! Шо ж ти робиш?! Рейтинг падає! Рубай вже ті руки!"

То не є шлях мудрих прихильників татка, то шлях тупих зєлєбобиків.Шлях мудрих, високоінтелектуальних дітей татка такий - 

Їх багато разів попереджали(і я особисто) - хлопці, прийде час ви ...уїїте від результату свого мовчання, а особливо обдаровані вбачаючи сплошний позитив.Зато яка зараз насолода дивитись як хлоп"ята сходять з розуму в прямому розумінні цього слова:D.Кілька разів починав писати відповідь на брєд якогось прихильника бізнеса на крові і на півдороги передумував і витирав написане тому що тільки реагуючи на той маразм починав себе відчувати далба...бом.

 

PS.Як-що він свій, то спрос з нього мав би бути стократний від не свого.

  • Дякую! 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От не треба мене перекручувати.

Коли вибір стояв між Зе і По- то я був однозначно за По.

А коли НІ той,Ні той- то ніхто,крім обзиваннь нічого і не спромігся сказати.

Аж тепер у самих виникло таке питання.

До речі ,яка там зараз позиція Ромахи, чи такого він очікував,і які спічі пише?

І чого це йому тутешнє товариство більш не до вподоби.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось в кого реальна сила.

Ось хто ,сидів на потоках ,сидить ,і сидітиме.

 

  • Збентежений 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПортніковПоярков, Цибулько, Палій, Чорновіл, Шапошніков... причому останнє ти вже викладав... знач, в закладках тримаєш... "настольная кніга"!  п...ц... IJjgp.gifчоловіче, КОГО ти слухаєш?!?! IJjgp.gif

Якщо ці "аналітєги" є для тебе авторитетами і тлумачами суті подій, то мені соромно, що я вступав з тобою в полеміку

  • Дякую! 1
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...