Перейти до змісту

Повірка лічильників і нарахування за нормами споживання


Рекомендовані повідомлення

Вєрняк, я теж не розпломбовував і не знімав а замовив повірку на місці. Не певен що зі зняттям буде сильно дешевше, зате гемору більше в рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, mykola сказано:

Звичайно, процедура без зняття лічильника набагато зручніша. Але ще раз наголошую, щоб не було так як в мому випадку (гроші за on-line повірку лічильника були "викинуті на вітер"): якщо лічильнику 15-20 років - краще робити стандартну повірку лічильника з розпломбуванням/опломбуванням.

 

Наступного разу на хол.воду для  ванни і кухні буду купувати новий, в туалеті залишу старий, так як там не багато кубів набігло. різниця 200грн покупки нового видається примарною.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
5 часов назад, Oli сказал:

...явки,паролі... ціни?

Сьогодні була на Світлій.

Ціни підняли всі. 2 лічильники холодної води без зняття - 512 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

хтось стикався з повіркою лічильника електрики?

замінили лічильник і рахунок змінився в рази

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, timomaas сказал:

хтось стикався з повіркою лічильника електрики?

замінили лічильник і рахунок змінився в рази

Подробиці можна? Навскидку - стояв механічний а поставили електронний? Неправильне включення ? Чи і те і друге?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стояв електронний і на такий ж замінено.

що значить неприавильне включення?

провів нехитрий тест. обесточив будівлю, під'єднав в щитку лампу,вирахував кількість світлових сигналів лічильника на 1хв при нагрузці в 75 вт. порахував фактичні показники. вони виявилися в 4 рази вищими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, цього місяця треба бути готовим до космічних показників на лічильниках.. Сидіти цілими днями вдома - це, як мінімум, споживати більше електроенергії, ніж завжди.. А в когось великі родини та багато дітей.. Напевно, цей карантин затягне усіх в великі борги з оплати комунальних послуг..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Saddy сказано:

так твій лічильник виявилося рахує правильно?

мої спостереження показали ,що завищує не в 2,а в 4

замість 8х імпульсів на хвилину видало 30

і по платіжці в майже 4 рази став платити більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.04.2020 в 09:59, timomaas сказал:

мої спостереження показали ,що завищує не в 2,а в 4

замість 8х імпульсів на хвилину видало 30

Тоді писати заяву на заміну лічильника з вказуванням причини. На Єршова в напрямку КРЗ (тепер здається КПФ) за Торбою (Фуршетом, Глобусом) сервісний центр Волиньобленерго. Як працюють під час карантину не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без причини не замінять

аби довести причину потрібна повірка

написав заяву, оплачуються послуги повірки і тоді приїжджають спеціалісти вивчати питання)

завтра матиму ваттметр, для власної переконливості заміряю і тоді замовлю повірку

Змінено користувачем timomaas
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Підкажіть будь ласка,  хто в курсі - повірка водолічильника (гаряча вода) зараз платна чи таки безкоштовна? і де можна купити в Луцьку новий (повірений) лічильник? Дякую за взаєморозуміння!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 minutes ago, vitiokl said:

Підкажіть будь ласка,  хто в курсі - повірка водолічильника (гаряча вода) зараз платна чи таки безкоштовна? і де можна купити в Луцьку новий (повірений) лічильник? Дякую за взаєморозуміння!

Я робив повірку без демонтажу, то це платна послуга, наприклад, в Аквастандарті. І там же (або в Луцьктепло), думаю, можна запитати і про новий і процедуру його повірки. Також можна пошерстити сайт самого Луцьтепло і читнути "Новий спосіб повірки лічильників гарячої води".

Плюс може в цій темі буде щось корисне.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, vitiokl сказал:

Підкажіть будь ласка,  хто в курсі - повірка водолічильника (гаряча вода) зараз платна чи таки безкоштовна? і де можна купити в Луцьку новий (повірений) лічильник? Дякую за взаєморозуміння!

Якщо лічильник луцького виробництва і вже був хоч раз на повірці, то краще відразу новий купити, щоб не попасти на лишні витрати, як я. Спочатку заплатив за повірку, а потім ще за новий лічильник. Хоча якщо повірка буде безкоштовною, то все рівно. Чи безкоштовна повірка не знаю, а купував італійського лічильника в Новій Лінії, в Епіцентрі також є. Замовляєш в інтернеті і забираєш в пункті видачі.

 

  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 hour ago, nickel said:

Чи безкоштовна повірка не знаю

 

Так новий лічильник ніби як повірений з заводу. На початку 2020 ставив нові лічильники (українського виробництва, але не луцькі) на батьківській квартирі. Луцьктепло взяло за пломбування 58 грн., а водоканал 46 грн. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

 

 

Так новий лічильник ніби як повірений з заводу. На початку 2020 ставив нові лічильники (українського виробництва, але не луцькі) на батьківській квартирі. Луцьктепло взяло за пломбування 58 грн., а водоканал 46 грн. 

Тому й кажу, що якщо лічильник сильно б/у, то краще відразу взяти новий (повірений). Ти просто не зрозумів чи я погано пояснив. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, nickel said:

Тому й кажу, що якщо лічильник сильно б/у, то краще відразу взяти новий (повірений). Ти просто не зрозумів чи я погано пояснив. :)

гальмую трохи зпросоння))

@vitiokl спитав, де купити новий повірений лічильник. Ти написав, що не знаєш чи повірка платна (відповідаючи на першу частину його питання). А мені відразу скралася думка, навіщо повіряти куплений новий лічильник? :) 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, vitiokl сказал:

Підкажіть будь ласка,  хто в курсі - повірка водолічильника (гаряча вода) зараз платна чи таки безкоштовна? 

Сама повірка ніби безкоштовна (тож ніби за це ми щомісяця платимо обслуговування). Але вони хочуть щоб Ви самі зняли лічильники і принесли їх їм на повірку, а потім самі встановили. Пломбування після повірки платне. Якщо Ви самі цього не робите, то за все платите. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, natalka) said:

Сама повірка ніби безкоштовна (тож ніби за це ми щомісяця платимо обслуговування). Але вони хочуть щоб Ви самі зняли лічильники і принесли їх їм на повірку, а потім самі встановили. Пломбування після повірки платне. Якщо Ви самі цього не робите, то за все платите. 

Обслуговування платиться лише за лічильник(и) холодної води, якщо нічого не змінилось. Луцьктепло не вводило ще абонплати. 
Безкоштовною повіркою лічильника холодної я вже скористався минулого року. Нічого знімати і пломбувати не потрібно, приходить хлопчина з апаратом, прикручує шланг до змішувача у ванній кімнаті і за 15 хвилин справляється. Попередньо на під’їзді поклеїли оголошення, потім той же хлопчина ходив по квартирах і уточнював час, коли йому можна прийти.

Мені здалося, що це робив якийсь субпідрядник, а не штатний працівник водоканалу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за відгуки, поради та інформацію. Перезвонив в Луцьктепло, сьогодні прийшов представник, зняв лічильник (гарячої води), завтра ніби на Молоді можна буде забрати, попередньо озвучена ціна ніби в районі понад 300 грн, але це не точно, так як в лічильник під ремонт (попала пара в механізм - пропускає мембрана). Кінцевий результат постараюсь описати згодом. Але цікавить те що повірка ніби ж закладена в тариф на гарячу воду - тобто в цьому питанні я не компетентний, тому і перепитував ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.01.2021 в 11:38, yu2007 сказал:

Обслуговування платиться лише за лічильник(и) холодної води, якщо нічого не змінилось. Луцьктепло не вводило ще абонплати. 
Безкоштовною повіркою лічильника холодної я вже скористався минулого року. Нічого знімати і пломбувати не потрібно, приходить хлопчина з апаратом, прикручує шланг до змішувача у ванній кімнаті і за 15 хвилин справляється. Попередньо на під’їзді поклеїли оголошення, потім той же хлопчина ходив по квартирах і уточнював час, коли йому можна прийти.

Мені здалося, що це робив якийсь субпідрядник, а не штатний працівник водоканалу.

Може й так, значить змінилось щось з того часу як в них теж зявилась можливість повірки без зняття. Бо коли я телефонувала, то мені озвучили те що я написала. Але то дійсно була повірка по холодній воді, а не по гарячій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.01.2021 at 15:42, vitiokl сказано:

районі понад 300 грн

 

Я перед НовимРоком за 2шт  щось біля 630грн зі зняттям 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... обіцяв написати кінцевий результат (та і можливо теж когось цікавить) -  вчора встановили й опломбували повірений та відремонтований лічильник теплої води, обійшлось все в 400 грн. ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, vitiokl сказал:

... обіцяв написати кінцевий результат (та і можливо теж когось цікавить) -  вчора встановили й опломбували повірений та відремонтований лічильник теплої води, обійшлось все в 400 грн. ...

Не дешевше було б поставити новий лічильник?

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...