Перейти до змісту

Повірка лічильників і нарахування за нормами споживання


Рекомендовані повідомлення

10 хвилин тому, Saddy сказано:

тут немає графіку на 2022 р.

нічого дивного, як і казав - ще за минулий рік не всім повірку зробили, як мені сказали, поки приймають показники - не заморачуватись.

До речі, показники не щомісяця вношу, рахують по-середньому, коли вношу реальні - виходить невелика переплата.

10 хвилин тому, Saddy сказано:

е дані з водоканалу - і ці дати - це дати установки, х.з. звідки вони їх беруть,

хз де вони беруть, але, в мне вказана реальна дата останної повірки 2015 рік, лічильники встановлювались значно раніше.

 

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Bliksss сказал:

реальна дата останної повірки 2015 рік

повірка була із зняттям?

глянь ще в кабінеті тепла, чи є графа про повірку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Saddy сказано:

повірка була із зняттям?

я ж писав - знімали, це 2015 рік був - мабуть ще не було таких приладів, зняли, ччерез години 2 принесли з документами і встановили назад.

Потім прийшла "тітонька, опломбувала". Де замовляв - вже не згадаю.

6 хвилин тому, Saddy сказано:

глянь ще в кабінеті тепла, чи є графа про повірку

зараз не гляну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Saddy сказано:

конкретно до мене не зверталися про необхідність повірки.

 

Вдень гляну, приносили якусь бумажку що буде повірка, щоб надали доступ чи типу того

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Oli сказано:

@Saddy 

 

1139994924_IMG-d4a77df9932ab16bdd676a5c5354573a-V2.thumb.jpg.66a5f0db366e847a90f24e1aecefdab2.jpg

А тепер головне питання - якщо з лічильником щось не так, розбиратися з цим самостійно? Бо як я повіряв таким методом, мені прямо казали: ми лиш надаємо довідку, повірку пройшов або ні, якщо ні-демонтаж, ремонт, монтаж за ваш рахунок, а якщо приносите на повірку нам, ми, за навіть нижчу суму, (такса повірки на місці логічно що нижча, чим на виїзд), якщо проблеми при повірці будуть, відразу їх і чинимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, NeoN сказано:

повірку пройшов або ні, якщо ні-демонтаж, ремонт, монтаж за ваш рахунок

Якщо не пройшов,  то варто відразу задуматись про купівлю нового,  може бути невелика доплата. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, NeoN сказал:

А тепер головне питання - якщо з лічильником щось не так, розбиратися з цим самостійно? Бо як я повіряв таким методом, мені прямо казали: ми лиш надаємо довідку, повірку пройшов або ні, якщо ні-демонтаж, ремонт, монтаж за ваш рахунок, а якщо приносите на повірку нам, ми, за навіть нижчу суму, (такса повірки на місці логічно що нижча, чим на виїзд), якщо проблеми при повірці будуть, відразу їх і чинимо.

Щось не пам'ятаю щоб лічильники ремонтували. Не пройшов повірку - під заміну. Чи щось помінялося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, nickel сказано:

Щось не пам'ятаю щоб лічильники ремонтували. Не пройшов повірку - під заміну. Чи щось помінялося?

Раніше як раз ремонтували, якщо заносив на повірку.

 

1 година тому, Unknown сказано:

Якщо не пройшов,  то варто відразу задуматись про купівлю нового,  може бути невелика доплата. 

Звісно не велика, якщо платити окремо, я і кажу, ремонт в цю перевірку не входить. Як так розібратися, то нащо платити абонплату/перевірку і тд, можна просто кожні 4 роки міняти на новий, дешевше буде цих абонплат,а якщо не дай Бог ще ремонт, ви 100% у виграші

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, NeoN сказано:

нащо платити абонплату/перевірку і тд, можна просто кожні 4 роки міняти на новий, дешевше буде цих абонплат

Згідний,  тим більше зважаючи, з яким запасом вони вартість повірки  закладають. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...