Перейти до змісту

Повірка лічильників і нарахування за нормами споживання


Рекомендовані повідомлення

В 30.11.2018 в 13:48, Skorpio76 сказал:

Тільки це не в нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 12/17/2018 at 6:53 PM, nickel said:

Тільки це не в нас.

Вище декілька разів писали що в нас теж проводять на місці.

По темі на попередній сторінці гарно все розписали, повторювати не буду. Теж зходив в водоканал безкоштовно і тим виродкам з луцьктепло закинув 42 гривні. Доречі :) чому з мене 42 а з Наталки 39 ? :)
Завтра мають прийти та "прийняти на облік" :)
З тією повіркою на місці походу момент важливий, бо мені закидали при консультації що типу ми нарахували бо у вас лічильник же розпломбований (знімався типу для повірки) і ми не знаємо чьо ви там наюзали води. Я в очікуванні срача на цю тему йшов до них з актом про повірку на місці... але після повірки, ще до мого приходу, борг зник. Чому ? виясняти не став.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А якщо в мене є лічильникі(не нові),  хочу поставити і зареєструвати, то процедура буде такою:? 

1. Роблю повірку будь де. 

2. Ставлю собі. 

3. Йду в Луцьк тепло і водоканал писати заяву з актом повірки лічильників. 

4. Чекаю дома відповідних тьоть з кожного органу. 

 

Чи до них наперед якось звертатися потрібно? (до цього часу лічильникі в квартирі не були зареєстровані ) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.11.2018 at 22:28, Рибка сказано:

Сьогодні на очі потрапила публікація в одному з місцевих ЗМІ про те, що якщо не провести вчасно повірку лічильника гарячої води Луцьктепло вимагає опати згідно норм споживання (десь 3,65 куби на особу на місяць). І що повірка лічильників платна і коштує 220 грн (не памятаю точно суму).

Хто в курсі?

Повірку пройшли. Було написано заяву ДП "Луцьктепло" (на пр. Молоді). Приблизно через місяць (за кілька днів перед НР) передзвонили, повідомили, що прийде працівник, зніме і забере на повірку. В перші дні НР зателефонували і повідомили, що потрібно підійти і взяти рахунок на оплату (222 грн). Оплату здійснено через Приват 24 (комісія 1 чи 2 грн) (доречі, реквізити для платежу вже є у Приват 24). Наступного дня прийшов працівник, встановив і поставив пломбу. На 4 роки спокій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Рибка сказано:

Повірку пройшли. Було написано заяву ДП "Луцьктепло" (на пр. Молоді). Приблизно через місяць (за кілька днів перед НР) передзвонили, повідомили, що прийде працівник, зніме і забере на повірку. В перші дні НР зателефонували і повідомили, що потрібно підійти і взяти рахунок на оплату (222 грн). Оплату здійснено через Приват 24 (комісія 1 чи 2 грн) (доречі, реквізити для платежу вже є у Приват 24). Наступного дня прийшов працівник, встановив і поставив пломбу. На 4 роки спокій.

Це ви лиш один лічильник робили? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, NeoN сказано:

Це ви лиш один лічильник робили? 

так, один

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Обидва лічильника гар. і холод. можна нести в одну кантору, наприклад на вул. Літня 4, і скіоьки часу проходить повірка? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, pashtik сказано:

Обидва лічильника гар. і холод. можна нести в одну кантору, наприклад на вул. Літня 4, і скіоьки часу проходить повірка? 

Мабуть як в кого, залежно від кількості людей, мені за день повірили. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Zevs_Isver сказано:

в нас в ОСББ на місці повіряли не знімаючи

Осбб немає ніякого права проводити повірку лічильників, є фіксоване коло відповідних організацій.  Або ви не правильно висловилися /я вас не так зрозумів або ляпнули що не будь. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, NeoN сказано:

Осбб немає ніякого права проводити повірку лічильників, є фіксоване коло відповідних організацій.  Або ви не правильно висловилися /я вас не так зрозумів або ляпнули що не будь. 

ага,

ляпнув

 

поясню "для фіксованих кіл":

наша голова ОСББ провела дослідження серед "відповідних організацій", добула гуртову знижку, в визначений час приїхав представник з обладнанням і обілетив всіх бажаючих без реєстрації і СМС знімання лічильника

 

що ми зробили не так?

 

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zevs_Isver сказано:

ага,

ляпнув

 

поясню "для фіксованих кіл":

наша голова ОСББ провела дослідження серед "відповідних організацій", добула гуртову знижку, в визначений час приїхав представник з обладнанням і обілетив всіх бажаючих....

 

що ми зробили не так?

 

Все ви зробили вірно, просто так і пишіть, голова осбб зайнялася організацією повірки лічильників всім бажаючим,  а повіряла.... Організація.  Не всім так щастить, у вас хороша голова.  Ще що вже мені цікаво,  а що, так в багатьох людей співпали терміни повірки? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Zevs_Isver сказал:

в нас в ОСББ на місці повіряли не знімаючи

Яка контора повіряла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, NeoN сказано:

Все ви зробили вірно, просто так і пишіть, голова осбб зайнялася організацією повірки лічильників всім бажаючим,  а повіряла.... Організація.  Не всім так щастить, у вас хороша голова.  Ще що вже мені цікаво,  а що, так в багатьох людей співпали терміни повірки? 

ну я думаю логічно що ОСББ не може повіряти лічильники....

 

головний меседж був що можна повірити без демонтажу\возіння\монтажу

 

не скажу по кількості точно але 10 кварти з під'їзду поназбиралося а це по 2/4 лічильники, і дехто зробив наперед, за компанію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Яка контора повіряла?

пориюся в логах відповім

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ціна повірки, якщо сам заносиш лічильника, і якщо приходять самі знімають? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zevs_Isver сказано:

 

 

от ця

 

20190314_160304.jpg

 

Цікаво дізнатись, яким чином можна без зняття лічильника зробити його повірку?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, bormotuha сказано:

 

Цікаво дізнатись, яким чином можна без зняття лічильника зробити його повірку?

Грубо кажучи, прогнали 20 літрів,  20 отримали в сертифіковану повірену тару з дозволеною похибкою. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, NeoN сказано:

Грубо кажучи, прогнали 20 літрів,  20 отримали в сертифіковану повірену тару з дозволеною похибкою. 

тара на 20ть літрів то трохи  є....

простіше підключити зовнішній лічильник і звірити показники після прокачування  N літрів, відпрацьована вода  йде в злив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.05.2019 at 00:57, Zevs_Isver сказано:

тара на 20ть літрів то трохи  є....

простіше підключити зовнішній лічильник і звірити показники після прокачування  N літрів, відпрацьована вода  йде в злив

Вірно, але ж принцип той самий:  через повірений "еталонний" пристрій визначають похибку вашого приладу.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, NeoN сказано:

Вірно, але ж принцип той самий:  через повірений "еталонний" пристрій визначають похибку вашого приладу.  

ага, тільки тару на 20 літрів не треба з собою носити....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, mykola сказал:

Також робив повірку лічильника, така процедура коштує 280 грн. Все ніби ОК, але похибка в лічильника виявилась більше допустимої (лічильник з 2000 року), прийшов припис від Водоканалу поміняти лічильник. Тому ще заплатив за новий лічильник (300 грн)  і за опломбування лічильника (49 грн). Так що в кого старий лічильник, краще знімати і повіряти. Вийде дешевше.

В Водоканал можна не їхати. В них на сайті оформив заявку на розпломбування/опломбування лічильника, оплатив отриманий рахунок. Працівник Водоканалу зняв пломбу, далі замовив повірку лічильника (наприклад в Мегавод, при необхідності і ремонт). Після встановлення лічильника, Водоканал пломбує. Така процедура може зайняти місяць-півтора, тому що в Водоканалі черга  на розпломбування/опломбування лічильника.

Розпломбовувати приходив працівник? Нащо? Раніше ж подзвонив, сказав покази лічильника і можна було самому зривати пломбу. Працівник приходив лише опломбовувати після повірки/заміни лічильника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив восени тут: http://volynstandart.com.ua без няття лічильників. Ціни не згадаю, десь майже те ж саме що і на водоканалі чи де інде, але гемору без зняття менше. Державна контора. 

Якраз зараз буду в них повірку лічильника тепла і всі приладів теж робити, правда його вже треба знімати.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...